Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bl

hula hop z masażem

Polecane posty

sweetasek, powiem Ci, że też się obawiałam, ale w rzeczywistości im większe tym łatwiej się kręci. Teraz kręcę już chyba 4 dzień i siniaki już mi schodzą - nowe się nie tworzą, a dzisiaj kręciłam prawie godzinę na gołe ciało więc jest ok. moja skóra szybko się przyzwyczaiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewelka
*** Steddl napisała: "Kupiłam na Allegro hula hop z masażem takie za ok 35 zł - totalna beznadzieja, zaczęło mi się wszystko od siebie odłączać, kuleczki zaczęły odpadać i co najlepsze sprzedawca w ogóle nie odpowiedział na reklamacje. Pokręciłam nim ledwie z 3 dni, a strasznie mi się to spodobało. Nie miałam po nim jakiś specjalnych siniaków ani nic. Teraz na urodzinki dostałam hula hop również z Allegro ale już ten czarny za ok 80 zł - rewelacja! Na razie kręcę drugi dzień, ale podejrzewam że nie rozpadnie się po 3 dniach Kulki są przymocowane na stałe i w ogóle wygląda bardzo stabilnie. Ale po nim mam okropne siniaki, wręcz krwiaki. Boli i brzydko wygląda ale jakoś dam radę i jutro znowu się za niego biorę. Dobrze że zima Do lata siniaki zejdą i boczki też Wytrwałości dziewczyny!" *** Steddl, czy możesz podać link do tej aukcji? Wszędzie szukam tego czarnego koła, ale nigdzie nie mogę go znaleźć:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewewelka, "Któraś z Was zamieściła ten link: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=946 345873 , ponieważ takie właśnie koło posiada. Czy wiecie, czy jest ono dobre i wytrzymałe? Pozdrawiam." Myślę, że czarne hula hop to chodzi o to: http://allegro.pl/item951278285_kolo_anionowe_hula_hoop_hop_bigball_super_masaz.html Bo nie znalazłam innego ciemnego:D W każdym razie, ja mam takie kółko jak w linku, który podesłałaś. Powiem Ci, że ćwiczę już chyba prawie 2tyg, kółko spada na kafelki, ale... się nie rozwala. Jest ciężkie, bardziej się boję o podłogę niż o to;D Ja jestem zadowolona :) Myślę, że warto wypróbować. Siniaki jakie miałam schodzą, mimo tego, że codziennie przynajmniej pół godziny ćwiczę, a nowe się już nie tworzą ;) Pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewelka
m2107 napisała: "Myślę, że czarne hula hop to chodzi o to: http://allegro.pl/item951278285_kolo_anionow e_hula_hoop_hop_bigball_super_masaz.html Bo nie znalazłam innego ciemnego W każdym razie, ja mam takie kółko jak w linku, który podesłałaś. Powiem Ci, że ćwiczę już chyba prawie 2tyg, kółko spada na kafelki, ale... się nie rozwala. Jest ciężkie, bardziej się boję o podłogę niż o to;D Ja jestem zadowolona Myślę, że warto wypróbować. Siniaki jakie miałam schodzą, mimo tego, że codziennie przynajmniej pół godziny ćwiczę, a nowe się już nie tworzą Pozdrówki" Dzięki za cynk;) W takim razie kupuję to koło, bo mam w domu takie zwykłe za kilka zł, kiedyś dawało mi ono bardzo dużo, ale nie ćwiczę regularnie już bardzo długo i to zwykłe nie działa już na boki i wałeczki, których się przez ten czas dorobiłam. Poza tym pomimo wypełnienia go grochem i tak jest zbyt lekkie i ciężko nim kręcić. A to ciemne z aukcji, do której link przesłałaś jest dość drogie. Może sprawię sobie je jak to tańsze się zniszczy. Buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam takie cudo, po dwóch tygodniach od pierwszego użycia zeszły mi sińce, a na dodatek poodbijałam sobie nerki. Być może kupiłam nieodpowiednie hula hop, bo wypustki do masażu były podobnie jak całe koło wykonane z plastiku, a moim zdaniem powinny być zrobione z czegoś bardziej miękkiego. W każdym razie zaniechałam kręcenia tym kołem i kupiłam sobie zwykłe hula hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewisienka22
