Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHCĘ MIEĆ DUŻE OCZY

PLASTYKA POWIEK, KTO MA DOŚWIADCZENIA PISAĆ PROSZĘ!!!!

Polecane posty

Jeśli chodzi o ten zabieg to mogę szczerze polecić Moją Estetykę w Rzeszowie, wykonują profesjonalne zabiegi a w tym właśnie korekcję powiek. Warto się do nich wybrać i spróbować. Polecam ich jako klientka, która korzystała wielokrotnie z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kinga i tu też reklamujesz?.Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Plastyka powiek pomogła mi pozbyć się problemu opadającej powieki, bardzo m i to w zyciu przeszkadzało i nie ładnie też wyglądało. Po zabiegu jaki wykonałam w klinice Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/  mam bardzo ładnie uniesione powieki i poprawił się mój wzrok

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela

Mi na zabiegu plastyki powiek bardzo zależało. Wcześniej przed zabiegiem moja skóra opadała na oczy co bardzo mnie postarzało. Po zabiegu został jej nadmiar usunięty i wyglądam teraz dużo lepiej. Zabieg robiłam u dr Mielnik-Mierzwińska z Krakowa   I polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamartaa

Wykonywałyście plastykę laserem czy był to zabieg chirurgiczny? Wydaje mi się, że lasem to chyba lepsze rozwiązanie. Sama zastanawiam się nad takimi zabiegiem, od dłuższego czasu się do tego zbieram, ale trochę się boje szczerze mówiąc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Polecam Orthos w Komorowicach. W czasie konsultacji wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane, a sam efekt zabiegu jest dla mnie w pełni zadowalający. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykapolecka

Plastykę powiek można wykonać laserem CO2 i ja taki zabieg przeszłam, to dobra opcja, bo w tym wypadku jest mniejsze ryzyko powstania obrzęku czy zasinienia, można szybciej wrócić do siebie i zacząć normalnie funkcjonować. Mną zajęli się w elite w Warszawie, poszłam tam z polecenia znajomej i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka

Dobrze wiedzieć, dzięki za info, może w końcu zdecyduję się na taki zabieg, czas najwyższy przełamać strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawecka

Oleczka warto, ja też się męczyłam, już nawet gorzej widziałam. Teraz normalnie funkcjonuję. A i lepiej wyglądam. Mnie operowal dr Osuch u siebie w warszawskiej klinice dr Osuch. I powiem ci, że to nie boli, nawet blizna nie jest widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Jak nadmiar naciągniętej skóry opada na oczy z powiek to bardzo to postarza człowieka i nie ładnie wygląda. Jakis czas temu zdecydowałam się na zabieg blefaroplastyki i to była jedna z lepszych decyzji. Zabieg robiłam u bardzo dobrej Pani dr Agnieszkę Mielnik-Mierzwińska z Krakowa     i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×