Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

mfigielku, zrobiłam ten test owu - dwie krechy - testowa gruuuba, kontrolna jaśniejsza. dobra, uznajmy, że się odobraziłam. nawet zrobię dobrą kolację, M musi być dzisiaj silny. a takie kilkudniowe żołnierzyki są bardzo waleczne.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis nuuudy straszne...rozmawialam z moim M i powiedzial zebym test kupila,ale sie boje i powiedzialam ze jeszcze poczekam,az apetyt stracilam :( chyba od myslenia o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu dawno zrobiłabym ten test..... Nie wytrzymałabym tak długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina tak juz po powinna byc 21-22 .. 22 robilam test i byl negatywny,ale dziewczyny mowily ze chyba za szybko.. a tabelka obiecuje ze wpisze sie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--REa Mówiłam ,ja to chyba na odległośc już czuję te wasze owulki;))) więc gotuj coś pysznego, wino do lodówki i do roboty!!!! I żadnych mi tu foch nie stawiać!:) No to powodzonka i miłego wieczoru życzę. A ja przed chwilą zrobiłam kolejny, piaty z rzędu test owu i dalej 2 krechy, chociaż testowa kreska jest dzisiaj troszkę jasniejsza. Chociaż może dlatego że trochę wypiłam wcześniej harbaty i soku, niby poand 2 godz wcześniej ale mogło mieć wplyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki ja niestety nadal @ wiec :( ale jeszcze pare dni i zaczynam walke z cieniem :) bedzie dobrze - musi bo czas mi ucieka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity.. ja wlasnie bylam na tel z moim M i mial ostra rozmowe z mama(moja przyszla tesciowa)kobieta chyba mnie nie lubi jest przeciwna temu zwiazkowi,a to nie mam odpowiedniej szkoly a to to a to tamto !!!! a my mamy zamieszkac u gory(robimy tam mieszkanie i na dodatek to jest mojego M dom,mama tam mieszka i reszta darmozjadow bo opiekuja sie babcia) ah szkoda gadac,nie bede zanudzac.ide spac,napilabym sie lampki wina,no ale @ jeszcze nie ma wiec nie bede ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja na chwilkę, Chce-badz dobre mysli, tu gdzies kilka stron wczesniej rea dobre rady dawała folikowi co do stosunków..hmm.. no, moze relacji z tesciowa:) dobrej nocy, trzymajmy kiuki za siebie.. za nas wszystkie tu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko zastanawiam sie od kiedy się testowac podlacze sie do jakis kabelkow chyba hihi szkoda ze nie mam w domu USG - kurcze wydalam fortune na te testy owu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też na chwilkę. Ja dziś sama z moim w domu. Dzieci nie ma (tylko pies ale zamknę go w łazience co by swoimi pięknymi oczyma nas nie podglądał ;) ). Oj mam nadzieję, że będzie się działo ;-) Do jutra papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, a czego ty się boisz dziecko? powie: piękna miednica, jajniki jak malowane, szyjka gotowa - tylko rodzić!!!! Meg - kupiłam testy owu (10szt.) plus jeden test ciążowy w necie za bodajże 20 zł. Mogę tobie podać namiary, jak chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg, masz 34 dniowe cykle, więc instrukcja mówi, że powinnaś zacząć testować w 17 dniu. Ja zaczęłabym ok.15, bo różnie to bywa.do 25 dc powinnać mieć cały obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO ja trzecia..... oj u mnie staranka chyba zostana zaprzestane conajmniej na 1 miesiac.... Mój M nie za wesoło.... Lekarz podejrzenia ze moze mu sie dysk zapadł (nie wiedziec czemu) i uciska na nerwy.... i moze nawet grozic mu operacja a ten ból nogi to zapalenie nerwu kulszowego.... ale dostal przeciwbólowe i 2 inne leki.... ale przynajmniej przespał bez bólu cała noc... ale z przytulanek nici przy takich lekach (jako dawc troche nie bardzo)... ale przeczekamy.... musi zrobic rezonans.... hmmmm mam nadzieje ze operacja nie bedzie potrzebna ale lekarz jej nie wyklucza ale ma nadzieje ze jednak nie... A co do mnie....lepiej... mniej kataru - pozostałosc bez zmian... nic nie boli, nie ma plamien.... ale i @ nie ma.... ale jakos nadzieje.... gdzies daleko zostały za mna.... bo chcociaz by mi cos bylo a tu cisza nic innego i szczegolnego prócz braku o czasie @ - pewnie mi sie chrzani cos w organizmie..... ale cóz.... i ja do lekarza musze isc.... mialam monitoring przeprowadzic.... a tu kregoslup M trzeba monitorowac... hmmm zycie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!Jak wygląda cena tych testów owu?Bo chyba sobie fundnę w tym cyklu.Tylko tak się zastanawiam ile ich mam kupić i czy warto?Co za dzeń dzisiaj ponury ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dzien ponury trzeba go rozweselic.... dawajcie jakies tematy..... smieszne.... a co.... bo ja wczoaj mialam smutaskowaty dzien a dzis juz chce sie cieszyc chwila...... Rea_ czyli JAJO nadal sciskam.... ale czy ono nie wyleci..... