Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bl

hula hop z masażem

Polecane posty

Gość sylwusia12
cześć dziewczyny jestem tu nowa. Mam pytanie czy takie zwykle kolko o dużej średnicy może być na sam początek kręcenia ,powiem tak dosypałam do niego ryżu i się fajnie kreci ale chciałabym kupić lepsze kolo ale nie wiem jakie jest lepsze czy te sportowe czy te z masażerem.Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwusia12 ja mogę doradzić Ci to sportowe, są i tak ciężkie i świetnie będziesz czuła jego ruch na ciele. Te z masażerem mnie nie przekonują, jeśli ktoś kupuje tylko i wyłącznie dla schudnięcia a samo kręcenie nie sprawia mu frajdy to może. Ale jesli podoba Ci się kręcenie i chcesz pouczyć się różnych trików to sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonna
Witam, ja od wczoraj mam hula hop z masującymi kulkami..... i przegiełam wczoraj bo się bawiłam 40 minut wyglądam okropnie :) pomijając fakt że mam tendencję do siniaków to naprawdę przeszłam samą siebie :) na policji bym na pewno mogła bez problemu oskarżyć kogoś o pobicie ;) ale nie poddam się dzisiaj też trochę pokrecę mniej niż wczoraj aż siniaki zejdą.... już widzę minę ludzi na basenie w środę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natisz
ja od kilku dni hulam z moim sportowym hula hopem i jak narazie jest dobrze, nie mam siniaków - ubieram 3 bluzy :D mam nadzieję, że za jakieś 3 tyg. będą już widoczne efekty hulania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja22Maja
Hej panie i panowie :) Przeprowadzam krótką ankietę dotyczącą Serwisów Plotkarskich. Ankieta jest całkowicie anonimowa :) Link: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform? formkey=dDIwQnJqb1JVMjBmSjgtb2hodTB3WUE6MQ Liczę na Wasze odpowiedzi z góry serdecznie dziękuję Pozdrawiam, Maja22Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakotek
mam pytanko: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! czy jakaś hulapowiczka ma hula hop WĘGLOWE? ja mam anionowe i widziałam, ze jest i wieksze i wypustki ma inne (inny kształt) czy któraś może się wypowiedzieć o tym kole? będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sushi_27
Cześć i czołem!:) Dopiero co dowiedziałam się o hula hopie, ale zauważyłam, że są różne średnice i koła mają różną wagę. Mam 164cm wzrostu, może wiecie, jaka waga i średnica byłaby dla mnie optymalna? Bo pewnie troszkę pieniążków na to wydam, wiec chciałabym dobrać najbardziej optymalny rozmiar. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sushi_27
Cześć i czołem!:) Dopiero co dowiedziałam się o hula hopie, ale zauważyłam, że są różne średnice i koła mają różną wagę. Mam 164cm wzrostu, może wiecie, jaka waga i średnica byłaby dla mnie optymalna? Bo pewnie troszkę pieniążków na to wydam, wiec chciałabym dobrać najbardziej optymalny rozmiar. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiex21
Hula hop nie wybiera się do swojego wzrostu jak skakanki ... ja mam 1 metr srednicy i 1 kg wagi z masażerem. Dostałam paczke z tydzień temu ale po pół godzinnym kręceniu nim mam ciemno brązowe biodra i siniaki w pasie, teraz robie tylko po kilka obrotów bo ból jest okropny, nie dowytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojka100
Ja kupiłam hula hop tydzień temu za pierwszym razem kręciłam się jakieś dwie godziny trochę mnie bolały biodra ale nie miałam żadnych siniaków , a poza tym świetnie się czuję i po takim kręceniu jakoś lepiej mi się robi pozostałe ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiex21
Serdecznie gratuluje samozaparcia, ja kręce góra 2 minuty i juz mam ochotę rzucić je w kąt ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiex21
