Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bl

hula hop z masażem

Polecane posty

ja od dziś zaczęłam orbitrek (4km dziennie) plus hula hoop z wypustkami. Owijam się folią i jak spada to kończę z hulaniem :D za m-c się okaże czy coś mi to da, lub czy moja motywacja tyle wytrzyma :D ogólnie jestem zadowolona z mojego wyglądu, ale zbliża się lato i niekoniecznie dobrze wyglądam w stroju kąpielowym :):) talia: 88 cm uda: 65 cm biodra: 108 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dziś zaczęłam orbitrek (4km dziennie) plus hula hoop z wypustkami. Owijam się folią i jak spada to kończę z hulaniem :D za m-c się okaże czy coś mi to da, lub czy moja motywacja tyle wytrzyma :D ogólnie jestem zadowolona z mojego wyglądu, ale zbliża się lato i niekoniecznie dobrze wyglądam w stroju kąpielowym :):) talia: 88 cm uda: 65 cm biodra: 108 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dziś zaczęłam orbitrek (4km dziennie) plus hula hoop z wypustkami. Owijam się folią i jak spada to kończę z hulaniem :D za m-c się okaże czy coś mi to da, lub czy moja motywacja tyle wytrzyma :D ogólnie jestem zadowolona z mojego wyglądu, ale zbliża się lato i niekoniecznie dobrze wyglądam w stroju kąpielowym :):) talia: 88 cm uda: 65 cm biodra: 108 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyton
Witam...:) Kupiłem hula-hop z masażerem http://allegro.pl/kolo-hula-hop-charcoal-magnes-weglowy-oryginal100-i3236879394.html I zdaję sobie sprawę że to jest forum dla kobiet:) ale nie mam innego wyjścia, i Musze się tu poradzić, Jestem mężczyzną i zacząłem kręcić od 7 dni, zaczynałem od 5 min pierwszy dzień(oczywiście musiałem się nauczyć) drugi dzień już lepiej 10 min, 3 i 4 dzień po 15 min no i 5 i 6 dzień po 20 min, dzisiaj 25 min, i tak myślę do jakiego czasu mam dość żeby był efekt bo po pierwszym tygodniu jeszcze nic nie widze, a boczki mam i brzuch też a chcę go stracić:D jakieś macie może pomysły ile jak po co, kiedy kręcić?, i czy jeszcze jakieś dodatkowe elementy można wprowadzić w czasie kręcenia? jakieś maci czy coś inneg..? a no i siniaki też mam, ale ból mi nie przeszkadza:D, i zaczynam się dopiero uczyć kręcić w drugą stronę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula hop z masazeremmm
jak szybko można się nauczyc kręcić takim hula hopem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyton
Mi to zajeło jakieś 5 do 10 min, a kręciłem pierwszy raz w życiu:):) tak więc zaden problem:) tylko z tego co wiem to powinno się kręcić w prawo i lewo, po równo w każda stronę, i narazie nie próbowałem w drugą stronę bo mi nie idzie to jakoś więc jade cały czas w jedną:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam hula hop z masażerem, dopiero od wczoraj, ale uważam, że jest super :) Fakt faktem, po pierwszym, dość nieudolnym ( koło ciągle spadało, sierotka ze mnie ;)) kręceniu mam 2 mega siniaki na bokach i małe pojedyncze dookoła tali. Strasznie boli, ale się nie łamię, mimo bólu kręcę dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norstekp
minimalny czas ćwiczeń żeby było widać jakieś efekty to 30min bez przerwy, jednak najlepszy to około 60-90 min, ponieważ tak jak w ćwiczeniach aerobowych (bo hula hop też można tak potraktować), tłuszcz spala sie dopiero po 30 min ćwiczenia, do 30 min spalamy jedynie to co zdążyliśmy przyjąć na świeżo, nie to co już się odłożyło :) oczywiście można robić różne sztuczki z hula hopem, to nawet wzmaga efekty, ja na przykład zawsze kręcąc tańcze jakies proste układy zumby, czy po prostu tańcze pilnując żeby hula hop nie spadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hula hop z masażem jest o niebo lepsze niż bez tych wypustek. Od dwóch miesięcy jestem szczęśliwą posiadaczką takiego hula hop-u http://sportbody.pl/hula-hop_k207_p263 i na prawdę efekty są już widoczne. Koszt