Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

kate znajdź sobie radio RAM - muzyczka pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co slucham wlasnie RMFu na kompie i gadali w wiadomosciach ze pan z robot drogowych jezdzil walcem, ale mial ponad 2 promile alkoholu!!!!! hahahahahaha :) to ladnie tam wywalcowal :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walcowniaczko, mnie też coś kafe nawala....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radio RAM????? pierwsze slysze a wiadomosci tam tez??? bo ja lubie wiedziec co sie dzieje w PL Beatka, spoznialska... w ostatniej chwili zdazylas na rosola:) prosze, jarzyny z rosolu tez ci dam troszke bo ja tez lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ram - u nas 89,8, nie wiem, czy mają internetowe radio, czy nie ja lubię chillout, stare, ale dobre kawałki - grają normalnie, jakby z moich płyt - wiadomości TOŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ale pyszny rosołek mniam Ja bym jeszcze chciała ale już nie wypada chyba. Dziewczyny ja sie zaraz ugotuje chyba ale upał . a jeszcze obiad robie w domku. ale dziś miałam mojego eMa matka kazała mi jeść jajecznice ze słoniną bo że zdrowe jak ja jej mówie że nie chce to nie dochodzi do niej hi hi i co wcisneła we mnie to i fuj już bym więcej nie zjadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz znalazlam:) bardzo przypomina "stare" angielskie radio, takie klimaty ale poslucham dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ,ale przerywa:( bo to wasze regionalne wroclawskie nie? to chyba nie ma takich nadajnikow silnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy co pojadly i uciekly????? :( a gary to kto pozmywa:( :p Beatka, jajecznica na sloninie???? bleeeee bidnas ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam zjadłam pyszny był!!! Rea ja swojego tez zabije!!!! i Co bedziemy razem w celi siedziec ??? Choc myslę że nas ułaskawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka ja mam apetyt teraz straszny tylko musze się pilnowąc bo mi suknia slubna peknie!!! Chyba że jakas gumową wymyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate tak zjadłam i moge pozmywać gary. Nikamo a jak papierosy palisz jeszcze czy już odżuciło Cie????????????? a supienke sie poszeży hi hi jedz. Ja to już jak balon wyglądam ale mało jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - fajne, zabaczysz, w piątki super muzyczkę puszczają, nie eskowe przeboje umca, umca, ale też jazz, funky, soul, ale głównie chill Nikamo - nie zamkną, bo my ich podtrujemy, tak aby, aby:) żeby nie mieli siły nam dokuczać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, to ja powycieram, bo jak M Katowy wpadnie, to pomysli, że jakaś imprezka była, czy co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj od papierosów mnie odrzuciło jak jeszcze nie wiedziałam że w ciazy jestem.Betty mam taką sukienke ze chciałabym w niej ładnie wyglądac choc w tym dniu.Tak rozpytuje wszystkie o wielkośc brzuszka w 15 tyg i róznie jest jedne nie maja inne jak bebenki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, a co też pyszczy? czy ucieka z domu? mój i jedno i drugie, jak nie w firmie, to w delegacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, ty jak zapałeczka jesteś, nic się nie martw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno i drugie a najgorsze jest że najbardziej sie kłócimy przez telefon!! Pyskaty sie zrobił jak nie wiem a potem zrzuca na mnie ze mam humory i to przeze mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - to ja mam dokładnie to samo, oprócz jego argumentu:) ja to uciekam....rzucam słuchawkę i się nie odzywam..... teraz mamy mega wojnę.... jego nie ma, ja nie pytam kiedy wróci...nie jest źle, chociaż afer nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze moj chlop siedzi cicho hihihihihi, nawet jak ja sie wydzieram -(nie az tak czesto -ale zdaza sie) to woli sie nie odzywac bo i tak nie wygra :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ja jak szłam do ślubu to zaczą mi sie 6 miesiąc i wiesz praktycznie znać nie było byłam bez brzuszka wiec miże i Tobie sie uda. Mnie też mój M denerwuje strasznie bo mało co siedzimy razem bo on robi komuś skuter a raczej z 2 robi jeden i ma zabawe a ja jak dureń patrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a m.ójm to pracocholik po 11-12 godzin pracuje a późnieej jeszcze w domu siedzi i grzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrazam sobie tak zwanych-cichych dni czy cos takiego... w zyciu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ,Kate mu wytłumaczy że musiała wygłodniałe kolezanki nakarmic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam mala przerw i znowu na chwilunie wpadlam zeby zobaczyc jakie te Wasze chopy niedobre.... Moj to aniol .... ale tez zle... bo jak ja cos do niego mowie i chce zeby wrazil swoje zdanie to on milczy tez wkurww........ ona zawsze przemilcza moje zle humory.... i pozniej mowi co ma powiedziec.... ale ogolnie jest zgodny i chyba mnie jeszcze kocha (I rocznica slubu 9.08.2009) ale jego milczenie doprowadza mnie czasami do pasji.... i tak sobie Folik prowadzi monolog kłotliwy.... osoatnio nawet mialam do niego pretensje ze na dzidzi nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik.. a nic nie powie...poleci se po pizze :) a co myslisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa ale rozłączam sie ja jak mi nie po nosie.... a on nigdy jeszcze raz chcial chyba spróbowac ale wie co wtedy go moze czekac.... kara..... bzykanie codziennie hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×