Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Okey ja vel Roberto , Kajetane, Ory jestem już w poczekalni na NK teraz cichutko i pokornie prosze o przyjęcie mnie do Waszej gromadki...jako WASZ LORD WADER obiecuję sumiennie wywiązywać się ze wszelkich zobowiązań, zwalczać pomarańczowych, tępić w sobie nałogi ;-) i być zawsze i o kazdej porze gotowym na żurawinkowe szaleństwo .....dodatkowo z okazji tego że już coraz bliżej święta zaczynam wyglądac na Mikołaja i obiecuję pierwsza poinformować z której strony nadleci, tak zebyśmy mogły załapac się na najlepsze prezenty, a jako że napewno będzie przelatywał nad nasza polanką mamy szansę na super kolędowanie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra...kurczaki założyłyśmy sobie nowe forum naklikałyśmy 10 stron, i cisza..dziewusie co z Wami ? MAJKA Do2DO DONIA MIMOZKA MYCHA MAMA MYSZKA SERUM LOLA KICIAKOCIA PIMACH OBELIXOWA DESPERADO MAFINKA SZCZĘŚLIWA UFFF mam nadzieję że żadnej nie pominęłam :-)..buziaki stokrotne Wam ślę..i szybciej niż zwykle odpływam w objęcia Morfeusza..ale to efekt dzisiejszych atrakcji...i zapewne pogody, zdrzemnę sie troszeczkę i będę marzyła...o.....przystojnym księciu na bialym rumaku który przyjedzie i powie ...wskakuj mała..a ja z \"lekkością\" podniose nóżkę żeby założyc w strzemię i okaże się że bez drabiny to ani hu hu hu...książę się wkurwi i odjedzie szukac innej księżniczki i znowu zostanę sama ze swoim grubym dupskiem, ale nie będę sie roztkliwiać tylko pójde do kuchni i zjem kanapeczkę, od razu mi sie humorek poprawi...Potem wróci szacowny \"m\" z pracy burknie to i owo, usiądzie ciężko zmęczony w fotelu i tradycyjnie zrobi psssyk puszką z Leszkiem. Acha Leszek to ostatnio przyjaciel domu, jest półlitrowy, zielony i brzydko pachnie ale zawsze jak mój \"m\" siada w fotelu to Leszek od razu jest koło niego. Mogłabym latać goła dookoła tego fotela a mój ślubny i tak widziałby tylko Leszka, taki to gość... No ale trudno, ja musze zaprosić koleżankę Valenzię i będzie komplet, ona jest co nieco dołem rozbudowana ale przynajmniej zapach ma świeższy i jakoś tak lubię ją pod serek rockpol zaprosić i winogronka, w jej towarzystwie zaczyna mi lekko szumiec w głowie :-)...melanholinjnie mi się na duszy zrobiilo, ech może ja dzisiaj pojde po tego Leszka, wkońcu skoro i tak do Wigilii nie schudnę to te 500 kcal nie w te czy we wte nie ma wiekszej różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrr.wrrr.wrrr....Okey..chcecie bajki oto baja była sobie....nie zacznę inaczej...za siedmioma górami za siedmioma lasami...nie ...bajka musi być współczesna królewna w lateksowej obcisłej sukience znudzona sączyła drinka myśląc o tym skąd wytrzasnąć na wieczorną balangę tak na szybko księciunia. Bardzo zależało dziewczynie żeby wszystkim pozostałym księżniczkom w lateksowych ciuszkach oko zbielało, na widok księciunia. Nie ma wyboru, musi odstawić szklaneczkę z drinusiem włożyć lateksowe kozaczki i wyfrunąć w poszukiwaniu księciunia. Jej blond główeńka nie mogła jednak wpaść na pomysl w którą stronę swiata polecieć...Usiadła na kamieniu i zaczęła rozmyślać, może w prawo..nie tam bagna a na bagnach grasuje ksieciunio od siedmiu boleści, może więc w lewo...nie tam w lewo łąki i grasuje zmanierowany księciunio, może więc na wprost ? o tak poleci na wprost, przed siebie ale ominie wioskę bo w niej Moskal stoi.... cdn.................ciesz się że nie szczekasz taka balanga była :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORY:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D: normalnie