Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Cześć, laski. Beatko, już wracam. Trochę było problemów i znowu nie mogłam wejść na kafeterię. Jak brzuszek, mocno urósł? Nikulam, diagnoza tych lekarzy podoba mi się. Ktoś wypowiedział się fachowo i histerii nie ma. Trzymaj się dzielnie, nie płacz i jedź na wakacje:) Rea, chcesz się wymienić na krzykaczy? Zapraszam:) Pati, kochanie, wracaj. Co się z Tobą dzieje? Wakacje są aż tak ważne? A czy przynajmniej pracujesz nad dzidzią? Anka, wracaj. Masz swoje obowiązki względem nas:) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................21.07........30-33......nie...... 30........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............23....22.07......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach..23....06.08.....10.12.09............22.......... . Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............14......11.08....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............11.......11.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74..............8.......07.08........01.03.2010... ..35....... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................9........27.08.........11.03.2010 ........27........ Dziewczyny zaciążone, czy macie coś takiego, że chciałybyście mieć już swoje dzieciaczki na świecie? Bo ja myślałam, że cierpliwie poczekam, nacieszę się brzuszkiem, jeszcze odpocznę, ale jakoś mi tego szkraba brakuje. Wydawało mi się, że taka tęsknota przychodzi później jak już ciąża robi się uciążliwa:D Tak miały moje koleżanki. A mój maluszek dokazuje coraz częściej, znów zrobił mi guzek na brzuchu i tak tulimy się do siebie jak możemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Chmurko ja też z pierwszym dzieckiem tak miałam że nie mogłam się doczekać kiedy już będę je mogła przytulić a teraz chcę jak najdłużej cieszyć się ciążą bo baaardzo szybko ten czas leci a ruchy dziecka i uczucie że jest we mnie maleńka istotka jest najpiekniejsze na swiecie! Przyjdzie dzidzia na świat ani się obejrzyrz delektuj się tą swobodą którą masz bo póżniej nie ma czasu na nic.Nikt nie przewidzi czy dziecko będzie spokojne czy nie będzie miało kolki...Ja najgorszy problem miałam z karmieniem to był dla mnie koszmar nawał pokarmu,wklęsłe brodawki-pogryzione aż krew się lała i musiałam używać kapturków do karmienia. U mnie piękna pogoda.Biorę się za sprzątanie pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, cwaniaro, masz drugie, to się możesz delektować:D A ja tak marzę o tym pomarszczonym krzykaczku, już mi sie nie chce czekać. Jak się nie było w ciąży, to się było mądrym. Miałam się rozkoszować ciążą, a teraz mi się nie chce. A jak Twój bębenek, rośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tam mi zaczyna wystawać ale jeszcze mam brzuszek nisko.Zmienisz podejście jak urodzisz ;) Ja też miałam tak samo marzyły mi się ubranka,pieluszki,łóżeczko itd.w końcu się to spełni ale trzeba poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Ciebie Spacerku?Chłopak jak na moje oko ;) a u mnie wielka niewiadoma....;) Ja mam usg 19 sierpnia za 3 tyg.to będzie już 18-sty tc ale leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!! Ja juz prawie po urlopie i jutro juz do pracy.O 17 wyjezdzamy na lotnisko i do domciu.Sie stesknilam za moim Babelkiem. Widzialam,ze pisalyscie o Duphastonie.Ja go bralam po plamieniach ktore mialam w 7tc i gin kazal mi brac do 12tc wlacznie.Nie czulam zadnej roznicy po braniu. Milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka___poczta ;) Ania no jesteś nareszcie opaliłaś się troszkę?jak tam wymiary brzuszka? Ja do tej pory biorę luteinę 2x2 i przynajmniej przez 3 tyg. jeszcze mam brać nie wiem czemu tak długo? Piję kawę bez cukru i z mlekiem chce ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko a Twój M widział już maluszka na usg?Mój jeszcze nie bo na razie robione mam dopochwowo to głupio bym się czuła i on zresztą chyba też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam___no widzisz nie ma co samemu interpretować wyników bo się na tym nie znamy i aby stresujemy niepotrzebnie.To jutro rano wylot?Ale fajnie rób fotki bo chce obejrzeć jak wrócisz ;) A tyle się naczytałaś o jakichś tam wadach możliwych ech kobity my to jesteśmy histeryczki nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Che che monolog mi dobrze idzie... Beatko___mówisz że maleństwo daje znaki?mi też się raz zdawało że coś mi tam zabulgotało ale to chyba jeszcze za wcześnie.W którym tc poczułaś ruchy w pierwszej ciąży?Ja w 19tc. Aaaaa zdradzę Wam sekrecik jednej ze staraczek się udało :) ale nie powiem komu...Wyjmuj tego szampana z lodówy i rozlewaj odrobina brzuchatkom nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak na wakacjach miałam ochotę na zimne piwo,drinki kolorowe,koktaile....a tu niciewo...tylko lody mi pozostało wcinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opalilam aie,ale tylko troszke.Na sloncu bylo raczej nie do wytrzymania,a poza tym pan doktor kazal sie trzymac z dala od sloneczka.Naplywalam sie za to w basenie :) Woda byla super ciepla-w kranie byla zimniejsza niz w basenie i morzu. Troszke za cieplo bylo przez pare dni-45 stopni i zero wiatru.Zabunkrowalam sie wtedy w pokoju. A co do brzuszka to juz troszke wystaje.Spodnie wszystkie juz cisnely i wczoraj poszlam na zakupy.Kupilam