Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

SZPIEGU zadowolony z siebie???? niech Cie tam pokrec z tego co wypisujesz.Nienawidze ludzie co sie wpierdalaja w nie swoje sprawy. ja zmykam papa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, byłam na nk rano, a potem mnie wywiało:) Już jestem. Joanna, każdorazowy ból podbrzusza przypominał mi w tym okresie, że brzuch rośnie, macica się rozciąga i czekałam na ten ból:D Słabszy niż przy @, a zwiastuje rozrost maluszka. Ciesz się, jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wam strasznie dziewczyny za słowa otuchy ja to się zaraz martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę,że może też jest to poczęści spowodowane tym, że (aż wstyt się przyznać) dzisiaj do pracy ubrałam spodnie biodrówki i mogło mnie troche cisnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁONEczka___ oddaje na chwilę eMowi kompa, będę później, Spacerku___ ja napisałam Ci na adres mailowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia wiesz co mój komp jest głupi jestem na tej stronie zalogowałam sie ale co z tego jak nic nie moge przeczytac i nawet na innych tematach też nie moge ale mnie nerwy trzesą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata mam pytanie do Ciebie? dziewczyny pisały żebym Ciebie zapytała pobolewa mnie dół brzucha prawie cały czas od popołudnia nie mam plamieńco ty powiesz na to klaudia Ciebie też proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Joanna to pobolewanie to rosnąca macica i jest wszystko ok nic sie nie martw jak bedziesz miała plamienia to wtedy do gina szybko a jeśli jest to taki ból jak na @ to ja do teraz taki mam czasem boli długo a czasem pare razy dziennie ale tak ma być gin powiedział wiec głowa do góry i nie denerwój sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna w 100% popieram Beatę nie denerwuj się a raczej ciesz tym bólem dopóki nie jest on bardzo bolesny jeśli to takie pobolewanie jak na @ to jest ok a jakby Cię bardziej bolał to weż sobie no-spę i leż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO_____ jest tutaj jeszcze ktoś? na pewno nikt kto mi dotrzyma towarzystwa przy kawie :) strasznie głodna jestem a kawa dobrze mi zrobi, a poza tym będzie fajny horror po 23 to muszę doczekać, choć szczerze wątpię, bo jak się przytulę do eMa to od razu śpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam dziewczyny serdecznie was pozdrawiam:))))) ja już po kolacji zjadłam jajecznicę przekaszając ogókiem kiszonym i powiem was duet pierwsza klasa. i od paru dni mnie mdli i to przez całe dni, w pierwszej ciąży też tak miałam ale niestety nie pamiętam czy brzuch mnie pobolewał jeszcze raz dziękuję papa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia____ Ja miałam @ już... dostałam w niedzielę a w poniedziałek się skończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim kolezankom Nikulam po prostu myslalam ze mierzysz ale jesli nie, to bez fatygi Patrycja a moze jednak tym razem - kto wie? Lola tak jak wczesniej napisalam -i do tego trzymam ... Rea oj nie chcialabym ja ciebie za wroga hihi CHMURKO BEATKO KLAUDIA ANNOLIA JOANNA NIKAMO jak ja wam zazdroszcze tych dolegliwosci , jak chcecie to podeslijcie troche , biore wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiscie nie moge nie skomentowac zlorzeczacego posta nie zycze tobie zle bo los jak widac sam cie pokaral skoro takie rzeczy wypisujesz ale wiessz co bedzie cie karal jeszcze dlugo oj bedzie Lola jak kazda istota ma prawo do emocji , a to ze nie sa one w pelni satysfakcjonujace dla czlonkow rodziny czy reszty znajomych z TĄ MENTALNOSCIĄ KTORA ZAREPREZENTOWAŁAŚ / ŁEŚ to nawet dobrze swiadczy , biorac ciebie na TEGO przyklad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny zbieram sie do pracy:( Bede wieczorkiem. Orcio dzieki.Juz widac ze na rodzine nie mozna liczyc zame chamstwo:( ale na glupote niema lekarstwa. To