Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

elmertraff ciesze sie, ze dzidzia jest w drodze. Zaciskam kciuki za Was i malutką fasolkę. Super wiadomosc. Aghai ostatnio mysllalam, co u Cieibie. Jak uklada Ci sie z mezem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka e no wiesz na pewno to nie jestem ja-Pa ni mój ojciec poza tym wiesz że ewelinko ze takich wrednych babsztyli jak ty to bym tnkął,kocham Kathrin uświadom sobie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belluś Ewelinka nie daje nam żyć,ale pewnie myśli ze o mnie chodzi:_P ale i tak najważniejsza jest Kathrin i nasza dzidzia. No mój ojciec-Louis zostanie dziadkiem,bardzo się cieszy że będzie miał wnuka(wunczkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belluś Ewelinka jest w realu bardziej niebezpieczna niż tutaj,to co powiem to prawda mój ojciec to tez potwierdził,próbowała mnie uwieść przychodząc do mnie ciągle do gabinetu jakimś pretekstem,w końcu się wyprowadziliśmy do innego karku by dała nam spokój,uwodziła mojego ojca też,to niebezpieczna wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elemer i racja. Jak napisales, ze Kathrin jest w ciazy bardzo sie ucieszylam. Oby tym razem sie udalo. Zacisniete mam kciuki. Nie przejmuj sie forumowiczami. Najwazniejsze, ze wy razem z kathrin sie dogadujecie. Super, ze Twoj tata bedzie dziadkiem. Tylko sie cieszyc. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmer bardzo Ci wspolczuje tej sytuacji. Jejku szok. Wcale sie nie dziwie, ze tak walczysz o rodzine. Dobrze ,ze piszez o takich sprawach innym forumowiczkom. Ogolinie o narzucaniu sie kelarzowi . W sumie twoje wpisy duzo wnosza w ten topik. Mysle, ze uswiadamiaja dziewczynom jak cienka jest granica od zauroczenia do narzucania. Trzymam kciuki by wasza rodzina byla szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmer nie wiedzialam ,ze jakas kobieta sie Wam narzuca. Tym bardziej uwazam, ze piszac o tym jednoczesnie uswiadamiasz zakochane w lekarzach jak latwo mozna kogos skrzywdzic. Popieram Ciebie ,bo uwazam, ze wlasnie jak sam napisales taka niebezpieczna kobieta moze skrzywdzic drugiego czlowieka. Wspolczuje Ci z calego serca i Katrin tze to Was spotyka. Mam jednak cicha nadzieje ze ulozy sie Wam. Nieraz slyszy sie o takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a myslałam,że Ty Belluś jesteś mądrzejsza, podzielam wpisy poprzednich forumowiczów, którzy pisali, że z Tobą jest coś nie tak. Sama sikałaś za swoim ginem, a teraz nie rozumiesz forumowiczek. Brak słów na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka, bo zmadrzalam. Widze jaki jest swiat A tak szczerze mowiac ten lekarz byl do wszystkich tak samo nastawiony. A ty nakrecasz sie, ze lekarz za Toba szaleje. Pomysl sobie ,ze wlasnie takie narzucanie sie moze skrzywdzic nie jedna osobę. Lekarze tego nie lubia. Wyrzucilas mi, ze kiedys mnie strzelilo, ale jedno ci powiem, po nakrecac sie. Wiem,ze to jest bez sensu. Elemer tu ma racje i zgodze sie z nim, ze nie daleko jest granica do narzucania sie. I dobrze ze ktos pisze o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewleinko po drugie nie lubie byc zlosliwa lae uwazam ,ze Ty sam te przeczysz sobie najpierw napisalas mi ,ze nic juz nie czujesz ,a tu jest na odwrot. Ja tez nie rozumiem Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Belluś, ewelinka e ma rację. Zapomniał wół jak cielęciem był. A ten cały elmertraff to ściema albo obcokrajowiec. Prawdziwy, polski lekarz tak nigdy podkreślam nigdy by na forum publicznym takich bzdur nie wypisywał. Belluś łykasz jak pelikan