Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

o nie ma już nikogo, a miałyśmy z REA pić:)Niestety nie udało mi się wcześniej wyrwać z pracy :( Życzę Wszystkim miłego weekendowego wypoczynku i ciekawych wycieczek(sama wybieram się do Kazimierza Dolnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sie dziś stało wyłazić babeczki z norek co to ma znaczyć taka cisza?????????????? Mi to głowa zaraz pęknie tak mnie boli ale to chyba ie ciśnienie bo mam 125/67 więc chyba ok? ta raczej wina pogody bo idzie burza i już grzmi a jakie czarne chmury idą fe fe fe wystarczy już tej pogody paskudnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane mam nadzieje ze milo spedzicie te wyjazdy... ja niestety skazana na weekend w wawie wiec same rozumiecie jaki mam humorek pozdrawiam te duze i malutkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski.Padnieci wrocilismy zaraz cos zjemy i bedziemy kawke pic to popisze z wami. Alescie malo napisaly szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola jesteś Orcio ja tez w domku bede raczej w weekend bo pogoda znów do d..y leje więc domeek nam został Chyba musimy rozkrecić ziś ten topik KTO CO PIJE JA STAWIAM HI HI A JAK ŻADNA NIE PRZYJDZIE TO WYLEWAM DO ZLEWU;-) alkochol oczywiście a dla brzuchatek soczki cerbatki i co tam chcecie byle bez procentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMMMMMM :-( nie to nie wylewam do zlewu wszystkie trunki .uciekam może jeszcze wejde to ktoś bedzie na topiku ale szczerze wąpie bo wywiało na wycieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata jestem wlasnie zjedlismy i teraz pije kawke ale padnieta jestem emczaca taka dluga droga. I zaraz bede dodawac fotki na nk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam smaka dzis na Beyleisa czy jakos tak to sie pisze fajny likierek kupilam sobie litrowa butelke to bede miala a miala chyba ze ktos sie napije ze mna ale to raczej po kawce albo kto chce to na leje mu teraz:D Kurde co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ niestety musialam zjesc obiadokolacje ale juz jestem Lolus jak wypad ? Beatko a jak twoja glowka ,lepiej juz ? moze apap podobno mozn brac w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio ja niestety nic nie moge brać gin mi zabronił żadnych leków i tyle chyba że on przepisze wiec musze poczekać sobie do poniedziałku jak mu powiem o tej mojej głowie a teraz chwilowo nic nie boli ale to na chwile bo cały dzień mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio wypad switny ale padnieta jestem strasznie.Kurde malo ruchu i teraz wychodza zakwasy:( Prosze leje kawke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niiedobrze ze nie mozesz moze to faktycznie z pogody moze lekka kawka by pomogla doraznie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio jajuż piłam kawe a nawet 2 bo bez tego to bym chyba już sobe głowe odcieła a tak to na chwilke przestawało. Lola super że wypad udany dawaj zdiecia na NK a ja wnet przyjade to pooglądam bo jade koleżanke zawiezć gdzieś i bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmnnnm znakomita takiej bylo mnie potrzeba... to ja wam powiem zabawna anegdotke - moja cora dostala rower na dzien dziecka i jaka bylabym mama gdybym go nie wyprobowala ,i sie okazalo ze ja w ogole kondycji nie posiadam na takie sporty ,ze cztery dni nie moglam normalnie na d... siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra widze ze Was niema to ja zmykam spac b opadnieta jestem jeszcze pod prysznic musze wskoczyc i do wyrka.Odezwe sie jutro jakw stane hehe:D dobranoc.