padlam ze smiechu :D lateksowa krolewna :D no to mi się odrazu nasówa na mysl JOLKA z BB czy czegoś tam z tipsami taka :D Ja dotarłam dopiero do domku z młodym i jeszcze w tesco byłambo syncio mnie wpierniczyl w pierniki znów :( chyba pojade do tesciowej po trochę i nie bede sie bawić w pieczenie :) Nieźle to sobie wykombinowalam :) Nie wiem jak wy ale mnie dzisiaj tak wywiało że uciekam po herbatke z cytrynką i pod kocyczek :) Poklikam po tem bo mnie dziecie przegania:( JESOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO po co ja mu kupiłam nową grę batmana :( mam za swoje :( KOcham was 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszystkie Dziewojki byly za zalozenien nowego to piczku i co? i klikac nie ma komu... LENIUCHY zabierac te dupki i klikac mnie tu!!! no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory, u nas kroluje Leszek w przebraniu., Nosi bodaj biało-czerwoną kieckę przepasaną szarfą z napisem: Żywiec. Nawet postanowilam na nim się wzbogacić i zaczęłam namiętnie kolekcjoonować odpadki po owych spotkaniach, już czułam te brzęczące monety w kieszni i ... za worek puszek dostałam... 3 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do2do, mnie to zajęło 4 lata, ale pomogło (chyba) ziółka albo żelik. Dokładny winowajca nadal pozostaje nieznany. Gdybyś potrzebowała wsparcia, służę. Mycha, jezdem, ino leżę i kwiczę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach - lezaj lezaj i wstawaj bo przecie kazali... jak bym byla blizej to bym nawet za Twojego lokaja mogla robic byle bys tylko grzecznie lezala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i majka spojrz - nie Ty jednak uprawiasz teatr jednego aktora... ja mam to samo... jak jestem i moge to wszystkie wywiewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zdycham i z wc nie wychodzę chyba dopadł mnie Rota więc juz łyklam 2 stoperany ale jeszcze mnie mdli :o !!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIEWCZYNY NIE WIEM KTÓRA Z WAS WPISAŁA CICHEGO DO NASZEJ KLASY SKORO NIE CHCIAŁYSMY ABY INNE WIEDZIAŁY O NASZYM ISTNIENIU ( NOWY TOPIK I KLASA) pOZWOLIŁAM SOBIE JAKO MATKA ;) CICHEGO USUNAC GO Z STAREJ nk I USUNAC KITKE I 3 SWIERZYNKI ZE ZNAJOMYCH CICHEGO . zOSTAŁA JESZCZE aBSTRAKCJONISTKA BO NIE WIEM CZY ZAWIADAMIAMY JĄ CZY NIE ??????????????MAM NADZIEJĘ ŻE NIEMACIE MI ZAZŁE . Czekam na info od was?????????? 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do - ja bym abstrakcjonistke stanowczo zawiadomila... fajna z niej babeczka przeciez... i jakos mi tak glupio ze jej tu z nami nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA- oj ujeła bym przesrane:) ale chyba mnie ten stoperan trochę zablokował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do - ja tez mam przesrane choc nie doslownie... brakuje mi jakiejs pozytywnej motywacji do wszystkeigo po prostu, do zycia, do wstawania co dzien... zawsze bylam niepoprawna optymistka a gdzies mi sie to pogubilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie sprawę, ze Wy wszystkie już pewnie w objęciach mężów, księciów i innych cichych spicie ...... Jestem padnieta .... nawet dokładnie Was nie poczytałam .... zrobię to jutro .... Buziaki dla wszystkich, szczególnie dziś piszących :) A ja miałam dziś normalnie powalony dzień ... same nerwy od rana .... różnice poglądów z mężusiem :P .... pomarańczowy badziewiak na forum .... potem zadyma w pracy .... A teraz jeszcze brakuje, żeby mnie dobił mój pan, bo po porannej rozmowie coś mało kontaktowy w dzień był ..... pewnie zaraz z roboty wróci to