Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dziendobry :-D Rea ale mnie rozbawiłaś z tym moim synkiem grzeczny on jest zeczywiscie ale jak spi a tak to wszędzie go pełno wychodzi na wyrka skacze zwala wszystko co pod reka i wymusza juz wszystko a jak nie dostanie to walnie sie z całej siły na ziemie i jeszcze buźka o dywan, asfalt czy chodnik i nie ma znaczenia że bedzie bolało bo on musi wymusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Boże jak u Nas wieje cała noc nie spałam myslałam że dach z bloku zedrze...no i du..a musimy siedziec w domu bo na zewnatrz nie ma szans wyjsc. Rea trafiłaś ,Michał jest okropnym rozrabiaką i powiem Wam szczerze to ostatnio zrobił się tak nieznośny ze już nie wiem jak mam z nim postępować. Najgorsze jest to że strasznie lubił się kapać a od dwóch dni wpada w histerię jak go wkładam do wanny.Dzis musiałam z nim się kapać to siedział w miare spokojnie. A co do wagi to dziś sie ważyłam i już 4,5 kg zrzuciłam .Jednak można niekoniecznie na Dukanie:) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja wlasnie pije kawke i za niedlugo jedziemy na zakupki bo ladna pogoda niema co w domu siedziec. REA-zaraz Ci cos napisze bo chcialam zebys ty sie odezwala co tam slychac.:D DOROTKA--to fajnie ze weekend wolny:D No wlasnie gdzie reszta dziewczyn????? Ok milego dnia zycze:) papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Hhahaha Rea no zamyslony zamyslony..jakby tu uciec,albo cos zbroic,zeby mama nie widziala :P Ogolnie grzeczny chlopczyk z niego, nie liczac prob wymuszania...leca mu wtedy krokodyle lzy..i rzuca sie na podloge,tylko ze ja nie reaguje na to.Uwielbia ogladac reklamy.Jesli jest w kuchni,a uslyszy dzwieki reklam biegnie zaraz do pokoju i jak patrzy w tv to jak zaczarowany-nie ma z nim zadnego kontaktu.Mozna go wolac,poszturchiwac-nic,zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ogólnie aniołka, ale on też stosuje wymuszenia, bije po twarzy, chodzę obecnie z jedną rysą pod okiem. Kradnie, piszczy, ciągnie mnie tam, gdzie chce. Ale spróbowalabym na niego narzekać, to rodzina dałaby mi popalic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jestem laski jestem ... ale wczoraj bylam z małą w pracy zeby na nastepny niewykorzystany urlop wypoczynkowy pojsc i do konca czerwca jeszcze na nim jestem (tyle mialam zaleglego). Szef byl zachwycony nasza Alicją, a szefowa nosila i pokazywala drukarki i inne ble ble.... mała o dziwo nie plakala nawet sie do nich usmiechala albo z nich - nie wiem... i czas jakos zlecial. Dzis mi cos jesc nie chce ale gada smieje sie - najwidoczniej ma gdzies moje prosby zeby ciagnela cyca... ale zglodnieje to pewnie zacznie ssac chociaz teraz to juz jej bardziej widze zupki smakuja niz moje mleko.,,, Babole mam problem typu wrastajacy paznokiec... nigdy tego nie mialam a po porodzie cos mi sie pierniczy juz od listopada mi sie palec pieprzy juz mam dosc raz jest lepiej bylo bardzo zle a teraz w miare znosnie ale bylam u chirurga i dal masc z antybiotykiem i nie mam juz stanu zapalnego ale jak zaloze buta to boli,.,, Boje sie wyciecia klinowego ale i chirurg mowi ze to ostatecznosc a problem moze wrocic i slyszalam o zakladaniu klamry na palec ale nie jestem w tym temacie jeszcze oswiecona- ponoc kosmetyczki top rozbio i tzw podolodzy.,,, moze zna ktoras z Was taki problem i ze jest poprawa moze ktoras z Was cos mi doradzi.,,,, na poczatku bylo opuchniete i stan zapalny i sie slimaczyla ropa ale teraz juz tego nie ma czuje ze panokiec odrasta i wrasta mi na nowo ia buta zaloze odczuwam dyskomfort wrrrr swinstwo... wyciecie chirurgiczne ponoc nie daje 100% zapewnienia ze bedzie oki.... pomocy... Rea ja juz jestem powazna kobieta matka porocznej dziwuchy ja juz nie pije bo karmie... wiec wiesz czas na zmiany... (to taki zarcik) wirtualnie nadal pije - chyba dzis wypada, wiec mozecie polewac bo ja jak zwykle pije na tzw krzywy ryj czyli ja nie stawiam wiem ze Wasze trunki sa lepsze a poza tym mnie juz nie stac na alkohol - pampersy sa tak drogie i inne gadzety dla mojego bobo... A teraz znowu powaga... kapie dziecko codziennie w oilatum i zauwazylam ze pojawia sie jej ciemieniucha, matki polki mialyscie taki problem ??? kupilam olejuszke na ciemieniszke i smarowac mam przed kapiela... ale czy wyczesac przed kapiela jak zmieknie skora czy naperw umyc glowke i po wysuszeniu wyczesac??? o to jest pytanie ??? szamponu nie uzywam - moze blad ale chyba takim maluchom szampon nie jest potrzebny??? to nie jest skorupa ale taki male zolte plamki... a ze wloski jej zgestnialy to i wparywac sie zaczelam i uwidijelam.... no to teraz czekam na wiesci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku witaj w klubie wrastajacych pazurów:) ja mam to od porodu i raz jest lepiej raz gorzej ,smarujew masciami,wycinam ,robię tamponadę i co chwile to cholerstwo wraca.U chirurga