Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Spacerku, jak mozesz to mi tez wyslij :) .Ja mam slub 12 wrzesnia wiec z przyjemnoscia zerkne na Ciebie.... Kurcze ja spie cały dzien juz nie wiem co robic i jeszcze strasznie mnie głowa boli a wiem że nic nie moge zarzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poproszę!:)))) chciałam wejść na to nowe forum i z Lolką pogadać, ale ta strona jest spaprana i nieintuicyjna, czy któraś może mi wysłać na maila tajemniczą instrukcj ę?:))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff... wróciłam z zakupów :) ale tu cisza.... wszystkie zażywają kąpieli słonecznej :) NIKUSIU___ ja tak czasem mam , z tymi skąpymi @ - zdarza się to raz, dwa razy do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Trochę mnie nie było, wchodzę dziś i własnym oczom nie wierzę, co się tu dzieje! Przeczytałam wszystko dokładnie i uważam, że to my tu jesteśmy u siebie i nie będziemy przecież przejmować się intruzami! Proponuję ignorować ewentualne wypowiedzi \"szpiega\". Wkurza mnie to, iż kotoś taki czepia się naszej Loli. Nie rozumię też jak rodzina może sie naśmiewać z faktu, że młode, kochające się małżeństwo dąży do tego, aby mieć dzieci! Myślę, że te newsy zostały na poczekaniu wymyślone, aby Ci Lolu dokuczyć i skłócić z rodziną. Przecież gdyby nawet rodzina się dowiedziała, że szukasz wsparcia na forum, bo chcecie mieć dziecko, to raczej dobrze by Ci życzyli i wspierali! No cóż, staranie się o dziecko wiąże się z śłuzami, pomiarami tempki i bzz.... a że to topik dla staraczek, to piszemy tu właśnie o tych rzeczach i uważam, że nie jest to żadna zbrodnia, ani powód do robienia afery. Moim zdaniem szkoda byłoby zostawić taki fajny topik i tułać sie nie wiadomo gdzie. Ten topik jest dla mnie specjalnym miejscem. To dzięki waszym informacjom, waszemu wsparciu udało mi się zafasolkować. To naprawdę wiele znaczy, mieć kogoś z kim można pogadać, wyżalić się, zapytać w chwili niepewności. Z drugiej jednak strony, Lola nie zazna tu już spokoju i jeżeli zapadnie decyzja o przenoszeniu się, to nie zapomnijcie i mnie poinformować gdzie się spotkamy :) W końcu nie ważne miejsce, tylko ludzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pati! Co to się u Ciebie dzieje...? Podejrzana sprawa z tą skąpą@ i tempką? A może jednak dla pewności zrób ten test.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj babole żeby coś tam napisać to najpierw się trzeba zarejestrować to trwa minutke.Ja właśnie zjadłam makaron z truskawkami ze słoika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi właśnie przyszedł smak na sałatkę. Zrobiłam, zjadłam odrobinkę i mi w gardle staje.... i tak mam co chwilę, najpierw smak na coś, a potem mi przechodzi i mój M musie to jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola93-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa mac mnie tu szlak zaraz trafi Co to za perfidny czlowiek sie tu wypowiada nie no niemam sily juz. Idioto SZPIEGU !!!!! DO CIEBIE TAK:) Odwal sie z tego topiku i ja cie znajde i dowiem sie kto to a jak to Olga albo Monika to nie wiem co zrobie albo Beata. Bo o tej porze to tylko te plotkary byly w domu bo nikt inny. Szlak mnie trafia normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia____ witaj kochana___ nie będę robić testu, bo to bez sensu. Jestem wybrakowana i tyle. Nie będę się nad sobą smutać, bo nie po to do was weszłam. Usłyszałam dziś od eMa , ze to może on już wykończył plemniki. Zrobiło mi się strasznie smutno... co wykończył z byłą zoną... dla mnie już nic nie zostało? Super :( jestem pod wrażeniem... chce mi się wyć ale nie chcę przy nim płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola jak po pracy??????????? Lola miejmy ją gdzieś jak kolwiek ma na imie. Hi hi wiem już co zrobiłam że tamm nie moge wejść ale już zakladam nową poczte i bedzie wszystko grało ale ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nawet spoko i wrocilam i juz mam cisnienie ale ja podejrzewam kto sie wpierdala do naszego zyciaa po drugie Szpiegu nie akzdy sobie wpada z dzieckiem niektorzy sie musza postarac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ignoruj poprostu. To najskuteczniejszy sposób. Ktoś mi kiedyś powiedział: "nie wdawaj się w dyskusję z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem..... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati kurwa jak mam wyluzowac jak taki perfidny czlowiek takie rzeczy o was wypisuje.Normalnie mi wstyd za rodzinke ze jest taka glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA___ o mnie nie wypisuje, a nawet gdyby... to mnie to na prawdę nie interesuje. Nie wdaję się w takie pyskówki i Tobie też radzę... pomyśl o czymś przyjemnym :) Spacerku___ wysłałam Ci maila , bo nie ma Cie na NK ??? dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumie ludzi jacy potrafia byc swinie.szok Rea a Ty jestes niezla ladnie napisalas i swiete slowa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNOLIA___ wybiera się ale jesienią, tak postanowiliśmy. Czuję się okropnie... mieszkam na nowym osiedlu ...same dziewczyny w ciąży, gdzie się nie odwrócę tam same mamusie z malutkimi dzieciaczkami a ja co? wybrakowaniec jestem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati nie myśl w ten sposób! Nikt nie jest wybrakowańcem! Może problem leży po stronie eMa... Zawsze istneje możliwość leczenia! Przebadajcie się i przystępujcie do działania. Wierzę że niedługo sąsiadki z osiedla będą zaglądały do Twojego wózka:) Najpierw to należy pozabierać eMom komórki z kieszeni!!! Czytałam w kilku miejscach, że to jedna z przyczyn problemów z plemnikami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNOLIA____ powiem Ci, ze mnie już zaczyna to na prawdę obojętnieć, zaczęłam już podczytywać o adopcji , poważnie... a tymczasem staram się o murzynka - będę mamusią murzynka jak dobrze pójdzie - taka adopcja serca. A do troszczenia się kupię sobie kotka i tez będzie ... albo wezmę ze schroniska - tam jest dużo zwierzątek potrzebujących miłości. Wiem , że to nie to samo...ale przynajmniej łzy nie będą takie gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny mam pytanie jak byłyście na początku ciąży 6 ,7 tydzień to pogolewał was dołem bruszek? bo mnie dzisiaj ćmi ale nie mam plamień i troszeczke sie niepokoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOANNA___ witaj, i od razu ... kochana nie masz się czym niepokoić , bo brzuchatki często piszą , że ich brzuszek pobolewa dołem , któraś pisała, że lekarz jej powiedział, że dopóki nie ma plamień nie ma podstaw do niepokoju ale jak będzie KLaudia albo BEATA to Ci doradzą lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×