i nie masz własnego zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju atakujesz mnie bo widze wszystko inaczej. Skad mozesz wiedziec kim jest elmertraff. Nie dokuczaj mi .Cos Ci powiem bola Ciebie moje wpisy. Poza tym tamto to przeszlosc. Zlosliwe jestescie obie. Pytanie macie rodzine? Jak obie jestescie same to nie dziwie sie, ze myslicie inaczej. Prxestalam nakrecac sie. Za to wywalczylam sobie jedno - kochac rodzine. Gdybyscie obie mialy rodziny tez byscie myslaly inaczej. Dajcie sobie luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belluś uważaj na Ewelinkę ona jest niebezpieczna dla siebie i innych,wymyśliliśmy imiona dla naszego dziecka dla chłopca Mathew lub Allan dziewczynki Jessica albo Nicole>fajne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belluś nie tylko mnie chciała uwieść ale i mojego ojca ,to że zawsze tylko przychodziła do mnie ze niby chora bl bla udawał chorą też by tylko być u mnie ale,to ze przychodziła do mnie widzieli wszyscy moi znajomi też widzą o tym co robiła i ze przychodziła,powiedzieli też by na nią uważał obecnie mieszkam w Polsce,z kathrin czekamy na nasze maleństwo powiem ci że ewelinka jest psychicznie chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie te piękne dziewczyny
Nasza pikna kobitka wyglądała jeszcze piękniej niz zazwyczaj , chociaz zawsze wygląda olśniewająco, nawet pacjenci pospadali z łożek yhm zastanawiam sie i jednocześnie obawiam czy może nie wyłonił sie jakiś mędrzec z horyzontu, nawet nie będe pytał , bo jestem pewien że nie. Cieszę sie z umowy dobrze że nie trafiłaś na pan kierownika ,ulżyło mi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie te piękne dziewczyny mam na dziej ze nie jesteś taka jak Ewelinka. powiem ci jedno uważaj na Ewelinkę to kryminalistka niebezpieczna zostanę ojcem:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Belluś, nie jestem złośliwa, chciałam Tobie tylko pokazać, że wszystkie uczucia są ważne, gdyby uczucia wolnych osób nie były ważne, nie byłoby małżeństw i rodzin. Uczucia są od nas niezależne, nie wiadomo kiedy nas prąd porazi. Też byłam kilkunastoletnim związku i w czasie jego trwania pokochałam innego i wcale tego nie chciałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś dzień dobry jestem tutaj nowy poza tym jestem ojcem Elmera oraz teściem Kathrin. Czytałem nie które wypowiedzi i jestem w szoku. Najbardziej nie lubię z forum Ewelinki bo skrzywdziła tutaj parę osób mnie i mojego syna oraz synową:/ Wieść o tym że będę dziadkiem jest wspaniała:_) Nie które osoby tutaj znajdujące się piszą by komuś dokuczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram imperie
hehehe szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belluś będę dziadkiem!!!!!!nawet nie wiesz jak się cieszę nie byłem przygotowany na to ze tutaj ludzie mogą być tacy okrutni próbując innym dokuczając,imperia i Ewelinka prezentują swój bardzo niski poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flagax3x
i ja popieram Imperię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperia twoja wypowiedz świadczy że prezentujesz sobą bardzo niski poziom,lepiej idę bo nie chcę się od ciebie zarazić gupizną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flagax3x widzę że rozmawiam z ludźmi bardzo prostymi,widzę że wasi rodzice nie wiedzieli co to jest aborcja:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź i wróć pod nickiem "Noworodek 2012.10.04 , godzi 00:01'':D Była już żonka , natrętna pacjentka , teść , teraz kolej na młodsze pokolenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×