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę ,że jak się tak bardzo chce bobaska,człowiek cały czas myśli,stara się,planuje to nic z tego nie wychodzi...Trzeba chyba wrzucić na luz mój mężulek cały czas mi to powtarza a ja się wkurzam jak tak mówi bo wtedy myślę że jemu jest to obojętne czy będzie dzidziuś czy nie i zaraz mu robię wojnę domową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, nie wypadnie, bo się dobrze zaczepiło;) M wiedział, co robi, że go choroba łapie i musi zdążyć przed dyskiem... bidol, ten twój M. najgorszy ból, to właśnie kręgosłup. słuchaj on musi pracę zmienić, bo dłużej nie pociągnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, przywołuję cię do porządku. Jakie objawy? najbardziej wiarygodny już masz - nie ma plamień, nie ma plamień!!! te nasze objawy, to w głowie mamy! czytałam, że objawy ciążowe występują dopiero w 8 tyg. PRAWDZIWE, nie UROJONE:)))) 4 dni po terminie @? nie nakręcam się, ale trzeba trzymać się faktów! jedyne wytłumaczenie inne niż powyższe jest takie, że z jakichś powodów rozregulował się tobie po 32 latach cykl. ale dlaczego? ja stawiam na psyche.... potestowałabyś lepiej, potrzebuję jakichś mocniejszych wrażeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) A ja dzis jeszcze na zwolnieniu (chociaz u lekarza wyszlam na symulantke he he) bo nic mi nie jest wg badan, no i od jutra do roboty :/ Foliczku życze duuuuuzo zdrówka dla Twojego M!!! a ja swojemu kazałam zabukować termin wyjazdu w lutym (wyliczyłam wg dni płodnych he he) i sama jutro tez skladam podanie, mam nadzieje, ze nie bedzie problemu! Liczę na to, że wyjazd posłuży bzzzz i odpoczynku od zgiełku :) Mam nadzieję, że jeszcze będzie zima ... a jak nie to w ostatniej chwili się zdecydujemy. Już się cieszę na bzzz, winko i wypoczynek. Zapowiedziałam mu zgodnie z przysłowiem: idzie luty szykujcie fiu... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda.... dzieki.... moze jednak diagnoza bedzie na ok.... i wszystko sie ulozy..... dobre to przyslowie na luty wiec ju mamy 3... 1. bzykajcie sie dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny 2. zam ieniamy gotowaniena bzykanie.... 3. idzie luty szykujcie fiu.... hehehe fajnie... A co do mnie to jakos psychika moze i dziala w te strone ale powiem ze juz mnie tak nie nakreca jak w poprzednich cyklach.... jakos nawet nie mysle o tescie.... wcale... a to ze względu na problemy z M a to ze wzgledu - ze i tak nic z tego.... jakos caly czas mam obraz dlugiego oczekiwania i moze jakiegos leczenia a nie ze mi sie uda normalnie dlatego testami sie nawet na razie nie zajmujec.... moze 01.02 - jesli @ nie przywita... wiec psycha jakby nie powinna mi tak pochrzanic cyklu... i nie tak babole na innych topicach przezywaja a juz widze ze za 4 razem mi wszystko jedno - ale zeby mi nie bylo ze załamka... ale jakos a co tam co bedzie.... wiec chyba to nawet lepiej.... chyba....... ide po kawe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne obrazy i leczenia. bzykać się trzeba i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i musimy M-om wprowadzić jakieś urozmaicenia.... bo się zniechęcą. zresztą boję się, że oni myślą, że my tak bzzz nie dlatego, że są sexi, tylko że chcemy B.... a to źle. może wprowadzimy jakieś zmiany? co może konkurs na niecodzienne miejsce na bzzz? im się też coś należy ja wczoraj w łazience;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Rea to jednak cos bylo wiec jajo bedzie katywne i moze co wyjdzie.... ja to nie mam duzego pola do popisu.... bo wiesz z kregosłupiem chorym to se moge... w koncu pozostanie mi jedna pozycja ja na górce..... hehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik moj tez ma problemy z kregoslupem,ledwo chodzi,teraz ma jakies masaze,czwiczenia ale o kant d...y to rozbic nic nie pomaga.U jakiego specjalisty byliscie ?? a my ostatnio w lesie :) w samochodzie oczywiscie(mamy duuzy samochod? aha i @ jeszcze nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×