Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKL cZEKAJACA25............02.............????????.......... 25...........2 _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? oOomadalenaoOo...31.01.....28..........?.........20..... ...1 Dorotka78...........09.03.....28..........?.........31.. .......ohoho ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............39.......02.03........08.03.10...... .27..dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80................25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M.....................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek...............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda..............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach..20.12.09...........4 tyg................Klaudia Fermina30.............02.01.10.......................... .. ........Jaś Beata2611.............20.01.10............6tyg.......... ........Artur Klaudia0405...........02.02.10.............4tyg......... .. ......Milenka Anka323...............29.01.10.............4tyg......... ......Sebastian nikulam.................11.03.10........1 tydz.4 dni . .........Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GDZIE JESTEŚCIE CO?????????????? Ja juz od soboty jestem w domku z Arturkiem. Operacja poszła bez problemowo i lekarze sie dziwili jak te sądeckie konowały intubowali ze sie im nie udało klneli na nich jak niewiem :-D Folik Rea Nikamo Mamuski i cała reszta baboli wyłazić pisać co u Was słychać jak staranka brzuchy i dzieciaczki jak sie chowają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Beatko - super ze chłopak juz po i juz zdrowiutki ..... tak trzymac.... !!! a wlasnie pisanie nie idziec cos... co u mnie.... bez zmian wiekszych - przytyc na razie wagowo - nie przytylam, ale brzuszek juz troszke maaaaam i ciesze sie w sumie ze mi w dupsko nie idzie ale pewnie sie kg posypia niebawem.... nic nie boli nic juz prawie nie mulil... w piatek wizyta u gina i tak czekam czekam.... a poza tym praca, dom, gotowanie, i tak w kolko.... i oczekiwanie na kolejne wizyty i kolejne wyniki.... wlasnie poezeram kanapke - bo jednak co 3h musze cos przelknac - tego sie trzymam bo jak troche dluzej odczekam to zaczyna mulic.... śledzie i inne kwasy juz mi odeszły zaczynam normalnie pozerac wszystko.... czasami jest chcica na slodkie czasami nie - jak to baba w ciazy.... no to ide po jeszcze 1 kromeczke i do pracy rodacy... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!!! Witajcie kobitki :):) Ja zabiegana - ale to standard :(:( życie na wariackich papierach. Byłam dziś u gina na monitoringu - 14dc i powiedział mi, że nie miałam owulki w tym cyklu. Kurcze czy to możliwe w zeszłym miałam a w tym nie???? Od piątku pobolewają mnie jajniki - ale mówi mi, że nie ma żadnego płynu....Nadzieję już tracę :(:( Wczoraj tak się z M ścięłam, że szok....Wiury leciały. A może ja po prostu nie będę miała dzieci, może macierzyństwo nie jest mi pisane???? :(:( Hmmmm Foliczku - ja chyba będę musiała przeprowadzić z Tobą taki solidniejszy wywiad na temat Twojego gina.....oczywiście jeśli będziesz mogła..... Pozdrawiam Was Kochane Dziewczynki, papa Miłego wieczorku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dorotka..... nie ma najmniejszego problemu aby Ci opisac mojego lekarza i co i jak u niego... wywiad ? prosze bardzo mozemy sobie popisac i chyba nie byloby problemu wiekszego ze tego lekarza odwiedzisz skoro pracujesz w Warszawie... a co do tych płynów po jajeczkowaniu to - hmmmm wiesz ja zawsze sie dopytywałam czy sa ale lekarz mo mowil ze nie zawsze widac plyn a jajeczkowanie było..... zatem moze mialas owulacje.... ale nie znam sie na tym al jednak ginowi wierzylam a efekty sa wiec nie wiem co Twoj tam Ci nagadal i zamącił w głowie.