Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bl

hula hop z masażem

Polecane posty

Gość ovvca
No tak... I to pewnie taki jak ty masz ;) wszyscy na mnie krzyczą, bo można od tego się jakiejs choroby nabawić... Także koło leży nieużywane ;( teraz zaczynam biegać, może to trochę bardziej "bezpieczny" sport dla mojej skóry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitusia
A do mnie dzisiaj kurier przyniósł hula hop, pokręciłam tylko chwilkę i nawet wychodzi mi to mimo takiego dużego koła ale nie udało mi sie dłuzej kręcic bo moje dziecko (19mies) też chciało bardzo zobaczyc nową "zabawkę" mamusi, bede musiała cwiczyc jak mała bedzie spac. Póki co faktycznie czuc na ciele jak te kulki obijaja sie o tłuszczyk a siniaki pewnie bede miec po bardziej intensywnych cwiczeniach :) Trzymajcie za mnie kciuki zeby mi wychodziło to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitusia
Ja po pierwszym kręceniu hula hop :) dzisiaj małe siniaki na lewj stronie i długo nie kręciłam bo tylko 10min. żeby za bardzo sie nie poobijac a dzisiaj rano próbowałam krecic i oj ciężko :( wszystko boli, ale mam nadzieje że jakoś mi to pójdzie i nie bedzie tak bolało :) Pozdrowienia dla wszystkich kręcących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula_a
potrzebuje wsparcia:) coraz to częsciej odczuwam niechęc do kręcenia:P zwyczajnie mi się nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniowa
O matko jak to boli. Czy te kółka mają różną szerokość, bo moje jest zabójcze. Ma ok 6 cm szerokości i dwa rzędy kulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewisienka22
ovvca Jakiej nieby choroby można nabawić sie od kręcenia hula- hopem? Pierwsze słyszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielllaa
kupiłaś za ciężkie hula hop. Ja mam to z wypustkami ale najlżejsze. I brzuch robi się najwyżej trochę czerwony. Zresztą wtedy lepiej kręcić mając 1-2 koszulki albo i bluzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ,czy mogę dołaczyc?? Ja swoje hula hoop z masażem kupiłam jakies dwa tyg. temu nawet przez kilka dni kręciłam ale potem miałam masę roboty przed komunią syna,że nawet nie miałam czasu pomyślec o kręceniu.Od dziś postanowiłam zacząc od nowa :) Znów przybyło mi kg więc najwyższa pora poważnie wziąc sie za siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEDZMILKA
Czesc ,dzis kupilam sobie hula hop z masazerem w sklepie sportowym Go Sport w Lodzi .Zaplacilam 70 zl ale mysle ze warto bylo. Jest dosc ciezkie i bardzo dobrze utrzymuje sie na biodrach a nawet na brzuchu .Troche boli po pol godzinie krecenia ale na dzien dobry od czegos trzeba zaczac ,chce zrzucic kilka kilo a w najgorszym wypadku utrzymac przez zime obecna wage ,mam nadzieje ze mi sie to uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasa
Hej dziewczyny! Czytam i czytam i nadal nie wiem, na które się zdecydować. Podobają mi się te anionowe, ale trochę "boję" się tego podwójnego. Ma któraś tego rodzaju hula hop? Co myślicie? Jak już inwestować to w porządny sprzęt. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie - prosze o przykladowy link z takim kolem ,ktore Wam sie sprawdzilo. Slyszlam ,ze kolo powinno siegac do pepka - od podlogi do pepka. Wiec na kazyd wzrost inne kolo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula hula
ja dostalam te hula hop na urodziny ;D z podwojnym masazem, jest fajne, dobrze sie trzyma na biodrach i nie spada. jak narazie nie mam siniakow bo dzis dopiero pierwszy dzien, ale dobrze sie zapowiada. mam nadzieje ze uda mi sie zrzuic boczki i wzmocnik brzuch! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggghf
cześć , zakupiłam Hula hop z masażem za 35 zł (w Auchan )w Bonrce kręciłam 15 minut boli jak cholera ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggghf
