Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miodziu

Jaki robot kuchenny polecacie z doświadczenia?

Polecane posty

Witam. Dostałam od córki mało używany robot Kasia 116/b , ale bez instrukcji. obszukałam internetowe strony i nic!A bez instrukcji ani rusz - nie chciałabym go zniszczyć. Może ktoś z Was wie na jakiej stronie mam szukać żeby sobie skserować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię sama
Też mam Kasie, przyznam się bez bicia, nie korzystałam z instrukcji przy pierwszych użyciach. Obsługa jest intuicyjna. Jedyne problemy miałam przy zakładaniu i zmienianiu końcówek, ale chwilka spędzona przy kombinowaniu i wszystko ładnie poszło, nie popsułam:) Jak nie możesz poradzić sobie bez, to spróbuj zadzwonić do serwisu, żeby przysłali, albo napisz jakiegoś maila do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzykS
Witam. Zastanawiam się nad robotem kuchennym. Potrzebuję jakiś w najuboższej wersji - taki co kroi ,sieka i ewentualnie wyrabia ciasto. Nie potrzebuje miksera ani blendera w nim bo mam to wszystko osobno i niech tak zostanie.Cena do 250 zł max ,najlepiej 200!!! Zastanawiałem się nad : Zelmer Prymus Kasia mini Ewentualnie: Philips Comfort HR 7605 - ale tutaj jest chyba max 1 minuta i trzeba mu dać odpoczynek ,więc to mi nie pasuje. Zelmer i mpm mają po 10 minut. I jeszcze severin 3881 - czas pracy 3 minuty ,więc też nie ciekawie. Jakoś mam przekonanie do tego zelmera ,ale Kasia mini też mi się podoba ,tyle że zelmer jest mocniejszy i jak to zelmer ,jest na prawdę mocny i solidnie wykonany.Produkcja polska Kasia za to ma sokowirówkę i chyba umie wyrabiać ciasto dodatkowo ,chociaż chyba gorsze plastyki ,produkcja Turecka. Philips przyjechał z chin ,a severin raczej też ,albo germany. Pomóżcie. Najbardziej waham się między Zelmerem a MpM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacentym
Kohersen , drogi ale napewno bedziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzykS
Jacentyn ,ty dalej o tym samym . Nie chce tego "badziewia" Zdecydowałem się na zelmer'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artisan firmy KitchenAid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Zdecydowanie Kitchen AID to taki jak ma Nigella Lawson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaskanietka
nigdy [prze nigdy nie kupujecie MPM Kasia zeby nie wiem za jaka to cene bylo przystepna jest strasznie sabo wykonany i słaba jakos i na najprostszych cciastach juz nie daje rady jedynie coo w nim dobre to funkcja krojenia tarczami ale ogolnie do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dodam
a co do zelmera jestem z rzeszowa i powiem ci ze to juz dawno nie jest produkcja wloska u nas tylko je skladaja do kupy a wszystko produkoowane jest u chinczyka bo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaskanietka
ale zelmer 1000 razy lepszy nisz szjsenszajsen MPM zwlaszcza kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dodam
mialo byc produkcja wlasna polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martimo
Jacentym , daj spokoj; to tak jak bys polecal mercedesa w swojej klasie; a ludzie maja kase tylko na dziecinne rowerki. Ty polecasz kompleksowe rozwiazanie; a ludziska sie ciesza i im wystarcza jak smigielko w mikserze sie kreci :-) Ty polecasz sprzet, ktory umożliwia przyrządzenie potrawy w 30 minut (ogladajac w miedzyczasie serial i przewiniecie bobo); a ludziska nie potrzebuja oszczednosci czasu; potrzebuja rozwiazania problemow, o ktore zderzyli sie w tej chwili, wiec, wola z uzyciem zelmerka i armii innych zabawnych pol-narzedzi milo spedzic 2h :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacentym
No właśnie przy robocie za 200 zł trzeba spędzić mnóstwo czasu najpierw żeby go wyjąć z czeluści szafki , złożyć potem użyć jak się uda, a na końcu umyć no i zupy nie ugotuje na pewno. Każdy ma wybór. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość...
