Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MYCHA ........w te klocki to no jeszcze dosyć dosyć....nawet w Andrzejkowy \"łikendzik\" mi maratom zrobił,ale już doszłam do siebie,bo to sie zbiegło z upadkiem ze schodów więc podwójnie byłam zmaltretowana.....a co do tej eksploatacji to chodzi mi tak raczej jak to ORY ujeła.....kryzes wieku średniego i zaczyna tu i ówdzie szczykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM- nie wiem bo wczoraj miała byc na Kafe moze jej coś wypadlo ? MAMA- poszukiwana ?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle cisza jak makiem zasiał...Serum jak ja ci zazdroszczę...chce mi się spać a nie mam z kim :-( ...kurdele belebele..mam nadzieję że w tym roku może jakiś chętny Mikołaj zawita pod mój dach..ja mu chyc na kolana i będę jego śnieżynką...no dobra śnieżycą ...okey gradem...kulą śniegową ? bałwankiem ? Boże dlaczegoś mnie takim pięknym stworzył, dlaczego akurat mnie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, Halo JA TEŻ TUJESTEM !!!!!!!!!!!ORY I SERUM JUŻ MNIE NIE WIDZA 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko, rzuć kawałeczek mulaśi na poprawienie humorku...uwielbiam ptasie mleczko, zeżarłam palmiera...i bułę i zupkę i karkóweczkę z dioksynami...i będę miała krosty na mózgu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory - juz do Ciebie leci.................fiuuuuuuuuuuuuuuuuu..........ffffffiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu masz?? czekoladowe, moze być?? smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam miam mniam...Dziękuję :-) teraz ide po coca colkę bo mnie przytkało :-) alez moja dieta się urozmaiciła...ho ho ho ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam wiadomość na NK od TIJI.....tęskni za nami i jest jej smutno...prosi mnie żebym czasem pisała ,bo to juz nie to samo co my pisałyśmy ....pisze że nowe dziewczyny całkowicie zawładneły topikiem i mimo że stał się on typowo dietowy i brakuje jej tych pogaduch i naszych głupotek. Może coś by dało sie z tym zrobić??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moje kobialki kochane jednak mnie widzicie :D❤️ a już myslalam że tylko kibel chce ze mna gadać :) MAFINKA- ja też proszę juz okno mam otwarte :D MAMA- witaj kochana :) SERUM - ja wrobiłam dzisiaj starego w odbiór pociechy ze szkoły :) ORY- ja juz wysłałam linki dla pimach z niemowlakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam uważam ze Tija powinna byc z nami.... ale nie wiem jak wy dziewczyny?? tzn Serum juz sie wypowiedziala.... WIDZICIE MOJE WPISY???????? Ory ja mam dzis mega zdrowy, odzywczy obiadek PIZZA:) bez colki bo nadal kaszelek dusi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA- już cię wpusciłam :D MAFINKO- to ja wcinam i dupa mi rośnie :D Co do TIJI - to jak chcecie :) Majka ma stosowne pismo do wysłania więc moze jej wysłac :) Więc jesli dziewczyny chcą to prosze :) Choc chyba nie była w starszyźnie więc zastanówmy się bo za momęt sie okarze ze wszytkie przezjda z tamtego topiku na ten ale jak chcecie nie mi decydować o tym :) a ponadto ja dzisiaj jestem chora, na prochach to i nie myslę racjonalnie może :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dla ścislosci bo nie tak chyba sie wyraziłam :) Ja do TIJI nic nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do - dlatego trzeba sie zastanowic, fajna kobitka jest i tyle. Ale wiecej kandydatek to ja raczej juz tam nie widze. Wrecz chetnie bym zrobila czarna liste........ wiem wredna jestem strasznie.... i jest mi bardzo nie przykro:) ja tez chora jestem wiec moja wypowiedz to sie wytnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra...koniec i kropka...musze oddać komputetrem we władanie synusiowi..będzie mi tęskno za Wami moje kruszynki, zważywszy że dwa dni nie będę miała jak sie zalogować...Pimach baby z PZU ZUSU Urzędów Skarbowych i innego badziewia to dramat naszych czasów...niestety coś o tym wiem.... Acha uwaga studentka ksiegowości !!!! od 01.12 znaczne zmiany w VAT !!!!!! no cholera musze wreszcie wziąć się za korepetycje bo dziewczyna mi się zbiesi... Acha nadal nie mam AYSTENTKI ...he he he he he poszukam sobie AYSTENTA..o i od razu mi się humor poprawił ...tralal lala lala lala Co doTijki ..ja sie podporządkuję ogółowi...Majka ma kopiuj wklej więc wierzę w Was.... Gdzie się podziały Desperado i Szczęśliwa i Mama i Donia i Kiciakocia..to się nam panny ociągają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- to chyba cierpimy na tą samą chorobę;) bo ja też tak dokładnie myślę :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jeszcze ABSTRAKCJONISTKA I TIJA ale juz wiecej to chyba nie bo wydaje mi się że nie oto nam chodzilo zakładajac ten topik :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta niech sie wypowiedza dziewczyny bo nie nam 3 czy 4 tu decydowac za wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęskniłam za Wami 😍 ........ już nie muszę pisać o dietach? chyba, że z przyjemności..... ha, ha, ha wolne żarty.... Tak naprawdę to pilnuję się z tym żarciem.... bo niedługo sylwek i wogóle tak dla siebie to robię... ...ale widzę, że tu jakieś ptasie mleczko lata po sieci..... więc poproszę 1 sztukę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa milam cos napisac do szczeliwej mhmhmhmh.........mhmhmhmh Szczesliwa - 😍 - ciesze sie ze jestes!!!!!!!!! koniec przemowy reszte kobitek tez kocham😍 dobra ide robic obiadek, tzn podgrzac pizze:) Do2do - hehehehe wogole podobnie myslimy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×