sie okaże .... No ale rozedrę koszulę na wydatnej piersi swojej - niech dźgnie nozem i zakończy tę dzisiejszą farsę żywota mojego marnego :P I nawet nie powiem \"kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem \" ... A niech tam, szlak z tym ..... niech mnie ukamienują , a potem będę ich straszyć :P:P:P:P No ale moze jednak stanie (staną obaj :P) na wysokosci zadania i postanowi jeszcze raz podyskutowac ? :P Zobaczy się :) A tak wogóle sory za mój poranny wybuch na forum, ale nie trawię takich buraków jak jasna cholera .... Bo w takie podchody, obgadywanie i anonimowe teksty to się moja 10-letnia córcia bawi, a ja już i za duża i za stara na to jestem ..... No i jasne sytuacje lubię .... No i dlatego jutro w nowej NK zakładam swoje nowe mini-forum .... zresztą jutro same zobaczycie .. najwyżej się Wam nie spodoba ... dupa z tym :P:P:P Pa Lachonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno ... dziewuszki, jeśli któraś z Was nie chce mieć nic wspólnego z nowymi dziewczynami z topiku 30-tek i nie chce być w starej NK, żeby mniej znane Wam osoby nie miały na Was namiarów, to może sie stamtąd wypiszcie, bo tam nowe dziewuchy dopytują sie kiedy zostaną wpuszczone .... Co prawda klasa powstała za naszej kadencji, ale wydaje mi sie, że głupio byłoby teraz ją likwidować ... no i niech i one cos mają po nas cudownych :P skoro my mamy już swoją własną klasę . Ja póki co będę i tu i tu ... co by mieć baczenie na to co sie tam dzieje :P:P:P No chyba, ze Wam się moja propozycja nie podoba ... to piszcie .... byleby na czarno ... bo ja sercowa jestem i przy kolejnym nerwie jeszcze na klawiaturze zejdę :P:P:P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wciągnęłam princessę z paczki któregoś mojego dziecka :P i nastrój jakby spokojniejszy się zrobił ... stara a taka głupia .... nie wiedziałam, ze mi cukru w cukrze brakowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko - ja tu jeszcze siedze ale pewnie juz pofrunelas w kierunku dyskusji.... ja dzis dyskutowac nie mam z kim i jutro pewnie podobnie ale czas byl przywyknac... ;) niestety delicyj slodkosciowych w chalupce brak wiec sie nie pociesze... :P a co do nk masz racje tez tak sobie myslalam ze jak ktoras nie chce byc przez nowe widziana niech sie wypisze i zostanie tylko w nowej klasie... ja bede w obu miejscach... moze jak one tak beda o tym odchudzaniu medzic to w koncu sie zabiore... a tutaj za to mam swiety spokoj i jak nie chce nie pamietam ze ja w ogole mam jakies waleczki ;) buziole dla wszelakich jeszcze a potem juz nie spiacych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki doli i niedoli Jak już pisałam mój M szusuje w Alpach wiec w obiecia jego wpaść mi sie nie udało .ale.....coś o tej godzinie co Majka to pisała mój pan zadzwonił i oczywiście wyrwał mnie z głądokiego snu....za co mogła bym mu łep urwać.......małao tego narąbany jak meserszmit(chyba sie przypioł do naszego rurociągu i chlał z tego trójnika co to miał być zamontowany.A najbardziej podniósł mi ciśnienie wymuszajac na mnie zeznania jaki to on ogier jest w łóżku.....porądało faceta doszczętnie....chyba mu Alpejskie Mleczko zaszkodziło(czytać powietrze) Wiecie co oni tam pojechali w 9-ciu chłopa i poprostu po trzech dniach baby im brakuje. Nie omieszkałam zadzwonić dzisiaj rano 7,00 i zelzi go jak psa....co mi po tym jak on filmu nie ma i nie pamięta co do żony mówił....i tyle jego. Ja już po serku wiejskim i właśnie piję kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Lachonki 👄 lolus - o takiej nieziemskiej porze to czlowiek wstajacy rano raczej spi (choc przyznam ze doslownie chwile przed Twoim wpisem sie polozylam ;) ) serum - faceci to faceci i juz... to jakies chyba stworzenia z innej planety naprawde... