Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

OOOO poszły sobie baby sama zostałam hmmmmmmmmm to nic ide dalej grzebac w tym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za pozostaniem tutaj... a LOLA poczta... musimy wszsytkie zaciazyc to raz a dwa jeszcze trzeba te dzieci urodzic... i dopiero zmienimy cos bo i cos sie zmini w naszym zyciu.... Patrycja - ja sie czuje bardzo dobrze bo juz term. nie mam a moj M wstaje rano i jak mnie budzi to pyta Podac Ci termometr.... A ja niEEEE Ty głupolu juz nie bede mierzyć - on lepiej o tym pamietal niz ja.... ale ostatnio cos rozleniwil mi sie i cwiczyc rano nie chce mu sie.... na badanie zolnierzy idze po tym cyklu...dzis u mnie 6 dc i jak to pisalam wczoraj beda \"ataki\" ale jeszcze troszke przetrzymam mojego M-a zeby sie nie zlisił wtedy kiefy bedzie trzeba... ale ja juz tez tak jakos mam chyba to normalne ze bzzz chce mi sie wlasnie w dni plodne.... taka chyba ta natura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi zimno... jadę za chwile do galerii to sie może ogrzeję, bo em pisał, że niby parówa na polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati u mnie gorąco jak niewiem i mam dzieci w domu z całego osiedla bo na polu nie wytrzymują A ja uciekam gotować obiadek pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ u nas tez gorąco tylko mnie zimno jakoś, już się doprowadziłam do używalności i mogę zaraz wychodzić :) chyba pójdę na nogach to się opalę i zrzucę tego wielorybka troszkę... mam strajk głodowy prawie , że... no przecież wyglądam jakbym była w 5 m-cu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ----- oj cos Ty Kochana taka niedogrzana?? A co to za @ co trwa dwa dni?? Moze zrób Sobie testa bo to mi dziwnie wyglada.... Miałas juz tak kiedys? Ja wcinam porzeczki z cukrem i nudze sie okrutnie ,tez bym poszła na jakis spacerek. I macie racje Babeczki zostajemy tutaj ,poznałysmy się na tym topiku i tu badzmy i mam prośbe nie reagujcie na zadne zaczepki i wpisy \"tej osoby\" a bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ tak miałam już kiedyś taką skąpą @ ... hmm... porzeczki mówisz... mniam mniam, zostaw to wszystko kochana i chodź na spacerek hihi, wiem , wiem ze nie możesz :( a co do wpisów to przecież nieraz trafia się jakaś osoba, co jej się coś tam u nas nie podoba ale ... zauważyłyście...nikt nawet nie reaguje i to jest najlepsze. Wiecie nie ma co nikogo obwiniać... każdy ma gorszy dzień i czasem coś palnie głupiego, a może ktoś ma inne problemy i nie umie inaczej ich wyrazić jak przez agresję... staram się nie oceniać tej sytuacji i nie wracać do niej.. na razie babolki lecę :) miłego dnia ... również dla ... Nowej Znajomej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Musze powiedzieć,że...jestem w szoku!!!!co się tu wyprawia? Nic z tego nie rozumiem...tak czy siak, ja zostaje, w końcu to taki szczęśliwy topic...jeśli się zamknie :( to trudno ,ale licze,że ktoś jeszcze ze mną i Pati zostanie:) Orcio---przepraszam,nie było mnie kilka dni, co do temp. to nie mierze, wkurzyłam sie po tych brakach oznak owu,ale specjalnie dla Ciebie mogę jutro zmierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha!zapomniałam podziękować Klaudii i folikowi za trzymanie kciuków:) Jak bedzie to będzie,ale najważniejsze,że pęcherzyk pękł:) Dziś znowu byłam na badaniach, wiecie mam już dość tego pobierania krwi..., dziś badali mi jakieś 13 różnych rzeczy! Najwięcej w związku z ta wysypką alergiczną,ale i część w związku z brakiem ciąży:)Ciesze się natomiast,że już