Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bl

hula hop z masażem

Polecane posty

Gość anbo
Ja kręce od wczoraj kołem 110 cm i ok 1 kg wagi z kulkami masujacymi. Chociaż kręce to za dużo powiedziane, bo dam je rade utrzymać max 15 sekund. Po wczorajszym ( ok 20 minut kręcenia i spadania :-) ) czuje jakby mi ktoś łomot spuscil, ale siniakow brak, albo jeszcze nie wyszły hehe. Dzisiaj próbuje kręcić ale ból jest oooookrutny :-( , a do tego obite kolano wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołem trzeba kręcić w pasie (talii) a nie na biodrach, wtedy siniaki nie wyjdą a tylko mięśnie brzucha i kręgosłupa się wzmocnią. Zatem koło kilka cm wyżej... Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam te magnetyczne hula hop w ciągu tygodnia kręciła po 40 min i zgubiłam 4cm z brzuszka. Po pierwszym użyciu miał siniaki ale juz później zeszły i po problemie :) ja kupiłam swoje na telezakupy.tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam hula hop z telezakupy.tv . A siniaki hmm... to chyba zależy kto i jak cienką ma skórę. U mnie też było widać efekty po kilku tygodniach. REWELACJA !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hula hop z telezakupy.tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez pierwsze trzy dni miałam okropne siniaki ale później wszystko znikło. Teraz ciesze się świetną talią. Swoje hula hop zamówiłam z telezakupy.tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
Ja tez krece 2 lata z przerwami rowniez polecam tylko na poczatku strzasznie boli i sa siniaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego się nie robi dla wyglądu. U mnie też są sinika ale co tam za to będę miała piękny brzuch oraz wcięcie w talii. Ja kupiłam swoje koło na telezakupy.tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hula hop z wypustkami jest fantastyczne. Świetnie masuje a dzięki temu mój brzuszek szybciej robi sie jędrniejszy. :) Ja zamówiłam ostatnio sobie z telezakupy.tv polecam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hula hop z masażerem świetnie zbija tkankę tłuszczową i wzmacnia mięśnie brzucha :) na telezakupy.tv jest w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
telezakupy.tv ma fajne te hula hop sama jestem posiadaczką tego koła :) tańsze niż w sklepie sportowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
pękło mi hula hop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakrecona 82 to jakie masz hula hop że ci pękło??mi tyle razu spadło na ziemie i jeszcze nie pękło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niehula
zakupiłam koło o średn. 96 cm i wadze 80 dkg, nigdy wcześniej nie kręciłam i nic z tego spada i już, jak to się robi???!!! próbuję już 2 dzień i jestem o krok od zniechęcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niehula
pomóżcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
moje hula hop już naprawione i można dalej kręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz krwiaki bo masz za ciężkie koło ale odczekaj kilka dni aż znikną i spróbuj ponownie. Ja miałam podobnie ale po 2 tyg, przerwie siniaki wyskoczyły, ale już nie takie jak wcześniej i nie bolą :) Ja mam za to inny problem, kręcę już 3 tygodnie po 30-35 minut dziennie (ponieważ później bolą mnie nogi) a efektów nie widać :( był ktoś w takiej sytuacjii ? dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak zaczelam krecic i zrobily mi sie malutkie siniaki to przestalam tak z 2dni i znow zaczelam, lepiej odczekaj bo jeszcze ci sie cos zrobi nie dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buba1537
Hej. Dołączam się do tematu. Od dziś zaczęłam kręcić i się praktycznie boję o te siniaki. Widzicie jakąś różnicę przy systematycznym kręceniu?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam sobie duze kolo, wazace 1,3 kg. Kreci sie ok poza tym, ze dosyc mocno obija i robia sie siniaki. Przeczytalam gdzies, ze dziewczyny okrecaly sie szalikami lub zakladaly gruba bluze przez pierwsze dwa tygodnie, zanim sie przyzwyczaily. Sprobowalam z szalikiem i jest o niebo lepiej, nic nie boli i dobrze sie kreci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym różni się prawdziwe od podróbki? jest bardziej okrągłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym to koło co wkleiłeś też jest chińskie! szczyt hipokryzji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja wczoraj zaczęłam kręcić hula hop z wypustkami kręciłam 20 minut trochę w lewo trochę w prawo musze powiedzieć ze trochę boli jak się kręci a dzisiaj odczuwam lekki ból w mięśniach myślę że systematyczne kręcenie może przynieś fajne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Dzisiaj kupiłam hula hop z masażerem.Moje pyt dotyczy diety.Czy kręcąc hula mogę normalnie się odżywiać i czy ten mój brzuszek maciuś sam spadnie od samego kręcenia czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem więcej, usiądź przed telewizorem i kup sobie 1 kg lodów i 2 paczki chipsów. efekt murowany! schudniesz w 15 minut i to bez kręcenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miłe coś napisał gościu.ja nie pisałam ze jem bóg wie co ja odżywiam się normalnie tylko genetycznie wyglądam jak wyglądam zastnowiłeś się zanim to napisałes.mam tak w genach a nie inaczej.staram się uważać na to co jem.mam stała wagę więc co ma kręcić pół dnia i pić tylko wodę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz kręcić nawet 3 dni o szklance wody i tak ci nic nie da. sama napisalas ze to genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co zdaje mi się ze piszesz to po złości bo możliwe ze tobie sie nie powiodło,ja jestem jaka jestem i zycze wszystkim oby się udalo ale ups tobie chyba zycze tego samego co ty mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×