Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witaj Kacha myśle ze bedzie Ci sie dużo lepiej starać o fasolke z nami i życze powodzenia🌼 ;-) Folik wiemy że nas podczytujesz dziś idziesz chyba na monitoring??? daj znać co i jak Rea no sama nie bedziesz bo coś 30 uciekają na dół jaka u Was pogoda????????? U mnie ślicznie i gorąco jak niewiem nie ma czym oddychać ufff ale lepiej tak niż jak by miało padać. Nikamo ja też tak miałam z tym je\dzeniem wcześniej zanim wyszłam z domku to jadłam jak wsciekła a teraz zmuszam sie dla fasolki bo jak by miała rosnąć jak bym nic nie jadła hi hi a cycochy dalej bola a raczej same brodawki niestety pierwszy okres ciąży jest najgorsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisałyście ho ho ho a ja już umieram zaraz padne kręci mi sie w głowie i niedobrze mi strasznie od tego upału jest za gorąco jutro jade nad jeziorko hi hi i pomocze nogi troszke i czapka na głowe. Baby gdzie Was wcieło??????????????????????????????????????????? pewnie sie opalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo wcale nie bo ja tez 34 na karku !!!! Rea - a gdzie odpowiedz na mailika ?? :) pozdrawiam wszystkie panie serdecznie cholerka ktos znowu mnie w tabelce przeoczyl !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś o mnie ? Mam 37 lat ... choć wewnetrznie czuję się max na 27 ;) Ale jak wyczytałam tu w jednej z wypowiedzi, w wieku 32 lat ma się ok. 8 owulacji na rok i z wiekiem ta liczba maleje, to ja się zastanawiam ile ja mam... Na razie się pocieszam, że to dopiero 3 razy się nie udało (a zaczeliśmy się starać praktycznie zaraz po odstawieniu pigułek, bo szczerze mówiąc chcieliśmy bliźniaki). Napomknełam już lekarce, że coś nie wychodzi, ale jak zapytała od kiedy się staramy i jej odpowiedziałam, to nic nie powiedziała, jakby nie widziała jeszcze w tym problemu.. Ja trochę problem widzę, bo jednak czas goni... Zastanawiam się czy coś mogę zrobić, żeby dopomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kacha najwazniejsze to zacznij od dobrego gina potem bedziesz wspomagac sie testami owu my cie bedziemy glaskach po glowie a eM niech zabiera sie do roboty jak naprawde chcesz wspomagacza to zabieraj sie za tabelke sluz objawy itd pozdrawiam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha 72 ___ jak to dopiero 3 cykl próby to bardzooo niewiele tak mi dziewczyny zawsze mówiły i to prawda.Ja tez bałam sie ze czas mnie goni i strasznie zaczełam się spieszyć tym bardziej ze gin mi powiedział ze w moim wieku (35) to mam 15 % szans ze szybko zaskoczę. Mi sie udało w 3 cylku wiec nie ma reguły.Wiesz najwazniejsze jest to co juz stwierdziłysmy tu z dziewczynami ,nie mozna cały czas myśleć i się zadreczać mierzyc,ważyc itp,bo psychiczna blokada jest najgorsza w tej kwestii. Wpisz się do tabelki i trzymam kciuki za powodzenie. A to twoje pierwsze dziecko bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 ewika74...............04.07 około????......nie..........34 ....... Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 patrycja75...........12.07.........32........tak.......3 4 .......12 Lola83-1..............15.07.......23-28........nie..... .26........10 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 Meg75 ................22.07.........29.....juz nie........34...... ojjj... POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26..........25.04........28-31.....nie........26 .........5 Annolia................02.07..........28........tak..... ..27........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21.....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..18....02.07.....03.12.09............22.......... . Fermina30...........13......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405...........9......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611.............9......20.07....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............9.......11-12.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74.............5........08.07........01.03.2010... ..35....... joanna84..............5.......22.07.........07.03.2010.. .....25......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry gin.. no właśnie.. półtora roku temu się przeprowadziłam (z powodu eMa, hihi) i musiałam się rozstać z moim dobrym ginem :( A tu jakoś nie trafiłam jeszcze na takiego, który by mi przypasował.. Niestety ostatnie półtora roku, to wizyty u przypadkowych ginów, do których akurat mogłam się zapisac w paującym mi terminie.. Myślałam, że w ten sposób w końcu na kogoś trafię.. ale nie mam pełnego przekonania do żadnego. Muszę poszukać chyba na jakiś forach.. No i wrócę do tabelki (miałam nadzieję, że po odstawieniu pigułek hop siup i bedzie dwójka..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opalona wypoczeta w piatek ide do gina musze sie przebadac w te i nazad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - tak, to będzie moje pierwsze.. Dlatego chciałam od razu dwójkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha padaj polozenie to zlokalizujemy ci moze dobrego lekarza. Tu mamy miedzynarodowe forum i duzo nas po 30 wiec nie daj sie i wpisuj sie w tabelke - razem latwiej !!!! JUz to wiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
