Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Nikamo zabij mnie ominelam Michałka STO LAT STO LAT NIECH ZYJE .........................Buziaczki od cioci Beatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczta,poczta do mnie idzie - zaraz sprawdzę co tam mi powysyłałyście. Życzę jubilatom największego uśmiechu na świecie i zdrówka!!! Ja poproszę torta i likierku, jaki macie? A tort z czym??? Dziewczyny slyszycie co się dzieje w Japonii i na pacyfiku ogólnie? Jestem w szoku. 10 m tsunami - oglądałam na żywo to - nie mieści mi się to w głowie, jaka to jest siła i prędkość i co ci ludzie muszą przeżywać - tragedia. i idzie to dalej, na hawaje - Nika - tam tak pięknie, nie? dajcie tego tortu bo mni ślina kapie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----taaaak na Hawajach przepieknie!Faktycznie masakra w tej Japonii, dobrze,że chociaż to dobrze przygotowany kraj na takie historie. Likierku bardzo prosze, tortem musi Nikamo poczestowac, bo mój zamówiony na 26-ego dopiero:)Mam szarlotke jakbyś chciała i babeczki czekoladowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za życzenia w imieniu Michałka. Nikulam ucałuj mocno Laurkę strasznie duzoooooooo zdrówka życzę Wam obu:) A torcik mam pycha czekaladowo-orzechowy z wisienkami:) Komu komu bo ja biedulka nie moge ani kawaleczka buuuuuuu:) Ania rzuć jakimis przepisami dukanowskimi,please:) A co do Japonii to tragedia co się tam dzieje wlasnie oglądam TVN 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku a co do teściowej to ciągle wchodzi z butami w nasze życie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, to daj mi likierku dobrego za zdrowie tej pięknej panienki :))) oby rehabilitacje się jak najszybciej skończyły .... i tak jest dzielne to twoje dziecko, tyle już zniosło ... Nikamo, tort brzmi pysznie - olać diete, na podwójnych urodzinach można!! Nalej teściowej setkę i pamiętaj, że po to one są aby umilać nam życie, ale jednak kochają wnuki, tego im nie można zarzucać !!!! więc zaciśnij ząbki, nalej jej setke, sobie dwusetkę i oddychaj - zaraz pojedzie .... :))) na zdrowie dzieciaczki!!! kate, chodź na drynka, Chmurko, Lola!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko, Michałku - wszystkiego najlepszego dla Was z okazji PIERWSZYCH Urodzinek. Zdróweczka, super szczęśliwych dziecięcych latek, zadowolenia z Rodziców :-D Buziaczki dla Was 😘 🌼 Ja też biegnę na drynka :-D Poproszę ładnie w kielonek :-P i torcika też mogę kawałeczek prosić?? Tak nieśmiało :-P Rea - o mnie to zapomniałaś, no Ty tak cuduj dalej z tymi meblami do chałupy, to nie wiadomo jak długo będziesz miała tylko łóżko :-P Rozejrzyj się, nie wybrzydzaj. Na pewno coś znajdziesz. A ja mam dzisiaj znowu wolne, ale za to weekend pracuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chętnie z Wami poświętuję. A Klaudia jest od kilku dni okropna. Marudzi, piszczy, nie chce spać, bo ząb jej idzie. a mnie szlag trafia. Na razie nie popracuję. Nikamo, oj, kiepsko. Moja niby trzyma się na dystans, ale nas obgaduje, krytykuje i jest fałszywa. Mieszkacie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----baaardzo dziekuje za życzenia i miłe słowa posłane na maila:) Dorotko---Tobie równiez dziękuje:) Polewam w takim razie Dziewczynki i pijcie dużo bo dużo zdrowia nam potrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę proszę się częstować :) Spacerku na szczęście mieszkamy 40 km od Siebie ale telefonicznie rozmawiamy codziennie! No ale on awie że ze mną nie wygra juz to kiedyś stwierdziła i ja to daje jej odczuć na każdym kroku:) Ja to trochę wredna baba jestem :) ;) Ogólnie to dobra kobieta tylko ja nie jestem przyzwyczajona żeby mi się ktoś wtrącał w życie... Kobietki znalazłam mieszkanko ,cud miód malina .W nowym bloku 3 pokoje ,olbrzymi taras miejsce postojowe w podziemnym parkingu a w dodatku 10 min od centrum:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie pijemy, do dna :):) siup Nikamo - olej teściową. To już taki gatunek, po prostu. Chmurko - to tak jak i moja, niby tutututu a jak odwrócimy plecy to potrafi nadawać. Tylko jak potzrebuje łaski