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! Witam w piękne słoneczne przedpołudnie!!!! Normalnie wiosna, czy u Was też taka śliczna pogoda????? Beatko to całe szczęście, że z Arturkiem jest już wszystko dobrze...niektórzy lekarze nie powinni wykonywać swojego zawodu. Robią więcej szkody niż pożytku. Jak się teraz maleństwo czuje??? Folik - problem jest w tym, że USG robię u siebie w Sk-cach bo do Łodzi na sam monitoring nie miałabym szans dojeżdżać ze względu na pracę. Nigdy nie wiadomo kiedy to wypadnie. A w poniedziałek ten lekarz był jakiś zakręcony, może zmęczony. Najpierw się naczekałam 3h zanim mnie przyjął bo on nie ma zapisów...:(:(. Nie powiedział mi czy mam jakiś pęcherzyki, bo owulacji to nie było bo nie ma płynu itp itd. Wkurzyłam się trochę na niego bo na domiar złego dopiero dziś mam odebrać zdjęcie, bo coś mu się zawiesiło....masakra. W sumie się zaczęłam zastanawiać....bo wczoraj i dziś miałam tempkę 36,9 i tak bardziej pobolewają mnie jajniki i śluz taki bardziej płodny. A dziś już jest 16dc. Sama już nie wiem :(:( A jeśli chodzi o Twojego gina to ciekawa jestem czy wszystko zaczyna od początku od swoich badań czy bazuje na wynikach, które już są(co prawda one mogą być już nieaktualne). Bo z tego co pamiętam to wykresy tempki kazał Ci zabrać, że rysunków nie potrzebuje....Mam jeszcze jeden cykl z CLO i jeśli nic nie zdziałamy to chyba się do Twojego gina przejadę....No i jakie jest jego nastawienie do pacjentki, normalny ludzki, czy jakiś taki niedostępny, zrobi co swoje i następna proszę....Przynajmniej nie będzie mnie kosztował dojazd.Już sama nie wiem, tyle kobit nie chce mieć dzieci a mają, a te co chcą to nie mogą....wrrrrr Dobra, znikam idę sobie do fryzjera :):):):):):):):) będę się troszku obcinać no i baleyage sobie zrobię, bo ostatni byłam u fryzjera we wrześniu..... To miłego dnia Wszystkim życzę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka... Moj lekarz jest (moje zdanie) bardzo ludzki... poprzedni to bylo tak dzien dobry podal reke - na co Pani przyszla - owulacja - prosze sie przygotowac bach ciach owulacji jeszcze nie bylo albo byla albo nie wiem.... i sio mo majty jak zdazysz bo zaplacic trzeba i nastepna osoba a Ty masz sie bzzz do bólu i to poprzedni mi wykresy kazal wyrzucic.... a ten dzien dobry z czym Pani przyszla - obsuwki godzinowe rzadko.... a cena jak u poprzedniego z usg 200 zł - i przeprowadza wywiad i pyta o wszystkie badania co i jak bylo nie od podstaw badania ktore rozpoczelam u poprzedniego byly mu przydatne hormonów juz nie robilam w I fazie tylko jakos II mi kazal zrobic.... wiedzial ze to kosztuje.... i ja szybciutko zaczelam sie po I wizyycie ubierac i uciekac a on ale gdzie sie Pani tak spieszy - prosze usiasc - poczekac porozmawiamy co dalej i zadnego bzzzz codziennie jak poprzedni - okreslone godziny mi wyznaczal tak blizej jajeczkowania a przed jajeczkowaniem wrecz zakazl sexu zatem calkiem inna metoda od poprzedniego.... tametem chcial mi in vitro juz robic i takie tam a ten sie pukal.... przy takich wynikach robaków M i moim jajeczkowaniu iv... no nie wiem ja go polecam aczkowiek cudotwórca ona zapewne nie jest bo pewnie to zwykly czlowiek ale na kazde pytanie odpowie i nie pogania bo nastepna czeka co to to nie..... no to tyle w skrócie co do gina.... a ja tez musze isc do fryza ale M mi nie pozwala farbowac tylko obciac... i co mam sie sluchac .... ???? hmmmm no przemysle to.... a tez balejage chcialabym buuuuuu dlaczego nie moge.... przeciez chyba mozna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, wypiękniłam się i od razu humorek lepszy :):) Przeglądałam się w każdej witrynie sklepowej po drodze do domu... Dzięki Folik, tak jak Ci mówiłam