Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Pimach zakaz bo za dużo go pochłonełas na raz i teraz nie możesz ale poczekaj kochana jak wrocisz z maleństwem do domu to M zechce cie poczestowac a ty wtedy powiesz????? No jestem ciekawa co powiesz bo ja powiedziałm " nie dzieki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA dzięki ale ja szukam jakiegos czegos na bazie naturalnych składników bo mały tyle dostał leków w ostatnim miesiącu że szok po prostu!!!! A miód, cytryna, czosnek i sok malinowy to nasi przyjeciele:D od jakiegoś czau i polecam witaminy dla dzieci KIDABION!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH a to jakieś krople ziołowe, a jak TY sie czujesz dzidziuś bryka?! A mąż niech czeka cierpliwie :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P oj namęczy się chlopina, nawzdycha!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :D Więc ja zaczne tak odpisała ciastek że juz nas odnalazła więc pewnie niebawem się odezwie :D CO DO POMARAŃCZOWYCZ:D TO PROPONUJĘ ODRAZU ZGŁASZAC JE DO USUNIECIA BO PO JAKIEGO DJABLA MAMY NERWA OD RANA MIEĆ :D ❤️ SZCZĘSLIWA- normalnie mnie rozwaliłas tym białeczkiem :D brdzo sie ciesze ze sie znalazlaś bo brakowało ciebie:D ❤️ MAJKA - kochana ty mi sie tu tak nie zlosc bo to pieknosci szkodzi a ładna dziolcha z ciebie to po co ci zmarszczki przez jakiegoś fanatyka pichcenia :) ❤️SERUM- ja stosuje taką samą metodę bluzka z dekoldem cycy do przodu tyłka wtedy mniejwidac ( powiedzmy tak sobie wmawiam :) ) co do twojego koteczka to sliczniusi, milusi :)Ale u mnie koty odpadają bo slubny ma alergię i jak nawet do znajomych idziemy gdzie jest kocurek to po dziesieciu minutach nos ma jak kulfon spuchniety i na oczy nie widzi biedaczek :( ❤️ DONIA- sciskam cię mocno i tulę ❤️ kochan jestem z tobą i pamietaj fatum nie istnieje !!!!!!!!!!!!a i rok już się kończy więc ty limit nieszczęsc już wykorzystałas do końca więc juz tylko szczęsliwe dni przezd toba tego ci życze z całego serducha❤️👄 ❤️MYCHA- no no, z tym laptopikiem ....a na przyszłosc to niech kumpel go zastąpi a wy bara, bara, bara ...i to przy muzyczce na zywo hihihi:D ❤️PIMACH- kochana ty mnie tu na białeczko nie nazekaj bo ja bym własnie to białeczko chciała by tak jak u ciebie sie zagnieździło i co działa, działam juz 3 cykle i dupa :( wiec ze wzgledu na mnie to prosze nie nazekac tylko trochę fluidow wysłac kolezance :P👄 ❤️ MIMOZKA- nie bardzo wiem co ci doradzic bo ja tez z naturalnych stosuję miodek, czosne, soczek malinowy :) moze te soki takie jesdno dniowe ponoc ten z buraków dobrzewpływa na oczyszczanie górnych drug oddechowych i zatok bo moje dziecie go pilo :) ❤️ MAFINKA- jak tam mężus już lepiej ??????????? Buziolki dla wszystkich :D👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie tyle się napisałam i mi sie ta reklama wpierdala:(:( Normalnie poczatek topiku a oni już:( Chyba nas zwęszyli że my stare wyjadaczki jesteśmy :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki Dzisiaj odebrałam maila na NK od Do2do i jestem.Zamierzam zaglądać na stare forum bo w sumie odchudzanie nas połaczyło i chyba było i jest dla nas ważne.Choć w życiu ważniejsze są inne rzeczy.Tu możemy pisać o inych prywatnych sprawach.I tu na pewno zostaniemy zrozumiane. Majka wiedziałam że na ciebie zawszę mogę liczyć.Ty o mnie ne zapominasz. Wielki biuziak ci za to 👄👄👄 Poczytałam was najpierw żeby wiedzieć co u której słychać. Jakoś poniedziałek nie miło mi się rozpoczął. Popstrykałam się z mężem w pracy. Najgorzej to razem pracować. Oglądasz takiego 24 na dobę.Lodówka mi do tego wysiadła, bo przepięcie było i agregat poszedł. Normalnie szlag człowieka trafi. Oby wtorek był lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Pierdut !!!!!!!!!! Hej laseczki kochane..wymiśkowałam się ze SPA, ale kotleta schabowego w bufecie zjeść zdążyłam a i zastrzyczek jakiś taki mi z aminofilinki albo innego badziewia dali taki, że po pół godzinie natychmiast musiałam zjeśc po schabowym pomidorówkę...a na deser zjem pączki...Jesooo te sterydy mnie wykończą.....ponieważ wiecej osób dzisiaj się dusiło to mnie jako że \"stan\" łagodniejszy pozowolono wrócić na łaskę i niełaskę ślubnego....to znaczy do kochanego domeczku..he he he he he he radośc mnie rozpiera mam koło siebie sprzęt do oddychania leżę i klikam...Swoją droga fajnie że stałam sie z człowieka \"stanem\" lub jak kto woli \"numerem pesel\" w SPA jakoś tak bezoosobowo zwracaja się do ludzi... - Wejdzie , usiądzie i rozbierze się ..... -teraz oddycha, głębiej, niech zakaszle... -uczulona jest na coś....... Pimach 😍 jako kobitka w błogosławionym stanie pierwszą cie całuję i pilnuj się i najważniejsze nie martw się 😍😍😍... Dziewczątka Wy moje kochane, na polankę miałam wskoczyć w piatek wieczorkiem ale niestety ponieważ od paru tygodni zostałam lordem Waderem to póki co musze się w gwiezdne wojny bawić :-)kolęd w tym roku nie pośpiewam bo z takim głosem .......no chyba ze Rubik mnie zatrudni do klaskania.... I jeszcze ten mój apetyt, coś niesamowitego, moge pożreć konia z kopytami a na to jeszcze wwalić zasmażkę i bekonik...a tak chciałam na tę dietę...skończyło się na tym że jem raz dziennie... od rana do wieczora...i nawet stosuję dietę niełączenia nigdy jedzenia nie łączę z chodzeniem bo mam kolkę...stepperek cichutko urzęduje w łazience zupełnie sam ,samiuśki i nawet oczkiem nie mryga w moim kierunku....W domu koty fruwają jak fruwały a tu Święta za pasem i do tego wigilia na 12 osób którą niby ja mam przygotować.ha ha ha ha ha ...to taki żart jest.....ale mam Was kochanieńkie i mnie na duszy od razu jakby weselej...kurczaki zaraz musze na NK wskoczyć, bo się rano nie zdążyłam w pośpiechu do Was zapisać, nie bardzo wim gdzie Was szukać...ale pójdę wedle dwóch buczków..i minę trzy brzózki to może na zakręcie mnie Do2Do przywita he he he he he he, musze sie cofnąć i Was poczytać...ciekawe jak tam Wasza żurawinkowa...no i co tam narozrabiałyście z Cichym, czy piórka są obskubane ? Lord Wader

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von reklama von

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja i kropka poszła von reklama teraz ja i kropka poszła von reklama teraz ja i kropka poszła von reklama teraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklamateraz ja i kropka poszła von reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny gilet przez ciebie mam te blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz krwawić do kotleta użyj giletta chcesz krwawić do kotleta użyj giletta chcesz krwawić do kotleta użyj giletta chcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj gilettachcesz krwawić do kotleta użyj giletta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie uparcie i skrycie ach kocham cie gilettcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ta stronka nie ma końca...zmęczyłam sie, a wogóle to dlaczego tu taka cisza ??????????????????? hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotąd jeszcze mnie twoje pocałunki palą! Gra mi krew, gdy uściski twe wspomnę gorące -- I syrenich uśmiechów utracone słońce -- Do dziś drżę pod twych źrenic niewidzialną stalą. Widmo, co mi jak upiór krew wysysasz falą -- Niebo mych mąk, rozkoszy moich piekło wrzące, Źródło żądz, wiekuiście w snach zmartwychwstające: Po smutkach niepowrotnych noce me się żalą! Krynico mej potęgi ?