Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Kate, to dla mnie pomidorowa! Jak już jedziesz na 2 gary, to wstaw i 3 :P ja też się zabieram za robotę! do później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! Gdzie Wy jesteście??? Zapraszam na kawulkę bo musze uczcić swoje zgubione kilogramy he he (2 w ciągu tygodnia) oj zaczynam lubić tego Dukana;) Boże moj młody mi żyć od rana nie daje ,musze mu zamykac i otwierać pudełko ha ha ,mam niezłe zajęcie nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo! Ja herbatę poproszę! Dają wam popalić maluchy ... i bardzo dobrze - nie ma lekko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - może byś tak wystawiła dzioba, co????schowałaś się jak mysz pod miotłą! Jak tam twój wędkarz? Poskromiony? Chmurko, a jak twoje zawroty głowy? Domniemam, że minęły????? :) Nikamo, dajesz radę z tym dukanem? ile dni na uderzeniowej sobie zaplanowałaś? Ja mam dzisiaj taaaaki okres, że umieram :( HERBATTTTTTYYYYY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że nie? Mam lekkie zamroczenia, takie dziwne momenty zachwiania, ale to już leciutkie w porównaniu z tamtymi, bo czułam jak mi wirują gałki oczne. Może wiosna idzie:D Jak tam umieranie? Stjudentka? Na podyplomówce coś się pisze na kuniec roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umierania odsłona druga :( kuźwa, zamiast coraz mniej wraz z przekwitaniem, to boli coraz bardziej :P nie, u mnie na całe szczęście nie ma żadnej pracy, a fu - jak sobie o tym pomyślę.... mamy tylko egzaminy całościowe - LUZIK! a jak tam twoje pisanie, kobitko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś tam, po drugiej stronie monitora jest obecny?!!!! parzę herbatę zieloną z cynamonem, czy którejś kawoszce nalać??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Ja wlasnei wstalam i pije kawke:) Dostalam wlasnie okres kurde ale jak narazie nie bolacy hehe.A co tam u Was? Mam nadzieje ze jak bedziemy zjezdzac to nie bede miala @ bo masakra na dluga trase ale znajac moje szczescie to pewnie bedzie hehe. Buzka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola - to kiedy przyjeżdżacie??? spakowana, gotowa na zmiany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Kochane , jestem tak wk......a że az mnie telepie!!! Chcemy wziać kredyt i w poniedziałek bylismy w banku dalismy wszystkie potrzebne dokumenty i kobieta stwierdziła że jest ok ,kredyt mamy na 100% tylko decyzja zapadnie za ok 2 godz. Wczoraj nie dzwoniła wiec M się z nią kontaktował wiec powiedziała że przysługuje nam mniejsza kwota bo nie ma wszystkich dokumentów(wszystko co możliwe przedstawilismy)Dziś M dzwoni a ona znów z kosmosu nam o jakiś dokumentach pieprzy i mówi że wogle nie dostaniemy.....Poprostu jak tam pójde i zrobie rozpierduche to chyba je pozabijam .Stracilismy 3 dni a w poniedziałek M jedzie do pracy 300 km i juz nic nie załatwimy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj z tym przekwitaniem, żebyś nam zaraz nie zwiędła... :D Piszę dalej, powoli sukcesywnie. Jestem spokojna, muszę zdążyć. Dziękuję za pamięć. A co w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea Planowany zjazd to 17.04 ale moze sie uda wczesniej nic nie wiadomo jeszcze,biletu na prom do Francji nie mamy jeszcze bo dokladnej daty nie znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, a co to za durny bank? i dlaczego odmawiają kredytu??? Dam ci herbatki na uspokojenie... a tylko w 1 banku złożyliście wnioski? Jakąś umowę przedstępną podpisaliście? to ja nie zrozumiałam ciebie, bo myślałam, że chcecie mieszkanie wynająć a potem budować dom... lepiej być na swoim! Ja wzięłam kredyt w PeKao SA - i jestem bardzo zadowolona - zero problemów, wszystko zgodnie z umową. Chmurko - w pracy nieźle, klienci sami dzwonią, ale mamy problemy z pracownikami, jak zawsze - nie wiem już co jest lepsze - mieć szefa debila, czy wiecznie niezadowolonych ludzi ... :) to ile masz już tych stron? Lola - to tuż tuż .... a jak wy się czujecie psychicznie? Może być trudno z ponowną aklimatyzacją.. wiesz jak to jest... u nas jest papierologia, wszystko wolniej się załatwia... gdzie planujecie mieszkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea w Fortisie ale ja nie wiem co to za baby .M jest na KRUS a ona dziś do niego że nie dostarczył odcinków z ZUS no myślałam że ja walnę!! Mieszkanko wynajmujemy ale kredyt bierzemy na działkę. Lola wow to już niedługo do kraju :) Fajnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to teraz wszystko