Dlatego ciężko nim kręcić bo jest z podwójnym masażem, ja po hula hopie z pojedynczym mam krwiaka na biodrze a co dopiero po podwójnym masażu ;) Założ sobie na początek 2 bluzy i jeszcze jakiś pasek a potem z czasem jak przyzwyczaisz cialo to juz nie bedzie wogóle bolało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Hej! Ja od początku marca hoolam regularnie i muszę się pochwalić, że udało mi się stracić 5 kg!!! Robię to po godzinie każdego dnia, z lekko ugiętymi nogami. Efekty są super. Ujędrnił mi się tyłek i uda, zauważyłam też poprawę w talii. Jedyny problem u mnie polegał na tym, że po miesiącu zaczęły mi dokuczać stawy kolanowe.. Ból pojawiał się nawet podczas snu. Kupiłam sobie w aptece sól jodowo-bromową Salco, fajna sprawa, po 3 tygodniach kąpieli w soli problem zniknął. Także polecam gorąco hoolanie i zapewniam, że przy dużej determinacji i zawziętości na pewno uda Wam się schudnąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizyyyyys kupilam sobie takie samo hula jak Ty masz, dzis wlasnie je otrzymałam, jak dla mnie jest fajne, chociaz faktycznie bol jest. Staram sie o nim nie myslec wiec wlaczam sobie ty lub muzyke i nie skupiam sie na tym co boli tylko krece :)) mam nadzieje ze efekty beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLilka
No masakra.... Właśnie dzisiaj dostałam moje wyczekiwane hula hoop - największe, najcięższe i z podwójnym masażerem... I jakoś nie chciało mi się wierzyć, ze tylko 10 minut na początek. Po godzinie kręcenia byłam nieźle zmordowana i czułam, że już schudłam z 5 kg :D Gorzej teraz :(:(:( Plecy, boczki, brzuch, biodra!!! Wszystko fioletowo-granatowe :(( I boli :( Zobaczymy co będzie jutro, a co za miesiąc, jak schudnę to wam napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booyeah
Witam od poniedziałku zajmuję się hula hop z masażem i powiem, że to nie taka łatwa sprawa. Oczywiście nasze ciało musi się przyzwyczaić, ale nie zrażajcie się na początku. Kręcę codziennie po godzinie, ale z przerwami i czuję się dużo lepiej serdecznie polecam i będę się odzywać w ramach opowiadania o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabi737
Dziewczyny!!! Ja kupilam wczoraj hula hop, waga 1.2kg i w instrukcji pisze, zeby przez pierwszy tydzien krecic 1-3min, drugi tydzien 3-5, a od trzeciego tygodnia po 10min i ogolnie nie przekraczac 20 min dziennie po 2 razy. Ja wczoraj i dzisiaj krecilam po 3-4 min i poki co siniakow nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLilka
No i kręcę codziennie, po 50 minut bez przerwy... Nadal robią mi się siniaki, stare jeszcze nie zeszły, ale już mniej boli, chyba faktycznie ciało się przyzwyczaja do tych tortur :P I powiem szczerze, że przez te 50 minut to się można tak zmęczyć, ze eh.... Jak na razie to nie ubyło mi nic w pasie, raczej przybyło:) To trochę te siniaki też puchną .... Ale samopoczucie super po treningu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi92
No ja wlasnie tez niedawno zamówiłam sobie z internetu HH z masażerem i pierwszego dnia tak krecilam, ze teraz mam pelno siniakow i zrobilam sobie przerwe na kilka dni.. mialam okres wiec.. to tez jakos tak nie pasowało... no, ale od dzisiaj wracam do tego :) mam nadzieje, ze moje siniaki szybko znikną! :) mam fote przed .. wiec jak beda widoczne efekty to napewno sie podziele... choć narazie sama potrzebuje motywacji! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraPP
