Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

A ja wam powiem tak jak dla mnie to to wszystko to :D PIERDUT I OKANT STOŁU :D:D:D:D:DJA MAM WAS MOJE KOCHANE ❤️ uciekam umyś główecję co bym już wogle jak dziad nie wygladała ;) 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie🌼 a ja się ciesze ze wcześniej powiedziałam dowidzenia i nie musiałam sie obrzerać z popapranymi i zakompleksienowymi dupami, mam ich daleko w dupie i nawet mi sie nie chciało paluszzkó strz,epić na takie nie wiadomo co!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja wszystkie nowe usunełam i mam spokój i porządek, a Omka napisał ,że czemu ją usunełam i zaprosi,a ponownie przyjełam szuję a ona ztakimi teksami to ją dzisaij zablokowałam a co!!!!!!!!! Pikseles]usta] słońce przepraszam pomyliłam z pimach , coś mi sie pokiełbasiło. Majka poprostu 👄 jesteście wszystkie poprostu zajebiste laski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, jeśli o mnie chodzi, ja się nie gniewam. Ale się porobiło... Do2do, Ty chyba jakiś Jankowski jesteś, że w odpowiednim momencie stworzyłaś nam ten kawałek pogłogi. Kto to wczoraj zazerał się parówkami w środku nocy? Mnie się też zachciało, a że nie miałam, zjadłam śledzia. Czy u Was tż tak dupiato za oknem? U mnie szaro, buro i ponuro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- to ja cię myslami zciagnełam bo kliknelam do ciebie na NK własnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- :( to ja ta parówka to moja sprawka:( ale na chłopa czekałam to sama rozumiesz;) SZCZĘŚLIWA- ja z Omką miałam dokładnie tak samo wczoraj przysłała mi zaproszenie i jak dzisiaj ją zablokowalam to mnie usuneła i niech się goni mam ją gdzieś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie siedzę w turbanie jak jaki talib i zaraz idę się modelować :) bynajmiej nie ciało bo tu to tylko fałdy w spodnie mogę poupychac i brzuchal wciagnac ale niewiem czy długo tak wytrzymam bo przecie wódeczkę pić muszę więc na modelowaniu włosow poprzestanę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ... wiem, że mi przejdzie, ale teraz jest mi jednak bardzo przykro .... Lola, daj im spokój .... teraz wszystkie pomarańczowe wpisy będą przypisywały Tobie ... jak już musisz sobie ulżyć wejdź w forum \"kochanki\" :P kiedyś tam przez przypadek zajrzałam ... niezły czad był :P .... takich kamilek tam na pęczki :P ale one to chociaż stałe nicki zazwyczaj mają :P a tak nawiasem mówiąc zajrzałam parę razy na nowe forum :P ciekawa jestem jak tam się rozkręci kamilka :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ.....witam paniusie.Ja to chyba jestem z innej planety ,bo za cholere nie rozumiem całej tej pieprzonej sytuacj na 30-stkach....dziwi mnie tylko ze KITKA nie zajeła żednego stanowiska,bo myśle że dla niej nowe czy stare to bez różnicy.....jedne przychodzą drugie odchodzą ważne żeby topik istniał ,bo i tak z nikim nie nawiazała nici przyjażni i porozumienia...!!!!jak to sie stało w naszym przypadku. Dziewczyny poszłam \"spać\" o 02,00 i dzisiaj jakaś taka skonana chodze wiec same rozumiecie sił brak,ale jutro jestem i sie melduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zajrzałam na stary topik i na ten ich nowy, jadą po nas aż buczy. A najlepsze jest to, jak przejrzałam ich tabelkę, nazwały się \"...odchudzanie po trzydziestce\", a tam tylko jedna ma 31 lat, reszta 25, 26, 28. One naprawdę mają jakieś problemy ze sobą, jak można w wieku 25 lat czuć się już \"po trzydzestce\"??? ABSURD. To tak ciężko było napisać po 20-tce, albo pod trzydziestkę??? One nawet liczyć nie umieją, a już te ich wywody, kto się jak zachowuje, to mnie już nawet nie śmieszą, bo to żenujące. Wszystkie takie kulturalne i elokwentne, że