Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hejeczka :) O dzisiejszym forum 30 powiem tylko tyle ... heh ... :P Kicia :) mam nadzieje, ze wybaczysz mi .... pozwoliłam sobie na jeszcze jeden .... no dwa wpisiki do kamilki :) ale już więcej nie będę !!!!! :):):) A u mnie dziś, jak to we wtorki, pernamentny brak czasu :O Uciekam szykować się do pracy ... muszę sobie jeszcze 2 tipsy zrobić, bo mi się cholery uwaliły :P Donia :) dzięki za kremiki ;) I wogóle buziołki dla wszystkich 👄 nie wymieniam, co by się pominięte nie nadąsały :) kocham Was wszystkie tak jak Lola :) Im mniej wymieniam tym bardziej ajlowjuwaswszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać .. weszłam dziś na wagę .... i zobaczyłam ..... ździebko powyżej 63 kg :) Zważywszy na tryb życia, jaki ostatnio prowadzę oraz paczki mikołajkowe :P którymi z dziećmi się wspólnie żądzimy :P to duuuuuży sukces :) Myślałam, ze jestem tak koło 66 :) do wieczorka :) 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choroba, też się nie oparłam i jej odpowiedziałam. Tyle radochy co ten imbecyl mi sprawia, to chyba nikt. No, laseczki moje kochaniunie! Jak tam dzionek? Muszę się zrywać do pracusi. Zjem sobie jajeczko, lub dwa, może w pracy jabłuszko... Oszukuję się, to fakt. Wiecie, u mnie problem jest taki, że ja w pracy, to nie mam nawet czasu herbaty wypić. Bo przerwy mam 15min, z tego zawsze i tak parę jeszcze stracę, więc zanim się woda zagotuje i zaleje, to już muszę lecieć. Wracam to jest zimna, a takiej nie lubię. No i finała jest taki, że parę godzin nie jem i nie piję, a jak wrócę do domu to wiecie co się dzieje. NADRABIAM :( I co z tego, że wczoraj chciałam zrobić głodówkę i was wieczorkiem zaskoczyć?? Zeżarłam michę makaronu z warzywami i pół mikołaja (sporego , 110 g). Napisałam wczoraj, że "trochę" makaronu, bo aż mi głupio było... Moja mama próbuje mi dokuczać, żeby mnie zmobilizować, bo ona ostatnio ładnie schudła i teraz nie może się od facetów opędzić. Dzwoni wczoraj wieczorem i pyta co i jak , no to mówię, że jemy obiad, a ona "no to się nie dziwię, że tak wyglądasz! A co jesz?" no,mówię makaron... "super dieta!" na to moja mama. No i co? No i nic, zjadłam do końca, poprawiłam mikołajkiem... CZARNA DUPA! Moje Panie! Wielkimi krokami zbliża się @, więc nic nie mogę poradzić. Skonczę jeść i już mnie ssie w żołądku... 😭 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane szczypioreczki chcialam sie tylko przywitać jestem w trakcie gotowania obiadku bo mój M na dugą zmiane Potem bede 🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was Kochane.... ale mam takie zaległości i wogóle urwanie dupy.. Kochane całuski i wieczorem popiszę juz napewno... Moje serce dla Was 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kobitki kochane 👄 I LOVE YOU do bolu ❤️❤️❤️ ja to teraz taka zapracowana jestem ze nie mam czasu kompletnie na nic... i to wszystko dlatego nie pisze... koniec roku to jakis koszmar i cyrk totalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znowu :) No to pazury zrobione, tapeta na ryjku też, lecę do pracy :) Do wieczorka :) ps. Abstrakcjonistko, no właśnie ... nie ma Cię w NK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko z córką. Wygrałam z babsztylami w PZU!!! Przyznali się do błędu, ale czy W-wa to uzna, tego nie wiem. Zakupiłam kilka kubków jako prezentów i padam na ryj. U nas szaro i buro, raz pada deszcz, a raz świeci słońce. Zeżarłam dwa tymbaliki i chyba pójdę spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abstrakcjonistko - ja jestem za apelem Dziewczynek zebys sie do nas bardziej odzywala i dolaczyla do nk pimach - a mialas sie nie przemeczac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj to wygląda! dwa żelowe pazury mi odleciąły i w piątek mam dopiero wizytę. Kurcze wygląda to koszmarnie