Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Chcielja ta teściowa też do ostrzału! Ludzie!!! jedź koniecznie. bach jestem, jak się nie cieszysz to znikam i pocałuj mnie w d.... zrewidować, powachać, obserwować - to jest jego ostatnia szansa! a jeżeli jakaś mimoza tam u niego jest, to lepiej, jak sie szybciej dowiesz, będziemy mogły rozpocząć poszukiwania nowego DAWCY:)))) tylko błagam - gumki, dobra? pamiętaj o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz jaka masz być? pachnąca, uśmiechnięta i pewna siebie! bez nerwów, przynajmniej, żeby nie poznał w stylu - ogarnij się chłopie, bo jestem zajebista i kolejka się za mną ciągnie na kilometr. Wsiadasz, czy mam przeszukać moją długą listę telefonów??? tego kwiatu to pół światu! masz się odwalić ostro, niech popamięta, zastanawiacz jeden i żadnego dziecka nie zmajstrujcie tam, bo będziesz miała dwoje! trzymam kciuki, a ze starą nie rozmawiaj w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba, jak zobaczyłabym, że mu nie na rękę, albo nawet gdyby nie był sam, to przyciągnęłabym go do siebie, pocałowała i powiedziała: no cóż, będziesz bardzo za mną tęsknił ,kochanie wychodzisz, zamykasz drzwi i tyle ciebie widzieli, razem z ta jego mamunią:) dupa wypięta, cycki do góry i znikasz elegancko, bez scen aż mam nerwa, co tam się bedzie działo!!!! a jak będzie dobrze, to też z nim ostrożnie i na obserwację i kwarantannę go weź no poradzisz sobie dziewucho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to już? ja myślałam, że od dawna!:))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KOZY!;)Ale trafiłam....Chciejka w bojowym nastroju,REA też...Ale powiem Wam szczerze że mnie coś takiego też by ruszyło i też bym bez zapowiedzi pojechała tylko tak niby przypadkiem na chwilę po jego reakcji bedziesz wszystko wiedzieć Chciejka.Tak się zastanawiam jak można mieć wątpliwości co do swoich uczuć?Albo kocham albo mi ktoś działa na nerwy i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg!!!!!A ty gdzie?Co z Twoim jajem?Mam nadzieję że miałaś więcej szczęścia w tym cyklu niż ja? Foliku a co do teściowej to ja Ci wspołczuję...ja też mieszkam z teściami ale wszystko mamy oddzielnie mamy osobne pietro i jest ok.To kwestia charakterów ja swoją teściową nawet lubię chociaż też mi czasem na nerwy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki, przyniosłam metaxe :) bierzcie i pijcie wszystkie a ja dzis odebrałam wyniki krwi, wyglada na to ze toxo i jakaś cytomegalia jest ok, ale za to mocz chyba jest zły :/ mam białko!!! i podwyższone lukocyty !!! dziś popędze do internisty na dyżur, buuu wiec i ja sie napiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babolki ja już po pracy. chętnie bym się dołączyła do tego drinkowania,ale obiecalam csobie ze nie piję w poście, więc mogę wam tylko potowarzyszyć:) folik ty to masz rację. chyba potrzebowałam zejścia na ziemię i wzięcia się w garrść. obiecuję - poczekam do wtorku i dopiero wtedy robię teścior, chyba,ze wczesniej przyjdzie @. ognik 28dc - 37,05, czyli 4 dni nie jest niższa niż 36,95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik21
a ja wyszytałam ze powinna miec jeden dzien plusa na tescie owulacyjnym i badz tu mądru czlowieku kiedy to jest i jak ide do gina bo juz zwariowałam ja mam 4 dni plusa i co zle tez wrrrr glipie to ale nie moddam sie never

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JA BĄDZ TU mądry ile plusów masz rea i inne babolki ja miałam 4 dni kolejno i tez zle.... ku/////wa mac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik jak ja brałam luteine to też miałam chyba ze 3-4 dni dodatni test owu, tzn że dzieje sie tak wtedy kiedy progesteron jest podwyższony, ale podobno to nie jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, ja mam testy paskowe, nie płytkowe, pokazują dwie kreski lub jedną, nie mam żadnego plusa są kilka dni dwie - ale ważne jest natężenie koloru kreski testowej - jak jest bladziutka, bledsza od kontrolnej (tej co jest zawsze) chociaż trochę, to uznaję, że to negatyw. w tamtym cyklu miałam dwa dni pozytyw, czyli mega grubaśną i wściekle różową kreskę testową jednego dnia i cieńszą następnego (więc była tendencja spadkowa). odcienie różu trzeba poznać! trudne, ale do zrobienia. przedwczoraj miałam jaśniejszą od