Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

to ja wyzej, dawno nie bylam tu i się pogubiłam:) ja chcialam pogratulowac Foliczkowi!!!! az sie łza w oku kreci, pomyslec ze tak niedawno te liczenia, czekania, ech... Ja wiem, że na baty zasługuje, nie pokazując się u Was, ale ja czytam i czytam i na bieżąco jestem:) pozdrawiam Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko - witaj, witaj Fajnie, że sie odezwałaś....A tak swoją drogą to tak nieładnie podczytywać i się nie odzywać Matko Założycielko !!!!!! Mam rację Dziewczyny??? Pewnie, że mam!!!! :-P Opowiadaj jak tam Jasio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ja w środe miałam rozprawę w sądzie pracy.Już mi trochę ulżylo ale byłam tak wsciekla...Mój szef beszczelnie kłamał,kręcił jednym słowem kawał chama i prostaka.Wszystko kręcilo się koło listu z podaniem o urlop macierzyński(dodatkowy) którego nie odebrał.Więc stwierdził że nie wie kto odmówił odbioru.....może sprzataczka!!!!! Myślałam że padnę!!!!! No ale sędzina odroczyła wydanie wyroku do środy 20 października(nie wiem dlaczego>) Jednak mam spokój i nadzieję że już ten człowiek nigdy mi na drodze nie stanie.... Ferminko pozdrawiam pisz częściej co u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - mam nadzieję, że dostanie za swoje...Zastanawiam się skąd takie ludzie się biorą....Menda jakaś (sorry za wyrażenie). Rea - jak chałupa, zadomowiłaś się... Masz jakieś newsy od Folika, jak mała Ala się czuje (a tak swoją drogą to moja mama ma tak na imię :)) Lola - helloł co u Ciebie, jak samopoczucie.... Wiecie co Kobity - miałam dziś robione USG w 23dc, żeby sprawdzić czy wsio oki z jajnikami, żeby ewentualnie od nowego cyklu brać znowu CLO...(wsio jest oki) ale mam przerośnięte jak na ten czas cyklu endometrium co mogłoby wskazywać na ciążę....:-) :-) do tego podwyższona temperatura....Zostałam uprzedzona, żeby się broń Boże nie nakręcać, bo wszystko się może zdarzyć, ale szanse SĄ!!!!! hm normalnie jestem tak podekscytowana i zdenerwowana, ze szok...Za tydzień mam zrobić test, w razie gdyby się 2 nie pojawiła..... Także bardzo proszę o 3manie kciuków za Dorotkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko trzymamy kciuki i nie zapeszamy:) :) :) Ale wiesz tradycji musi stać sie zadośc bo na tym topiku zawsze były jakieś brzuchatki a teraz nie ma żadnej wiec......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny co tam u Was slychac? Folik- wylaz z norki i obowiadaj jak bylo... Dorotka-Nie tylko Ty sie rozczarowalas ze @ przyszla,ale coz tak wczas w 24dc? Rea-milego urzadzanka pomalutku swojego wlasnego eM:) Fermina-Zlozycielko topiku witaj co u Ciebie,ladnie to tak czytac i nic nie pisac,ja czasami podczytuje ale sie wypowiadam.No dobra nic Ci nie zrobie bo jestes matka zalozycielka:) Spacerku,Nikamo,Klaudia,Nikulam jak sie macie???? Pati--moglabys sie odezwac tu albo na nk co tam u mlodej zony:) Milego dnia zyze wszystkim i mam nadzieje ze sie odezwiecie. Pozdrawiam Was wszystkich.Papatki:D 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Lola, jesteście z Dorotką bardzo wytrwałe. Jak długo już się starasz? Co teraz mówi lekarz? Ja piszę pracę mgr, dzidzia rośnie, dziś kończy 10 miesięcy. Spokojnie do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Chmurko tak naprawde od ostatniego ... ponad rok,ale mialam przerwe na leczenie Diana 6msc a pozniej jak sie wyregulowalo