Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta jestem...

czy wszyscy faceci sa tacy beznadziejni?

Polecane posty

Gość kobieta jestem...

:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carramba
też :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humhumhumhum
zdecydowana wiekszość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
niestety tak, jak sa w porzadku to wyjatki potwierdzajace regule, a tak to proazka, oni taki gatunek juz sa, maja to w genach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dari i słoneczka niestety ale porazka w zwiazku odcineła wielkie pietno na ich psychice i stad takie a nie inne odpowiedzi na to pytanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glina
" czy wszyscy faceci sa tacy beznadziejni?" tak samo jak kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
brat niedzwiedz nie oszukuj sie, jestes taki jak wszyscy-masz to w genach, nie tlumacz sobie tak naszej opinii, zaiast facetow powinna byc jeszcze jakas inna plec dla kobiet bo tak to nic dziwnego ze lesbijek pelno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria1755 brat niedzwiedz nie oszukuj sie, jestes taki jak wszyscy-masz to w genach, znaczy jaki ? kochajacy kobiete,starajacy zroumiec jej problemy,rozwazny w podejmowaniu decyzji ...:D daria przyznaj sie co ci facet zrobił ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z perspektywy nieudanego małżenstwa i rozmaitych mniej lub bardziej udanych związków stwierdzam, że jest całe mnostwo naprawdę fajnych facetów :) Niestety, nie byłam pierwszą, która do takiego wniosku doszła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat... kyyrene sie podlizuje ale mysli dokladnie jak w temacie topu... kazda ktora sie tu wpisala tak mysli :P PS dlaczego nie wypowiedziala sie tu Sami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek ja mysle ze to nie lizusostwo a tylko pewne postrzeganie mezczyzn przez pryzmat dojrzałej kobiety :D a nie wypaczonej psychicznie gimnazjalistki ktora to z powodu złamanego serca wrzuca wszystkich facetów do jednego wora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale Wy to wieczni chłopcy,tak na marginesie" i po to Wy jestescie zeby ktos sie Nami opiekował ;) PS brat cos taki grzeczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl sobie, że są też jeszcze bardziej beznadziejni od tych których uważasz za beznadziejnych :O czy z takiej perspektywy nie zyskują jakichś zalet: wzrost, ładna twarz, fajne iomprezy albo coś innego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wszyscy :) Ale o tym chyba rozmawiamy codziennie :) p.s. cześć Misiu i Kwiatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprócz mnie i pana Donusia T
wszyscy są beznadziejni, no dodałbym jeszcze pana Kwaśniewskiego, bo lubi wypić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sissy ;) na kafeterii nie ma lepszych tematów niz "facet to debil, beznadziejny, ciota, ch.. złamany * * - niepotrzebne skreślić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podlizuję się, konsekwentnie na kafe i w życiu twierdze, że lubię facetów :) Gnojki sie zdarzają, ale wśród kobiet też zdażają się glisty średnio ludzkie. Nie ma większych róznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta wczoraj podjałem madra decyzje :P zamiast isc na film to nie tak jak myslisz kotku notabene słysząłem ze beznadziejny film wybrałem film 'mała moskwa" i sie nie zawiodłem :D a ty mi mowisz ze madrych decyzji nie podejmujemy ...wstydz sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×