hula hula nie boli Cię nic , ja czuje się poobijana ze cała na brzuchu , wcześniej kręciłam zwykłym hula-hop , ( włączam muzykę i kręce kręce ) ja mam hula -hop z jednym szeregiem masażu kulki masujące mają jeszcze takie igiełki (oj boli boli strasznie ) ale mam nadzieje że potem nie będę odczuwać bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boogie0307
Cześć :) Ja wczoraj zamówiłam swoje hula hop: http://www.kdc.pl/hula-hoop-activ_p10713410.html jak myślicie będzie ok? Do tej pory kręciłam zwykłym ale słyszałam że te z masażerem daje większe efekty. To prawda? Po ilu dniach widziałyście jakieś efekty i ile dziennie kręcicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamora
Witajcie użytkowniczki hula hoop. Zastanawiam się nad zakupem tego cudownego sprzętu i mam duże wątpliwości... Te siniaki, to chyba nie jest najzdrowszy objaw na naszym ciele? Przeczytałam chyba wszystkie posty i brakuje mi opinii użytkowniczek, które ćwiczą ponad miesiąc, pół roku... Czy są takie? Jak szybko to się nudzi i jakie rzeczywiście daje efekty po dłuższym ćwiczeniu? Czy przypadkiem nie przybywa za dużo masy mięśniowej i zamiast talii mamy niezły mięsień? :):):) Byłabym wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam te wszystkie odważne i niestrudzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Kręcę hula hopem 1,6 kg z podwójnym rzędem kulek od 2 tygodni. Nie miałam siniaków, za to boli mnie kręgosłup. Wydaje mi się, że to nie jest zdrowe dla kręgów. Pewnie nie powinnam kręcić tym codziennie. Co Wy myślicie? Kręcę na gołym ciele. Może lepiej czymś się owinąć? Jakie są Wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasula
hej dziewczyny tak czytam wasze wypowiedzi i chce zamowic sobie hula tylko nie wiem z jaka iloscia kulek czy 35 starczy czy wziasc sobie np 59?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 2 tygodni jestem posiadaczką takiego 1.30 kg. z podwójnym rzędem kulek. Efekt jest taki, że porobiły mi się straszne czarne siniaki krwawe podskórne wybroczyny, miejscami aż skóra mi pęka! Może to wina tego, że nigdy nie byłam zbyt gibka i praktycznie nie potrafię zrobić więcej niż 5 okrążeń. Nie schudłam jeszcze ani centymetra w pasie, bo hula hop momentalnie spada mi z brzucha obija się o kości biodrowe i robi poprawkę spadając na kolana. Zapłaciłam za nie też nieźle, bo prawie 130 zł, ponieważ kupowałam w sklepie. Nie żałuję tego, bo jedna z moich przedmówczyń wypowiadała się tu, że ciągle hula-hop się jej rozwala, ponieważ nie domykają się segmenty. Taki jest właśnie efekt kupowania na Allegro! Zamierzam zrobić parę dni przerwy a potem zacząć od nowa. Jeżeli uda mi się chociaż trochę zmniejszyć obwód w pasie na pewno wam o tym napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boogie0307
hej :) Kupiłam te hula-hop. Kręcę ok. 2 tyg. i mam dużo siniaków na prawym biodrze ;/ Póki co nie widzę efektów, ale nie zamierzam przestawać ;). Dzisiaj jak spróbowałam kręcić zwykłym hula-hop to prawie go nie czułam :|. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Napiszę wam za ok. 2 tyg. czy widzę efekty. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrumka
