Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

NIKAMO___ a tak się podąsałam troszkę a co...zła jestem... chcę @ gdzie ona jest ???? buuuuuu..... zaraz jadę z eMem zapłacić ubezpieczenie za dom a tak fatalnie się czuję , że zaraz umrę... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU_____ no pewnie, że będzie niebawem dzidzi i to taka śliczna :) u Ciebie oczywiście, bo ja to jeszcze pooooczekam trochę ale to nic....zniosę wszystko tylko, żebym wreszcie dostała @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwuszki a co tu tak smutno? PATI j juz gonie ta twoja @, mowila mi, ze wkrotce do ciebie przyjdzie.a tak na powaznie.idziesz we wtorek do gina?ile dni juz ci sie spoznia?bidulko dbaj tam o siebie.jak juz sie wykurujesz i zaczniesz znowu starac sie o dzidzie to daj mi znac.tym razem ja chce ci cos wyslac.nam przynioslo szczescie, bo odkad pojawilo sie w naszej sypialni zaszlam w ciaze:) a u mnie? zaczal sie 9tc i nadal mecze sie z mdlosciami:( na szczescie jest juz chyba troszke lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj.... widze dzis tez lenistwo - wszyscy pracuja... nasz forum jak cały swiat dotyka kryzys... oj dotyka... REA zapracowana czyta bida ale moze @ nie ma i schizuje... gdyba itp Ewika zaczyna myslec dlaczego jej dzieci maja bezsennosc i pewnie zaparzy im meliske by móc .... robic dzidziusia... :) Nikamo - oglada spioszki i wózki i czyta czy prawidłowo przytyła... Te co uciekły na inny topik siedza i pewnie gaworza o rozstepach i mdłosciach... Nową pewnie jeszcze mdłosci mecza.... Patrycja lata do kibla ciagle wygladajc @ - a ta cholera sie zawziela - ale pewnie teraz zaraz rozpocznie jakies wypieki albo konfitury pichcic zaraz co mamy na czasie... sliwki wegierki.... o moze jakies dzemy... tym sie zajmij.... ale teraz jej smutno bo cos organizm szwankuje... Nikulam lezy i pewnie mierzy cukier musi pilnowac... i pewnie tez juz oglada wanienki nocniczki i smoczki oraz pampersy dla siebie i dziecka... M-M odeszla w siną dal BOND - tez juz na etapie wózków, spioszków.... \ a ja? a ja siedze i pisze rzeczywistość... kochane rzeczywistosc... :) a tym samym podnosza nas do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam sorki pampersy dla dziecka a dla Ciebie podpaski poporodowe.... bez urazy...:)zeby nie bylo ale mam nadzieje nie obrazisz sie tyle w koncu wódy chalilismy wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU__ hahaa...jakiś czarny humor....wcale Ci nie do śmiechu :( mnie zresztą też...rzygam dalej niż widzę, ledwo obiad ugotowałam buuuu...niech już przyjdzie ta wstrętna @ bo się wykończę :( te wszystkie moje dolegliwości...jak tam sięgam z eMem wstecz spowodowane pewnie były huśtawką hormonów NOWA___ kochana...okropnie się czuję....dziś 41 dc i niestety @ nie widać... nawet szyjka mi zanikła, a to oznacza , że ta cholera sama nie przyjdzie....buuuuu o ja bidna.... miały być dziś szlachcice babuni ale nie mam siły...zrobiliśmy jarzynowa i zaraz zabieramy się do naleśników wiedeńskich....ble.....fuj....ble...ble... nie mam smaku, bo mam taką zgagę , że mi niebawem wypali przełyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ co Ty... NIKUSIA na pewno w pracu bidulka siedzi.... NIKAMO___ a TY ???co tak cichutko siedzisz ? nic nie piszesz, jak eM po powrocie? Obrączka się pięknie świeci na jego paluszkach? :) Jest teraz z oba czy znowu pojechał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja a czy Ty robilas bete? wiesz ze testy czasami nie wykaza ciazy nawet do miesiaca po @ .... a rzyganie i te wszystkie Twoje blelllllll cos podejrzana jestes i byloby super bo dalabys nadzieje mi ze jednak kiedys sie uda.... robilas te bete czy nie..... no chyba ze nazarłas sie jakichs grzybów starych albo nie wiem co tam jeszcze.... zgaga ??? hmmmm brak @.... kuurna... A mi bynajmniej humor dopisuje i wcale nie jest wisielczy bo... ide zaraz doma i zaraz weekned jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - wlasnie lachonie Ty mowilas ze czesciej teraz bedziesz i co obiecanki cacanki..... NIKulam w pracy ???? a ja myslała ze ona nie pracuje tylko na L-ke poszla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ bety nie robiłam, bo w ciąży nie jestem .... a te dolegliwości zawsze mam jak się @ spóźnia... to zapewne wina hormonów. Foliku___ kochana jesteś ale nadzieję to Ty zapewne mi dasz niebawem :) ja już limit testów wyczerpałam na ten m-c :) a starych grzybów i niczego takiego hihi nie jadłam...jakoś ostatnio ciągle coś mi piszczy w tych jelitach :( i im bardziej dbam o siebie i o to, co jem tym mi gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ a to ja nie w temacie...odnośnie NIKUSI a c do NIKAMO___ hihi poczekajmy, niech się mężem naciesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem tylko mi gnoje cos z netem popierniczyli w pracy i raz mam raz nie mam i nie mogłam sie do was dostac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mąz w domku sprzata chałupke i sprzedaje samochód ha ha !! Zonka wróci wgrunt ze bedzie czysto to jeszcze kaska na stole he he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mircia123456