nie jest duży, także myślę, że warto zainwestować. Po dwóch miesiącach: - 5 cm w talii, -3 cm w biodrach no i oczywiście lepsze samopoczucie. Staram się kręcić tak po 40 min- 5 razy w tygodniu, ale wiadomo nie zawsze udaje mi się trzymać planu, jednak myślę że efekty są całkiem niezłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam to hula hop z kulkami masującymi !! miałam siniaki po pierwszych 2-óch razach ale idzie sie przyzwyczaić a efekty są widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy nie łatwiej jest po prostu kupić za śmieszne pieniądze pas neoprenowy co pozwoli uniknąć otarć i siniaków, a dodatkowo Hoola Hop (to z wypustkami magnetycznymi) nie zsuwa się (tak jak jest to przy zakładaniu dwóch swetrów) i pozwoli utrzymać wysoką temperaturę ciała? Ja kręcę minimum 15 minut codziennie. Zawsze miałem problemy z oponką, ale już widzę efekty :) Polecam. Pozdrawiam, FACET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna85
Kupiłam hula hop z masującymi kuleczkami w Go Sport kilka miesięcy temu. Stwierdzam że zakup był opłacalny, zwłaszcza że najbardziej skorzystał na tym mój chłopak. Mianowicie miał typową oponkę którą próbował zwalczyć różnymi metodami (fitness, specjalny pas na brzuch Belly który miał za zadanie rozgrzać tkankę tłuszczową i ułatwić pozbycie się jej) niestety nic nie pomagało dopóki nie zaczął kręcić kółeczkiem...efekt spektakularny...pozbył się PRAWIE całego całego tłuszczyku została mu tylko taka wisząca skórka z którą walczy kremami ujędraniającymi, ja również zauważyłam efekty chociaż jestem w miarę szczupłą osobą jedyny mój problem to właśnie brzuch. Polecam jak najbardziej hula hop ale należy rygorystycznie przestrzegać zasad używania tak jak jest to opisane w instrukcji obsługi w przeciwnym razie skutki mogą być opłakane tak to widziałam już na niektórych zdjęciach (siniaki, krwiaki...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalalalalaj
Namowilyscie mnie, biore! Siniakow sie nie boje, a skoro maja byc efekty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhopka
Nie polecam kół łączonych na takie białe zatrzaski. Ćwiczę od marca- teraz już godzinę dziennie. Efekty są, ale hula się... Od intensywnego kręcenia wyłamały się 2 zatrzaski i koło jakby nie złączyć to już nie jest stabilne- nawet mimo "fantastycznych prowadnic". Mam/miałam double magnetic js 6002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania01111111111111111111111111
Cześć dziewczyny. Zachęcona waszymi wypowiedziami w tym wątku, zakupiłam hula hop z masażerem na allegro http://allegro.pl/masazer-hula-hoop-kolo-hop- z-magnetycznymi-kulkami-i3758740135.html . Dzisiaj przyszło i pomijając fakt, że prawie szlag mnie trafił przy składaniu tego, musiałam się też domyślać co zrobić np. z tymi magnesami (włożyłam je do tych kulek, luźno latają, ale nie widzę innego miejsca gdzie by można je umieścić), bo nie załączono żadnej instrukcji (może przesadzam i hula hop nie jest aż tak złożonym urządzeniem, aby konieczne było załączanie instrukcji montażu, ale ok oczko.gif , to po kilkakrotnym zakręceniu koło się rozmontowywało w jednym miejscu! Nie idzie nim kręcić dłużej niż kilkanaście sekund, bo się rozwala. Napiszcie proszę czy też miałyście takie przeboje ze swoimi składanymi hula hop, bo już nie wiem czy dostałam kiepskiej jakości towar, czy nie umiem tego porządnie złożyć, czy po prostu takie uroki składaków.. Było kupić takie jednoczęściowe w jakimś sklepie stacjonarnym, obejrzeć, wypróbować, a nie.. za przesyłkę zapłaciłam prawie tyle samo co za towar, więc chyba i tak nie opłaca mi się zwracać, może jakimś super glue podkleję, albo poproszę kogoś zwinniejszego, żeby jeszcze raz porządnie mi to złożył, nie wiem, szlag mnie trafia.. A wy jakie macie doświadczenia z waszymi składanymi kołami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta4768
