Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Jejku Joanna tak mi przykro...Jestes bardzo silna kobieta.Teraz na bank bedzie wszystko ok..Ale lekarza nie podali zadnej przyczyny?Przepraszam,ze tak wypytuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna tak mi przykro wspolczuje ci,kurde to jest straszne przezycie mialam podobne ale w 23tc. ale zobaczysz teraz bedzie wszystko dobrze:-) glowa do gory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wynikach histopatologicznych nie wyszło nic lekarz powiedział, że przyczyna było dłuższe złapanie pępowiny przez mojego synka lub kopnięcie w pępowinę przez co nastąpiło wylew krwi w pępowinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro dziewczynki nie wiem kiedy Wam dam znać co i jak bo być może zostanę jednak w szpitalu.Przygotowuję się na wszystko.Ale jestem jakoś dziwnie spokojna że wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna To co piszesz mnie przeraża! Dlaczego tak się stalo??? Coś było nie tak?? Boże! Tak Ci współczuję i życzę, aby szybko pojawiła sie Wam fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo kocham mojego synka mój wspaniały mąż również ale postanowiliśmy starać się i już jest 2 cykl i zobaczymy nie długo co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Napweno wszystko będzie ok. Moja koleżanka też na poczatku ciązy coś takiego miała, ale potem było wszystko ok. Ma pół roczną super córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia nic nie było przyczyną poprostu lekarz nazwał to pechem nie zdzrza się to zbyt często ale jednak na kogoś pada że tak brzydko powiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia miałam kiedyś konto na nk ale je usunęłam.Wyślę Ci w wolnej chwili swoją fotkę jeśli chcesz ale już nie dzisiaj bo ide spać powoli.Dziękuję dziewczynki za słowa otuch dzięki Wam jakoś mi łatwiej i lżej przez to przejść tak bardzo się boję...ale nie chcę o tym głośno mówić.Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nawet nie jestem w stanie wyobrazic sobie co przezylas.. Nie wiedzialam,ze ciaza bedzie tak dla mnie stresujaca...a widac do konca nie mozna byc pewnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia dokladnie bedzie wszystko dobrze czekamy na wiesci jutro jak bedziesz w domu.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka 323 wychodzi na to że do końca nic nie wiadomo ale niemożna popadać w dołek Klaudia trzymam kciuki i pozdrawiam wszystko ędzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba tez uciekam.Wszyscy ida spac..Popracuje jeszcze troche i do domku.🖐️do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie macie pojęcia jak fajnie widzieć wasze buzki na NK dzieki wielkie kobietki za zaproszenia witaj nowa kobitko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu my stracilismy dzieciatko 13.04.2007(piatek) tzn wtedy urodzilam martwe,a mielismy pol roczna przerwe i teraz dalej sie staramy ale nic nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola83-1 a co uwas się stało że straciliście dziecko to była dziewczynka czy chłopiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Meg 73 lola83-1 a może po tym wszystkim za bardzo chcemy i dlatego jakoś tak nam nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to byl chlopczyk Mateuszek a jaki powod przypadek jak to lekarze stwierdzili a po drugie mialam grype w tym czasie i nie zazywalam kwasu foliowego i to byl powod. I pewnie dlatego ze za bardzo pragniemy to sie nam nie udaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiąc temu kiedy staraliśmy sie poraz pierwszy to cały czas o tym myślałam i może to spowodowało że jednak nic, w tym miesiącu dałam na luz ale tego nie da się od tak poprostu zapomnieć, że się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola83-1 wiesz co aż mi ciarki przeszły po plecach mój synek też ma na imię Mateuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to fajnie milo ze tak samo:-) a czemu cie ciarki przeszly?a skad ty wogole jestes? jestes na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego może dlatego, że te imie jest dla mnie wyjątkowe poprostu przez to imię poczułam że jesteś mi bardziej bliska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×