Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Beatka, sesję skończyłam:) A z tymi ruchami, to takie przeczucie podszyte wiatrem ulotne. Niby pulsuje żyła, może to nerw? Albo ja jestem taka niecierpliwa:) Co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapraszam jutro rano na kawke i cherbatki ciasteczka torcik z paroma świeczkami hi hi co kto woli a dla nie brzuchatych bedzie coś mocniejszego do wyboru kto co bedzie chciał;-) \ I niestety zaraz musze uciekać bo mała myszka chce iść spać i płacze zebym z nią poszła bo byurza idzie i już grzmi a ona sie boi troszke. I pewnei nie bede spała w nocy przez burze bo ja mam słaby sen a od popołudnia już grzmiało i obchodziło i teraz chyba idzie serio do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku ja to jak zawieje wiesz siedze w dou zaraz mnie już w nim niema zaraz mnie wogóle na terenie miasta brak i cały czas w ruchu i czasem jestem taka padnieta ze szok a nawet czasu niemam na spanie bo niestety myszka wymyśla bo wakacje są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerem my alkochol???????????? hi hi chyba żeby powołchać a ja to jeszcze do kibelka sie przytulić jak ostatnio wódke poczułam to jak kot wymiotowałam i końca nie było widać fuj ja bede tylko stawiać ok????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Babolki. U mnie pogoda taka sobie-widac,ze w nocy padalo,bo mokro. Ja juz gotowa i zaraz wychodze do pracy..Nie chce mi sie,ale to nic przede mna 3 dni wolnego ;) Zaktualizuje tez tabelke :) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 ewika74...............04.07 około????......nie..........34 ....... Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 patrycja75...........12.07.........32........tak.......3 4 .......12 Lola83-1..............15.07.......23-28........nie..... .26........10 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26..........25.04........28-31.....nie........26 .........5 Nikamo74............23.06.........28-........tak.......3 4. ......3 Meg75 ................26.06.........29........tak........34...... ojjj... joanna84.............27.06..........28........nie....... 25........2 Annolia................02.07..........28........tak..... ..27........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..18....02.07.....03.12.09............22.......... . Fermina30...........13.......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405...........9.......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611.............7........29.06......?????????????. . .....26.......... Anka323..............9........11-12.07.......30.01.10... .....23........ Milej soboty Wam zycze,a tym co wyjechaly przyjemnego odpoczynku,pieknej pogody i oczywiscie owocnej pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski! Beatka____🌼🌼👄 wszystkiego naaaaajlepszego i spełnienia wszystkich marzeń a przede wszystkim zdrowego,ślicznego dzidziusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też lało w nocy a teraz ciepło ale pochmurno no ale podają poprawę pogody ;) Tak sobie myślę ciekawe jak urodzimy swoje dzieciaczki czy będziemy miały czas tu zajrzeć?bo tyle pisać to na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko myślę ze to co czujesz to ruchy dziecka to jest na początku właśnie takie ulotne uczucie.Często się na początku na to nie zwraca uwagi dopiero po jakimś czasie jak sie powtarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) dzis spotkanie z NOWYM :) juz wyszykowana jestem...zaraz jade do lokalu i spotkanie ok godz 12,ale mam stresa...dzis on chce pokazac gdzie i jak mieszka,wypad do ikei sie szykuje i spacer nad morzem...rodzice codziennie robia mi jazdy,ze zostawiam lokal,ze nie pilnuje interesu itp,a jeszcze bardziej ich denerwuje ze nie wiedza gdzie jestem i z kim hehe i nie mam zamiaru sie spowiadac,dosyc tego...jak niewolnica izaura... nie wiem czy dzis cos napisze,bo chyba wroce baardzo pozno,ale jutro z ranca napewno cos naskrobie..ide zeby wyszorowac,bo az mi glupio,on ma napewno zboczenie zawodowe i patrzy na zeby ,chociaz juz powiedzioal ze mam ladne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Chciejka ;) Ale widzę że humorek dopisuje i jakoś nie masz doła z powodu zerwania z M?Co w ogóle teraz myślisz?to była miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajci! U as leje...chyba wycieczke rzełożymy na nastepny weekend bo nawet zdjec niedam rady porobić w taka pogode, wrrr. BEATKO---Wszystkiego NAJLEPSZEGO z okazji URODZIN!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki Klaudia Nikulam dziekuje za życzenia ;-) i oczywiście zapraszam na kawke cherbatke itd... jak kto woli do tego serwuje torcika:-) A dla tych bez fasolek tak jak pisałam coś mocniejszego stawiam. Hi hi ale mi sie dziś kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja zaktualizuje tabele bo ja dalej w 7 tygodniu jestem hi hi PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 ewika74...............04.07 około????......nie..........34 ....... Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 patrycja75...........12.07.........32........tak.......3 4 .......12 Lola83-1..............15.07.......23-28........nie..... .26........10 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26..........25.04........28-31.....nie........26 .........5 Nikamo74............23.06.........28-........tak.......3 4. ......3 Meg75 ................26.06.........29........tak........34...... ojjj... joanna84.............27.06..........28........nie....... 25........2 Annolia................02.07..........28........tak..... ..27........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..18....02.07.....03.12.09............22.......... . Fermina30...........13.......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405...........9.......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611.............9........29.06......?????????????. . .....26.......... Anka323..............9........11-12.07.......30.01.10... .....23........ no teraz lepiej to wygląda jeszcze Nikamo do nas wnet niech wskoczy bo jej miejsce jest na dole:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana wlasnie pije kawke i za godzinke kolezanka przyjedzie mnie zafarbowac bo juz tyle siwych ze hoho:D co tam u Was slychac zaraz poczytam wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak olały mnie i moje ciastezko:-( Wiecie co biedna Pati w Zakopanym siedzi a tu u mnie pogoda straszna może tam coś lepiej bedzie ale niewiem w nocy całć noc od pa 23 do rana burza była a teraz leje i końca nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOO LOLA cześć jaką macie dzis pogode u nas paskudnie i coś mi sie wydaje ze znów burza idzie bo duszno jest i coś tam słuchać lekkie grzmienie fuj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko W dniu Twych urodzin, w dniu Twego święta pewna osoba z topiku o Tobie pamięta, pamięta o Tobie i śle życzenia by się spełniły wszystkie Twe marzenia, niech Ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie, aby wszystko się spełniło, o czym marzysz Twoje było, byś pogodne miała dni z głębi serca życzę Ci! Lola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko U Nas zachmurzone ale podobno ma byc slonko ale cos go jeszcze nie widac mielismy plana sie na docean wybrac ale chyba za zimno jeszcze jest zobaczymy jaka pogoda bedzie prze dzien. Wlasnie pije kawke pije ktos ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Lola:-) Ja chciałam dziś nad jezioro pojechać ale nici z tego bo brzydko ale gorąco i duszno. i te powodzie dookoła nas ale ta pogoda narobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ok jak nikt odemnie nie chce kawki to możesz mi zrobić bo lepiej smakuje jak ktoś zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok juz sie robi:D juz zalewam woda mleko i cukier i prosze:D ja tez taka z mlekiem rozpuszczalna lubie:D Ale tu nudy dzisiaj no nie?ja sie zaraz ide farbowac to mnie nie bedzie na chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze chwilke tu jestem bo zaraz idde do kolezanki a później jesziemy do eMa wiec tam bede cały dzień i wejde dopiero wieczór.Nudy tak są dzis wszystkich wywiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×