hula hop jest super. Ze swojego doświadczenia muszę powiedzieć że na początku pojawiają się duże i zarazem blesne siniaki. Jednakże zachęcam do wypróbowania, ponieważ efekty naprawdę super. W czasie ćwiczenia poprawia się znacznie samopoczucie i trawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankahulkhop
Kupilam hula hop z masazerem nie polecam :-( jest okropne .ale kupilam zwykle kolo w sklepie zabawkowym wsypalam ryz ok 2,5kg obwinelam tasma i jest o niebo leprze nie mam siniakow krece nogami posladkami biodrami jak chce i efekty leprze szkoda ze wciskaja nam badziewie ktore same mozemy zrobic w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie listonosz przyniósł mi hula hop ale.... Nie wiem jak złożyć je bo nie ma instrukcji. Koło złożyłam ale co z biała częścią magnesem i przezroczystym plastikiem rozumiem ze ma to tworzyć kulkę ale ten magnes ma w niej latać ? To koło będzie halasowac może wiecie co z czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 0111111111 ja właśnie tez dostałam moje hula hop bez instrukcji ale jak złoże koło to mam białe łączenia i je sie przekręca zeby blokować tj zeby sie nie rozszczepialo z kulkami myśle podobnie ale czy one maja latać w tej kulce właśnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wy tym krecicie? ja kiedys jak bylam mala potrafilam nawetna szyi a teraz mi nie wychodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mojego Hulasa od dwóch tygodni ( http://tv-zakupy.pl/p/37/243/hula-hoop-hop-z-masazem-i-podwojnym-magnesem-twistery-i-hula-hop-silownia-i-fitness-sport-i-wypoczynek.html) Fajne, szerokie i ma masaż. Efekty są nie aż tak wielkie, ale są i to daje mi nadzieję, że będzie coraz lepiej. Super zabawa i w dodatku mogę kręcić przy serialach :D Polecam dziewczyny. Hula Hop jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hulahop pewnie fajna sprawa i zastanawiam się aby trochę pokręcić bo czuję się jakoś sztywno i strzela mi coś w krzyżach. Podobno że najlepszy jest na to *******Co myślicie o facetach kręcących hulachop? Czy to jest normalne? Czy to tylko zabawa dla pań? Pamiętam że rodzice zawsze mi mówili że to dla dziewczynek ale kiedyś próbowałem i nawet mi się to spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn też czasami kręci wiec chłopaki też mogą a co :D ja kręcę hula hopkiem z wypustkami no na początku fakt siniak na siniaku ale kręciłam dalej i mam w pasie 4 cm mniej w biodrach 3 no jestem z siebie dumna bo daje rade i codziennie kręcę inne ćwiczenia no cóż jakoś nie bardzo ale hopek wow wow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SINIAKI ROBIĄ WAM SIE OD TEGO, ZE SKÓRA I WASZE CIAŁO NIE JEST PRZYZWYCZAJONE DO CIEZKIEGO KOŁA I KRĘCENIA NIM! NIE MOZECIE NAGLE ZACZAC SOBIE KRECIC CIEZKIM KOLEM! MUSICIE ZACZAC OD NAJLZEJSZEGO I STOPNIOWO ZWIEKSZAC MASE KOLA! DOBIJA MNIE WASZA LEKKOMYSLNOSC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiaa1994
Witajcie, hula hop jest super ! Na początku zaczęłam kręcić kołem o wadze niecałego kilograma. Trzeba stopniowo się przyzwyczajać, wtedy nie ma siniaków ;) po tygodniu zaczęłam kręcić 30 min potem nawet dłużej. Po 2 miesiacach przeszłam na cięższe :) Z czasem zaczęłam kręcić 2kg. Ale minęło prawie pół roku. Widzę, ze dziewczyny się zrażają bólem, ale skoro ktoś nigdy nie kręcił, a tu nagle taki ciężar.. Powolutku, aż do skutku ;) U mnie z talii przez pół zeszła kuupa tłuszczu. jestem wąziutka jak nigdy. Tylko nie mierzyłam się wieć nie powiem wam ile cm :( Pozdrowionka i miłej zabawy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku strasznie boli..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulahopowiczka
Ja właśnie zamówiłam i czekam na listonosza. Mam nadzieje że efekty będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×