do wieczora.papa milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio mi już przeszły wszelkie dolegliwości zaczął się 4-ty miesiąc nareszcie.A Ty gdzieś pracujesz?bo nawet nie wiem?ja siedzę w domu z dzieckiem.Co myślicie o posłaniu 3-latka do przedszkola?Ja mam mieszane uczucia nie wiem?wydaje mi się że jest za mała.na pewno by dała sobie radę tylko ja panikuję ale raczej jak już to za rok ją poślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata___Chmurko___ powiedz mi jak Twój brzuszek?bo ja mam strasznie nisko może póżniej się podniesie.W pierwszej ciąży na początku też miałam nisko a potem poszedł w górę.Tyle że taki brzuch jak teraz mam to miałam w 5-tym m-cu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki:) Klaudia mi jeszce brzuszka ciazowego nie widac ale za to przytyłam 2 kg i boje sie ze jak w takim tempie zacznie mi przybywać to bede jak słonik.Musze patrzec co jem ,bo ostatnio cąły czas jestem głodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze \"po burzach\" - jednak zostajemy tutaj i dobrze... :) U mnie dzis pogoda dziwna rano parasol a teraz slonce ale ogolnie chyba bedzie ciepełko - ale nie chce takiego jak wczoraj... Cóz moge napisac jedynie chyba sie przywitac... bo o sluzach itp nie bede pisac bo juz tego nie robie mam urlop od wszystkiego i za tydzien równiez od pracy biurowej.... i wyjazd... i sex dla przyjemnosci jedynie a nie jak roboty bo trzeba bo juz bo teraz.... Zatem pozdrawiam wszystkie babolki i lece po kawusie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem już na posterunku i co widzę? nie ma mojej ULUBIENICY?!!!! ja na ciebie tu czekam z wytęsknieniem! chodź do nas, nauczymy ciebie trochę kultury, cha cha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, a ty skarbie się nie unoś, załatwimy to w białych rękawiczkach i z humorem, ok? i nigdzie się nie wybieraj, bo ciebie nie wypuszczę! chyba zaczną nawet obserwacje prowadzić śluzu - specjalnie dla naszej koleżanki. Ja się nią zajmę, a ty sobie spokojnie pisz! moja rada na twój stusunek do tej krzykaczki - najbardziej boli IGNORANCJA:) ja ją biorę na siebie, cha cha!!!! Orcio - bywam wrednawa, ale tylko jak widzę ludzką głupotę. co tam mamy do jedzenia, głodnam.....:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, spokojnie - jesteś następna na liście starej kadry:) ty za mocno napierasz. ja czekam aż się wkurzysz na maksa i odpuścisz, wtedy zajdziesz na pewno:) tak to jest w naszych głowach kot niczemu nie przeszkodzi a nawet pomoże, bo podobno kocia sierść ma właściwości terapeutyczne, także bierz kociaka i się nawet nie zastanawiaj, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, laski! Co do mojego brzucha, to nie jest specjalnie wysoki, ale od 2 m-cy nie dopinam się w starych spodniach. Chodzę w ciążowych. Brzuch stał się momentami bardzo delikatny, czasem przeszkadza przy pochylaniu, a to dopiero 5 miech:) Bobasek dziś rano znów sobie latał. Kobitki, olać szpiega. Ja się pobieram ze swoim chłopem, musicie mnie wspierać psychicznie!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ FOCZKI____ jakoś chłodniej się u nas zrobiło :( REA___ ja wiem kochana... na razie doszłam do etapu, że nie myślę, nie liczę , nie badam do dnia spodziewanej @ a potem się mi robi jakaś głupawka, głupia nadzieja i jestem rozklejona i rozdrażniona... O kocie cały czas myślę... :) Reuś jakby tak Twoja zaciążyła... ula la ale byłyby kociaczki :) A ja nadal jestem na diecie... wiem , że może zbyt drastyczna ale mam takie wzdęcia i taki wielki brzuch, ze na prawdę zaczyna mnie to niepokoić, więc ograniczyłam jedzenie do minimum z minimum Wydaje mi się, ze to coś z hormonami, bo przecież wcale dużo nie jem a nie mieszczę się w nic ... nigdy w zyciu .. sluchajcie nie mialam takich brzuchowych fałd, masakra!!! Dziś robie eMowi pyzy więc pewnie mnie skusi zjeść odrobinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×