- i razem niemocy, Córo bogów słonecznych i demonów nocy, Święta królowo grzechu, łez moich władczyni: Lękam się cię zapomnieć, lękam się wspominać. Nie wiem, czy błogosławić, czy cię mam przeklinać, Bo sam skazałem siebie na żywot w pustyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nieba płynnych pogód, o ptaki, o natchnienia. Nie wydeptana ziemia, nie wyśpiewane Bogu te drzewa, te kaskady iskier, ten oddech nieba, w ramionach jak w kolebach zamknięty. Jak cokoły drzewa z szumem na poły; serca jak dzbany łaski, takie serca jak gwiazdki, takie oczu obłoki, taki lot - za wysoki. Słońce, słońce w ramionach czy twego ciała kryształ pełen owoców białych, gdzie zdrój zielony tryska, gdzie oczy miękkie w mroku tak pół mnie, a pół Bogu. Twych kroków korowody w urojonych alejach, twe odbicia u wody jak w pragnieniach, w nadziejach. Twoje usta u źródeł to syte, to znów głodne, i twój śmiech, i płakanie nie odpłynie, zostanie. Uniosę je, przeniosę jak ramionami - głosem, w czas daleki, wysoko, w obcowanie obłokom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co faceta łączy z kotem? 1. Wrzeszczy kiedy jest głodny. 2. Zawsze pcha się do łóżka. 3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry. 4. Kiedy ktoś go pogłaszcze zaraz domaga się więcej. 5. Lubi ocierać się o twoja przyjaciółkę. 6. Nie lubi obcinania pazurów. 7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety. 8. Ciężko przemówić mu do rozumu. 9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa. 10. Nie sprząta po sobie. 11. Wpycha nos do każdego garnka. y dzień. 13. Cały czas by spał. 12. Nie wyjaśnia, czemu zniknął na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory - jestes normalnie niezastapiona... choc przyznam ze Twoja wypowidz przeczytalam nie calkiem w calosci bo mnie durna reklama na to nie pozwolila.... wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lachonki Do2do - szkoda gadac, marudzi....marudzi.....;) Ory - 😍 Lola - co jest?? gdzie ty jestes jak cie nie ma?? 😍 jak tam twoja słodka psinka?? DONIA - Tak jak któras dziewczyn napisala, zbliza sie koniec roku .... ja tez karmie sie nadzieja ze 2009 bedzie lepszy - bo jak bedzie gorszy to chyba pojde w kaftan. Trzymaj sie KOCHANA 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, nizej podpisany Penis, zwracam sie o podniesienie wynagrodzenia z nastepujacych powodów: - Wykonuje prace fizyczna - Pracuje na odpowiedzialnym stanowisku - Przede wszystkim pracuje glowa - Pracuje takze w weekendy oraz swieta panstwowe - Pracuje w zanieczyszczonym srodowisku - Nie otrzymuje wynagrodzen za nadgodziny i prace zmianowa - Pracuje w zaciemnionych warunkach, o zlej wentylacji - Pracuje w warunkach wysokich temperatur - Niebezpieczenstwo chorób zawodowych Penis Odpowiedz z Dzialu Kadr: W nawiazaniu do poruszonych argumentów informujemy, ze uwazamy je za calkowicie bezzasadne, poniewaz: - Nie pracuje Pan w systemie 8-godzinnym - Ciagly Pana sen przerywaja jedynie krótkie okresy twórczej pracy - Nie zawsze wykonuje Pan polecenia Kierownictwa - Nie przebywa Pan w wyznaczonych miejscu, ale ciagle je zmienia - Za czesto robi Pan przerwy w pracy - Nie wykazuje sie Pan inicjatywa i checia dzialania, która jest wymuszana presja i stymulacja Kierownictwa - Zostawia Pan balagan po zakonczeniu zmiany - Zaniedbuje Pan zdrowie i wymogi BHP, np. nie zakladajac odpowiedniej odziezy ochronnej - Unika Pan pracy jedna zmiana po drugiej - Czasami opuszcza Pan miejsce wyznaczone przed ustalonym czasem - I nade wszystko podejrzane jest to, ze przychodzi Pan i wychodzi z pracy taszczac dwa podejrzanie wygladajace worki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×