kontrolnej, wczoraj nie wiem, ale to tuż tuż, liczę, że jutro albo w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kurna trzeba to robić codziennie! więc na mój prosty rozum - druga kreska odcieniami pokazuje natężenie hormonu, które rośnie z dnia nadzień, a jest cały czas obecne przez kilka dni, szczyt tego natężenia to bordowa kreska, która jest ewidentnie ciemniejsza od kontrolnej. dużo ciemniejsza, dwie kreski jeszcze niczego nie mówią. ciemniejsza krecha - od razu widoczna i masz 24 h:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno bonda - dawaj tej metaxy, mam dzisiaj mega roboty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa Foliki - jeden jak się odmłodził!!! MARZYCIEL - rozumiem o dwa lata, trzy,ale o tyle?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buchacha... dwa FOLIKI... a Rea jakas Ty dowiciapna.... odmlodzila... szlam na poczte bo do dzisiaj sa tereminy skladania Pitów do US i sie spieszyłam a Ty jak zwykle wnioski wredoto Ty.... A juz pisze spokojnie i na temat testów... test owulacyjny jak pisałam wczesniej w 11 dniu wyszła kreska ale lekko jasna 12dc juz ciemniejsza równa z kontrolna i 13dc tez rózna i 14 najciepniejsza 15 dc równa i pozniej juz jako negatyw zapisałam bo juz jasniejsza niz kontrolna a pozniej i dzis sprawdze to juz prawie jej nie widac... wiec liczyc chyba musze ze najbardzoej byla 14dc i finito... ale tamte były poprzednie 3 rowzne kolorem z testowa... i tez paskowe paskowe ale plus pisze bo skoro dodatni to chyba plus ... tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ok. no to się zgadza - dwa dni - doba piku, to chyba się zgadza. tak wcześnie masz tą owu? liczyłam tobie na 18-19, patrz ja mam 20-21, każda ma inaczej, i dlatego trzeba sprawdzać MAŁOLATO:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozy, mam 19 dc i chyba owu... bolą mnie jajniki i krzyż, nie mam testów w pracy a po robocie biegnę do dentysty. wczoraj było mocne bzzz, materiał 4 dniowy, warunki sprzyjające i będzie chłop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik32 ja jak robiłam to wyszla mi 12dc jedna kontrolna,13dc dwie-testowa dużo jasniejsza,14dc-testowa ciemniejsza od kontrolnej,15dc-testowa jasniejsza.A u Ciebie mi się wydaje w 15dc miałaś owu bo 14dc była linia kontrolna najciemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż ostatnio, miałam moją koleżankę z córeczką na stanie i tak sobie pomyślałam, że gdyby była taka jak ja, to mogłabym ją mieć. razem chodziłybyśmy na dyskoteki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polewam wszytkim. Zreszta stoi to się czestujecie :P dziewczyny, ale wy skrupulatne w tych testowaniach, zazdrosze sumiennosci, moze i ja sie bede mierzyć, liczyc od przyszłego miesiąca, moze to coś da ;-) A narazie musze sie tych wynikow pozbyc wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA to biegiem do dentysty a potem gwałć eMa ;D na bank masz owu leć kochana leć bo liczą się godziny....wiecie że plemnik żeby dotarł do jaja potrzebuje 6 godzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, to jest ok. odczytujemy: masz 14dc, no i gra gitara! kilkudniowe plusy, ech.... czytać instrukcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka - wczoraj było bzzzz i to z materiałem kilkudniowym ,więc chyba dotrą co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno Bonda ja robiłam tylko w tamtym cyklu z ciekawości ale uważam że one więcej szkodza jak pomagają bo się człowiek stresuje wylicza co do godziny 24-36 hi hi...a wszędzie trąbią-żeby zajść w ciąże jak najmniej stresu!Bo to hamuje wydzielanie hormonu który jest odpowiedzialny za utrzymanie wczesnej ciąży no i żeby w ogóle zajść nie trzeba o tym aż tak intensywnie myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji hycam w dół POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Lola83-1...............05.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 nornica...............09.03.......28.................... 30..........9 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 Asik85................12.03........28-31.......?........ 23.........2 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28....... Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................15.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×