Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej Laseczki! Beatka___nie wiem czy to od bzzz bo było delikatnie ale zawsze to już jakaś ingerencja na teren maluszka i się chyba buntuje?My też dopiero drugi raz odkąd jestem w ciąży.Lepiej nie wywoływać wilka z lasu.Wzięłam sobie no-spe i leże boli mnie ten krzyż,Myślę że może jak jutro pojdę do giny to mi da luteine albo duphaston.Beata Ty bierzesz?i jak się po nim czujesz?nie masz bóli brzucha czy krzyża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja z niunia ajk bylam to mialam dwie raz to az sie poplakalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+Klaudia tak ja biore DUPHASTON I BARDZO DOBRZE SIE CZUJE I NIC MNIE JUŻ NIE BOILI POLECAM TYLKO JEST DROGI 40 ZŁ ZA 20 TABLETEK A 2 DZIENNIE SIE BIERZE i biore jeszcze FEMINATAL METAFOLIN JEST LEPSZY OD SAMEGO FEMINATALU BO MA TEN METAFOLIN KTÓRY JEST W FOLIKU A DUŻO KOBIET NIE PRZYSWAJA BO AŻ 50% I GIN KAZAŁ MI TE ITAMINKI KUPIĆ I JESZCZE MAGNEŻ ( ASMAG FORTE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, czy ta Patrycja z kręconymi włosami u Ciebie na nk to nasza Pati?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie zachacianek nie mam,bo na widok jedzenia robi mi sie niedobrze... Chociaz pare dni temu nagle wieczorem strzelilo mi do glowy,ze ja chce jagody..O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie starające się o dzidziusia, jeżeli mogę to ja również dołączyłabym do was. mam skończone 25 lat i staramy się teraz 2 cykl, chciałabym jeszcze powiedzieć wam że jestem aniołkową mamusią 8 miesięcy temu urodziłam synka niestety nie ma go przy nas pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to starcza opakowanie na 10 dni.Mi w sumie trzeba by pobrać pewnie tak do konca 3 m-ca?Czyli on podtrzymuje ciążę tak?ja na razie biorę tylko folik.A morfologię już robiłyście?Bo ja jeszcze nie.Anka___Beata___fajnie że jesteśmy w tych samych tyg.to możemy sobie troszkę pomóc.Ja też mam mdłości na nic nie mam ochoty a jak już zjem to mnie mdli. Chmurko gdzie jesteś? A na Pati to się chyba pogniewamy tak nas zostawić bez słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj o wszystko sama na wlasne zyczenie tak mam. ja wylozylam sie z wlasnym interesem . praca z ktora czasem nie daje rady ten moj to tez idealem nie jest do tego jeszcze wspolnik go wychustal na duuuuuze pieniadze co za tym idzie pogorszenie stopy zyciowej bo jakby nie bylo wczesniej razem utrzymywalismy dom- moje mieszkanie beznadziejny relacje z rodzina bo zyje swoim zyciem a powinnam zyc zyciem dalszych i blizszych krewnych a i sasiadow z okolic TAK DO 30KM co ja wam bede trula jedyna pociecha to to ze odebralam malej testy kompetencyjne i poszly niezle bo na 40/36pkt a teraz juz zmykam bo .... poleje wiecej a tak na raz to nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Joanna pewnie że dołącz do nas wpisz sie do tabeli i opowiadaj z kąd jesteś itd..... A ja już jesną zachcianke też mam hi hi żupa z botwinki mniam pycha teraz bym zjadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Joanna ;) dołączaj do nas śmiało.Jak miło że ktoś sie pojawia nowy. Bardzo mi przykro jakie to niesprawiedliwe biedne maleńkie dzieciątko...bardzo Ci współczuję tym bardziej że mam już jedno dziecko i nie wiem co bym zrobiła gdyby jej sie coś stało.Podziwiam takie kobiety jak Ty że masz siłę i decydujesz się mimo wszystko jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia one są na podtrzymanie ale wpisz sobie nazwe duphaston i wyskoczy Ci strona on jest na wiele dolegliwości byłam na forum o tym i bardzo dobrą ma opinie ten lek. Badań jeszcze nie robiłam ale ide w następnym tygodniu robić bo przed wizytą mam mieć zrobione i wtedy bede miała już ksiązeczke ciążową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Joanno. Milo,ze do nas dolaczasz. Napisz cos wiecej o sobie. Ja mialam wszystkie badania robione,czekam na wyniki.Poczekam pewnie do ok 20go,bo wyniki beda ze szpitala,a tam teraz zatrzesienie brzuchatek,wiec to troche trwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jak by sie coś mojej myszce stało to niewiem co by zemną było chyba bym do niej dołączyła jest taka kochana a teraz goni kołomnie i sie przytula i mówi że nie kocha jak by można było bez tego żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Joanna! Również podziwiam Twoją siłę! Ja również stram się 2 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 Meg75 ................26.06.........29.......tak......34....... ojjj... nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 ewika74...............04.07 około????.........nie.......34 ......... Orcio...................22.06.......?................... ...30........6 Annolia................02.07.........28.........tak..... ..27........2 joanna84.............27.06.0.......28.........nie.......25.........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 patrycja75...........07.06.......32..........tak........ 34 .......11 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............18....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................19....23.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..15......lipiec......03.12.09..........22.......... . Fermina30............ 10.......25.05......05.01.10.... . .31 .........? Klaudia0405...........7.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............7........29.06......?????????????.. ........26.......... Anka323..............5........16.06.......30.01.10...... .....23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nie bylo mnie bo kuzynka z przyszlym mezem przyszli z zaproszeniem na slub takze dopiero teraz ejstem siedze sobie sama bo eM pojechal do kolegi z autem zrobic. Beata ja niewiem co jest ze mna grane juz mam dosc tego,niewiem czy testy sa do d..y czy ja mam cos nie tak w sobie:( a temp tez niska a sama niewiem.ale pamietam ze jak 1 dzien przed @ w tamtym cyklu to zmierzylam tempke i byla 37,2 takze moze ja owulke mam pozniej jeszcze niewiem. Orcio no co z tego ze bzz bylo jak na pewno nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilke ucekam ale bede jeszcze pod warunkiem że nie zasne jak małą bede usypiać bo mi płacze ze sie chce poprzytulać hi hi to ide pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mężem postanowiliśmy trochę zaczekać a teraz stwierdziliśmy, ze jest odpowiedni moment na drugie dzidzi tym bardziej że ani ja ani mój synek nie byliśmu chorzy i wszystko było dobrze do dnia w którym tak poprostu przestał sie ruszać nie dało się nic już zrobić byłam w 38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola hej ;) miło że jednak wróciłaś.Polecisz do PL pojdziesz do gina musisz porobic sobie badania i spokojnie czekać i działać przyjdzie i na Ciebie pora,być może owulkę masz póżniej a tym samym za krótką fazę po owu i nawet jeśli dochodzi do zapłodnienia to nie ma szans się zagnieżdzić?A testami owu nie trzeba się sugerować wg mnie sa do du*y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×