Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

kurde tyle sie napisalam i mi skasowalo... wrrrr witam was lalki Ja dzis I-wszy dzien w pracy po zwolnieniu (jak ktos pamieta) po zwichnieciu nogi.... i zabieram sie do pracy a tak mi sie nie chce.... Nie czytalam wszystkiego ale wywnioskowalam ze NIKULAM bedzie mamusia - gratulacje... jak widac na kazdego przyjedzie pora... tylko ja musze czekac najdluzej... ale mysle sie doczekac.... NIKULAM - czy Ty I-wszy raz bralas duphaston - moze jednak on pomogl i jest potrzebny.... U mnie dzis 19 dc i ide na monitring czy pekl pecherzyk... zobaczymy... gin powiedzial zebym nie myslala o rtg gdyz on moze uszkodzic juz poczete dziecko i kazal sie bzzzz... ale wiecie jak to na zwolnieniu z bolaca noga roznie bywalo.... mysle juz o urlopie ale nie tak intensywnie bo raz juz pomyslalam i co i zwichnelam nozke..... i jeszcze boli..... to tak w skrocie.... a teraz spadam pracowac,,, a ze net sie zepsul to pewnie odezwe sie dopiero jutro,,, bo mamy awarie... no ale poczytac musze co sie dzialo ... w koncu 7 dni mnie nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Folik dobrze ze już jesteś :-) Tak tak Ty bedziesz najdłużej czekać na to maleństwo jeśli dalej bedą Ci sie przytrafiać takie wypadki i choroby wiec uważaj na siebie i do dzieła wypadało by żebyś i Ty wreszcie miała te 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki wczoraj mialam pierwsza wizyte z polozna- ale to tylko takie pogadanki dzis za to maialam pierwszy skan w szpitalu(ale nie w tym moim, tylko w tym drugim co mnie wsadzili- do mojego ide w nast tyg) no wiec pierwsze pytanie pani co robila skan, jak juz sie polozylam bylo co ja tu tak wczas robie... to jej mowie, ze zostalam skierowana na wczesniejszy skan ze wzgledu na tamta strate i ze teraz bede miala robione je czesciej-powtorzylam jej to co mi powiedziano w moim (specjalistycznym) szpitalu. no wiec baba na to ... tak pokazuje mi na monitorku dzieciatko, ze serduszko puka ale mowi ze na tak wczesnym etapie nie moze nic stwierdzic, ze to za wczas... po prostu takie \"slowa otuchy\" poplynely ze juz mi sie nie chcialo tam lezec :(:( zapytala mnie czy juz mam ustalone spotkanie na nastepny skan, powiedzialam ze tak na 6 sierpnia, ale juz w moim szpitalu... ona na to ,ze to za wczas, ze po co, to mowie znowu krowie grubej ze tak ma byc ze mam swoja \"starsza pielegniarke prowadzaca\" i oni tak zadecydowali. tu do 3 mies ciaza traktowana jest jakby jej nie bylo, i nie ma w razie czego zadnego podtrzymania...nic...kompletnie nic ona mi na to ze zadzwoni tam.... kur** mac- sorki dziewczynki, ale po prostu, brak slow. no wiec wywalila mnie za drzwi, kazala poczekac na korytarzu..... za jakies pare minut wyszla i powiedziala.... no doooobra masz to spotkanie tak jak mialas ustalone zapytalam ja jeszcze czy moge dostac zdjecia dziecinki, powiedziala ze nic jej wczesniej nie mowilam o zdjeciach i nie wydrukowala..... ehhhh:( mowie wam dziewczyny, barak mi dzis slow, ale musialam wam napisac, bo nawet nie mam komu sie pozalic-no bo przeciez nikt oprocz was i meza nie wie o mojej ciazy zostal mi jedynie w pamieci obraz jak moje malenstwo pomachalo lapka, i raz tak jakby podskoczylo na pleckach ide zajac sie czyms... bardzo mi smutno i przykro..... liczylam na slowa ze bedzie dobrze i wiecie.... takie jakie chcemy zazwyczaj slyszec... a tu babsztyl mnie wkur*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate Teraz musi być dobrze a ta baba to chyba jakaś nawiedzona i ma znieczulice straszną jak wie co sie stało kiedyś to teraz powinna Ci wszystko dokładnie pokazać powiedieć ze jest wszystko dobrze a nie ze ona jakieś fochy stroi i bada Cie jakby za kare pracowała a sama wybrała ten zawód