sobie 3 pary spodni ciazowych-jeansy i jedne do pracy.Jak zobaczylam ceny to mi kopara opadla..Jakby ciezarne mialy malo wydatkow...Kupilam sobie balsam na rozstepy z Dax Cosmetics-mam nadzieje,ze dobry,bo mialam olejek,ale caly dzien po nim tlusta bylam :/ A na urlopie to sie tak zrelaksowalam,ze az sie zgubilam w liczeniu tygodni hihi A tak juz bym chciala poczuc jak sie maluszek kreci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klaudia co to za tajemnice ja chce wiedzieć. przynajmniej napisz mi na meila w sekrecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no jak tajemnica to tajemnica ;) Myślę że niedługo sama się pochwali tylko na razie jeszcze nie wierzy że się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki A ja teraz do domu przyjechałam i co ale super mail HHHHHUUUUURRRRRAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! następna brzuchatka już nawet jej sms wysłałam z gratulacjami a jednak dobrze mówiłam że to dzidzia :-) hip hip hura🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 mamy następny mini brzuszek Klaudia ja coś czułam ale niewiem czy to dzidzia ja w pierwszej ciąży czułam w 17 tc wiec jeszcze czas. Brzuszek rośnie i śmiać mi sie chce bo mnie faceci na stacji paliw podrywają niewiem czy nie widzą czy udają ha ha ale mam z nich ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania super ze sie wczasy udały a ja mam wczasy u mojego eMa w ogrodzie i komary mnie chcą zjeść hi hi a teraz robiliśmy grila ale było jedzenie ho ho pycha mniam. Ciekawe czy jest tu ktoś???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO tak nikogo niema ale o tej godzinie to normalne niestety:-( Nikulam Ciesze sie ze lekarze dobrze zdiagnozowali i że przede wszystkim Ciebie uspokoili UDANYCH WAKACJI ŻYCZE Chmurko ja też mam rozdarciucha ale kochanego a co tam ja moge sie na chwile zamienić hi hi ale tylko na chwilke bo remont robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nikogo niema hmmmmmmmmmm to nic popisze sama ze sobą co tam popisać dobrze czasem a że do siebie ha ha trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacer w rurach
hej, kobitki. Klaudus, duzo osob chlopca mi przepowiada, ale tak samo mowili mojej mamie, gdy byla ze mna w ciazy. Mysle, ze wiem kto zaciazyl. Z reszta widac po jednym poscie:) gratuluje, laska! O ile dobrze wnioskuje. Beatko, to zamien sie, chetnie pozycze meza. Jak brzuszek? Duzo kopie? Moja dzidzia harcuje coraz czesciej, jestem taka szczesliwa. Za tydzien powiem Wam jakiej jest plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer w rurach cha cha!!!!dobre :D Beata___to wszystko możliwe że czujesz już dzidzie bo w pierwszej ciąży dość wcześnie poczułaś.Co do podrywania to jak pokazałam się na plaży w bikini to też miałam niezły ubaw ale po mnie nie bardzo ciążę widać a mój M jaki zazdrosny pchi! Idę spać pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak niedziela...i pustki... A ja mam juz obiad przygotowany,pranie wstawione i sobie siedze... Wczoraj nasz lot spoznil sie o 2 godziny..siedzielismy jak glupki w samolocie i czekalismy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................21.07........30-33......nie...... 30........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............23....22.07......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach..22....06.08.....10.12.09............22.......... . Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............14......11.08....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............15.......06.08.......30.01.10... .....23........ Nikamo74..............8.......07.08........01.03.2010... ..35....... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................9........27.08.........11.03.2010 ........27........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam o jeszcze dwoch aktualizacjach :) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................21.07........30-33......nie...... 30........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............23....22.07......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach..22....06.08.....10.12.09............22.......... . Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............14......11.08....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............15.......06.08.......26.01.10... .....24........ Nikamo74..............8.......07.08........01.03.2010... ..35....... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................9........27.08.........11.03.2010 ........27........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny. Bylismy na grzybach, wtedy zjadlam pyszny obiad i poszlam spac na 3 h:) jak Wam leci niedziela? Jeszcze pare dni i tatus zobaczy swojego szkraba na usg. Zycze mu, zeby sie poplakal:P Pati, wracaj, skarbie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dziś spędziłam w domku. Tylko w południe byłam z moim M na spacerze w parku z psem. Ale upał był!!!! Wczoraj za to byłam większość dnia na basenie z koleżanką i córką. Było fajnie. Opaliłam się dosyć. Super. A teraz w piątek do niedzieli jadę z koleżankami na babski spęd do takiego ośrodka wypoczynkowego. Wynajmujemy 2 pokoje i........ :) Będzie nas 4 albo 5 plus 3 dzieci. Zabawa na maksa będzie.:classic_cool:l Juuuhuuu Oby pogoda dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×