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Dziewczyny zaraz Święta, a ja taka niemiłosiernie gruba jestem, ze znów nie będę miała co na siebie włożyć, buuu i Sylwester, a u mnie żadnych planów, nic, zero, dupa! i okres jeszcze dzisiaj i wszystko mnie boli, buuuu i chciałam Wam jeszcze powiedzieć, że te trzy bułki o których ostatnio pisałam to ja nie zjadłam w ciągu całego dnia, tylko na raz jednym ciągem na kolację... Jaka ja beznadziejna jestem....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA ........nic sie nie martw ....te bułki to były dawno i mie prawda .....już strawione i zapomniane u mnie też. A co do Sylwestra to jeszcze coś zaplanujesz ...jest troche czasu. Bo jak ja pomyśle o swoim to ściska mnie w dołku .....mój w tym roku w górach na stoku .....a ja nie jeżdżąca na nartach jestem i co!!!!! Juz kiedyś próbowałam sie nauczyć ,ale nic nie wyszło ,no może nic to nie ,ale nabawiłam sie kontuzji kolana na półroku ,bo ta cholerna narta sie nei wypieła ......wnerwia mnie jak wszyscy do okoła (znajomi którzy jeżdzą na nartach próbują mnie do nich przekonać i nie rozumiejąże ja nie chce i nie lubie.....a żeby było śmieszniej to jednego gościa żona nie jeździ ,ale mnie poucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze bo mi sie to poprostu nie podoba, cierpią dziewczyny a naprawde nic nie sa winne! wciągneły sie w kafe odchudzanie i nas polubily, my zniknełyśmy ale i Cichy też!!!cyt.:\" aniulka1979 (aniulka1979@tlen.pl) aniulka1979@tlen.pl no to suoer poczatek dnia... Cichy mnie usunal ze znajomych, pieknie k**wa pieknie????????????? za co pytam? przeciez bylam wierna??? Wiecie naprawde sie cieszę że tu jestem ale tak nie możemy robić bo jak to się wszystko wyda to wyjdziemy na prawdziwe kretynki! Przeciez one nam nic nie zrobiły!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki❤️❤️❤️ a ja marzę o wakacjach i sloneczku i plaży i o eszystkim byle tylko nie mysleć o robocie, w której jestem zagrzebana po uchle, dosłownie!!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJA KOBITKI sorki ze zaraz do was nie dołączyłam ale miałam problem z kompem Ciesze sie razem z wami ze mamy osobny topik Tam poprostu było za tłoczno 🌼 🌼 🌼 🌼 Bardzo mi was brakowało moje kochane starowinki 😍 😍 Ja siedze teraz w domu to napewno bedziemy w stałym kontakcie wiem ze moge na was polegac juz sie przekonałam 🌼 🌼 🌼 A co do mojego odchudzania to szczerze powiedziawszy zaniedbałam sie ale waga ani nie wzrosła ani tez nie opadła jednym słowem czuje sie dobrze z tą waga ale bede dzielnie walczyc zeby chociarz troszke jeszcze w dół poleciala 🌼 🌼 🌼Pozdrawiam was gorąco i śle wszystkom psiapsiułeczka buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki...to ja jestem winowajcom :-( i to ja wpisałam Cichego do naszej nowej klasy :-( poprostu i najzwyczajniej w świecie nie pomyślałam :-( DO2DO sorki..narozrabiałam, zgadzam sie z Szczęśliwą nieładnie wyszło...i to cholera z mojej właściwie winy, bo bezmyślnie wpisałam Cichego :-( strasznie mi żal i głupio i nie wiem jak w tej sytuacji się zachować...help, podpowiedzcie cosik...dziewczyny, czuję się jak ostatnia kurew a to tylko z bezmyślności, ja nie usuwałam nikogo ze znajomych Cichego i wogóle mam do dupy samopoczucie, męczy mnie moralny kac...HELP jakiś mądrości mi potrzeba... Doniu..ja też gruba jestem jak beka, sylwester za