to wie gdzie zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak czytam swoje posty to za dużo używam słowa "ja" tu chyba psycholog mógłby się wypowiedzieć ha ha . Nikulam polej ,a niech stracę(albo nie stracę tych kilosów)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello co u Was? coz sie tak nie odzywacie wiem wiem weekend i wszyscy zajeci!!! My za chwilke pojedziemy znowu na zakupki a pozniej bedziemy w domciu:) Takze milego weekendu zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-D A co tu tak cicho się zrobiło...? A weekend był. Super pogoda, no nie? Tylko szkoda, ze od jutra ma być pogorszenie :(:( Ja jestem po całym weekendzie pracującym, dopiero mi wychodzi zmęczenie :( Zapraszam na kawusię z samego rana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baby:) ja ostatnio jestem jakos bardzo zajeta,nie wiem tak mi leci czas ze nie wiem kiedy:0 no i wszystkiego najlepszego dla NASZYCH FORUMOWYCH ROCZNIAKOW-DUUUZO ZDROWKA,DUZO SLONKA I PROBLEMOW TAK MALYCH JAK BIEDRONKA!!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):):):):):)):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziendoberek:) Co slychowac? jest tu kto????? Ja sobie siedze i pije cappucinko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jest :) czesc Lola, no niektorzy se moga pozwolic na picie cappucinka, a niektorzy wlasnie musza sluchac wrzeszczacego dziecka ktore robi strajk ze spaniem ide do nie go bo normalnie zaraz go na Allegro wystawie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he dobra jestes:) No masz racje jeszcze sobie moge na cappucinko pozwolic hehe jak bedziesz to sie odezwij na gg.Bede czekala bo mam pytanie do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł baby!!! Kate - daj małemu jaką książkę do poczytania? czytanie usypia :P Jak tam weekendos? mamy 18 stopni - mój termometr w aucie nigdy się nie myli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea- ksiazke to mu moge dac,ai pewnie- tylko ze jak narazie to ksiazka sluzy mu jako nakrycie na glowe, lub tez do czochrania po zebach:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty sie jeszcze urlopujesz czy juz zapindalasz??? i dotarlas wreszcie na ten fitness? a tak z ciekawosci ile w PL kosztuje np karnet miesieczny na takie cus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dooopa :p ni ma nikogo Rea-pokazala twarz i polazla se :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapindalam, aż mi łeb podskakuje! :) a co ty , nie dotarłam na ten fittness.. teraz mi to zajmie znowu 6 mcy!!! nie, w przyszłym tygodniu się wybiorę napewno. Kate, ceny są różne - od 80 pln do 200, różne kluby, różne ceny. czasami mają w to wliczoną saunę, czy basen - nie ma reguły cenowej. ja zwykle za 3 razy w tygodniu otwarty karnet płaciłam 150 PLN. a co wybierasz się do mnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wcale nie tanio,tak pytam z ciekawosci tu w karnet wliczone jest wszystko- silownia, rozne fitnesy aerobiki,tance,zumby,jogi,pilates i wiele innych,sauny,jaccuzi,basen- i mozesz chodzic codzien dowoli ile chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tanio nie jest, chociaż pewnie można znaleźć taniej. tutaj też tak masz, że kupujesz sobie karnet otwarty z różnymi opcjami. najgorsze jest to, że ciągle trudno o fajną siłownię z basenem, gdzie nie ma tłoku i ścisku, jednak za mało się tego typu obiektów buduje. we wrocławiu, musisz mieć np. zdobyty miesiąc wcześniej karnet na basen, bo inaczej nie wejdziesz tyle jest chętnych. jest aquapark, ale tam ceny są idiotyczne... nie ma to jak pobudować kościoły, banki i supermarkety. na to nie żałują kasy!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja spadam szykowac obiad dla moich chlopow dla starego barszz czerwony z ziemniorami dla mlodego lane kluseczki na rosole ale znajac mlodego to jeszcze staremu z pol miski barszczu wpiepszy :):):) to paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam farta i mogę sobie przejśc w kapciach do małego klubiku - pod samym domem :) ale i to czasem nie pomaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×