w sobote badania mojego M, przynajmniej ustalimy co tam u niego w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też zostaje tu jestem wściekła bo nawet tego tematu co Lola mi napisała nie ma nie znalazłam były różne ale tego o jaki chodzi nie było nistety. może coś źle jest zrobione albo już sama niewiem ale co tak tu z Waszymi pomocami i wsparciem zaszłam w ciąże i z Wami chce p[isać nieważne gdzie ale musicie być wszystkie a tu każda z nas trafi bo wie jak ;-) Ide z córcią nad wode posiedze i wracam później do domku bede spać hi hi pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam badajcie sie bo trzeba szybko zajść w ciąze puki ten topik istnieje ha ha bo musimy wiedzieć ze udało sie każdej a jak sie już uda to świętujemy pikolo. Może jednak sie udało zobaczymy 🌼 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti---fajnie,że też tu zostajesz:)Myśle,że trzeba poprostu ignorować ludzi, którzy źle piszą o tym topicu, nie reagować na ich zaczepki słowne to się im w końcu znudzi i tyle! Masz racje to dobry argument do tego ciagłego pobierania krwi , musze sie spieszyć z zajściem zanim topic Feminki zniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku---widze,że też Ma wysyłasz na te badanka, myśle,że to bardzo dobry pomysł, czmeu to ciągle my mamy tylko latać po tych lekarzach prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam :) dopóki my bedziemy to i topik bedzie istniał ,ja w kzdym bądź razie bede tu dopóki dopóty ostatnia staraczka nie zajdzie w ciąże..a co!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI--- @ taka skąpa, do tego 2 dni i przy 37? i to latanie do ubikacji? może to jednak Groszek? :) Moja mam na ten przykład miała normalnie @ aż w końcu zemdlała w pracy, wezwano pogotowie,lekarz ją zbadał i okazało się,że jest w 3 mc ciąży ze mną :)zupełnie się tego nie spodziewała bo przecież miała normalnie @.....TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI! Nikamo---bardzo ładnie to ujełaś:) W imieniu Starczek- dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kózki, no widzę, że się trochę nadziało u nas. Nie zgadzam się na żadną zmianę, nie chcę słyszeć o jakichś przenosinach, czy innych rzeczach. Niby o z jakiego powodu? Dlatego, że prosta, znudzona życiem baba napisała kilka postów? nie ma takiej możliwości. pozwolę sobie jednak na kilka słów komentarza w kierunku tej Pani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej ;) Ze zmianą topiku to chodzi wyłącznie o Lolę bo to czyta jej rodzina i się nabijają no i nie może swobodnie pisać jak do tej pory.Mi to obojętne jaki topik tylko chciałabym żeby Lola też na nim była tak jak Wy wszystkie. Szpiegu____Nikt Cię nie wyzywał a przynajmniej nie ja bo nie zamierzam się do takiego poziomu zniżać.O co Ci chodzi konkretnie bo już się pogubiłam?chcesz się do nas dołączyć?zapraszamy ;) każdy tu może wyrażać własne zdanie bo jest to forum DYSKUSYJNE tyle tylko że na temat jaki jest w nagłówku jeśli masz coś w tej kwestii żeby doradzić coś komuś to pisz a jak na razie Twoje wypowiedzi nie maja żadnego sensu.Jeśli masz coś do Loli to jej to powiedz przecież sie znacie dlaczego się ukrywasz?czego się boisz?i skoro już tu piszesz to się zaczernij bo na pomarańczowo to wiesz jakie osoby piszą... Ja się o swoje dziecko nie boję jakie się urodzi bo mam czyste sumienie pomyśl raczej o sobie. A jeśli już zaczęłaś temat to powiedz co takiego zrobiła Ci Wiola że ją tak oceniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko no widzisz wystarczy trochę spokoju i