Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolejka ooho

co sadzicie o tej bluzeczce? fajna? nie kiczowata?

Polecane posty

Gość a mnie się podoba ona
:D chociaż ja do niej za gruba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imprezę może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliii
mi sie nie podobaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejka ooho
no nie musi byc nie wiadomo czym po prostu nie mam ani jednej rzeczy wktorej bym mogla isc na party:) po sklepach chodzie i nic naprawde nic nie znajduje ciekawego :O nie wiem czemu jakas chyba wybredna jestem chodzi mi o cos przy ciele z dekoltem, elastycznego w miare a teraz wszedzie sa te fasony "ciazowe":O polecicie mi cos jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliii
mam pytanie do autorki - jak sie kupuje na eBay'u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejka ooho
hmm normlanie:) jak na allegro ale trzeba miec konto na paypalu a do tego potrzeba karty kredytowej ja mam chlopaka paypal i sama nie wiem za bardzo jak to dziala:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkapiki
widziałam taką podobna bluzke w new yorker tylko kolory były rózne i lepiej wygladały według mnie cena to chyba 59zł o ile pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliii
ta fioletowa ladniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejka ooho
o to pojde i zobacze, fasone tez byl taki? a dawno to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejka ooho
fioletowa ok tylko ona to nawet moze byc sukienka siega za biodra a ja wole cos krotszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluzka nie w moim guście. moim zdaniem slaby wybór, bo to fason z dekoltem który pasuje tylko do okazałego biustu. natomiast to że jest na ramiączka sprawia że nadaje się tylko do zgrabnych szczupłych ramion, które baaaardzo rzadko idą w parze z obfitym biustem. jeśli więc nie masz figury modelki to ten fason będzie porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkapiki
niedawno jakies dwa tygodnie temu jak byłam to widziałam zobacz sobbie fajne nawet były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejka ooho
gwiazadki tak sie sklada ze mam spory biust( az za bardzo niestety:P) a ramiona spoko e tam nie zgodze sie ze duzy biust=brzydkie ramiona...duzo kobiet jest szczuplych i z duzym biustem sama taka jestem imam tylko problemy z tym bo producenci ciuchow chyba mysla ze takie kobiety nie istnieja:O i szyja ciuchy jak z kosmosu nosze eske ale malo ktora eska wlezie na moj biust:O a l-ka wlezie ale od biust wisi i jest za duuuuza koszmar:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejka ooho
wlasnie we fioletowej chyba mi biust nie wejdzie w ta czewsc staniczkowa:O musialoby byc to cos elstycznego:o buuuuu chce miec male cycki:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pozazdrościć proporcji :D (choć nie zakupów). jednak prawda taka że jak się przyjrzysz kobitkom to niestety jak biust jest D/E to i ramiona zazwyczaj są grubsze. i ja mam opinię że do dużego biustu ramiączka cienkie wyglądają średnio. lepiej wygląda interesujący dekolt i jednak rękawek. jak jesteś pewna że to "twój fason" to bluzka jest klawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy obie bluzki i pierwsza i ta fioletowa. ta fioletowa ma śliczny odcień i fason chyba mocno na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejka ooho
wole taki fason niz te ciazowe odcinane pod biutem lub rozszerzane od biustu bluzeczki, w tym to wygladam fatalnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×