Proszę o pomoc! Kupiłam hula hop z podwójnymi wypustkami masującymi i pokręciłam w pierwszym dniu około 20 minut. Na drugi dzień wyskoczyły mi siniaki i wyglądam jakby mnie brutalnie pobito albo potrącono autem. Mam siniaki na biodrach, brzuchu i plecach. Mój chłopak mówił mi, że będę miała siniaki, ale ja nie wiedziałam, że aż takie wielkie. Boję się ponownie kręcić. Czy takie fioletowe, bordowe siniaki mogą się przemienić w coś gorszego? Coś, co może zagrozić zdrowi albo mnie zeszpecić. Pierwsza rzecz, która mi się podoba i może dzięki której schudnę, a ja nie mogę tego robić. Mam ogólnie wrażliwe ciało. Często mam siniaki, bo mam delikatną skórę, ale czy te siniaki zejdą, jeśli będę kręcić na nich pomimo bólu? Doradźcie coś, proszę!!! :( Zapłaciłam za hula - hop 100 z i nie chodzi o pieniądze tylko o to, że mnie się naprawdę spodobało kręcenie i chciałabym robić to dalej, ale boję się po prostu o zdrowie :( Pozdrawiam forumowiczów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *88
omg dziewczyno skoro wiesz ze masz wrazliwe cialo to po co krecilas za 1 razem az 20 min? Trzeba bylo zaczac od 5 min i stopniowo zwiekszac. Dodatkowo ubraz sie w gruba bluze, owinac brzuch szalikiem czy cos takiego... Teraz poczekaj z tydzien az troche zejda Ci te siniaki i zacznij od tych 5 minut sie przyzwyczajac. Pozniej siniakow nie bedzie albo beda ale malutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi92
Hej ! Tez mialam aki sam problem tydzien temu.. wyszly i okropne siniaki, ale wtedy przestałam kreciś na kilka dni i teraz wróciłam znów do tego :) i powiem Ci, że siniaki mam delikatne, ale tylko klika :) siniaki znikną i kręć dalej :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLilka
Cześć Wszystkim:) Moje fioletowe potwory zeszły i nie ma po nich ani śladu, kręcę kółkiem z coraz większą przyjemnością i już widzę efekty. Brzuszek mi się wciągnął trochę i jest bardziej sprężysty:):):) Teraz robią mi się małe siniaczki, głównie w okolicy żeber, i wcale nie nie boli.... A nawet nauczyłam się kręcić na różne sposoby... Jak kręcę przy muzycę to sobie tańczę... I bardzo się cieszę że kupiłam to hula hoop:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala93
Hey ! :) Mam ten sam problem z siniakami z tym ,że moja skóra nigdy nie była wrażliwa na tego typu rzeczy siniaki robiły mi się baaardzo rzadko chyba ,że w coś bardzo mocno się uderzyłam hula-hopem kręcę od jakiegoś tygodnia na początku kęciłam baardzo krótko z 5min może (bo sprawiało mi to okropny ból) teraz już się przyzwyczaiłam i od 3 dni kręcę już normalnie czasami nawet po 40 minut z małymi przerwami jest właśnie jeden problem - siniaki. Na biodrach mam sporo małych siniaczków którymi za bardzo nawet się nie martwię natomiast mam jeden okropny na brzuchu zrobił się strasznie fioletowy i jest duży. Boje się ,żeby z tego niby niegroźnego siniaka nie zrobił się jakiś krwiak czy to wgl jest możliwe ? Chciałabym zaprzestać kręceniu ale zdaje sobie sprawe że po takim siniaku skora moze sie regenerować nawet okolo 2 tygodni . Teraz nie wiem co mam robic kręcić dalej tylko mniej ? Czy odpuścić na jakiś czas . Proszę o pomoc ! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myshaaa
hey Mam pytanie :) też kupiłam sobie hula hop z masażerem i magnesami, ale jak je składam to te magnesy się ruszają w tych kuleczkach. Czy coś zle składam czy tak ma byc? bo przy kręceniu bedzie to hałasowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idel
hej kupilam hula hop z masazerem krecilam wczoraj jakies 10 min i dzisiaj mam takie since na biodrach,brzuchu,zebrach ze dotknac sie nie moge chcialam pokrecic i dupa psychicznie nie jestem w stanie wytrzymac bolu,zamowialm dzisiaj te http://allegro.pl/talia-osy-a-krecenie-hula-hoop-hop-profesjonalne-i2487258641.html/ myslicie ze jak z tydzien pocwicze na tym to potem na tym z masazerem pojdzie latwiej? po ciazy zostal mi brzuch jednak skora mnie wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×