jasne... :) to opowiedz nam o tej działce trochę... rozmarzyłam się ... :) najlepiej tam do nich pojedźcie z oryginałami. może któraś pinda to poprostu gdzieś posiała... fortis - nie słyszałam..mają dobre warunki kredytowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki:) Nika.. my tez w fortisie bralismy ten "rodzina na swoim" i tez spoko nam przyznali,to znaczy moj maz wziaz na siebie bo ja poki co bezrobotna. ale za to w akcie wlasnosci u naotariusza wyjebali nam 3 bledy, tyle kuzwa kasy u notariusza poszlo a te panie sekretareczki tyle bykow narobily..pindy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - ja też miałam przejścia z notariuszami! to jest właśnie problem z niekompetencją, a raczej z przykładaniem wagi do ilości nie jakości... jak w sklepie spożywczym. 1 akt - proszę!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak tak moze byc,notariusze to przeciez powinni cos soba reprezentowacc i przykladac se do swego, tyle kasy zdzieraja dziady zasrane i zeby w akcie wlasnosci bledy byly...i az 3 PORAZKA,i przez tych ciuli bank wstrzymal kredyt 2 dni bo musialo to isc spowrotem do poprawki,a te pizdy u notariusza tylko przepraszam,kuzwa za ich przepraszam 2 dni stracilismy,a u nas tez byl wazny kazdy dzien poniewaz bylismy wtedy w pl na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ci mówię, że przychodzi się tam jak po chleb. panienki tłuką po 30 aktów dziennie. nie sprawdzają dobrze, wklepują na schematach aktów i kopiują.... pan/pani notariusz tylko przybija pieczątkę i kasuje... niestety, taki poziom obecnie w tych usługach jest - ilość klientów -to się liczy najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic Kobietki ,młody wstał ubieramy się i idziemy do tego banku. Bo mnie terepie z nerwów . Wszystkie orginały przedstawilismy tylko jakieś niekompetentne babochy tam siedzą bo wogóle nie kojarzą co myśmy doniesli ,wymyslają dokumenty których M niegdy nie miał (on jest na KRUS I ryczałcie) wiec inaczej sie rozlicza a te zachowują się tak jakby mialy doczynienia pierwszy raz z takim przypadkiem.EEEEEch szkoda słów.... Odezwę się jak wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea No wiem ze ciezko jest w PL cos zalatwic ale klimat mi tam bardzo pasuje i juz sie nie mozemy doczekac:) a bedziemy narazie mieszkac u moich tesciow w domu takze spoko:) Niech te dni szybciej leca:D he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z teściami i spoko - patrzcie dziołchy - jaka optymistka!!!! no dobra, to trzymam kciuki, żeby wszystko wyszło jak zaplanowaliście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek! dziewczyny, co się stało z Chciejką? Macie z nią kontakt? Zniknęła, jak kamfora - ciekawa jestem jak się jej wiedzie... dajcie znać... może się sama odezwie? :P A Folikowa panienka??? może byś tak flądro napisała jedno zdanie?!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek jestem i ja:) Wlasnie pijemy kawke a dzis mamy ladna pogode moze sie gdzies przejedziemy:) A co u Chciejki kiedys cos pisala do mnie na gg ze wszystko w porzadku z mala i z mezem zyja sobie spokojnie i niema czasu na kompa.Tyle co wiem co kiedys pisala,moze sie jeszcze odezwie. CHCIEJKA--haaaaaaaallllllllllllloooooooooooooooooo!!!!!!!!!!! FOLIK------hhhhhhhhhhhaaaaaaaaaallllllllooooooooo!!!!!!!!!!! Stawiam kawke rozpuszczalna,parzona,herbatke na stole czestowac sie!!! Milego dnia Wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O własnie też jestem ciekawa jak sobie Folik radzi w roli Mam:)Jeszcze macierzyński czy juz do pracy? Odezwij się jesli podczytujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - to napisz jej, żeby napisała chociaż 2 zdania.... pamiętam, jak wszystkie przeżywałyśmy jej rozterki sercowe ..... zmiany, jak w kalejdoskopie :)))) mam nadzieję, że jej się wiedzie... Nikulam - mam kontakt sporadyczny z Folikiem. Matka Polka :))))) już myśli o drugim.... zaraz do niej napiszę, żeby się odezwała.... :) ja za kawkę dziękuję - jestem herbatowa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea Ok zaraz jej napisze smska zeby sie na forum odezwala.A ja szukam na allegro mebelki do salonu, stolik do kawy, i naroznik rozkladany:) ale mi sie marzy ale powoli marzenia sie spelniaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---Folik już o drugim mysli? to rzeczywiście "wpadla" po uszy:) Nie moge sie doczekac az Twoje bobo zobacze, Laura moze nie chceć az o tyle młodszego chłopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×