wszystko to od lipca tego roku sie staramy,ale najwazniejsze jest teraz ze sam mi okres przychodzi regularnie co 32 dni takze spoko. Dobra ja sie zbieram jade sie do bezrobocia podpisac a pozniej bede juz w domku.papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko, wytrwałe....:( a co my biedne żuczki mamy zrobić... No nie Lola??? Starać się i nie poddawać... Właśnie - Lola jak Ci idzie ...Mam nadzieję, że nastawienie masz troszkę lepsze....Tego Ci życzę....:-D :-D I co - fajnie się podczytuje Kobitki.....??? Ferminko - jak Jasio?? Orcio - Ty to już chyba zapomniałaś o Nas, coooo?? Rea - to pewnie chałupę szykuje, w końcu picie tuż tuż :-P :-P Folik - wpadłabyś na chwilkę, opowiedziała jak Ci poszło...Jak Ala?? Teściowa, Twoja ukochana pewnie zakochana we wnusi..... No to ja mykam brać się za robotę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dorotko:) U mnie nastawienie super:) wczoraj mi sie okres skonczyl,wieczor sie obcielam krocej a za miesiac przed wyjazdem do PL bede sie farbowala na kruczo czarny i bede robila bordowe pasemka:) Takze u Mnie zmiany:) a czy sie uda czy sie nie uda juz sie nie przejmuje bedzie to bedzie nie to nie. A i jeszcze takie zmiany ze od tego poniedzialku chodze na kurs angielskiego ciekawe czy sie cos naucze jak na 1 lekcji bylo super zobaczymy jak bedzie dalej mamy lekcje w pn od 19-22. ALe jak narazie jest fajnie:) To tyle co u mnie:) Ciekawe jak tam Folik pewnie juz jest z Alicja w domciu:) Trzymaj sie Foliczku i odezwij sie do Nas:) Papa:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie już są w domku Dziewczyny...:):):) No mnie się kończy dzisiaj @, więc już niebawem staranka :-D :-D Ooo to my mniej więcej w tym samym czasie możemy mieć nerwy....pod koniec cyklu...Ja też całe szczęście na luziku, i to totalnym... i o wiele mi z tym lepiej :):) Ja tez się muszę umówić na obcięcie i baleyage, ale to gdzieś tak pod koniec listopada na początku grudnia, bliżej Świąt.... To fajnie, że poszłaś na ten kurs...Jak Ci idzie, masz już jakieś oceny???? Żartuję oczywiście...Ale późno coś ten kurs, ja o 22 to bym padła jak Pluto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no w tym samym czasie albo podobnym.Ja co 32 dni mam @ ale niewiem czy mam liczyc od plamien czy od krwawienia. No ja sie calkiem innaczej teraz zachowuje jak nie mysle i nic na sile. Dzis zrobilam sobie dokladnie z pazurkami bo mi sie rozdwajaly pusialam wypilowac wypolerowac i pomalowalam odrzywka wzmazniajaco porost paznokci i mam nadzieje ze do swiat utrzymaja mi sie dluuuugie:) jak nie bede ich meczyla roznymi kolorami ciemnymi i nie tylko.Teraz sama odrzywka az nie beda dlugie i ladne:) Wlasnie mi sie filecik dusi na patelni z pieczarkami i marchewka i zoltym serem:) mam nadzieje ze sie zrobi do 5 hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten kurs no troche pozno ale co zrobic.wazne ze co nie co kumam i rozumie,a reszte sie naucze:) mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno dasz sobie radę :):) Stopniowo, pomału.... Mnie kiedyś gino mówił, że @ liczy się od momentu normalnego krwawienia....Ten ostatni cykl miałam o dziwo taaki krótki, mam nadzieję, ze teraz wszystko wróci do normy. Też odnosisz takie wrażenie ( że ten moment takiego chcenia, intensywnego staranka, teraz już - bo trzeba) jakbyś wtedy to nie była Ty....Bo ja tak, normalnie jakby mnie coś opętało...:(:(:( To straszne... Ale mi smaka narobiłaś, ja dzisiaj na suchym daniu, ale zaraz będę musiała coś wykombinować M, bo niebawem z pracy wróci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze dam rade,a na koniec ma byc egzamin ustny i pisemny.hmm bedzie cieplo:( To tyle ja spadam bo zaraz M bedzie i obiadzik przygotowac:) mielgo wieczorku.