hey wrocilam od gina powiedzial ze doszlo do zaplodnienia ciaze pozamaciczna wykluczyl to bardzo dobrze ciesze sie znalazl jakas kropke czarna i powiedzial ze to chyba to co bedzie roslo czyli dzidzia ale dla pewnosci mam isc za tydzien wiec juz teraz sama nie wiem co myslec aha i przed wyjsciem jeszcze jeden test zrobilam juz 5tez pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spaaać:) Nie wiem jak patrzycie na ciężarówki na tym topiku, mam nadzieję, że Was nie wkurzamy:) Mam mało czasu na forum ostatnio, bo chodzę do szkoły na praktyki, potem robię w domu, albo śpię, ale bardzo Was kocham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ jak... to... jak patrzymy??? jesteście nam potrzebne i to bardzo :) Ja Kochana czuję się źle.. tak jak pisałam jest mi niedobrze, mam zgagę pewnie przez to, że wymiotuję, do tego stan podgorączkowy :( no i... @ niet :( całkiem się pochrzaniło buuuu.... a Ty Słońce ? Jak Niuńka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja, zawsze jak masz takie objawy, to kojarzy mi się to z jednym:) Może zrób test? Twoje dziecko będzie miało z Tobą dobrze: dżemiki, kompociki, obiadki, czyściutki domek:) Ja czuję się zmęczona i senna od ok. tygodnia, ale każdy ruch Klaudii mi wszystko wynagradza. Chód mam ociężały, nogi siadają. Teraz się nie dziwię, dlaczego ciężarnym zawsze ustępowało się miejsca w autobusie, czy w kolejkach. Niby mały mam brzuch, a czasem ciężko mi z własnym tyłkiem:D ea pewnie jest teraz zapracowana, a szkoda, bo trzęsie tym przybytkiem jak nikt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ ja zrobiłam dwa testu i nie zrobię w tym cyklu ani jednego...wiem...wiem...że czasem nie wychodzą ale u mnie... to niemożliwe hihi po prostu w to nie wierzę i szczerze nawet nie myślę o tym w tych kategoriach :) Raczej brak @ mnie martwi i to bardzo, bo... nie chciałam brać tabletek na wywołanie ale teraz to nieuniknione...z pewnością, bo szyjka bardzo wysoko na razie... coś się tam jednak dzieje ,bo krzyże tak mnie bolą , że w nocy nie mogę spać :( oj Kochana ...starzeję się :( Fajnie, że Niunia szaleje...pewnie będzie jakimś sławnym muzykiem...koniecznie daj jej posłuchać czegoś fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku____ czyściutki domek hihi ja jestem niesystematyczna.....albo sprzątam od świtu po noc ciemną albo leniuchuję... w całym moim życiu nie ma i nigdy nie było szarości... jest albo biel albo czerń ...w każdej kategorii... nie znoszę bylejakości ... i przeciętności... tak, że Kochana .... żaden ze mnie ideał hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, przynajmniej ugotujesz jak trzeba:D a sama zbierasz zioła i suszysz? A co do tej miesiączki, to rzeczywiście strata czasu, bo czekasz na nią, kolejny cykl się oddala. Nic nie można zrobić. Trochę to dobijające. Miałam tak przed ciążą, ale nie starałam się tyle o dziecko, więc raczej za okresem tęskniłam z przyzwyczajenia. Powinien być, to czemu się ciągle spóźnia? Raz brałam proverę i okres wrócił. Co Ty masz wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) Pati @ dotarla? dziewczyna bonda wielkie gratulacje dbaj o siebie... u mnie nic szczegolnie nowego,praca jak byla tak jest..mieszkanie super,caly czas cos robimy,sprzeczki z M sa ale tylko kilku min max kilkugodzinne ;) bzzzz jest nawet nie wiem ktory to dzien cyklu bo ostatnio przez te brazowe uplawy sama nie wiem jak to liczyc,ale @ chyba w okolicach 1.10 o objawach nie pisze bo nie ma sensu znowu bede sie nakrecala,wymyslala itp...chociaz nowa edycja Mam Talent wystartowala to moze sie nadaje no nie Pati? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka___ Kochana dzięki za sms-a :) no ... tak edycja wystartowała a nas nie wzięli???? jak to możliwe siostrzyczko hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry....no tak sobota i ciiisza... Pati mam nadzieje siostro ,ze czujesz sie lepiej ..gotowa na wieczor( MAM TALENT TVN :) )...moje piersi wieksze sa,ale nie bola,wiec pewnie nici z ciazy (kazda mowi ze bola).Nie rozpisuje sie bo i tak nikogo nie ma :( Czas na kawke i do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×