nie byłam to juz ostatecznosc bo słyszałam że tez po tym wycięciu lubi się nawracać. Ja mam na dwóch paluchach i tez nigdy w zyciu tego nie miałam.... Co do ciemieniuchy to Miś tez ja miał.Stosowałam krem z AA i olejuszke ale z marnym skutkiem. W końcu w trakcie kazdego mycia główki i po wyczesywałam mu główkę taka miękutka szczoteczką i przeszło po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baby :) u nas ostatnio taka piekna pogoda ze prawie cay czas na dworze siedzimy se w ogrodzie:) Folik- witaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co do wrastajacych paznokci to chyba kazda baba po porodzie ma taki klopot,ja nie wiem o co chodzi z tym,tez to mialam,ale sama sie uporalam,powycinalam se pare razy tak zeby mnie tam nie gniotlo i tyle a ciemieniucha-u przemka tez troche bylo,a szczegolnie zauwazylam latem kiedy mu sie glowa pocila,ale on to ma taki gaszcz wlosow ze ciezko bylo, na szcescie mial tylko troche(ma dopiero rok a ja juz 3 razy mu wlosy obcinalam) a smarowanie olejkami czy ta olejuszkamrzeczywiscie gowno daje, ja tu w UK kupilam taki szampon i chyba podzalaalo, a w polsce jest podobno Atoperal czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia nie miala ciemieniuchy. Czytalam kiedys ze sczesuje sie ja na tlusto:) co u was? robilam dzisiaj z rana test i wyszedl negatywny, ale pospieszylam sie, bo powinnam poczekac choc do poniedzialku. poczekam jakis tydz i bede wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja pije cappucinko masz ochote to zapraszam:) no i jak tam pisanie pracy? dostalas @??? My sie dalej meczymy z tym pakowaniem ale teraz juz sie na gotowo pudla pakuje i odtsawia ciekawa jestem czy sie zmiescimy ale mam cicha nadzieje ze tak.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Llolcia, a dziękuję, praca idzie do przodu. Powoli, ale jednak:) Widzę jak nie możesz się doczekać tej przeprowadzki. Cieszę się razem z Tobą. Już niedługo. Widzę też, że masz swobodny stosunek do ciąży, co bardzo się chwali i może zaowocować dwiema kreskami:) Pewnie cierpliwie czekasz na powrót, by pójść do lekarza i dopiero zacząć działać? Jeśli się nie mylę i naprawdę masz dystans do tematu, to podziwiam Cię. Ja nadal mam to skąpe krwawienie, 5. dzień. Od samego początku używam wkładek, bo jest tego mało, czasem same plamki krwi. Test najwcześniej powinnam zrobić dopiero jutro, więc z tą sobotą się tylko wygłupiłam. Wiesz jak to jest - wiesz, że musisz czekać, a kombinujesz jak tu zrobić test jak najszybciej. Powstrzymuję się, by jutro nie robić, ale chyba w środę już nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko Mam dystans duzy takze jak narazie to sie sama sobie dziwie ale mam nadzieje ze jak juz zjedziemy to tez tak bedzie,pierwsze chce znalezc prace i troche popracowac,mam nadzieje ze mi sie szybko uda znalezc,a co do ciazy to nie spieszno mi tak jak wczesniej na spokojnie lepiej.Fakt juz sie nie moge doczekac wyjazdy ale juz blizej niz dalej takze spoko.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :):) Jaka macie pogodę? U mnie ładnie słoneczko świeci....ale wczoraj to szok, lało prawie cały dzień :(:( Lola - to kiedy na na bank ruszacie do Pl?? Jak tak tradycyjnie szybciutko, bo czas mnie goni....:( do pracy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Dokladnie w niedziele 17.04.2011:) :D:D:D:D:D:D:D Wlasnie pije kawke a o 11 ma przyjechac kolezanka mnie obciac takze bede pozniej dopiero bo jeszcze jedziemy ze znajomymi. Milego dnia zycze.papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem, jestem, po co te nerwy? jakie są najnowsze plotki? :P co tam pisarko? nie masz dość? ja rzucałam papierami po podłodze, cha cha!!! Dorcia o to, o wszystko, to jak te wyniki? Foliku wariacie! Kiedy sobie pogadamy, co? Myślisz o powrocie do pracy? Chodzisz tam jeszcze, biurka macasz? Po co??????????????????????? :) Odgrażałaś się, że never again :) Odezwij sie pindo warszawska! Anka - to będzie pewnie spec od reklamy, ciotka się poduczy trochę nowych trendów :P to takie mamy urwisy, tak????? niegrzeczne! NU NU NU! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - to już tuż tuż.... zaraz zerknę co tam mi naskrobałaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko, jaka Klaudusia to jest śmieszka!!!! Masz ubaw z nią pewnie, słodka jest i te oczka lazurowe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciła pani z wielkiego miasta! Nie miałabyś ochoty zrobić sobie ogniska ze studenckich notatek?:p Ostatni plotki są takie, że Klaudia wpełzła pod łóżko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - wszystko spaliłam nad odrą - nie żartuję :) Lola, już oceniam, co tam wymodziłaś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem :) Pogoda u nas do doopy...Synus wlasnie poszedl spac,a ja bede uczyc sie moich testow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×