Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

PYTANIEGIN___ a jak długie masz cykle? jak 28-30 to oki to normalna tempa... no i tempa powinna się utrzymywać na takim poziomie ponad 10 dni, żeby myśleć o ciąży...od ilu dni masz taka tempę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytaniegin___ ja życzę szczęścia oczywiście :) o ile starasz się o fasolkę :) jeśli tak... to oby to był ten moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytaniegin - jak na razie nic to nie znaczy.... bo czas krotki od owulacji ktora mam nadzieje ze potwierdzona przez gina... bo inaczej mozesz tylko gdybac ze owu. byla... ale nic nie pozostaje jak czekac do terminu @ i jak nie bedzie @ czekac na II kreski.... zyczenie powodzenia.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytaniegin - ale w kolejce o dzidzie trzeba sie czasami nastac mnie juz nogi bola... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziś wcześniej skończyłam:) Wpadłam do domku sie przywitać i zaraz zmykam na spotkanie z przyjaciołmi, oni na moje urodzinowe piwko a ja na wode kurcze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam nie przesadzaj dziecko drodzie z tym kurna no zes taka biedna bo na pewno bys wody nie zamienila teraz na piwo..... oj nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff, ale się nastukałam dzisiaj - bleeeee co tam? coś pijemy dzisiaj? martini extra dry z oliwkami? komu, komu? brzuchatki, zaciskają zęby i o szklance wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, pijaczki, które jeszcze mogą pić alkohol!!!!! bo reszta piła, ale ma teraz przerwę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłop mi chce testa jeszcze jednego zrobić... nie chce mi się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro spie do bólu..... a co.... tesciowa codziennie spi do 10... a ja jutro do mniej wiecej 11.... bo pozniej seriale leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----nie bede udawać Świętej i twierdzić,że ten stan to same błogosławieństwa.... , bo nie powiem chętnie czasem bym się jakiegoś piwka a jeszcze chętniej winka napiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz Folik, to jest nasza krew ale Niki się chociaż przyznaje, że chce się napić!:) a ty? wiesz to są gorsze objawy, niż być była za ochocza:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już zwłaszcza w knajpie ze znajomymi.....trudno może jestem porąbana,ale jednak za tym troche tesknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbijesz sobie juz za pare miesiecy.... mysle ze wtedy my z REA bedziemy Wam glebsze trunki polewac a Wy nam wode... (w koncu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---dziękuje za zrozumienie:)....zdecydowanie potwierdzam zdanie M i zrobiłabym test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu butlę martini stawiam, żebyśmy się jak damy bawiły, a wy nic????? jedna nikulam, co nie może się napić się odzywa??? loszko z warszawy - jako przedstawicielkę wymierającego gatunku staraczki wzywam ciebie do porządku! a Lola, wróciłaś już z zakupów - jaki kolor mi wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam tylko uwazaj bo jak u REA wtedy pilas to wiemy ze duzo mozesz wiec sie opamietaj dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, jak się chińczyki pomylili, to już musisz działać, jak nie, to poczekaj na mnie do grudnia, wtedy będzie nasza rocznica topiku i ja się wpisuję do tabeli. potem zrobimy zbiórkę ciuszków, łóżeczek i becików od brzuchatek - wyjdzie nam taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok.... kurna komorki nie mam nie wiem co M robi.... wrrr.... zła jestem zawsze go kontroluje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, ja mam takie myśli ostatnio, że my tu jako bezzębne babcie będziemy się dalej do boju wzywać: wyleczmy tą osteoporozę i nadciśnienie a potem do ataku. pokażemy wam jeszcze!!!! damy rade, co my nie damy? hi hi - stare babcie i dalej z tymi testami:) czego nam oczywiście nie życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----od ponad 3 mc wypiłam 1 piwo 0,33, jedno piwo bezalkoholowe i 2 kieliszki czerwonego winka....wiec raczej się pilnuje:)...Nie mogę się doczekać aż wszystkie tutaj bedziemy w piątki popijały soczki :) choć ja to nawet soczków nie moge i tylko ta woda, woda,woda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×