Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ania ja jestem jeszcze na chwilke a ciekawe czy oprocz mnie jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widze ze chyba nikogo niema to cz sie zbierac do spania:D moze sie jutro gdzie wybierzemy zobaczymy jaka pogoda bedzie:D To do juterka papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Śpioszki nie spać tylko pisać co tam porabiacie?ja mam mase roboty-muszę posprzątać,wykąpać się,zrobić fryzurę,makijaż a nie mam jakoś energii co do mnie nie podobne.W ogóle rano nie mam apetytu a jak coś zjem tak jak dziś banana to stoi mi w gardle :P Beata to pewnie będziesz miała termin porodu na 01.02.2010?Bo ostatnią @ miałaś 24 a ja 25.04. Od razu mi cieplej tam na dole jak przeskoczyłaś...;) Ania na którą masz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozy a widziałyście jaki mam śliczny ten ostatni suwaczek?zresztą przedostatni też ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję bo to już 6 tc się zaczął ;) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3....... ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................17....04.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..14......?..........03.12.09...........22.......... . Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? Klaudia0405...........6.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............5........18.06......?????????????.. ........26..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika_____a co z Toba bo Ty termin @ miałaś na 28?a dziś 30-sty...może coś się kroi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babolki. Hej KLaudia.Gina mam na 14:40. Jejku zoladek mam w gardle,zaraz chyba polece do kibelka.. Klaudius my chyba bedziemy miec ten sam termin,bo ja tez mialam @ 25 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klaudia! Ja dziś obudziłam sie ze strasznym bólem głowy. Wczoraj weszłam na Twojego linka o tej biednej Ani i zaczełam czytać, potem kolejny link, kolejny, strony i historie o poronieniu i starszny płacz. dobrze,że mój M wyjechał z kolegami bo by chyba stwierdził,ze zwariowałam....tak czytałam i płakałam do 23...Mimo wszystko nie żałuję, wiem już ,że gdy mi się kiedyś w końcu uda zafasolkować to nie bede bagatelizowała jakiegokolwiek objawu który wyda mi sie nie do końca normalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D z rana:D W;asnie wstalam i pije juz kawke nie chce mi sie nic jesc narazie moze cos pozniej zjem.A mi sie juz prawie @ skonczyla takze mam juz spokoj. Co tam u Was? Ania Powodzenia u gina zobaczysz na pewno wszystko jest dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widze ze nikogo niema to szkoda ale chcialam tylko poinformowac ze zalozylam konto znowu na 28dni i oto moj adres:http://28dni.pl/cycles/105654 niewiem czy dobrze podalam ale moze:D ide mys okna i sprzatac nbede wieczor.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Klaudia w tabelce wpisałam termin @ na oko. Zawsze miałam 27 dniowe cykle ale ten ostatni był 30 dniowy, więc teraz nie wiem dokładnie kiedy dostanę. Zresztą robiłam w 26 dc test - negatywny więc czekam na @. Cycki mnie bolą, brzuch czasem poboli więc zapewne jutro @ do mnie zawita. Pozdrawiam wszystkie laseczki i życzę miłego weekendu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten powinien dzialac bo zmienilam udostepnienie jak co to prosze sie przyjaciolki odezwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ciesze sie a zapisalam sobie bo moze mi pomoze w czyms i ta tempka sie unormowala moze bo ostatnio przed @ byla 37 azke chyba mam normalna temp hehe.Dobra ja zniakm okna myc a pozniej poleze sobie na kocyku na polku takze bede wieczorkiem.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki jestescie? Wlasnie skonczylismy jesc udka i kielbaske z grila bo zrobil eM mniam mniam teraz pijemy kawke i pojde sie kapac.Ale weszlam na kompa sprawdzic czy Ania wrocila od Gina. Aniu i co tam u lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lekarza ok.Powiedzial,ze 5 tydzien i ze wszystko wyglada ok.Zrobil tez usg i mam fotke malej czarnej kropeczki :D Za 2 tyg nastepne usg,a w czwartek badanie krwi ;) No to zejde sobie p odrabince na dol.... PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................17....04.