wiedźma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz mam neta wiec moge Wam pomeczyc moimi wypocinami... Beatka - ja chce juz dzidzie.... bo moja nie bedzie sie z Waszymi umiała bawic bo bedzie za malutka.... Kate.... wiem ze sie obawiasz ale odganiaj wszystkie zle mysli.... mysl pozytywnie... ta dzidzia bedzie zdrowiutka... :) tego zycze i tak bedzie zobaczysz..... powtarzaj sobie zamiast sie zmutac ze jest ok... to pomaga... to kto jeszcze zostal ze staraczek... patrycja i ja.... ???? zaraz w tabele smigne... mnie od wczoraj zapitala brzuch nawet nie wiem po czym wczoraj nie moglam sobie z tym poradzic, dzis jest deczko lepiej ale niekoniecznie do konca.... ja nawet nie moge okresli co mnie boli.... tak pod pepkiem... niby to nie zoladek... watroba tez nie.... chyba moje kiszki mi szwankuja.... o jajnikach nie powiem bo nigdy nie wiem gdzie to jest... dopiero w dzien @ wiem co znaczą okolice jajników... O powiedzcie mi jak piszecieze ze boli Was podbrzusze to okolice czego.... ??? bo mnie w dzien @ tylko boli po prawej i lewej stronie tak ciagnie.... czy to okreslacie oklice podbrzusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babochony! Kate - i ty jej nic nie powiedziałaś do słuchu? Nie poznaję cię! Trzeba było babola głupiego zrypać i już! I kompletnie się nie martw - to będzie najzdrowsze dziecko urodzone pod tamtymi chmurami, zobaczysz Folik - a jak ta noga twoja? chodzisz już? bóle? może to wiesz co?:))))))) ty jesteś następna w kolejce, już wszystkie prawie zapylone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, a ten placek to jeszcze istnieje???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to już chyba nie mam wam co ciekawego powiedzieć....... o brzuchach ciązowych nic nie wiem, nic mnie nie boli, ba nawet nie obserwuję swojego JAJA, ba podwójne, nawet sie nie bzzzzzzz, co tu wam powiedzieć?.... pada u nas i jest zimno:) jestem w swoim biurze i sobie spokojniutko pracuję.... co więcej????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku ,mnie jak bolały jajniki to nisko nad pachwinami ale nie wiem czy to standard. To tak mało Staraczek juz zostało??? No no wierzę ze niedługo juz ani jednej nie bedzie :) Tylko same brzuchatki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik brzuch boli tak mniej więcej po środku pod pępkiem kawałek nad kością łonową czasem troche bardziej na lewo czasem na prawo różnie ale mnie najwięcej tak po lewej stronie bolało. No no Folik a może jednak sie coś nam szykuje co???????????????????? Rea jak to pada u Was a u mnie ani chmurki niema hi hi to ja Tobie wyśle troche słoneczka bo ja przed nim sie chowam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ja też chciałam kawałek ale już nie dostane bo Rea zjadła a ja byłam pierwsza. Jak sie czujesz????????????????? Strasznie malutko staraczek ale dobrze wnet bedą wszystkie w ciąży bo to szczęśliwy topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka no placka juz nie mam ale jutro upieke następny :) ja się dobrze czuję powoli mi mdłosci przechodza...chyba i cycolina sie robie okrutna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, ale mam fory, hi hi, pychotka, też dzisiaj muszę coś upiec...... Beatko - przyślij słońce koniecznie, bo marznę w stopy, cha cha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj babolki.... mnie to boli centralnie wlanie po pepkiem... ale tam sa jelita.... od wczoraj boli...wczoraj bylo okropnie i to jest dziwny takie bol... bo niekoniecznie go czuje caly czas.... tylko jak wstaje albo siadam nawet smiac sie moge.... nigdy tak nie miałam ale mam wrazenie ze to raczej jelita.... wzielam cos od tesciowej wczoraj espumiasn czy cos tam od wzdec... o! juz wiem to bol przypominajacy np... jakbym cwiczyla brzuszki i miała takie