Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Meg ma rację, Rea na pewno ostatnio cos ogladala:) serduszko ze strzałkami?! hmm podeslij linki do stron z takimi inspiracjami... a nie, przepraszam, Ty kreatywnoscią się zajmujesz, zapomniałam:) a to pomysł na dorobienie..wymyslajac gadżety \"walentynkowe\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg, ten mój M, to jest towarzyski, każdego ściąga do nas, zapraszamy, będzie pyszny obiadek i placek, a ja stoję przy tych garach, bleeeeee ja już nie chcę, chcę spokoju trochę po każdym tygodniu roboty, gdzie mam kilkanaście oczu jednorazowo wpatrzonych, fujjj, odludek się robię chyba teściowe u nas są na tapecie. no tak, one też ich kochają. to w jakiś sposób konkurencja i my dla nich też. a te eMy, rozpieszczane lubią być, oj tak, zawsze w centrum uwagi meg, w piątek się upijemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki po weekendzie! Jak już pisałam i widać w tabelce w piątek dostałam @. Ale pojawiła się w piątek a dziś rano tylko kilka brązowych kropelek i tyle... Czyli trwała tylko 2 dni. U mnie raczej zawsze 3-5 dni. W sobotę miałam panieńskie więc trochę pobalowałam. Było super! Dostałam od dziewczyn bieliznę (przyda się na noc poślubną ;) , i takiego chłopeczka, że jak się trzaśnie w stółto się śmieje na głos i odkrywa swój płaszcz i pokazuje jakie ma .....swoje atuty. Ha ha. Uśmiałyśmy się przy nim że hej. Wypiłyśmy w knajpie kilka piwek i poszłyśmy na dyskotekę. Ale ja się chyba tam już nie nadaję. Ta przegłośna muzyka i ta młodzież tam.... Ale co tam raz się żyje. Potańczyłyśmy sobie. A w niedzielę odpoczywałam. Bombelek jeszcze raz gratulacje!!!! Super. Rea... próbujemy znów.... z następnym jajem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola83-1
Witam dziewczyny.Przepraszam ze mnie nie bylo tak dlugo,ale wczoraj przelezalam prawie caly szien bo mm ta @ i nie za ciekawie sie czulam ale mysle ze juz jutro mi sie skonczy bo mam od 6.02.A jutro jest nasza II rocznica slubu.Tyle sie juz mecze z mezem.Hehe.Widze ze mamy na topiku jedna kobietke ktorej jednak sie udalo spelnc marzenie Nas wszystkich.Bombelek83-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! i uważaj na siebie i na bąbelka.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne jak zwykle wszystkie spią tylko ja nie mogę.... :( bzzzz przed kolacją, bzzzz po kolacji a teraz bym pogadała a wszystkie już spią?????????\\ Halllllloooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wstawać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne jak zwykle wszystkie spią tylko ja nie mogę.... :( bzzzz przed kolacją, bzzzz po kolacji a teraz bym pogadała a wszystkie już spią?????????\\ Halllllloooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wstawać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dre się tak , że umarłego bym obudziła , ale niestety nikt mnie nie słyszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) :) :) Ale piękny dzień mamy :) a ja jak zwykle do siebie piszę :( Kto pije ze mną herbatkę, bo kawy organizm mi nie przyjmuje.... Ale nic to,,,, wiecie co,dzisiaj zapowiada się udny dzień - cos tak czuję w Wy jeszcze śpicie? POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
Partycja75----ja chętnie się przysiąde,ale raczej z kawką:)a czemu Twój organizm kawki nie przyjmuje ?czyzby...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Pati. Ja już nie śpię, chętnie się napiję z Tobą herbatki, właśnie sobie zaparzyłam, z cytrynką. Też masz ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nikula Fajnie byłoby ale wolę sie nie nakręcać, wiesz czuję się dziwnie od półtora tygodnia, boli mnie dół brzucha i cos mnie tak ciągnie w jajnikach, sama nie wiem ja zwaliłam to na grypę zołądkową - w ubiegłym tygodniu cały czas tuliłam się do muszli hahaha Tak kochałam kawę.... nie mogłam bez nij żyć a tu taki zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGNIK witaj Słonce - pewnie, że mam ochotę - tylko nie taką jak zawsze mocną, bo coś mnie muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam nadzieję, że może się udało ale piersi mnie nie bolą choć mam jak nadmuchane, no i jakiejś tam temperatury wysokiej też nie mam, zachcianek brak, wręcz przeciwnie :( a @ dopiero za tydzień a u Was dzieczynki jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry kochane lobuziary !! Prosze o kubek tez dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
