Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Klaudia, jakie byłyśmy z tym kiedyś same, prawda? teraz głownie o żarciu i piciu się mówi, ale klimacik swojski... no mnie też tu bardzo wygodnie, nie powiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA Rzuć jakis przepis na fajny obiadek, weruję moje ale nic mi fajnego nie przychodzi do głowy - na jutro potrzebuję coś wyjątkowego - która pomoże????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bym się cos więcej wykazała hahaha moje szczęście tak o mnie dba i sie troszczy, aż mnie dzis zaskoczył, to może ja czymś tak jutro bym..... zaskoczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea _ moze byc ta pizza lepsze to niz nic... ja moge jabłkiem poczestowac mam trzy... ktora chce jeszcze.... musze zagryzc bo ta pizza taka pikantna .... w ogole Rea_ takich osrtych nie zamawiajcie wiecej, pozniej mnie pali w gardło ... łeee pewnie odchoruje.... Jutro jakies zdrowsze Rea co podaj... jakas sałatka .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic. od dwóch dni jadę na firmowych lunchach.fuj.... nic mi się nie chce. do domku, uuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna pisze pozew i z Wami gadam i napisałam w pozwie troche o tym co na forum.... aj musze uwazac... bo otworzyłam worda i klepie nie patrzac na monitor a to mialo byc do Was..... chyba za kazdym razem musze zamykac forum.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis mogie ale jutro, bo dzisiaj mam tu kipisz idzmy stąd na herbatkę, lody, o lody..... mniaaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zostało z porannej kawki parę markiz cytrynowych jeśli ktoś ma ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki pozew? windykujesz, czy coś ciekawszego, niż odsetki ustawowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i windykacja i rozne inne jak to w kaclearii prawnej.... bleee juz mi sie nie chce dzis tego pisac... bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dołaczam do prośby Rei o jakis fajny przepis na obiadek:) niestety ze mnie kucharka poczatkująca więc ja się nie będę wymadrzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie posprzeczałam z M przez tel. i wylaczyłam kom. i mam doła... jemu dobrze bo siedzi z mamusia... a ja mam chec sie na niego gniewac... i nie mam zamiaru sie do mamusi usmiechac... bo nie mam ochoty zwyczajnie... calkiem inaczej byloby jak bylibtsmy sami... i jak zwykle sprzeczka poszla o poglady tesciowej.... boszzzzzzeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaczek2310
ja tez z toba:) staramy sie juz 5 miesiecy o dzidziusia i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nornica
A my już 9 cykl mamy z głowy. Dziś się okazało. I dupa. I sory - witam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, babole, niech mnie która zauważy... Mam potrzebę pogadania, czas, a tu puśto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity,sorki ze mnie nie bylo(jak zauwazylyscie,ze mnie nie bylo ),ale moj M byl u mnie od niedz no i ten maly kryzys..znaczy sie w mojej glowie byl,bo M mowi ze wszystko jest ok i ci ja znowu wymyslam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on wlasnie nic nie mowil,wiesz o uczuciach itp dlatego myslalam,ze cos jest nie tak,ze juz nie kocha...dzis powiedzial,ze chce dzieci,ale nie chce nieslubnych..wiec??...w przyszlym roku wesele..juz o tym rozm,ale myslalam ze to takie tylko puste gadanie,tym bardziej ze nie jestesmy nawet zareczeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NORNICA_____ Widimy Cie widzimy :) witaj! Ty tak gościnnie u nas czy na zawsze?? :) podpowiem Ci , ,ze druga odpowiedx jest prawidłowa :) Napisz cos o sobie, no i wpisz sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj, czekaj... Jak "takie sobie gadanie" i nie jesteście zaręczenie, jak w przyszłym roku wesele? To kto je omówił, zamówił i w ogóle? To się kupy nie trzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGUSIACZEK_____ jesteś jeszcze? czy sobie "poszedłaś" już od nas??? a w ogóle jest tutaj ktoś? czy wszystkie gary myją? ja mam dzisiaj świeto hahaha, mój M dba o mnie jak o jajko tylko nie wiem czy to świeże czy zgniłe hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja na chwilę.Witam nową staraczkę-doświadczoną skoro już 9 cykli i nic ;( Pewnie wszystkiego już próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA-_______________ Nie martw sie, na pewno tylko tak mówi ale gdyby była fasolka cieszyłby się jak wariat. Mój też tak kiedys mówił ale zmienił zdanie, co do jednego maja rację, ze najlepiej byloby iść prosta drogą ale Słonko przyznaj rację, że nikt nie powiedział, że z dzidzią nie będzie po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zareczeni nie jestesmy,ale wiem ze on czeka na odpowiednia chwile kupienia pierscionka(nie kupuje go w polsce)ale juz rozmawialismy w jakim miesiacu bylo by wesele.Nic zamowione nie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×