Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

M_M, też byliśmy na Epoce lodowcowej w 3D i się uśmiałam:D Bobas kopnął tylko na początku. Może za to słuchał uważnie?:P Ja wyprowadzałam się z domu częściowo właśnie na studia, ale zawsze wracałam do swojego pokoju w niektóre weekendy. Teraz porzucam swoją niszę, którą przerobią na sypialnię i nie wiadomo co jeszcze. Taki sentymencik mnie bierze. Myślę, że lepiej bym to znosiła, gdybym szła na swoje z moim facetem, a nie do teściowej. Obawiam się, że żadne piętro jej nie powstrzyma:P Pati, poproszę wiaterek pomarańczowy, gorąco mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do waszych rozstan z domami rodzinnymi dziewczynki..... to kiedys musi przeciez nadejsc ten czas, normalka. nas kiedys tez nasze dzieci zostawia i pojda swoja droga... i trzeba bedzie wytrzec nos i cieszyc sie ze chca sie usamodzielnic i sprobowac zycia...tak? :) ja tam nie mialam takiego problemu, zwiazanego ze po slubie sie wyprowadzam czy cosik takiego... po prostu nie mieszkam w domu rodzinnym od 19stego roku zycia i wcale nie bylo mi zle z tego powodu, wiele sie po drodze nauczylam a pisze ze od dziewietnastu lat, poniewaz wtedy poszlam na studia... jasne ze na weekendy do domu, ale tez nie zawsze mi sie chcialo:) i tak po studiach znowu nadszedl etap rozlaki, tym razem juz bardzo dlugiej, poniewaz wyjechalam do Anglii i teraz juz nie moge nawet czesto jezdzic chocbym chciala.... zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tu tak cicho??????????????????????????? matko kochana co to sie porobilo z tym naszym topikiem???? pomor jakis przylazl czy co???? dzis piatek a wy ani nie pijecie, ani zadnych slodkosci nie wsuwacie:p naprawde nie wiem co sie tu dzieje, kiedys za dnia bylo napisane przynajmniej 4 strony, a teraz po jednej dwie........ co sie stalo z tym topikiem sprzed paru miesiecy wstecz :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kate___ widzę, że tak jak ja z sentymentem wracasz wstecz do naszego topiku... hmmm.... to były czasy... mam nadzieję , że jeszcze wrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kate!Jak to co się stało?część zaszła w ciążę więc zagląda tylko od czasu do czasu a staraczek już mało zostało więc siłą rzeczy jest jak jest.A Ty kiedyś też więcej pisałaś a teraz tylko z doskoku i tak większość... No Chmurko bardzo chętnie Cię zobaczę w dniu ślubu ;) Jaką wybrałaś fryzurkę?To już jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Patrycja no wlasnie nie wiem co jest grane, baby zrobily sie takie rozlazle ze masakra.... :( Folik, Rea wylazic .... juz mi tu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo znajde jakiego kija i natrzaskam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, poniewaz ja kiedy tu zawitalam po stracie po raz drugi, zapowiedzialam ze nie bede sie wpisywac do tabelki i "od czasu do czasu" bede wpadac na ploteczki ale nie myslalam ze tu az taka posucha bedzie..... tak wiec postaram sie bywac czesciej by wzmocnic linie frontu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze na dobry poczatek poczestuje brzuchatki pysznymi brzoskwinkami:) a dla staraczek wyciagam butelke likieru kawowego:) wylazic z tych nor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry pomysł Kate jestem za ;) pisz częściej.Oj ale kusisz brzoskwinkami mniam mniam... A jak się czujesz?brzuszek już widać?kiedy masz mieć usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tradycyjnie nie wypowiadam się w temacie dziwnych ostatnich sytuacji i postów na topicu, ignoruje i jestem ponad to a co:) Do picia się chętnie przyłącze:) Piękna burza nam się w stolicy zaczyna, w ostatniej chwili umknełam przed deszczem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate nie tak łatwo je wywołać z norek...musi się zdarzyć jakaś mała sensacyjka to powyłażą już nawet alkohol staraczki nie zwabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skuszona brzoskwinkami wyłaże!!! Jeszcze tylko troszke wiaterku lawendowego;) od Patoi poproszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to mi sie podoba, no wiec dla brzuchatek brzoskwinki prosze bardzo:)jedzcie do woli, bo witaminki nam potrzebne jesli chodzi o moj brzusio... no to powiem wam ze jestem w szoku, ze tak szybko go widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym przybralam postawe takiego jednego zwierzecia...... leniwca znaczy sie:p mowie wam jaka jestem leniwa to masakra, od miesiaca planuje porobic porzadek w papierzyskach domowych ijakos mi to nie wychodzi wcale :( a jesli chodzi o skan, mialam juz robiony w polskiej klinice,bo sobie tam poszlam do polskiego gina zeby zajrzal we wnetrze moje :) serduszko ladnie pukalo, to byl chyba ponad 6 tc teraz bede miala 27 lipca pierwsze spotkanie z polozna -ang sluzba zdrowia, 28 pierwszy skan w spitalu(bo tu sie chodzi do