ale musze wytrzymać! Powiem wam że super wyglądają te żelowe pazurki mam je od 25.10 ale jak patrze na płytkę tych dwóch to masakra i mysle że jeszcze zrobie raz wypełnienie i je zdejmę bo latem będa koszmarne. A moze wy macie inaczej nie takie zniszczone/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abstrakcjonistko - podpatrzylam sobie wlasnie na 30stki i co widze... ze tam napisalas... chyba sie jednak lepiej czujesz tlumaczac reguly odchudzania... ale nie martw sie pewnie i my bedziemy sie w koncu odchudzac po swietach... bo teraz to raczej nie da rady ;) szczesliwa - dasz rade dotrwac do piatku choc wierze ze malo Ci komfortowo... a plytka zawsze sie tak niestety niszczy pod tipsami i to wszelkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach gratulacje z okazji wygranej z PZU i powodzenia w dalszej walce bo zdaje sie ze ktos tam jeszcze ma cos zatwierdzic o ile dobrze zrozumialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa - to na pewno wszystko przez to ze sie nie pytamy... i abstrakcjonistce przykro ze nie moze byc nam pomocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha , ja sie wcale nie czuje dobrze:(, a napisałam bo pytanie bylo skierowanie do mnie, - nie wiem co pisać, czasem czlowiek na w zyciu \"dziure\" i nic mu sie nie klei, a ja nie jestem wylewna jeśli chodzi o swoje zycie prywatne, teraz siedze w pracy i od czasu do czasu odrywm sie o papierów , aby odpocżąc a za chwile znów pracuje, w sunmie nic sie u mnie nie dzieje , wiec czytam co WY piszecie a ja ktoraś mnie o cos zapyta chetnie odpowiem, chyba czasem potrzebny sie taki stan aby zebrać sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już wszystko kurna wiem , wiem co moge jeść co nie i że ćwiczyc muszę, ale co z tego jak ja na świeta czekam i w końcu musże miec jakięś noworoczne postanowienie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abs - trzym sie cieplutko i chyba masz racje ze czasem tak musi byc... szczesliwa - no coz... obie wiemy jak ostatnio nam to odchudzanie wychodzi... a raczej nie wychodzi... mi za to swietnie tycie wychodzi i wole Wam nie mowic ile mam na liczniku bo to zalamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa - uwierz mi ze nie przesadzam - 7 z przodu juz jest wiec teraz mam powazna szanse na nowy rekord zyciowy po swietach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wlaśnie bylam na 30 🌼 Majeczko skarbie mam wielki szacuneczek dla Ciebie i innych szczypioreczków dajcie sobie spokój z tą 🌼 kamilą bo to szkoda słow i czasu pisać do niej Ona powinna sie leczyć ale nie wiem czy to nie jest juz za pożno w jej przypadku Czy ją da sie wyleczyć ???? 🌼 Ja sie dziś oczyściłam z grzeszków i mój M tez tak ze myśle ze narazie bedzie oki między nami Kobietki nieraz wychodze z siebie tak miciśnienie podnosi albo ja sie juz starzeje albo juz nie mam takiej cierpliwości do samca 🌼 Tak sobie siedziałam dziś nad moim zeszycikiem z przepisami i nie wiem co mam upiec na Świeta ja chce co innego a moje dzieci co innego i pewnie zroibie po połowie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogę, że mnie ta cała Kamilka23 ominęłą............. wiem wpadłąm tu jak po ukrop..... ale dopiero teraz poczytałam co nieco.. ..a nie sądzicie, że ta cała Kamilka to ktoś dobrze nam znany?? bo ja tak podejrzewam... A co u mnie? Wielka dupa...... znów podjadam, w piątek mam służbową kolację wigilijną i to w sumie taką ważną.....Powinnam "olśnić" parę osób swoim wyglądem......(nie to co myślicie) szczególnie z przedstawicielstw kazachstańskich, wietnamskich i innych... a mi sie nic nie chce tylko jeść ......... brzuch mam wileki od @, że ho ho!!!!!!!!! Wogóle DUPA DUPA I JESZCZE RAZ DUUUPA!!!!!!!!!!!!! nawet nie mam jeszce prezentów kupionych brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×