Witajcie :) Kupiłam hula hop z masażem z dwoma rzędami kulek, 1,5 kg, razem z kosztem przesyłki ok. 105 zł., Pierwszego dnia jak zakręciłam parę razy to od razu bolał mnie brzuch, pewnie dlatego że więcej mam tam tłuszczyku niż mięśni :), pokręciłam z 10 min i dałam sobie spokój. Brzuch bolał...mam dużego siniaka na lewym biodrze. Dziś chociaż brzuch boli spróbowałam pokręcić i n iebyło tak źle. Dam dobrą radę, jeśli narazie boli was brzuch a chcecie kręcic to róbcie to na gruby sweter tak mi radziły koleżankia z czasem bede krecic na gołe ciało. Narazie wydaje mi się że brzuch mam bardziej napiety ale to pewnie dlatego że jest lekko opuchnięty. Mam nadzieje ze po 2 tygodniach bede efekty, nie spodziewam sie ze schydnę tylko chcę zrzucić tę okropną oponkę z brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gołe ciało jest zdecydowanie łatwiej, bo hula-hop lepiej się trzyma i nie ślizga się na odzieży, dzięki czemu możemy bardziej nad nim zapanować i nawet gdy opada lekko je podnieść, bez robienia przerwy w kręceniu. Nabrałam już trochę wprawy w tym bo kręcę ponad miesiąc, ale schudłam jedynie 1 cm w talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abraa2009
KUPIŁAM SOBIE HULA HOP Z MASAŻEREM I KRECĘ 6 DZIEŃ JAK NARAZIE NIE WIDZĘ EFEKTÓW ALE NIE ZAMIERZAM SIĘ ZNIECHĘCAĆ. ZASTANAIAM SIĘ TYLKO DLACZEGO TAK MAŁO OSÓB PISZE O "WSPANIAŁYCH EFEKTACH". MOŻE TO NIC NIE DAJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupując sugerowałam się opiniami na forum, zachwalaniem sprzedawców (chociaż to wiadome), oraz znałam jedną dość grubą osobę której to pomogło, ale ona oprócz tego chodziła na siłownię i basen, więc trudno powiedzieć w ilu procentach jej utarta wagi była zasługą ćwiczeń na tym właśnie kole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mishka18
Witam! Dlaczego wszystkie laski wypowiadające się w tym forum mają siniaki po prawej stronie? Od czego to zalezy? Ja zamówiłam sobie na allegro hula hop i teraz czekam na przesyłkę. Pozdrawiam i życzę wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneno
Witam ,ja też kręcę a siniaki są dlatego ,że kręcicie tylko w jedną stronę. Jak będziecie kręcić w dwie strony ,to siniaki będą po prawej i po lewej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cent
Kręcę hula hopem i na początku miałem siniaki ,myślę że jest powód tkwi w złym kręceniu biodrami,teraz gdy me ruchy są płynne nazwę je okrężne sińców nie mam.Radzę też by się nie zniechęcać początkowymi niepowodzeniami ,wszystko co robicie ;nieudane kręcenie,schylanie się po kolo, przyniesie efekt,nauczycie się kręcić płynnie kołem a centymetrów ubędzie,ale jeśli będziecie kręcić 10 min dziennie to potrwa to dłużej ,ja ćwiczę ponad 30 min dziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupiłam hula hop jakieś 2 tyg, temu na pierwszy raz kreciłam 4 minuty,nie dałam rade wiecej , natomiast na drugi 25 min efekt? krwiaki na brzuchu tydzien czasu schodzą mi one .Dziś spróbowałam troche pokrecić ale boje sie ze znów mi wyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burgmanka
Witam, posiadam hula hop z podwójnymi kulkami. Na początku byłam strasznie posiniaczona , przyzywyczajałam ciało, czasami sie czymś obwijałam, ale początki były ciężkie. Kręciłam po pare minut i z przerwami nawet kilku dni. Najpierw w ubraniach a od dwóch miesięcy na gołej skorze, po godzinie dziennie. Efekty zauważyłam, jak zaczełam ćwiczyć na gólej skórze. NIe stosowałam żadnej diety, ciężko mi powiedzieć ile straciłam, ale spodnie, które były mi w pasie za małe, są teraz git :-). Oczywiście kosztowało mnie sporo pracy. codziennie po 60 minut, ćwiczę dalej i zastanawiam się nad zakupem jeszcze cięższego koła. Moje waży 1.30. Na początku byłam tak posiniaczona, że podczas wizyty u lekarza , zostalam podejrzana o ofiarę przemocy domowej :-) ale przy okazji zapytałam czy siniaki te są niebezpieczne , ale lekarz mówił że mogę spokojnie ćwiczyć. To jest kwestia przyzwyczajenia, niestety długa.... U mnie trwało to dobry miesiąc za nim zaczełam ćwiczyć regularnie po 30 minut w ubraniach, potem 40, 50 i 60 na gołej skórze. Ogólnie polecam, bo bez diety są efekty, długo oczekiwane ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×