Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bl

hula hop z masażem

Polecane posty

Gość DazacaDoDoskonałości
KLauduśka o kurcze! a ile czasu kręciłaś że straciłaś tyle cm?:> jak takie efekty to ja idę kręcić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduska5396
Myśle ,że będzie dobre...;] ja zapłaciłam z przesyłką 55 zł...a cwiczyłam 1,5 tygodnia ...ale ja mam skłonnośc do tego ,że szybko szczupleje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im droższe koło tym cięższe. moje - takie ze średniej półki waży 1,1 kg ( a moje zwykłe po wypełnieniu jakieś 0,6 - 0,7 kg, więc to z allegro jest cięższe). moje się rozłączało, więc skontaktowałam się ze sprzedawcą i dosłali mi 4 nowe segmety - więc ok. mimo wszystko czekając na nie postanowiłam wzmocnić te łączenia co się psuły i udało mi się - więc drugi powód do radości ;) ale są też kolejne minusy :( -kręcę prawie 2 tyg. na początku w obie str. łącznie 30 min. stopniowo zwiększałam czas kręcenia. teraz kręce godzine ( po 0,5h na stronę). a efektów jakiś bardzo widocznych nie widzę :( na mcentymetracg za bardzo nie ubywa 😭 - teraz zaczęły pękać poszczególne segmenty :( całe szczęście że mi przyslali te 4 segmenty jak złożyłam reklamację - bo przynajmniej mam je na wymianę.... ale jak długo jesze wytrzyma to koło, to sama nie wiem :( czy komuś jeszcze pękało koło z kulkami masującymi? czy tylko ja mam takiego pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeleeeleelee
wczoraj pierwszy raz krcilam kolem z tymi wypustkami masujacymi krecilam nim z 8 minutek i dzis poprostu sie nie poznalam na boku prawym urosl mi wielki krwiak nie wspominajac o pojedynczych siniaczkach nie wiem co dalej mam robic czy zaprzestac choc tego bym nie chciala czy nadla z tego korzystac tylko po uplywie jakiego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenus
leeleeeleelee nie przestawaj tylko zakladaj jak krecisz cos grobszego bluze albo sweter po jakims czasie sprobij bez mi tydzien wystarczyl zeby przyzwyczaic skore do kola i teraz juz krece na gola skore!!!! powodzenia w kreceniu!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja krece hula hopem z masazem od 4 dni,dzis juz nie dalam rady-na lewym boku mam mega siniaka:(:(Wiec jak dziewczyny,te co kreca juz dluzszy czas,nadal robia wam sie te siniaki?Pocieszcie ze juz nie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2
Wreszcie przyszło moje kółeczko z allegro!!!;) ; ) ;) ;) ;) ;) ;) Jest ŚWIETNE rewelacyjne!!! Nauczyłam się kręcić w dwie strony zaledwie w 15 MINUT! ;) ;) Czuje jak moje boczki gniecie..strasznie mocno. Pozdro. zakręcone dziewczyny!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoop2
A ja mam pytanie, czy krecicie tez kolem na biodrach? Bo ja bym chciala, ale nie umiem. Albo spada, albo wraca na brzuch hmmm... Bardzo prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steddl
Kupiłam na Allegro hula hop z masażem takie za ok 35 zł - totalna beznadzieja, zaczęło mi się wszystko od siebie odłączać, kuleczki zaczęły odpadać i co najlepsze sprzedawca w ogóle nie odpowiedział na reklamacje. Pokręciłam nim ledwie z 3 dni, a strasznie mi się to spodobało. Nie miałam po nim jakiś specjalnych siniaków ani nic. Teraz na urodzinki dostałam hula hop również z Allegro ale już ten czarny za ok 80 zł - rewelacja! Na razie kręcę drugi dzień, ale podejrzewam że nie rozpadnie się po 3 dniach :) Kulki są przymocowane na stałe i w ogóle wygląda bardzo stabilnie. Ale po nim mam okropne siniaki, wręcz krwiaki. Boli i brzydko wygląda ale jakoś dam radę i jutro znowu się za niego biorę. Dobrze że zima ;) Do lata siniaki zejdą i boczki też :D Wytrwałości dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiniaczonaa
Raaaany boskie, ja tez mam takie siniaaaaaaki, probowalam znowu pokrecic, ale nie ma szans, bol niesamowity i takie fioletowe krwiaki auuu ;) Czyli nie robicie zadnych przerw? Przeciez nie sposob dotknac sie do tych zasiniaczonych miejsc ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gacik
Mam je od dwóch dni. Kręci się łatwiej niż tradycyjnym (nie spada). MOje ma 110cm średnicy i waży prawie kg. Po pierwszych dwóch dniach kręcenia zrobił mi się siniak na jednym boczku. Ale za to... rewelacja. Po dwóch dniach poczułam że mam twardszy brzuch i boki! Czuję się ekstra. Aha i ekstra poprawia perystaltykę jelit. Po kręconku od razu lecę do wc ;d Mam go krótko, więc jeszcze nie wyznaczyłam sobie konkretnego czasu kręcenia. Ale jak przywyknę to postaram się ok 30min dziennie a później napiszę o efektach. Zachęcam i polecam- WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenus
POSINIACZONA nie zwreacaj koła bo szkoda ja tez miałam siniaki poczekalam 2-3 dni jak juz ten najgorszy bol minol zakładałam grubą bluze albo można owinać się szalikiem tylko najlepiej jak by był szeroki zeby w miare wygodnie sie kręciło i krecilam po tygodniu kreciłam na goły brzuszek te siniaki to jest jedno razowa sprawa i to trzeba przebolec niestety!! wierzę we wszystkie dziewczyny które zaczynają że nie poddadzą się i będą kręcić !!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadzą żeby takie hula hop różniło się czymś naprawdę od klasycznego-wypustki to zwykły bajer-buzer:) a propos masażu kupiłam a wasserman.pl super matę relaksująco-leczniczą z funkcją podgrzewania. To dopiero działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama09
