Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Folik, Nikamo, dzięki dziewczy:) Klaudia, chcę jechać do rodziny, a potem jedziemy na wesele, więc wielkich wypadów teraz nie planujemy. Ja dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że są wakacje. Po ślubie wróciłam do rzeczywistości:P W dzień ślubu nie myślałam prawie wcale, byłam zdenerwowana i teraz wracam do siebie... Same z resztą wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - na slubie koscielnym moze byc tez mezatka nie tylko na cywilnym - u mojej kuzyki swiadkami bylo małzeństwo. Chyba ze cos teraz sie zmienilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo na ślubie może być świadkiem mężatka ja uważam że nawet powinno się brać na swiadków małżeństwo dla dobrego przykładu.A teściową co to obchodzi?miała swoje wesele?ślub?i świadków?:P Beata___poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia masz swieta rację!! Ale to jest kobieta która musi wszedzie swoje 3 grosze wrzucić.Wiecie co mi ostatnio wymysliła??? Ze jeszcze powinnam miec druzki w jednakowych sukienkach! I w końcu jak powiedziałam ze sama bede decydowac co i jak bedzie na moim weselu to poszła płakac do kuchni!!!! Ja naprawdę zwarjuje przez te póltora miesiąca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo to z tymi pannami to przesada bo tak te stare baby mają i wierzą w jakieś zabobony ale mogą być mężatki i nawet lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia znów poczta sama sobie zdięcie brzucha zrobiłam hi hi ale sie udało Jest tu ktoś????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby wstrętne gdzie sie podziałyścieco?????????????? A ja tu sama do siebie pisze kto ma jeszcze ochote popatrzeć na mój brzuch dawać maile może to Was tu przywoła co?????????????? A i w tym zdięciu jest mnustwo fluidów więc stataczki możecie sobie brać ile chcecie i sie zarażać ciążą ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam na kawke bede później Do gina ide na 15.40 już sie doczekać nie moge zobacze pierwszy raz jak moje maleństwo pływa i koziołki fika macha rączką :-) bo jeszcze nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka ja jestem na posterunku cały czas :) :) A te nasze kobitki to znów gdzies wywiało,trzeba pewnie szpiega zeby powyłaziły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Beata spadłam z krzesła na widok Twojego brzuszka...To ja już o swoim nic nie mówię ;) ale miałam przeżywkę że mam taki duży ale teraz przy Tobie to ja się chowam.Ty to może coś nie tak u mnie czemu mam taki mały?U Ciebie się nie da już ukryć że jesteś w ciąży a ja jak nie powiem to nikt się nie skapuje.Ostatnio byłam w spodniach ciążowych i bluzce to moja siostra cioteczna która nic nie wie powiedziała tylko że mam fajną bluzeczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do gina pojutrze się wybieram i aż się boję może coś jest nie tak czemu u mnie nic nie widać?ale brzuch czasem zaboli jak na @ więc chyba tam w środku dzidzia rośnie?To już się nam zaczął 4 miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik 10 dc?no no...czyli zbierasz siły na staranka?Ja w pierwszą ciążę zaszłam 10dc a teraz wg usg wychodzi 15-16dc.więc rozbieżnośc jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie babeczki rozpisały nono.... wchodze a poczytam jakies wiesci szpiegowskie itp a tu kicha cisza brzuszki widze ogladaja ..... klaudia rzuc i mi a co Ci szkodzi moze zarazki przejda..... Beatka jak mozesz to tez poprosze o brzuchola..... no ja sie nie odwdziecze niestety teraz choc moze z tłuszczu brzucha moge Wam pokazac... ale uprzedzam i zapewniam nic ciekawego hehe..... to co ide dalej pracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia... zapewne zasniesz razem z małą.... a wiesz ze moj roczny chrzesniak zasypia jedynie przy BARCE... moja mama mu spiewa a jak nie tylko aaaaa kotki dwa to wyje.... i trzeba barke i koniec nie ma zlituj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja oczywiscie spiewam mu jak to ja inna piosenke..."Raz Mariana szła pijana cała morda zarzygana"""" a ten nie rozumie co ale sie smieje.... i za nic nie usnie tylko sie smieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia haha ja się martwie żeby za bardzo nie było brzuszka widac w 4 m-cu a Ty się doczekac nie mozesz ...ehh życie.Tyle ze w drugiej ciązy chyba szybciej widac...? Beata dawaj fotkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi jestem przyszłam już z kawki to teraz brzuchy powysyłam tylko sie nie wystraszcie. Klaudia takie brzuchy sie podobno dziedziczy a moja mama też przy 2 ciąży miała szybko duży wiec sie nie stresuj bo na 100% jest wszystko ok. Dziewczyny jak zwykle mam stres przed wizytą i mnie czyści że szok już dziś 3 razy w kibelku byłam a wcześniej nic nie mogłam zrobić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - poczta Folik - poczta no brzuch wysłany ha ha ale wiecie może ja mam bliźnięta a jeszcze niewiem ze ten brzuch taki duży bo Klaudia to mało co ma a ja taki wielki mam a u mnie w rodzinie to są bliźniaki i od mamy strony i od taty ;-) ha ha ale by było chyba bym na zawał padła ja chce tylko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki____ miłych dni wam życzę , ja zaraz wyjeżdżam i nie wiem kiedy będę miała dostęp do netu, wracam za dwa tygodnie i mam nadzieję, że topik będzie taki śliczny jak dzisiaj , poczytałam i aż miło :) Nikamo___ będziemy mieć kontakt sms-owy jakby coś :) Klaudia , Chmurko i Beatko____ dbajcie o siebie i fasolki, żebym same dobre wiadomości mogła czytać :) Trzymajcie się :) Ania___ uważaj na siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj BEatka - to który to tydzien.... ładniusi.... oj ja mam prawie taki sam tyle ze z jedzenia..... ale fluidy przyjmuje teraz od kogo sie da.... dzis doszłam do tego ze jednak policzylam te moje dc i mam 11 dc..... ale czuje to juz bo jednak juz zaczynja sie dni plodne widac..... czucc....... ale mierzenia tempki i nic poza obserwacja taka nie wnikliwa nie robie - przyjmuje tylko od Was fluidki wirtualne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pati już wysyłam brzuchol. Życze miłego wypoczynku i ładnej pogody A gdzie jedziecie jeśli można wiedzieć????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co Partycja byczyc się jedzie....... ja tez za tydzien tylko nie zabieraj mo slonca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEata..... brzuchol/...... oj ty ty...Brzuszek fajniusi dzidziusiowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Patrycja tylko.... pamietaj odchudzanko zeby pozniej nie było wycia ... ze ciazy nie ma..... piwska za duzo nie pij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati,Nikamo,Folik___poczta ;) Ale patrzcie jaka rozbieżność chociaż ten sam tydzień.Zobaczymy wymiary dzidzi u Beatki i u mnie ciekawe czy też będzie taka różnica? Folik senność mi minęła ;) Ja swojej małej już nie śpiewam żeby usnęła tylko czytam w kólko tę samą książkę o czerwonym kapturku już ja zna na pamięć i mówi razem ze mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati poczta Folik no ja już 13 tc sie zaczą a brzuszek rośnie nie chce muśleć co bedzie pod koniec ciąży ho ho chyba brzuch na wózku bede wozić hi hi a raczej na sankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - BEatka - jak to czas szybko leci..... ale Wam zazdroszcze... tych brzuszków..... oj kiedy ja kiedy pytam sie kiedy ale trz byc cierpliwym.... to moj 8 cykl staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×