Patrycja75---życze by jednak nie było to pokłosie grypy!:)U mnie...cóż zamieszanie, uparłam sie na te głupie testy owu a one zupełne zamieszanie wprowadzaja w moje zycie. Wczoraj (chyba z nudów) zrobiłam sobie test owu i ...znowu 2 kreski wyszły!a to był 23dc i owu teoretycznie wg testow była w 19....rch nastepny cykl chyba sobie odpuszcze bo do 40-tki mi sie nie uda zagroszkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patula, trzymam za Ciebie kciuki mocno, mam nadzieję, że to Ty będziesz naszą pierwszą lutową brzuchatką. Bo coś czuję, że w tym miesiącu będzie więcej niż jedna :) A teraz proszę, mocna herbatka dla Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola83-1
Witajcie dziewczyny.Ja wlasnie wstalam przed chwilka zrobilam sobie kawke i patrze na poczte a tu tyle wiadomosci.Ale niestety nie pogadam za duzo bo do pracy se zbieram na 8 godzine.Bede wieczorkiem.Milego dna wszystkim zycze.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
Patrycja75----tak z ciekawości zerknełam w tabelke i widze,że mamy baaardzo podobną:)przyniosłam małe markizy cytrynowe do kawki chcesz ?a może też brak apetytu?:) Reszta dziewczyn też bardzo prosze się częstować!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba nic z tego nie będzie, właśnie wracam z ubikacji - jakieś malutkie plamienie- co to jest?????????????????????????????????????\\ nigdy czegoś takiego nie miałam :( a do @ jeszcze tydzień . Powiedzcie czy we wczesniej ciąży może coś takiego wystąpic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane za słodycze to ja bardzo dziękuję, od dwóch tygodni nie dam rady nic słodkiego :( a tak lubiałam łakocie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 17dc - wczoraj bylo epogeum !!!! Za pare dni wskakuje nizej do tabelki no i czekam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
Patrycja75----to moga być hmm jak to się nazywa....plamienia implantacyjne?Czesto dziewczyny takie maja we wczesnej ciąży gdy groszek się zagnieżdża. Mam nadzieje,że tak własnie u Ciebie jest:)I tych słodyczy nawet nie chcesz?hmm, zastanawiające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja! ranne ptaszki, pełne energii to te, które akurat około owulacji:) hihi ta energia i zapał przekłada się nie tylko na staranka o dzidzie najwidoczniej:) Patri ja kawę poproszę, ale kawę a nie herbatę, ja pobudkę,na pocztaek dnia. Ja czekam na @, nadejdzie za chwilę niestety:( i wskakuję, ale nie do dolnej a górnej tabelki znowu.. Reszta-meldować się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babolinki.... Ja znowu Wam potruje co u mnie... Rezonans odebralismy i u lekarza bylismy. M ma dyskopatie co oznacza przepukline i jakies tam inne zwyrodnienia... ale ogolnie musi isc do szpitala na rehabilitacje... na 6 tygodni ale dopiero za miesiac bo jeszcze ma stan zapalny.... ale na szczescie rehabilitacja ma byc tzw. dzienna czyli do szpitala bedzie dojezdzał... wiec jak tylko sie podniesie... i zacznie ja wraz z nim zaczne starania... bo moze wowczas odstawi przeciwbolowe... bo teraz to nie chcialalbym zagroszkowac..... hmmm poczekamy moze akurat \"towar\" sie zregeneruje.... i cos zaskoczy po przerwie... lecz jesli rehabilitacja nie pomoze musi niestety miec operacje... buuu :( troche sie boje.. ale co jak boli to mus... Wiec ja w tym cyklu jedynie co - obserwacja i kobicowanie Wam babolki.... i trzymanie kciuków... moze w tym cyklu bez nerwów zobaczymy czy @ sie pojawi o czasie.... To chyba na razie tyle z raportu...M-owego a co do Wantynek to tesciowa ? cóz z Nią zrobic... moze ktorejs brakuje tesciowej pozycze na sobote...? ale w sumie co ja z tym bidakiem bede robic... kupi sie jakies serducha i troche łyknie winka i lulu.... Ale odrobimy ten dzien pozniej.... A teraz lece na kawule... jak zwykle zreszta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik..dobrze, że na razie to tylko rehabiltacja, a nie operacja od razu. Pewnie jakies młode panie będą M masować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobilyscie smaka tą kawą !!!!! Śmigam do kuchni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×