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki. U mnie sie troche rozluznilo w pracy i moge z Wami pogadac-jesli jeszcze ktos tutaj jest?? Lola fajnie,ze wypad sie udal juz zagladam na nk obejrzec fotki. ORcio ja to kiedys zrobilam sobie wycieczke na rowerze do kolezanki,ktora mieszkala 15 km ode mnie-jak dojechalam nogi mialam jak galareta-ledwo stalam,a jeszcze do domu trzeba bylo dojechac.Potem mialam problem,zeby po schodach chodzic hihi Najgorsze zakwasy w zyciu jednak mialam jak w wakacje pracowalam w Auchan,po inwenatryzacji zrezygnowalam,bo popracy mialam tak slabe rece,ze nie moglam lyzka do buzi trafic,a wylam z bolu nawet jak na kibelek siadalam.Zakwasy mialam wszedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Jak fajnie ze jestes no udal sie wypad fajnie bylo,szukamy dalej jakis fajnych miejsc gdzies mozesz cos polecic?moze sie wybiierzemy w tamte rejony gdzies:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny. Aktualizacja PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 ewika74...............04.07 około????......nie..........34 ....... Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 patrycja75...........12.07.........32........tak.......3 4 .......12 Lola83-1..............15.07.......23-28........nie..... .26........10 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26..........25.04........28-31.....nie........26 .........5 Nikamo74............23.06.........28-........tak.......3 4. ......3 Meg75 ................26.06.........29........tak........34...... ojjj... joanna84.............27.06..........28........nie....... 25........2 Annolia................02.07..........28........tak..... ..27........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..18....02.07.....03.12.09............22.......... . Fermina30...........13.......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405...........9.......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611.............7........29.06......?????????????. . .....26.......... Anka323..............7........11-12.07.......30.01.10... .....23........ Klauduś, dzidzia nie komunikuje się ze mną jeszcze:) Czasem mam wrażenie, że coś tam się dzieje, ale myślę, że powinno się być tego pewnym. Takie ulotne wrażenie to chyba za mało. Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,ze moge polecic! Killarneyi wycieczka po tamtejszych jeziorach, Dingle i oceanarium, Ring of Kerry-widoki zapieraja dech w piersiach, Sheeps Head, Mizen Head z mostem pomiedzy klifami nad urwiskiem.. Ogolnie cale West Cork jest piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czesc Spacerku Jak sie czujesz?? Bo ja dzis kiepsko..Jestem zmeczona jak jeszcze nigdy nie bylam..Oczy same mi sie zamykaja..i glowa mnie boli..rano bylo mi strasznie slabo az mi sie ciemno przed oczami robilo..wystraszylam sie troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem ;) Chmurko ja daję góra tydzien Twojej dzidzi i już nie będziesz miała wątpliwości że to ona ;D a samopoczucie ogólnie ok tylko nie daję sobie rady z sennością i zmęczeniem,no i boli mnie krzyż ale do wytrzymania.Mam co chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, dziękuję, dobrze:) Byłam chora, ale teraz jest o wiele lepiej. Widzę, że przechodzisz ten pierwszy czas podobnie jak ja - śpisz na potęgę. Jesteś zmęczona, senna, rozumiem Cię. Teraz częściej dostaję zadyszki, co się ze mną dzieje, taką miałam dobrą kondychę:P Cieszę się, że tabela ostatnio poszerzyła się w 3. rubryce. Jestem z Was dumna, dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Chmurka jak fajnie ze jestescie idzie z kim pogadac jeszcze na chwilke jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bo inne babki poszły, a ja chętnie popiszę. Czytam o pierwszych ruchach dziecka. Czasem wydaje mi się, że czuję coś ulotnego, ale boję się, że bardziej sobie to wmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi jestem Cześć Spacerku ja uważam ze to co czujesz to raczej dzidziuś ale tak jak Klaudia mówi jeszcze tydzień i wątpliwości nie bedziesz miała;-) Jesteś już po sesji???????????? Lola zdięcia super ja to bym właśnie w takie miejsce sie udała fajnie tam Klaudia mnie też te krzyże bolą jest to już upierdliwe czasem i męczące :-) ale tak tak mamy cośmy chciały i dobrze ja już jestem cała w nerwach bo w poniedziałek do gina ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×