poczekam jeszcze jeden cykl i zobaczymy. Na pewno się nie poddam, co to to nie. Będę próbowała do skutku. Niby ten mój gino też ma bardzo dobrą opinię ale coś mnie już zaczyna niepokoić. Oj Mam na niego namiary od dziewczyny, która też miała straszne problemy z zaskoczeniem i udało się więc mam nadzieję, że to po prostu kwestia czasu. To uciekam, miłego popołudnia do jutra Papatki :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobity :):) Tu znowu cisza jak makiem zasiał :(:(:( Ja jeszcze tylko dzisiaj 8h odbębnię i mam wolny weekend :):):):):):):) Folik - ja tam robię co sama chcę z włosami. Co prawda mój M raczej nie namawia mnie do ich obcinania. Kiedyś się na mnie troszku obraziła jak ścięłam włosy :):) Jeśli chodzi o farbowanie w ciąży to słyszałam, że się nie powinno ale ile w tym prawdy. Jakiś zabobon czy coś, nie mam pojęcia. Zresztą od jakiegoś czasu wszystko robię na przekór. Ślub brałam w maju na przekór wszystkim i wszystkiemu !!!!! Uciekam, miłego dnia i weekendu!!!!!! Czemu się nie odzywacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek cos tu cisza nastala:( szkoda a tak juz sie rozkrecalo:) Rea a Ciebie wywialo i nie wracasz??????????????????????????????? Pati Tez wcielo:( oj nieladnie nieladnie:( czekamy na was!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA! Gdzie jesteście co??? Ewika____Orcio___ Folik____właśnie pasemka w ciąży są bezpieczne bo farba nawet przecież nie dotyka do skóry.Ja robiłam i w pierwszej ciąży i drugiej i wszystko ok.A zareczam Ci że jak wyjdziesz od fryzjera od razu poczujesz sie 1000 razy lepiej i dla Twojego eMa też będzie milej jak Ci sie humorek polepszy.Od kiedy tak się chłopa słuchasz co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pusto tu pusto....szkoda...Folik moze przejdziesz na nasz 2 temat...tam jest nas wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Melduje ze moja dzidzia ma 9 cm 2mm i mam filmik i jest taka fajowa i lekarz podejrzewa dziewuche bo nie wiedzial ogonka... ale moze jeszcze za wczesnie nie kazal brac sobie do serca tego ze to babka, dzidzia sie ruszała, była zbadana we wszystkie strony ma wszystkie czesci ciała i takie ma dlugi nózki... sam lekarz swtwierdzil ze dluga baba... i filmik jest boski dzidzia przełykała i to najbardziej sie M- woi podobało... Filimik trwa 11 minut i moge ciagle ogladac jako wieczorynke.... superowe emocje.... juz tak inaczej jest jak czlowiek widzi takie całe cudo.... Chciejka a gdzie ja mams ie niby przniesc na II topik- ja nie wiem gdzie tam jesteście..... ???? A chciejka jak u Ciebie masz juz badania za soba... ??? te w 14 tyg. ? Lece jesc bo juz czas jem co 3 h bo inaczej muli muli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Melduje ze moja dzidzia ma 9 cm 2mm i mam filmik i jest taka fajowa i lekarz podejrzewa dziewuche bo nie wiedzial ogonka... ale moze jeszcze za wczesnie nie kazal brac sobie do serca tego ze to babka, dzidzia sie ruszała, była zbadana we wszystkie strony ma wszystkie czesci ciała i takie ma dlugi nózki... sam lekarz swtwierdzil ze dluga baba... i filmik jest boski dzidzia przełykała i to najbardziej sie M- woi podobało... Filimik trwa 11 minut i moge ciagle ogladac jako wieczorynke.... superowe emocje.... juz tak inaczej jest jak czlowiek widzi takie całe cudo.... Chciejka a gdzie ja mams ie niby przniesc na II topik- ja nie wiem gdzie tam jesteście..... ???? A chciejka jak u Ciebie masz juz badania za soba... ??? te w 14 tyg. ? Lece jesc bo juz czas jem co 3 h bo inaczej muli muli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik umarł