położenie - warszawa ale powiedzcie mi co oznaczają: PLAN.@ i PUNKT ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Meg ale Ci zazdroszcze a ja blada ,zmęczona musze w pracy siedziec .....i czekac na sierpień.. Kacha 72 oj tak tu na topiku nie ma problemów z którymi nie mogłybysmy się uporać :) Nawet w ciaze się szybciej zachodzi hhi ih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ale czy poprzednia była punktualnie, czy co punktualnie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domu, wpiszę się wieczorkiem :) Ciesze się, że mnie miło przyjęłyście do grona.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo no przyznaje ze jak widze te nowe brzuchatki po 30-stce to widze dla siebie szanse ale narazie bez szalenstw przebadam sie znowu witaminki folik i .., duzo bzzz era testow juz za mną teraz luz. A jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tez smigam do domciu do uslyszenia wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie dobrze (oprócz delikatnych mdłości) nie moge doczekac się wizyty gina czy wszysstko jest ok.Teraz mnie brzuch boli jak na @ i nie wiem czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kacha ;) Nikamo___jak najbardziej normalne to znak że macica się powiększa taie trochę głupie uczucie jakby @ miała lada chwila być no ale jej nie ma ;) Mnie do tej pory czasem brzuch tak pobolewa kilka razy na dzień.Od wczoraj mi znacznie urósł naprawdę dziewczyny przez jedną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Klaudia bo własnie boli mnie jak na @ i juz sie przeraziłam ze mi sie cos porobiło. Wow ,to juz Ci brzuszek widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki. Ja jestem na chwilke u mnie dzis na calego byly porzadki i teraz robi sie schab w piekarniku na obiad i ziemniaczki sie gotuja. i zaraz bedziemy jesc.a pozniej idziemy do znajomych.takze moze mnie juz dzis nie byc na forum.ale jutro sie odezwe.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Byłam na USG (16dc)od 3 dni moje endometrium się podwoiło co jest bardzo dobrą inf. ale gorzej,że pęcherzyk ma tylko 14mm ;( Lekarka twierdzi,że to może być cykl bezowulacyjny ;( albo z póżną owulacją tj. koło 20-21dc.....Troche się podłamałam, jak wyczytałam powyżej po 30-tce ma się ok. 8 cykli owulacyjnych więc może właśnie w tym mc mam ten jeden z 4 bezowulacyjnych :( KACHA----Witaj!Ciesze się,że kolejna babka po 30-tce zawitała:) 3 cykle to bardzo krótkie starania, nie przejmuj się,że póki co się nie udaje. GRATULACJE 2 KRESECZEK DLA 2 KOLEŻANEK !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny dziękuję wam za ciepłe słowa i za to że cieszycie się razem ze mną Lola83-1 nigdy nie sprawdzałam sobie temperatury raczej patrzyłam na śluz w tamtym miesiącu kiedy nie staraliśmy się o dzidzie to cały czas o tym myślałm naet do takiego stopnia że przegladałm gazety na temat dzieci i ciąży co dziennie patrzyłam czy już dziś jest dzień płodny a potem jak długo będzie płodny a potem odliczanie i modlenie się aby tylko jej nie było a wtym miesiącu dałam sobie spokój poprostu odpuściłam tak na 100% z tym myśleniem i przeglądaniem gazet,i jest:)))))))))))))))))))))) witam nowa koleżankę będzie Ci tu z nami dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się: PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 ewika74...............04.07 około????......nie..........34 ....... Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 patrycja75...........12.07.........32........tak.......3 4 .......12 Lola83-1..............15.07.......23-28........nie..... .26........10 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 Meg75 ................22.07.........29.....juz nie........34...... ojjj... Kacha72 .............26.07.........28........?...........37..........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26..........25.04........28-31.....nie........26 .........5 Annolia................02.07..........28........tak..... ..27........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21.....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..18....02.07.....03.12.09............22.......... . Fermina30...........13......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405...........9......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611.............9......20.07....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............9.......11-12.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74.............5........08.07........01.03.2010... ..35....... joanna84..............5.......22.07.........07.03.2010.. .....25......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg5
co to za pustka cisza halooooooooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cholerka gdzies mi 7 uciekła ale to tylko ja !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna uhm no ja tez odpuscilam ale sluz mnie zaciekawia bo jeszcze dzis mam szklisty i brzuch czasami zaboli ale napewno nic z tego nie wyszlo:( dzis robilam generalne sprzatanko a jutro jedziemy na zakupki moze cos sobie kupie ale mysle nad czajnikiem BRTITA do filtrowania wody super sprawa i roznymi duperelami do domu.Szukam odkurzacza i zastanawiam sie nad odkurzaczem firmy Vox podobno dosc drogie ale czy dobre to niewiem albo elektroluksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×