Dziewczyny nie poddawajcie się! Ja mam czarne, podwójne hula hop z masażem i powiem wszystkim, że nie ma nic lepszego!!! Na początku też miałam siniaki, krwiaki i takie tam...wynikało to tylko z nieumiejętnego kręcenia. Efekty były już po 2 tyg, widoczne dla wszystkich. Ale trzeba się trochę poświęcić tak ok. 30 min dziennie. Płaski brzuch, zero boczków, jędrna pupa i nogi. Oczywiście rozmiar mniej na metce. Po pół- rocznej przerwie wróciłam do ponownego kręcenia i nie ma żadnych siniaków, krwiaków. Po prostu wiem jak kręcić... Wytrwałości życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta5646
ja krece 30min w jedna i druga strone rano i wieczorem nie moge doczekac sie efektow i do tego dietka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----Odświerzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszynka89
hej dziewczynki :) moje hula hop waży 1.26 kg i ma średnice 110 cm :) także myślę ze nie trzeba je niczym wypełniać. Do tego ma 64 kulki masujące. Według mnie rewelka :) dopiero zaczynam trenować, zobaczymy jakie będą efekty. Nie mogę się doczekać aż odzyskam moją talię osy, bo jak narazie przypominam pączka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada porada
Chcę zakupić takie cudo i proszę doświadczone posiadaczki o opinię - jakie hula-hop z masażerem warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj sobie zamówiłam to hula hop ponieważ mam niedługo wesele i muszę stracić trochę boczków. Moja przyjaciółka przez miesiąc ćwicząc tylko codziennie po 15 min schudła 4 kilo. Jak ją zobaczyłam to po prostu byłam zdumiona...efekt niesamowity...zero boków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie trzeba je niczym wypełniać ono musi ważyć ok 1 kg i mieć średnicy 1 metra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod warunkiem że się będzie cwiczyło reguralnie...po 2,3 dniach robią się siniaki i nie wolno tego przerwać...zakładajcie szaliki na brzuch i biodra i ćwiczcie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie hula hop z masazerem i jest świetne. Początki były trudne :) nauka kręcenia od początku (teraz już wychodzi mi trochę dłużej :D ) parę siniaków :) Ale zabawa przednia i przy regularnym ćwiczeniu na pewno rezultaty są. Ja niestety regularnością z hula nie grzeszę, ale mimo to jest dobrze. polecam kręcić kołem na bluzce - zmniejsza "szansa" na siniaki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaokrąglona
Witam mam pytanie co robicie z rękami jak "hulacie" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu trzymam w górze i pomagam sobie nimi przy balansie ciała. Ale są też dziewczyny trzymające w nich książke i czytające ją :0 Ale to już dla mnie wyższa szkoła jazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chick99
Dziewczyny, a czy używając tych hula hopów z masażerem można odbić sobie np. nerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dzisiaj przyszło mi kółko z allegro. Kupiłam sobie dwurzędowe z masażem. Oczywiście od razu je wypróbowałam. Pierwsze wrażenie - okropne łaskotki :D hehe, ale po minucie minęły i ból dawał się we znaki. Kręciłam tak może ok 20 minut, przerwami. Teraz jest wieczór, a nie dość, że moje mięśnie są całe obolałe to po prawej stronie mam okropnego granatowego krwiaka :/ ogólnie jest ok, ale boję się trochę jutra, bo ból się pewnie nasili.. w każdym razie wypróbuje patent z szalikiem;) Póki co, to jak mnie ktoś zobaczy to pewnie nasunie mu się myśl o przemocy w rodzinie :D Ogólnie nie jestem jakaś fest gruba, ale właśnie doskwierają mi boczki i mój nieszczęsny udziec :( :D hehe Muszę się jeszcze nauczyć kręcić w drugą stronę;) Ale wierzę w siebie. Dam znać niedługo jak tam mi idzie :) Nie można się załamywać. P.S. Jak myślicie, czy takie kółko poprawia kondycję? Rower dużo mi daje na te moje nogi, ale niestety ta pogoda zbyt rowerowa nie jest:( Już nie mogę doczekać się wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Hulahopowiczów;p;p ja równiez chce zacząć kręcić jednak mam pewne obawy co do hula hopa z masazerem czy dla początkujących nie bedzie to za cięzkie, trudne i bolesne??? mam prośbe aby ten kto juz to sprawdził podesłał jakis link z allegro z dobrym kołem ;p;p bede wdzięczna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetasek, ja mam kółko z masażem, dokładnie takie: http://www.allegro.pl/item946345873_kolo_hula_hop_z_podwojnym_masazem_najtaniej.html muszę przyznać, że ćwiczę już na tym drugi dzień. Po pierwszym dniu mam dwa krwiaki po bokach. Dzisiaj obwinęłam się szalikiem, bo okropnie bolało, ale później wieczorkiem miałam tylko koszulkę i jakoś dawałam rade. Moja skóra chyba się już uodparnia ;) Muszę Ci powiedzieć, że kółko z tej aukcji jest bardzo stabilne i mocne. Jest też duże i ciężkie, ale dzięki temu możesz sobie kręcić non stop i Ci nie spadnie ;) Moim zdaniem to dobrze wydane pieniądze. Muszę tylko czekać na efekty. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm krwiaki????? ojej ;/ a powiedz mi czy to nie jest za duże koło 110cm;p ja jestem poczatkująca i nie wiem czy sobie poradze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×