szpitala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff....... ja skonczylam kawal roboty juz- miałam napiety dzien jak baranie jaja.... KATE co sie drżesz - wskakujesz raz na jakis czas i sie drżesz ze az uszy zatykac musze..... ja rozpoczelam prace dzs o 7 wiec chyba czas zakonczyc..... alkoholem nikt dzis nie lał wiec i normalnie mozna dojechac autem doma..... Ruska sie zawziela i nic nie dala wiec kielicha chowam. Nie to nie Ruska koza jeszcze pozałuje..... a Wami brzuchatkami pic sie nie da...... kurna.... same brzuchatki.... hmmm to ja lece..... czas na mnie i na brzuch i na wyjscie z pracy.... paaaaaaaaa udanego weekendu lalki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik a wlasnie ze bede zie darla, nawet podwojnie sie bede darla... o i juz :p :p jak tlumaczenie do doroslych bab nic nie daje :) no wiec dawajcie naczynka, likierek kawowy z trzema kostkami lodu, i parasolka dla tych z W-wy bo ma padac podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik to co chcesz? likiera ? czy parasolke? albo moze jedno i drugie:) Nikulam a tobie polewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny.Ja juz po pracy i wkoncu weekend:D Dzieki za slowa moze dotrze do tego Szpiega i Adwokata bo tez przypuszczam ze to jest powiazane hehe Rea ty masz nosa wyczujesz wszystko. I dokladnie macie racje to jest topik dla staraczek i my mamy o tym rozmawiac a nie o jakims szpiegowaniu. Jak ten szpieg jest taki glupi ze nie rozumie jak sie do niego mowi zeby sie nie wpinkalam w cudze sprawy to juz trudno,ale ja sie nie bede pinkolila najlepszy atak to Ignorancja hehe:) Takze topik wraca do tego co bylo wczensije mowimy o tempkach o sluzach o przebiegu ciazy itp.Zgadzacie sie?? Ja gotuje obiadzik a w miedzy czasie lece sie ukapac i pozniej do was zagladne:D Fajnie ze wrocilyscie i odzywacie sie bo smutno mi bylo bez Was:) Kate widze ze ty tez sie wypowiadasz super jak tam samopoczucie? Odezwe sie za jakies 30min.Buziaczki i czekam na Was!!!! I IGNORUJEMY POMARANCZOWYCH!!!!!!!!!! To do pozniej:D pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś, będę miała kok przypominający chałkę:P Taki przeplataniec. Jutro będą foty jak trza, to powysyłam. A teraz lecę robić paznokcie!!:D Całusy, laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki jestem juz po obiadkui teraz kawka pije ktora ze mna? cappucinko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki weszłam żeby tylko napisać Klaudi0405 i beacie2611 że miały racje pisząc, że bóle podbrzusza miną i że to dobry objaw, bolał mnie tylko jeden dzień, a tak to przychodząc z pracy jem obiad i śpię, leże poprostu nie mam na nic siły. serdecznie was wszystkie pozdrawiam a jeżeli chodzi o temat słynnego szpiega to moje zdanie jest takie, nie zawracajcie sobie głowy a Lola powinna załatwić tą sprawę w rodzinie a nie wywlekać to na topik.szkoda,że przez to coś topik traci na wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna zdenerwowalas mnie ja nic na topik nie wywlakalam a to ze ktos cos napsial w stosunku do mnie to niemoja wina aprawa wyjasniona i mam nadzieje ze juz ten szpieg sie nie odezwie. A wam zycze milego wieczorku.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola-kłamczucha
Tak właśnie lola83-1 zniszczyłaś ten topik ,musze ci zacytować kiedy i jak to zrobiłaś. Miej pretensje tylko do siebie. Każdy twój post zieje wulgaryzmami do najbliższych i byłych przyjaciół z nk. Cytuję (wklejam) 17:40 [zgłoś do usunięcia] Lola83-1 (wmkurek@o2.pl) Witajcie dziewczyny. Dziekuje ze tesknilyscie za mna,ale wolalam odejsc bo lepiej sie czuje nie czytajac sorki ale tak jest a po drugie mam taka wscibska kuzynke ze rozgadala wszystkim w rodzinie ze pisze na forum baba niema co robic w domu to plotami sie zajmuje.I napewno to wiadomosc przeczyta i DOBRZE niech wie ze nie wolno sie wpieprzac do kogos i ze sie o niej tez mowi .Myslalam ze to co z nia mowie to pozostaje miedzy Nami a jednak cala rodzinka juz wie. Takze z rodzina najlepiej na zdjeciu sie wychodzi i to z boku zeby mozna bylo odciac hehe Weszlam napisac tylko co u mnie wiec nic ciekawego ale jest duzo lepiej bo nie mysle o ciazy i dziecku kazdego dnia cos sie dzieje i nie mysle wogole dzis bylismy na zakupach pochodzilam troche kupilam spodnice czarna zlota takze juz mam humorek lepszy juz dalam sobie spokoj z tempka sluzem nic kpl odpuscialm co ma byc to bedzie. Klaudia A co do sukienki to cena mnie zmylila ona kosztowala 140e takze za duzo troche a po drugie i tak na wesele nie idziemy bo po co jak i tak juz mamy d**e obrobiona dzieki mojej kuzynce To tyle staram sie nie czytac Was ale widze ze dosc malo piszecie. Moze od czasu do czasu zagladne cos napisac ale to juz nie to samo bo wiecie czemu. Milego weekendu zycze Pozdrawiam i buziaczki dla Was i dziekuje ze myslicie o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×