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - ale czy się doczekamy??? No ja bym się napiła - z mleczkiem, oczywiście rozpuszczalną... Rea - Ty pewnie coś wiesz, mogłabyś napisać co tam u Folika i Alicji :):) A nie - masz swoją chatę i co zamknęłaś się w niej na cztery spusty????? A reszta Kobit też pewnie podczytuje i nic nie pisze....Tak, tak Ferminko - Ciebie też mam na myśli :-P Orcio - to już dawno zaaapomniała :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) A co tutaj tak cichutko??? Kobietki wychodzimy.... na kawkę i serniczek mniam mniam!!! Foliku Ty pewnie pochłonieta nową rolą ale jak znajdziesz chwilke odezwij się ,nie bądź taka!! Pati a co z relacją ze ślubu????? Rea co u Cie szalona kobietko??? Słońce miałaś mi wysłać e-booka na mailla czekam:) jak będziesz mieć chwilkę. Nikulam ,Anolia jak tam rówieśnice mojego Michałka??? Beata,Anka,Klaudia co u Was? Ja jestem na etapie raczkowania i wstawania wieć sajgon w domu na całego.Jeszcze Michaś tak strasznie piszczy że aż mnie uszy bolą... AAa no i musze się pochwalic że wygrałm sprawę w sądzie pracy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babochony MOje!!!!!!!!!! Nie pisałam, bo mój mega wypasiony laptop odmówił mi posłuszeństwa i nocował w serwisie. matko, myślałam, że tych serwisantów zabije. Zamówili część, ok, czekali aż przyjdzie, potem się okazało, że zamówili do innego modelu i nie będzie pasował do mojego, ok przyszedł, co się później kuzwa okazało??? Ze nie ta część odpowiadała za awarię - jeszcze tydzień, a poszłabym z nimi do sądu... makabra! Co tu u was? Nic nie piszecie Dorcia z Lolą tylko... no tak.... Nikamo, przepraszam ciebie najmocniej - już zaraz szukam tego ebooka..... Folik coś zamilkł, cieszy się z maleństwa, zaraz do niej napiszę, przepadła na dobre:) U mnie spoko chłodzę flaszki na parapetówkę dla Dorki, bo się czepiła i nie mogę jej zbyć. Wystaje mi pod blokiem z transparentem - JEST IMPREZA!!!!! :D no to muszę ją chyba zrobić!!!!!! CO U WAS?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - nie wiem czy to przejdzie - mam 2 części - każda ponad 10 mega. Te darmowe skrzynki powinny to obrobić, daj mi znać, czy doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminka - ty myszko-podczytywaczko jedna!!!!!!! to ja się nawołuję od kilku miesięcy a ty czytasz i nic????????? no jak się nie poprawisz, to ja się obrażę, a jak ja się obrażam to na AMEN!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooooooooooooooooooooo! HOP HOP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooooooooooooooooooooooooo Dzieńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńnnnn Doooooooooooooooooooooooooooooooobry Baaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrdzzzzzzzzzzzzzzzoooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia hej hej witaj co tam u Ciebie czemu sie na nk nie odzywasz? ja mialam ten tydzien zwariowany ale juz jest ok.dzis 28dc i tempka niska i ciekawa jestem czy przyjdzie @ bo do 19 musi sie skonczyc!!! hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×