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..14......?..........03.12.09...........22.......... . Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? Klaudia0405...........6.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............5........18.06......?????????????.. ........26.......... Anka323..............5........16.06.......30.01.10............23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania To swietnie ze jest wszystko w porzadku,bardzo sie ciesze:D A teraz ogladam Jak Oni spiewaja.Bede pozniej.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nadal nikogo niema:( a szkoda bo ja teraz jestm ale rozumie z eMami jestescie i niemacie poco na topik wchodzic to do poniedzialku a moze jeszcze sie ktos jutro odezwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laseczki skoro ikogo niema to ja ide spac:D Dobranoc do jutra.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Niedziele:-))))) I pewnie znowu nikogo niema:( Wczoraj mielismy wspanialy dzien i wieczor tak smao bylo bzzzz takie z ochoty a nie z potrzeby.Bosko bylo:D a dzisiaj na 11 do kosciolka pozniej na male zakupy i potem caly dzien opalanko bo slonko swieci slicznie az sie chce na polu na trwce polezec,ale wczoraj pobiegalismy pogralismy w pilke i nogi mnietak bola ze szok zakwasy:( A teraz pije kawke i siedze na kompie zagladnie tu kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki!Jestem na chwilkę.Dziś mamy jeszcze wesele,wczoraj sobie troszkę potańczyłam dziś było bzzzz było suuuuuuuuuper :P Ania a jednak terminy porodu mamy inne.Nie wiem jak oni to wyliczają? Trochę się martwię że nie zrobiła mi usg.A jakbym np była w ciąży pozamacicznej?To tylko badanie normalne wystarczy? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki. Dzis niedziela,pogoda piekna a ja musze jak zwykle na popoludnie isc do pracy.Probowalam sie zamienic ale oczywiscie nikt nie moze.Spokojnie tez beda chcialy sie zamienic. Klaudia zwykle badanie wystarczy.Oni palcami wyczuwaja nawet cialko zolte,wiec nie masz sie czym martwic,nie kazdy lekarz robi usg na pierwszej wizycie. A termin porodu pokazalo usg na podstawie jakis tam wymiarow-nie kumalam za bardzo co on do mnie mowil,bo gadal po swojemu.On najpierw tez powiedzial mi termin 2.02 ale usg pokazalo wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ania!No bo na usg zawsze pokazuje inny wiek ciąży.Pewnie i tak nic by nie zobaczyła na usg oprócz czarnej kropki.Troche mnie uspokoiłaś ;) A boli Cię jeszcze brzuch jak na @?bo mnie już przestał czasem coś zakłuje.Tylko piersi mnie bolą masakra jakieś kłucia,pieczenia i jak dotknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie juz tez prawie nie boli.Z rana jak sie obudze to jeszcze cos poczuje i troszke wieczorem,ale tak delikatnie.A o piersiach to mi nic nie mow..sutki sa tak wrazliwe ze musze uwazac jak sie recznikiem wycieram,zeby nie dotknac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece lazienki posprzatac ;) Pogoda jest cuuuuuuudna..mogloby byc tak codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas zimno i deszczowo brrr...aż się nie chce z domu wychodzić.Dobra idę się stroić.Jeszcze nikt nie wie że jestem w ciąży oprócz M i Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki a ja wczoraj na weselu sie wybawiłam ale musiałam uważać na fasolke żeby sie jej nic nie stało ale i tak było super hi hi ale cieszy mnie to że dziś poprawin niema bo ja jestem wogóle bez życia jakaś słaba i ospała Ania Klaudia ale Wam zazdroszcze że już jesteście po pierwszej wizycie u gina a ja jeszcze tyle czasu musze czekać a USG na 100% bede miała więc już pewnie i serduszko zobacze i zdięcie będe miała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie taka pogoda że szok pada jak niewiem czasem na chwilke przestanie i zaraz znów zaczyna fe fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×