........i dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY RADOSNYCH I PRZYJEMNYCH ŚWIAT WIELKIEJ NOCY DLA WAS I RODZIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio - witaj!!!! Dla Ciebie też wszystkiego najlepszego. Radości, radości i wszystkiego najlepszego.... Co u Ciebie słychać, jak sytuacja...z M wszystko w porządku???? Pozdrowionka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Swieta Swieta i po Swietach Dorotko , naharowalam sie jak osiol ale bylo warto . Jedne z bardziej udanych od kilku lat . W tym calym zamieszaniu przedswiatecznym eM zanocował i jakos tak juz nocuje od zeszłego tygodnia , na jak dlugo czas pokaze. Dogadujemy sie dobrze tz lepiej niz przed rozstaniem ale tak jak wspomnialam wczesniej to cholernie dlugi proces rekonwalescencji jest a ja nie ulatwiam sprawy bo chyba nie umiem wybaczac bezgranicznie , zadra tkwi i ... sama wiesz ze jak cos zaboli to pozniej ciezko o tym nie myślec. Chcialabym aby wszystko poukladalo sie pomyslnie , z duma powiem ze pracujemy nad tym oboje a co bedzie to bedzie . Napisz co u Ciebie , czy bylas u lekarza od Foliczka naszego itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ORCIO !!!! Przepraszam, że nie odpisywałam tak długo...Troszkę zabiegana jestem... Ciesze się, że dobrze ci sie układa z M, na wszystko potrzebny jest czas....Mam nadzieję, że Wam się ułoży.... Nie byłam u Folikowego gina ale kto wie...Po raz kolejny musiałam przełknąć niepowodzenie, może nie zwariuję :):):0 Orcio - większość z nas jest na topiku Kobietki, przyszłe i obecne mamusie....Zajrzyj tam do nas :):):):) Pozdrawiam Cię ciepełko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam tu po dlugim czasie i az mi sie lezka zakrecila.. Myslalam,ze jeszcze bedzie komus zalezalo na podtrzymaniu tego topiku..Mam do niego sentyment,bo to tu swietowalam 2 kreseczki :( smutno.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fermina32
no ja tez od czasu do czasu tu zagladam..z sentymentem.. moze sie ktos odezwie, choc sporadycznie. Dobrze Orcio, ze układacie wszystko od nowa. Ja czekam na wiesci, choc zdawkowe..od Rei i Pati:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tu zaglądam, w końcu to na tym topiku wszystko się zaczęło :):):) i szkoda, że jest tu taaaaaaaaaaaka cisza :):):) Ferminko - a jak Jasio Wam się chowa, zdrowy jest. Pewnie już duży chłopak.....Pozdrowionka :):) Nikamo - Ty też może zaglądasz czasem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyłącz się
dziewczyny znowu zaczynają się odzywać. Może jest jakaś szansa dla tego topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj smutno tu strasznie cisza jak niewiem co Ja tez podchdze do tego topiku z sentymentem bo tak jak wiele z nas swietowało 2 kreski tu sie wspierayśmy a tu cisza nikt nie pisze Rea Pati Nikamo i cała feszta co z Wami gdzie jesteście napiszcie coś Mamuśkipochwalcie sie dzieciaczkami jak rosna co jedza jak sie zachowują itd...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja_75
Hej Dziewczynki :) ale tutaj pustki... o matko!!!! jeden plus hihi nie mam żadnych zaległości... a te kilkanaście stron uszami wchłonęłam :) pozdrawiam wszystkie serdecznie razem z pociechami - Wasza pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co????? ale wstyd! żeby tak mi forum zapuścić????? :) babiszony, to jak to z wami jest? Ferminka, ty nic nie interweniujesz? Folik dawaj tu, bo ręce mi opadły! Baby, ja tu sobie wchodze sie z wami witać a tu taki komitet?!! :) no .... herbate robie i ciasto mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Patrycja.... a co u Ciebie ... czasem czytamy ale jak widac puchy nic sie nie dzieje.... ale moze popchniemy dalej topik.... ???? halllo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu za oznajmianie pogrzebów jest? co za natręt się znowu przypałętał? ło matko, na was to trzeba pokrzyczeć chyba i to mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×