Dziewuszki, czy któraś z Was spotkała się może z hula- hop, ale takim, które miałoby te wypustki gumowe, bo te plastikowe mnie przerażają:O Na e-bay znalazłam przeróżne, ale tylko z Niemiec i opis aukcji jest też w j.niemieckim więc nawet nie wiem, czy jest tam plastik, czy guma, ale wybór jest rewelacyjny. Szkoda, że za przesyłkę trzeba czasem dać 10 razy więcej niż za samo koło:/ Nie wiem, czy zamiast tego z plastikowymi wypustkami nie byłoby lepsze takie "falowane", które nie ma wypustek, a raczej różnice w grubości (ciężko mi to wyjaśnić;),ale na Allegro można zobaczyć o co chodzi). Jakby ktoś znalazł koło z gumą zamiast plastiku to proszę o wiadomość. I piszcie co sądzicie o tym "falowanym". Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewisienka22, to różowo-niebieskie ma gumowe wypustki ;) Na ebayu jest mnóstwo fajnych rzeczy, tylko właśnie najczęściej za granicą, i jeszcze ta przesyłka.. Zamawiałam raz sukienke na studniówkę, miało mnie wyjść jakieś 600zł, dodatkowo doszła cena przesyłki 40Euro plus jakieś dodatkowe koszty o których nawet nie miałam pojęcia.. ;/ dlatego lepiej z Allegro moim zdaniem :) pozdrówkii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewelka
m2107, czy chodzi Ci o to koło, które sama posiadasz? To, do którego link wcześniej zamieściłam? Miałam je kupić, ale te wypustki mnie odstraszyły, bo wszyscy piszą, że te koła mają wypustki plastikowe, a ja wolałabym coś bardziej miękkiego- jeśli byłaby taka możliwość. Daj znać, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha;) w moim kole są gumowe. Być może są różne rodzaje.. hmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewisienka22
m2107, czy możesz podesłac link do konkretnie tego samego koła, które Ty masz? Pytałam sprzedającego o to koło, do którego link podesłałam wcześniej i dostałam odpowiedź, ze wypustki są plastikowe:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej polecam to koło które podesłała z linkiem nasza koleżanka m2107 ;p mi również je poleciła, kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Cięzkie, stabilne z gumowymi wypustkami ;p;p fajnie masują ;p za pierwszym razem udało mi sie pokręcić 40 min ;p bólu jakiegos strasznego nie czułam tylko jak o kości mi sie obijało;p dzisiaj chciałam pokręcić ale niestety mam takie śiniaki że szok;p nie dałam rady ;p ale Laseczki nie zniechęcajcie się ;p to napewno nam pomoże w zwalczaniu nieszcześnych boczków ;p zaciśnijcie zęby, pomyslcie że nie jesteście same i KRĘĆCIE !!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewisienka22
Hej. Dzięki za informacje. Raczej się skuszę:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewisienka22, naprawdę warto ;) pozdrowionka dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewisienka22
Zamawiam:) dam znać co i jak, buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula_a
hejka! chcę zakupić jakiegoś porządnego hula hopa,który mi się szybko nie rozleci:) możecie mi polecic jakis dobry z allegro? najlepiej do ok 35 zł,ale jeśli one są kiepskie,to juz zainwestuje w droższy. Jej nie moge się doczekać kiedy i ja sobie pokręce hula hopem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m2107 Ty już długo kręcisz prawda??? powiedz czy widzisz jakieś efekty??? mi coraz lepiej idzie jeszcze kręce na szaliku bo boli, śńce mam spore ale już mniej bola;p krece po 40 min ;p a ja inne Hulahopowiczki?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetasek, jakieś 2 tygodnie. Nie stosuje żadnych diet. Przez ten czas waga niespecjalnie uległa zmianie, ale widzę po sobie, że skóra na brzuchu staje się bardziej elastyczna a mięśnie na brzuchu twardsze. I co najważniejsze siniaków prawie nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam spore sińce ;p nie powiem że nie bolą ale idzie wytrzymać :) wczoraj kręciłam 75 min ;p;p i już tylko na koszulce;p mp3 na uszy i leci nie wiadomo kiedy ;D fajne ;p oby tylko pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula_a
