Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

OKI poczytałam :)\ a teraz zrobię Wam kawunię z ubitą na sztywno śmietanką - tylko nos zatkam, żeby zapachu nie czuć fujjjj porozpiszczam Was trochę, bo wreszcie mam net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj FLIKU biedny Ty to masz z tym M, ale zobaczysz jak wydobrzeje troszkę jakie będzie baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
Foliku dużo zdrówka dla M !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im więcej czytam o tej implantacji tym mam większy męttlik = zaparzę sobie meliski z gruszką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki babole... A gdzie nasz kochana REA_ hallo hallllo znowu na karku ktos siedzi.... ja dzis mam chec jedynie do spania... @ odchodzi w siną dallll..... ale testy owulacyjne mam i bede testowac zeby trafic na zolnierzy w nastepnym cyklu jak bedzie bzzzz a teraz obserwacja na całego temp. sluz i zapisy itp... musze jakis obraz sobie wyrobic... mialam isc do gina ale na razie w takiej sytuacji nie ide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
Folik32 ---ja też mam zamiar w tym cyklu pełną obserwacje przeprowadzić. Zakupiłam nawet wczoraj w tym celu na allegro termometr owulacyjny:)Mam nadzieje,że starczy mi samozaparcia:)W necie wyczytałam,że jak nie wychodzi nic przez 6 mc to trzeba takie padania zrobić: E2(estradiol)LH,FSH,test z MTC,testosteron,przeciwciała anty TPO,SHBG, progesteron w fazie lutealnej(koło 22dc)......Mój Boże za głowe się złapalam strasznie dużo tego nie sądzicie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam - zrób sie na czarno bo ten pomarancz w oczy razi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
Folik32 a jak to się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam____ a mozesz zdradzić ile taki termometr kosztuje, dzwoniłam kiedyś do jednej z firm - 490 zł krzyknęli - dość sporo ale... gdyby miało to cos dać... napisz na jakiej zadaszie to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam - o jak sliczenie ladnie Ci w czarnym:) A termometr... ja uzywam klasycznego normalnego mierze TAM na dole... zaczne od jutra... o 06.20 bo @ sie pakuje i powoli odjezdza... czasami jeszcze cos zabruzdzi... lekko plamami ale juz wyrusza do Ameryki wiec temp. mierzymy i rozpoczynami nowy cykl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Foliku:) Udanego mierzenia w takim razie!Ja do @ mam jeszcze sporo czasu więc będę narazie śledzić Twoje pomiary i może to mnie zmotywuje do systematyczności:) A dziś jestem ostatni dzień na zwolnieniu lekarskim i od jutra do pracy a taaaaaaak mi sie nie chce!buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha..... nie wiesz to tamten byl do mierzenia poziomu luteiny - dlatego mi sie spodobał, żeby nie musieć ciągle kupować testów a aptece. Ale suma sumarum zrezygnowałam i z jednego i z drugiego. Ale teraz... to doradźcie mi, czy to palmienie mam uznać za @ CZY NIE? Sama juz nie wiem, biorę duphaston i nigdy mi sie nie zdarzyło coś takiego w całym swoim życiu, tym bardziej po tabsach ja w ryjek jeżyka zawsze było 33 dni. I co teraz?? Tylko nie mówcie, że moje obserwacje sz...g trafił???? I muszę znowu od nowa a juz tak miałam poukładne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozy, jestem, jeżeli się dzisiaj nie zwolnię z tej chorej roboty to będzie cud. mam dość. naprawdę. już mi się nic nie chce tu zmieniać.... a co u was oprócz termometrów? Foliku chłop wstanie na nogi zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mierzenie nie wiem, czy ma sens. ja miałam podwyższoną tempę przez 2 tygodnie od owulacji włącznie z pierwszym i drugim dc, więc u mnie napewno nie działa.... testy owu i tyle. tak mię się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj REA_ testy tez czasami dupne ale ok bedzie jak wszystko sie moze mierzy i obserwujeco najmniej 3 miechy zeby sobie cos wyrobic jakis obraz... ja sie musze zawzinac na takie cos i moze bedzie ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity ja walcze teraz z testami owu hmm no są dwie jednakowe krechy !!! wiec atakuje eMa jak tylko uśpie tego mniejszego klona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle, że psychika jest nieograniczona i łacznie z ciałem potrafi sobie niezle z nas żartować..te objawy wszelakie zmyłkowe, podwyzszone temperatury, mdłosci, plamienia, zapachy, smaki, cycki rosnące, bóle dziwaczne podbrzusza..ech i wiele innych Ja zauwazyłam , ze w kazdym niemal cyklu mam inny objaw ciazy:) urojonej... ... kiedys dzwny smak w ustach, mdłosci juz także przerabiałam, ech dupa blada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sobie monolog wrzuciłam:) hihih Meg molestuj, molestuj męza:) Rea z pracy się nie zwalniaj, kryzys idzie, pracy mało:) poczekaj na zwolnienie lekarskie na okolicznosc ciazy:) ja wyniki dokładne postanowiłam zrobić jakoś pod koniec kwietnia może, jak sie nie uda. jeszcze kilka cykli daje sobie czas ide się pokrzatać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbliza sie 13 a my zadnego zarcia nie mamy... Rea masz cos.... dzis ja na krzywy ryj... cos bym zjadła mamjedynie kanapke... jedna... wiec mało... i jabłko... dajcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, daję sobie czas do lata. tylko ja się tak tu na wkurzam, ciśnienie mi się podnosi codziennie, do tego mam te delegacje cały czas, biegam latam z tym telefonem jak walnięta ciągle przy uchu, może ja poprostu jestem przemęczona. jedyna moja rozrywka, to jak z wami sobie pogadam!!! jak powiedziałam mojemu lekarzowi jak wygląda mój tydzień pracy to powiedział: czas zwolnić obroty. teraz potrzebujemy spokoju... o i co mam z tym zrobić? zwolnić się, zatrudnić u mojego eMa i szybko na zwolnienie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKTUALIZUJĘ :D POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34........2 Mfigielek.............26.02.......27-29.......tak...... 24.......5 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 .....7 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26.......2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................11.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, mam pizze firmową, chcesz? gumowa jest, ale ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nyny, matka założycielka - obstawiamy. na którą padnie, na tą bęc!!!!! zacieram ręce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy mi się "coś"zagnieżdża w macicy?Chociaż już się nie nakręcam jak ostatnio i szczerze mówiąc nie mam wielkich nadziei że się udało.Niby było bzzz dokladnie w dzien owu i dwa dni przed ale moj M był po nieprzespanej nocy i długiej trasie boję się że te jego Y i X były może jakieś osłabione?:( Fajnie że jesteście dziewczyny cieszę się że mam z kim "pogadać" bo mój mężuś ma już chyba czasem dosyć słuchania a czemu tak?A czy się udało?a pewnie nie...itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, my razem w tym cyklu idziemy. razem owu będziemy miały, wiesz???:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×