Czy ktoś zetknął sie z urządzeniem, które kroi owoce i jarzyny w KOSTKĘ? Bardzo często robię sałatki i już znudziło mi się krojenie. Kupiłam nie tak dawno ręczną krajalnicę do małych warzyw, ale nie posłużyła długo i kroiła tylko w paski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacentym
a po co w kostkę ? z punktu widzenia makrobiotyków krojenie chaotyczne jest korzystniejsze bo owoce i warzywa zachowują więcej soków w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość...
No jak to po co? Sałatka musi mieć estetyczny wygląd, z uwagi na zawartość różnych składników, ma zachęcać do zjedzenia, a nie odrzucać. Właśnie bardzo pilne jest dla mnie, aby kroiło w kostkę. Jak do tej pory nie spotkałam się z takim urządzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam Philipsa o mocy 1000 WAT działa jak burza, przerabia mięso, wyrabia nawet twarde ciasto , posiecze warzywa i zetrze ziemniaki i co tam chcecie (łacznie z kruszeniem lodu) Najlepsze na koniec - na ALLEGRO ( ze sklepu) nabyłam za 499 zł+ koszt przesyłki(16 zł) w sklepie - 1164!!!!! zł ten sam...! ( w promocji - 699 zł) Polecam. Nie ma dużo rupieci w wyposażeniu. Nie zawala dużo miejsca. Ale skuteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam Philipsa o mocy 1000 WAT działa jak burza, przerabia mięso, wyrabia nawet twarde ciasto , posiecze warzywa i zetrze ziemniaki i co tam chcecie (łacznie z kruszeniem lodu) Najlepsze na koniec - na ALLEGRO ( ze sklepu) nabyłam za 499 zł+ koszt przesyłki(16 zł) w sklepie - 1164!!!!! zł ten sam...! ( w promocji - 699 zł) Polecam. Nie ma dużo rupieci w wyposażeniu. Nie zawala dużo miejsca. Ale skuteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze niektórzy zastanawiaja się nad kupnem Kasi. wiecie ja mam wlasnie Kasie i ostrzegam przed jednym jezeli cos sie zepsuje to czesci sa nie do kupienia!!! nawet nie potrafie policzyc miejsc w ktorych pytałam i to w 3 wojewodztwach, a zepsula mi sie czesć którą najczęściej uzywam tj tarcza do krojenia w plastry. jeszcze dodam że zepsula sie 3 raz, 2 razy na gwarancji więc wymieniali......... a tak wogole to oprocz tarczy to cały byl 2 razy w napraiwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thermomix
Thermomix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:46 mcmsak najlepszy jest Zelmera 16:06 annawioletta Ja mam zelmera symbio, z miską obrotową. Jest świetny do robienia ciast , ale nie umie ciąć na kawalki. Generalnie sprzęt zelmera odbieram pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakaaaaan
A ja bym się cieszyła z robota kuchennego :D uwielbiam gotować i kupować różne pomoce kuchenne a biżuteria to już przeżytek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacentym
Kohersen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimblunia
Ja właśnie też bardzo chciałabym dostać robot kuchenny pod choinkę, bardzo lubię gotować a taka rzecz może być pomocna. Proszę doradźcie szczerze jaki wybrać - szczególnie zależy mi na funkcjach blendera (koktajle owocowe i warzywne!!!:0)), maszynki do mięsa i wyciskarki do soku - czy jakiś model łączy w sobie te wszystkie f-cje? I bardzo proszę bez chamskich tekstów, że wolę pobawić się dwie godz zelmerkiem itd.... nie stać mnie aby wydać więcej niż 700-800 zł na taki sprzęt - i nie jest to kwestia mojej woli naprawdę.... Macie jakieś propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliszynel
Ktoś napisał o KA, Artisan - zdecydowanie polecam, już niedługo i ja będę miał z niego pociechę. Amerykanie stworzyli cudo i dla kuchni i dla oka. Jedyny feler to jego cena, golas tzn, dwa mieszadła, rózga do ubijania i miska ok 2,5 tyś PLN! Resztę w zależności od upodobań trzeba sobie dokupić - przystawki, przeróżne, ale i tu ceny wysokie 500 - 600 PLN. Zalety - nie psuje się, gwarancja 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacentym
Jest sposób aby Kohersena mieć mniejszym kosztem a on zapewni wszystkie funkcje o których pisała poprzedniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×