cierpliwości ;) M_M nie przejmuj sie ja też dłuuuugo nie miałam brzucha a dziecko urodziłam 3150g to zależy ile kto ma wód płodowych,być może maluszek póżniej wystartuje. REA___no w końcu się odezwałaś ;) Co u Ciebie? Nikulam a kiedy masz mieć @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZPIEGU_WŚCIBSKI_NIEDOUKU_ Na wstępie: powinnaś zainwestować w swoje marne wykształcenie. Jeżeli chcesz, żeby ktokolwiek zrozumiał twoje wypociny i nie parskał śmiechem za każdym wyrazem, który ma 3 błędy ortograficzne, polecam ponowne nauczanie początkowe, bo zakładam, że podstawówka była? Mam poważne wątpliwości, ale to może nieumiejętność przyswajania wiedzy, tudzież lenistwo, ku czemu bardziej się skłaniam. Po drugie zajmij się swoim chłopem, o ile go masz, ponieważ moje kolejne podejrzenia idą w tym kierunku, że albo jest kiepski, albo głupi, bo tylko taki mógł wziąć sobie na głowę taki kłopot jak ty - pozdrawiamy go gorąco!:) Może go nie ma i to jest dla mnie najbardziej prawdopodobne i co wyjaśnia twoje zainteresowanie sprawami innych. Po trzecie jeżeli tego chłopa jednak nie ma, albo jest nieudolny w łóżku i tak interesują ciebie sprawy intymne u innych par - oferuję tobie codzienną, szczegołową informację z mojej sypialni (daj mi znać), ze szczegółami, może jeszcze skorzystasz i czegoś się nauczysz, chociaż patrząc na pkt.1 nauka nie jest twoją najmocniejszą stroną. Zakładam także, że szczęsliwe życie członka rodziny oraz jego sukcesy finansowe za granicą bardzo w serce uderzają i bolą...cóż pozostaje porzucenie nawyków wyciągania rączek do rodziców lub wątpliwego narzeczonego, usunięcie tipsów (bo są z pewnością obecne) i zakasanie rękawów. Na pieniążki się zarabia ciężką pracą! Czytanie stron w internecie raczej zysków nie przyniesie:) A co do twojego natrętnego udzielania się na naszym forum - widzę, że rodzice nie nauczyli, że jak gospodarze wypraszają, to się wychodzi, cóż..... może pomożemy w wychowaniu?:) Zapraszam serdecznie do dyskusji. Zawsze służę radą i dobrą ortografią w razie problemów.:) Swoją drogą nigdy nie miałyśmy tu takiej rozrywki! Prawdopodobnie zwiększysz nam frekwencję, za co bardzo dziękujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja weszłam na ten nowy topik bez problemów.Co Wy o tym myślicie?bo mi tu dobrze tak jak Wam ale Loli żle wiadomo dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudusia u mnie super:) cieszę się, że mamy nową forumowiczkę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia.....do @ jeszcze długo, niby 18.07 ale będzie póżniej, mam brać duphaston przez 10 dni po owulacji,w tym cyklu ta owu była tak póżno,że kończe brać 19.07 no i potem czekanie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---myśle,że Nowej Forumiczce szyblko się znudzi:) No chyba,że zechce z REA popisać:) Tak czy siak, ja podobnie jak niektóre z nas zostaje, zreszta można przecież pisać i na obu jeśli ktoś ma siły, chęci i czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś---jakieś nadzieje tam zawsze są :) Tak jak pisałam kilkanascie stron wcześniej niby bzz było idealnie trafione w termin, ja się jednak nie nakręcam i nie nastawiam- co ma być to będzie:)Ciesze sie,że te pecherzyki przez 3 cykle mi ładnie rosły i pękały, owu jest a to najważniejsze- kiedyś musi sie przecież udać, jak nie w lipcu to moze w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a powiedz jak tam wejsc żeby coś napisać niestety nie łapie mam już tą strone pisze ze jest taka ale jak w to wejsć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×