Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej!Lola ale przecież my brzuchatki też dłuższy czas byłyśmy staraczkami więc doskonale Cię rozumiem. Właśnie zajadam cukinie. Chmurko bolał Cię może krzyż lub boli?bo mi sie daje we znaki a brzuch mam taki jakby napięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś, krzyż łamał mnie od kilku dni w różnych częstotliwościach. Oprócz tego na przełomie 2/3 miesiąca miałam rwę kulszową, ale poszła sobie. Mój bębenek dzisiaj ożywił się, bo zaczęłam normalnie jeść. Rzuciłam suchary i od razu zaczęło się bulgotanie, przelewanie i pukanie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem Klaudia i jak byłaś u gina??????????????? Lola tak jak klaudia pisze my też sie kiedyś starałyśmy i byłyśmy przybite a głupio niema co Ci być i niewiem z jakiego powodu??? Chmurko ale masz fajnie ja też bede chciała znać płeć dziecka tak jak przy pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No maluszek wie co dobre jak mama go chciała zagłodzić to siedział cichutko i siły nie miał na charce...a jak poczuł smak jedzonka to od razu lepiej!Na razie czujesz tylko te mocne ruchy i kopnięcia ale nie wszystkie bo to jeszcze maleństwo.Z każdym dniem teraz będzie mocniej i znowu zacznął się zmartwienia jak przez godzinę się nie ruszy albo czasem dłużej a potem kopniak i ulga ech...i tak cała ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, mogłam teoretycznie poznać w ostatni czwartek, ale lekarz radził poczekać, bo za miesiąc oceni stan narządów wewnętrznych. Ja chcę kopniaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A który to już tydzień Chmurko?Duży masz brzuszek?Ale fajnie że się w końcu odezwałaś. Beatko___a jak u Ciebie z brzuchem?boli?ciągnie?czy może jeszcze coś innego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, ja przy tej kilkudniowej niestrawności z osłabieniem przestałam czuć dziecko i już miałam wizję bardzo tragiczną, ale nie nazwę jej po imieniu. Schizy, po prostu. Teraz już się cieszę. Kiełbasę dzisiaj wcinałam jak głupia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 19 tygodniu i brzuch odstaje, da się poznać, że ciążowy. Rano na czczo jest oczywiście mniejszy. A Tobie pewnie szybciej wyjdzie przy drugim dzieciaczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia mnie brzuch czasem boli i krzyże też co jakiś czas sie coś dzieje a ja oczywiście sie wtedy martwie jak zwykle i jak każda z nas. Ja już niemoge sie doczekać żeby i mnie dzidziuś kopał i wielki brzuch mieć. ale co tam doczekam sie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno wcześniej mi wyjdzie bo w pierwszej ciąży miałam dopiero na koniec 4 m-ca taki jak mam teraz... Ja się staram nie dopuszczać do siebie złych myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no wiem ze tez sie staralyscie dobra to jak zwykle mnie przekonalyscie:D a my z eMem nagrywamy plyty z piosenkami do auta takze dlatego mnie nie bylo.Ale zaraz bede znowu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Lola ;) gdzie Ty byś chciała uciekać i po co?Gadamy sobie ajnie i niech tak zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gram w Zumę. A ostatnio kupiłam stanik za 69 zł i już uwiera, nie ma chyba sensu kasy wykładać. Chyba zostają mi tylko szmaciane staniki, choć do ślubu chciałam usztywniany. Jak znam swoje szczęście, to po ciąży i karmieniu cycki zmaleją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis 20dc brzuch boli jak na okres sluz przezroczyty lekko rozciagliwy w robocie w wc jak robilam siku to lekko sluz z milimetrem krwi jasnej krzyze bola zgage mam i to tyle.zobaczymy czy na tego 15 @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi znacznie zmalały a teraz znowu mi sie powiększyły ;) ale nic nie pobije ich wielkości niż w trakcie karmienia piersią...balony :) też lubię grać w zumę a jeszcze fajniejsza jest kuka wodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia mi właśnie zasnęła cukiereczek ;) Dzisiaj mówiła że dzidziuś mi płacze w brzuchu bo chce mleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluz mam taki przejrzyty i rozciagliwy ale to moze po wczorajszym bzz troche zostalo z czego tam niewiem albio moze mi sie wydawalo ze to krew.ale to bylo na pol mm takze nie przejmuje sie tym a owulka na 100% byla w 14dc bo mialam bol taki jak na owulke i bzz bylo dzien po:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia slodko cos takiego od coreczki uslyszec:D ja jutro ostatni dzien do pracy i znowu weekend do poniedzialku spoko:D kurde eM mam 11 lipca urodzinki co byscie mi doradzily na kolacje ? romantic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie usłyszeć od razu serce mieknie ;) A co do kolacji to wino,świece,sałatka,może być pizza a może być jakieś danie np ryż z warzywkami i kawałkami kurczaka.Koniecznie miła muzyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm cos wymysle juz raz na walentynki zrobilam taka kolacje ze swiecami i muzyczka hehe ale zobaczymy jak go wygonie z domu to cos zrobie gorzej jak bedzie siedzial w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a powiedz mi czy jakbym byla w ciazy to czy sluz jest taki jak napisalam czy jakis inny.Bo dziwne zebym miala juz tydzien czasu taki sam sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×