pasem i też żadnych planów, do tego wczoraj synuś złapał rota wirusa.a mała boli gardło, szykują sie dwa dni latania po lekarzach bo dzisiaj też się nie dostaliśmy nawet prywatnie, ale co sie dziwić pogoda jak widać, normalnie tylko usiąść i płakać..napioszcie coś bo głupio sie czuję, depresja mnie zjada, i jeszcze pada deszcz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać Lalunie, żółtko wciągać i do pisania !!! :P Poranne wciąganie białka (:P to dla wczorajszego pomarańczowego badziewia :P ) pozostawiam decyzji własnej :) Doniu :) mam nadzieję, ze nastroje w rodzinie pomyślniejsze 👄 Pimah :) klikaj do nas z pozycji horyzontalnej (czytaj : leżącej) i pisz co u Was 👄 Mycha 👄 do garów mi !!!! Sorki, chciałam powiedzieć DO KSIĄŻEK I NOTATEK WŁASNYCH :P Bo chyba terminy pracy licencjackiej cośkolwiek bliskie już są :P I pamiętaj, że nauka to do potęgi klucz !!!!! ..... i oszłamiającej kariery woźnego :P:P:P Do2do :) oby dzisiejszy dzień nie miał już dla Ciebie przyspieszenia na zakrętach .... w drodze do kibelka :P 👄 Serum :) Do pana po powrocie zastosuj tradycyjną karę - \"woda i sex\" ( kiedy niegrzeczni panowie powinni pić wodę -przed czy po seksie ? Odpowiedź- ZAMIAST :P ) A jeśli chodzi o Twoje wczorajsze kojarzenie :P to ustalmy, że związane było z galopującym katarem alergicznym i wstrząśnieniem mózgu powstałym podczas upadku ze schodów :P:P:P Co prawda udadłaś na dupencje, ale stamtąd impuls do mózgu też przecież musiał dolecieć :P:P:P Mafinko :) Mam nadzieję, ze Twoje zdrówko już oki, a i Twój pan jeszcze testamentu nie spisał :) I powiedz mu, że co prawda katar to poważna sprawa, ale słyszałaś o wypadkach cudownego ozdrowienia :P:P:P Ory :) No to Twoje wczorajsze zwalczanie reklamy ....... Pokochałam Giletta :P I widać, ze jeszcze nie pora rocznego bilansu :P (wiem coś o tym, bo moja mama też księgowa ... )Kobieto !!! Marnujesz sie !!!!! Rymujesz jak Szymborska :) Zapisuj wszystko , bo jeszcze niezłą kase na tym zrobisz !!!! I pamiętaj - jak latex to przede wszystkim dla mnie :P Ciastek 👄 będzie oki :) Mama :) No gdzie sie modelka podziewa ? 👄 Kicia:) A Ty to już wogóle z tymi swoimi smarkatymi studentami się skumałas .... Wogóle do nas nie piszesz .... Już nas nie lubisz :( Uznajesz tylko takich co poniżej 24 na liczniku mają 😭 A wczoraj Cię na NK widziałam, że o focie nie wspomnę :) Szczęśliwa :) Już po 1 śniadanku ? :P 👄 Mimozka :) Niby jesteś, ale tak właściwie to Ciebie nie ma ... 👄 Lolka 👄 jeśli myślisz, że wyłgasz sie swoimi marnymi nocnymi wstawkami to jesteś w błędzie :P Jeszcze kilka takich dni a zażądam L4 !!!! I nawet szczenię nie będzie w stanie Cię usprawiedliwić :P Dziołchy - co ze starą NK ? dajcie znać kiedy mogę podać link w starym topiku. No i czy któraś pisała do Abstrakcjonistki ? Bo może być głupio ..... A na koniec informuję, ze postanowiłam dziś okazać wielką łaskawosć okolicznym osobom i humor jakby nieco lepszy postanowiłam mieć :P Wczoraj z panem też nie było źle :P W dzień na 1 marnego eska odpisałam równie wylewnymi 2 słowami :P wieczorem po swojej pracy demonstracyjnie nie zajechałam do firmy (a robię to zawsze), nie zadzwonilam, no i kiedy wyszłam z łazienki powitał mnie mężowski uśmiech nr 6 :P Łaskawie obejrzałam parę fotek z \"lotu ptaka\", wysłuchałam kilku opowieści i poszliśmy lulu :P Jeśli któraś byłaby zainteresowana to możecie obejrzeć filmik z niedzielnego lotu kolegi mojego M .... zaraz wkleję link :) I tylko dodam, ze jest tam zdecydowanie za mało \"kurwa\" ... kurwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×