zakwasy.... ale glupie bole opisuje.... o teraz jak poparzyłam tak w lustro to boli mnie dokladnie pod moja oponka.... ale do jutra powinno przejsc... a musze sie przynac ze z nudów pomierzylam sobie tempke przez 6 dni.... zaraz Wam wkleje..... tylko prosze nie krzyczec to z nudów.... http://28dni.pl/Lusia1976/wykresy/2009-07-10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znalazłam tabelke PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 Meg75 ................22.07.........29.....juz nie........34...... ojjj... AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................21.07........30-33......nie...... 30........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............23....22.07......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach..22....06.08.....10.12.09............22.......... . Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........12......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............14......11.08....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............11.......11.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74..............8.......07.08........01.03.2010... ..35....... joanna84..............7.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................8........27.08.........11.03.2010 ........27........ No tak 2 staraczki Folik i Meg ale jeszcze Rea to są 3 babeczki podeślemy Wam naszych eMw i wam pomogą mieć fasolki hmmmmm tylko czy bedzie im sie chciało po tylu staraniach z nami ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, nic nie powiem na tę temperaturę!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti - ty mi lepiej masażystę jakiegoś podeślij a nie eMa mojego leniwca:) ja potrzebuję się podkurować, a nie bzykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka przecie zalaczylam linka.... REA - dziwna nie.... ale to chyba dlatego że...... nie wiem dlaczego.... moze bede chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja! no tak, jak przypuszczałam, będę wam na drutach robić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik a ile TY zamierzasz chorować????? Stop ! A co sie dzieje z Meg i Orciem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nie widziałam ale trzeba mi wybaczyć bo ja strasznie ślepa jestem i przez to bede mieć cesarke. Folik tempka ładna a z tą chorobą prosze nie krakać nawet bo wywołasz wilka z lasu. Rea a masażystka może być bo faceta nie znam a kobiete to moge podesłać a nawet 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik a kiedy @?????????????????????????? Ja na chwilke uciekam ale bede wnet musze iiść po zachcianke do sklepu bede zaraz wielka i w drzwi sie nie zmieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. jestem zdrowa, jestem zdrowa.... musze sobie tak powtarzac... jestem zdrowa jestem zdrowa.... BEATKA - @ bedzie 7,8,9 sierpien.... przewiduje... jesli przylezie 9-tego to mnie mocno wkur..... bo mam 1 rocznice slubu i nie mam zmiaru smigac do lazienki na zmiane tamponów czy tez podpasek.... wrrrrrr wiec niech 10 przyjdzie jak ma przyjsc... a najlepiej niech przyjdzie za rok.... tak ze 2, 3 miesiace po porodzie..... oj czasami mozna pomarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, kogokolwiek, kto mi ten mój paragraf wyprostuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, a teraz mi się przypomniała moja wróżba z 500-setną stroną - zobacz jak zadziałało!!!! przecież to ty wywalczyłaś, hi hi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik no tak moze ta 500 strona wreszcie daje znać o sobie jak już wygrałaś a że wcześniej nie mogłaś bzzz bo chorowałaś to teraz może sie udało. mam nadzieje że bedziemy miały nowa przyszłą mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×