Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

No zdrzemlo mi sie i dopiero teraz wstalam bo eM wroci o 5pm takze obiadzik musze zrobic. a co jest z ania czemu sie nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zdrzemlo mi sie i dopiero teraz wstalam bo eM wroci o 5pm takze obiadzik musze zrobic. a co jest z ania czemu sie nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zdrzemlo mi sie i dopiero teraz wstalam bo eM wroci o 5pm takze obiadzik musze zrobic. a co jest z ania czemu sie nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO---przepraszam za pyt intymne:) a \"oddawał\" tam na miejscu czy w domu?:) czytałam,że mozna w domu jeśli się w ciągu 30min. dostarczy,nie wiem jednak zbytnio w czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM z tego co wiem to w przeciagu 20 minut.ja bylamostatnio z M u urologa i dostal taki specjalny plastikowy pojemniczek.taki jakdo moczu, ktory mozesz kupic w aptece tylko, ze mniejszy.no moj M to sie smial, bo niestety bedzie musial na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmh oddawal na miejscu bo z transportem to wiesz jak po wawce jest mala stluczka i cala niepodleglosci stoi. podobno jest pokoik i wlaczaja film, nie ma pielegniarek w mini fartuszkach musi sobie sam poradzic. tylko dlatego mogl pojechac sam bo inaczej wrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Ale zmeczona jestem..bylismy dzis na zakupach,bo w lodowce echo i teraz spac mi sie chce.. Zjadlam wlasnie troche czeresni,nektarynke i brzoskwinie i jestem peeeeeelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio wyspana ale dalej mi sie chce spac ale to juz na noc pojde.:-) teraz posiedze z wami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER ZE JESTESCIE JEDZ ANIU TO DOBRZE ZE CHOCIAZ NA OWOCE MASZ CHETKE LOLA TO OSZCZEDZAJ SIE W PRACUSI BO MOZE TA SENNOSC TO DOBRY ZWIASTUN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio no zobaczymy teraz mam wolne do poniedzialku bede sie byczyc a jutro do znajomego na parapetowe idziemy.a teraz ide lezec.papa milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE CHYBA BEDZIE PADAC BO TAK JAKOS SIE DZIWNIE DUSZNO ZOBILO sorki za ta duza czcionke ale jakos mi tak sam paluch tam ucieka a zanim sie z orientuje to juz nie chce sie na nowo pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU kiedy z wynikami do lekarza idziesz bo chyba mi umknelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU kiedy z wynikami do lekarza idziesz bo chyba mi umknelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry A ja już od 2 godzin latam ha ha a teraz przerwa i śniadanko bo głodna jestem i jade kwiaty odbierać i zakńczenie roku szkolnego zaliczyć trzeba Zycze miłego dnia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. U mnie bez zmian dalej mam jakies plamienia krwi niewiem co jest grane,czesto chodze siku spac mi sie chce i temp dzis 36,7.Sama niewiem czy to okres czy co sie dzieje ale do okresu mam jeszcze 4dni.hmm no trudno a teraz jedziemy na zakupki.bede moze wieczor.pa milego dnia wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kozy:) a ja mam od rana zły humor, bleeeee, nic mi się nie chce i znowu pada, co to za pogoda jest????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA:) U Nas tez tak dziwnie strasznie duszno i ciezko,pewnie zaraz zacznie padać,najgorsze że wczoraj słyszałam w TV że cały lipiec ma byc taka pogoda a dopiero sierpień słoneczny... Byle do soboty ,musze jakos ten dzień przeżyc. Ja dzic 25 dc i zadnych objawów nie mam ani na @ ani na fasolkę i super!,poimprezuje nareszcie w weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, ja nie wiem co z tą pogodą jest, to dołujące, nie można niczego zaplanować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana 5 weekend do d...y jak jest ciepło w tygodniu to sobota i niedziela w deszczu.Ja chce do ciepłych krajów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a u mnie bez zmian. 24dc i temperatura nic nie skacze :( nic juz nie rozumiem. test wykazal owulacje, a ani temperatura nie wzrosla, ani cycki nie bola, po prostu nic.a tak ten miesiac pieknie byl zaplanowany.testy, 7 razy bzzzz, badanie szyji i sluzu.i na nic.jak sie planuje to sie krzyzuje.u nas ladna pogoda, ale samopoczucie do d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babolki. Wlasnie sie wkurzylam,bo napisalam caly referat i mi pokazalo,ze podalam bledne haslo i musze pisac jeszcze raz 😠 Babole nie narzekajcie mi na pogode w Polsce,bo my ostatnio mielismy ladne lato 3 lata temu.. W zeszlym roku chrzanili,ze bedzie najcieplejsze lato od 60 lat..mhm..bylo moze pare slonecznych dni..a tak to laaaaaaalo. Dlatego ja nie wierze w przepowiadanie pogody na miesiac czy wiecej w przod.Nie potrafia przewidziec na tydzien do przodu,a co dopiero wiecej. Orcio Do lekarza z wynikami to sie musze umowic dopiero,bo byl na urlopie i chyba miam wrocic dopiero dzis..U niego jeszcze nie bylam,na razie chodzilam do gina,a ten to lekarz rodzinny.Tu lekarze rodzinni prowadza ciaze.. No to milego dnia Babolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY ciezki dzien dzisiaj mam ale mala od jutra wakacje wiec luzniej bedzie . wieczorkiem sie odezwe , pozdrawiam i zycze udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - jeszcze wczoraj było źle.... ale dzisiaj już się chyba kończy.... mam takie długie i bolesne @, że nawet byłam z tym kiedyś u lekarza, który mi oznajmił, że są takie kobiety które podczas @ lądują na pogotowiu i dostają przeciwbólowo-rozkurczowe domięśniowo. CO MIESIĄC... to ja ma jeszcze lightcik:) i powiedział, że jak zajdę w ciążę to może zniknąć ale nie musi!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Znowu miałam dziś brać luteinę dopochwowo 2x2 ,rutinoscorbin i no spę i leżeć.Co o tym myślicie? Boli mnie krzyż brzuch wcześniej pobolewał a teraz już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×