hej! ja zaczelam od zwyklego hula hopa z zabawkowego,nalałam do niego wody i fajnie mi się nim kreci.Brzuch lekko boli:) zastanawiam się czy zwykly tez daje jakieś efekty.Na razie kręce takim,a na allegro zamowilam z masazerem. Dopiero teraz do mnie dotarlo jak duzy zakupilam,zabawkowy ma 76cm średnicy a mój z allegro 105cm.Boje się ze przegielam z wielkością:) i czekam z niecierpliwościa na przesyłke:) a jak na razie to juz od pół tygodnia kręce sobie zabawkowym po 30 min dziennie:) Mam półtora miesiąca na poprawienie sylwetki po tej dluuuugiej mroźnej zimie,bo lece nad morze czerwone:) Chciałam wam jeszcze polecić ćwiczenie brzuszków,ja uparcie robie po ok 150 -200 dziennie i po 2 tyg czuje rezultaty.Choć lekka "fałdka" została,to czuć przez nią mięśnie brzucha.Ostatnio mój chlopak lekko oderzył mnie w brzuch, bo nie wierzył i był zszokowany !!!:) mięśnie są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Czy moge dołączyć do waszego grona? kręce od 3 dni i siniaki pomalu schodza. najgorszy byl drugi dzien bo okropnie bolało....miny robiłam z bólu ale co tam:D jak się chce miec figurke to trzeba popracować:)dziś dostałam okres i boli strasznie brzuszek......nie wiem jak to bedzie dzis z kreceniem ale nie moge przerwać... nie poddam sie:) ogolnie jestem szczupla ale z moim jeansow wychodza wstrętne boczki..... mam nadzieje ze i mi pomoze hula hop:) rowniez mam takie z masażem. a słuchajacie najlepszego: jak moja mama widziala moj zapał i chęć walki to sama zaczela tez krecic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitusia
czesc dziewczyny zamierzam kupic hula hop i mam do was pytanie czy lepsze bedzie takie z kulkami http://www.allegro.pl/item991648985_hula_hoop_hop_z_masazem_kulkowym_chudnij.html czy moze takie http://www.allegro.pl/item968737923_odchudzajace_kolo_hula_hop_masaz_hula_hoop.html. Po ciązy trochę mi zostało za dużo i chce to zgubic bede wdzieczne za wszelkie opinie na temat hula hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitusia
To hula hop z masażerem ma 1 metr średnicy to dobre czy za duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitusia
Dzisiaj byłam popatrzec na te hula hop u mnie w sklepie i faktycznie duże, cięzkie i cena 57zł wiec zamówie na allegro i jak przyjdzie zaczynam trening, musze wyszczuplic talie bo prawie jej nie mam a boczki wystają spoza spodni :(. Mam nadzieję że to przezyje :) i pochwalę sie moimi przezyciami he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovvca
Ja mam te hula hop od miesiąca i tak się składa, że kręcąc nim mam takie siniaki (w sumie to krwiaki), że nie jestem w stanie przez parę dni następnych kręcić.... Zaczynałam po 5 minut, żeby przyzwyczaić skórę, jednak to nic nie dało... Nadal pojawiają się bordowe siniaki :( Nie polecam osobom, które mają wrażliwą skórę... Na koło wydałam ponad 100zł i chyba teraz je sprzedam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula_a
jej po paru dniach siniaki? to na prawde musisz miec delikatną skórę.Ja mam hula kolo 105cm i wydaje mi się teraz małe:) od razu nie bylo problemu z kreceniem.Ja na początku nie miałam siniaków,ale po tygodniu zauwazyłam że nieco schodłam( mało jadłam) no i zaczelo mi obijać biodra do tego stopnia ze mam ciągle jednego mega siniaka.Ale się nim jakoś nie przejmuje,poboli,przestanie a sylwetka bedzie,w koncu to potrzebuje wyrzeczen:D ale ostatnio znow mam problem zacząc systematycznie i długo ćwiczyc,a juz tak dobrze mi szło... potrzebne wsparcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×