Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

o Folik, widzisz co tu sie narobiło? Pati, dawaj, trzeba tu coś namieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooooo, babiszony wstręciuchy!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ale ta Patrycja jakas pomaranczowa jest nie wiedziec czemu... REA ja mam zgage nie wiem czy ciacho to dobry pomysł.... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zachętę powiem wam, co ostatnio zrobiłam :) ogarniałam papiery firmowe. wiecie sterta papierzysk, liczyłam koszty. nawinął mi się biling telefoniczny pod rękę. kuźwa 2 tysiące za 4 telefony, wkurzyłam się na maksa i dawaj po połączeniach patrzę.... nagle oniemiałam. patrzę na numer mojego eMa - a tam po 15 połączeń i smsow pod jeden numer. o 4;30, 5;40, aż zbladłam. usiadłam patrzę i nie mogę uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawałnica myśli.... kurna ja śpię a on wstaje w nocy i pisze do kogoś .... to niemożliwe.. słyszałabym... ja główny szpieg dolnego śląska .... myślę VIRUS. napewno, też miałam tak na poprzednim aparacie służbowym...Virus wysyłał siebie do wszystkich abonentów w książce telefonicznej..... wykręciłam numer... ok to nic przecież .... odbiera jakaś młoda siksa .... zaniemówiłam.. tamta: halo, halo - jakies 20 lat ręce mi się zaczęły trząść.. odłożyłam słuchawkę... chciałabym wtedy zobaczyć swoją minę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalsze odcinki, jak się wszystkie zjawicie :) właśnie Folik, a jak to jakieś podszywy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, myślę, że warto: czekoladowe z orzechami i rodzynkami - mocno czekoladowe tylko wiesz, ta czekolada, to może tobie zaparcia ciążowe pogłębić.. wiesz, potem będziesz miala hemoroidy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa ten konkurs jest chyba jeszcze aktualny, tak? bo się sama sierota ostałam... kto by przypuszczał, co?? Folik, to ty miałaś na mnie czekać i co? och tylko nogi rozkładasz, tylko bzykanie w głowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co i co REA dalej co bylo ta historia.... dawaj bo normalnie az przebieram nogami... dawaj dawaj... a swoja droga ja nóg nie rozkladam babolu jeden.... ja mam teraz co innego w glowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, no nie moge dalej opowiadać, bo wiesz jak to się występuje przed jednoosobową widownią... ale mam za to ciasto. bierzesz czy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA nie biore mam zgage.... zajebista zgage..... wez wstaw do szafy a noz widelec ktos sie jednak zdecyduje na to ciasto... a jakie jest ... sama robilas bo ostatnio Ci nie wyszlo pamietam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, mnie zawsze wychodzi. znaczy ... ciasto .... rozmnażanie mnie nie wychodzi za nic :P tobie jednak gorzej ciasta chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja_75
Foliku___ jak się czujesz... ja nie wiem dlaczego jestem pomarańczowa... nie lubię tego koloru :( mam nadzieję, że zaraz to się zmieni... REA___ na pewno kot dzwonił hihi albo jakiś inny numer ale eM na pewno w tym paluchów nie maczał No to, co podciągamy ten topik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja_75
No kurna.... REA jak mam się przefarbować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja_75
No kurna.... REA jak mam się przefarbować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati? a czy my mamy wyjście???? no NIE :) otóż okazało się, że nie koty, nawet nie sąsiadka, nie ja po pijaku, nie moja matka ..... problem był bardziej złożony :) Pati co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomerdałaś hasło.... Pati, bez podkreślnika pindo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Patrycja bede gadac jak bedzie czarnulka a nie ruda... REA znowu mnie boss wezwał i nie moglam gaworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja_75
REuś>>>> ja nie chcę być pomarańczowa....:( Co u mnie... wszystko po staremu, przygotowujemy się do ślubu...ale jak mi zeszło z doborem zaproszeń 2 m-ce to nawet nie chcę myśleć co dalej hihi a czas leci nieblagowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja_75
No zaraz mnie szlag trafi.... idę stąd , bo nie chcę już świecić...bleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja_75
Folik ___ Ty nie bądź taka do przodu.... hihi tylko lepiej powiedz co mam zrobić...rude to takie fałszywe... hihi no nie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, a z blondynkami zagadasz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez REA ci podpowiada a z pomaranczami nie gadam.... REA to podpucha... sraj na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Patrycja75 i dobre hasło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja 75
Dupa... ta podszyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×