aż się rzygać chce. Bułkę przez bibułkę, jego maćka. No a Baśka i Omka to jakaś pomyłka, nic nie rozumieją co się do nich mówi, a wszystkich pouczają, jakby wszystkie rozumy zjadły. Więcej tam nie zajrzę, bo mi się serce kraje jak to czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, palnęłam Ci dłuuugi wywód na NK. Mam nadzieję, że sie nie obrazisz. Moja meda wczoraj była przez godzinę w domu, bo a to praca, a to piłka z jednymi kolegami, a to piłka z drugimi... Wrócił ok 23-ciej. A dzisiaj kostki go bolą, dupa i nie wiem, co jeszcze. Obiecał, że niedzielę spędzimy razem. I co? Jedzie na ryby z tatusiem. I jak ja mam się nie denerwować? Nic dziwnego, ze moje dziecko staje na głowie na usg!!! Wiecie, ja też mam taki niesmak po wczorajszym... Może dlatego zjadłam pół czekolady... Ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam gosci.............stop.......pojechali po kebab.......stop.......czyli dzis znow dieta.........stop.........alkoholu nie brak.........stop........serdecznie zapraszam........stop..........wasza goopia lolka.........stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przepraszam Was kochane ze tak Was ostatnio zaniedbałam, ale cholera nie mam na nic czasu, dzisiaj też niestety nie popiszę bo jedziemy z M do moich rodziców -na sex ;) pamietacie pisałam Wam kiedys jka mam sytuacje mieszkaniowąż. m jest juz wykapany, wyszykowany i stoi mi nad głowa wiec buźka ogromna i do napsiania jutro 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nie wiem o co chodzi bo nie mam czasu pisac, ale kilka nowych usuneło mnie ze znajomych na NK, no i chyba jakas zadymka tu była bo przeleciałam tylko wpisy i widziałam, że cos sie działo. Będę miała jutro ciekawą lekturę :) aha i musiałam dzisiaj pokazac mojemu m gdzie piszę z kim i co, tak tylko mu naświetlić, bo chyba chłopina zazdrosny był. Macie wszystkie pozdrowienia 👄 no to spadam, buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Pimach :) nie denerwuj się swoim panem !!! Klikaj do nas jak sie nudzisz!:) Na niektórych panów nie zawsze jest sposób .... a możeby tak pożalić się teściom, ze jego ciągle nie ma, a Ty boisz się o siebie i dzidzię ? Bo może teściu w nieświadomości żyje .... Zresztą sama nie wiem ... wszystko zależy od rodzinnych układów. Buziolki dla Was :) Doniu :) poprostu ... Doniu :) Mychotko "stosunkowo" dobrej nocy mówisz ? :P U Doni na pewno :P I u jeszcze kilku innych pewnie też :) Ale niestety nie u mnie ...... @@@@@@@ ................ :O:O:O:O:O:O ale za to na poprawę humoru osobiście kupiłam dziś sobie .... pęk tulipanów :) To będzie taka moja prywatna mała wiosna :) Uwielbiam tulipany :) Sama nawet nie wiem dlaczego :) Dla wszystkich odpoczywających, nudzących się , balangujących i stosunkowujących się :P:P:P wieeeelki buź 👄👄👄👄👄👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co porabiacie Lachoniste?? Mimozka witaj w nk:)😍 wszystkie sie stosunkują?? majka dzis tylko wacha - to juz zakumałam;)?? a gdzie twoj mąż - poleciał gdzies?? ja dzis wszamałam kebabik:) .... fatalnie.... ale czuje sie z tym bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka juz kumam ..... moja kuzynka (50 lat) mowi ze jak koń dobry to i po błocie pociągnie:p... takze pomysl nad tym:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko :) mój pan jest w pracy .... codziennie ..... 7 dni w tygodniu ... uroki własnego bisnesu :O:O:O do domu ściąga nie wcześniej niż 22.30 i to przy bardzo dobrych układach .... a średnio tak 23.00 -24.00 :O:O:O A jakbym mu powiedziała dzis, że mam @@ to może by jeszcze z kumplami drina zaliczył ...... tak więc cicho-sza proszę ..... :P:P:P O tamtym topiku wiedział i parę razy nawet zdaje się zaglądał kiedyś .... O tym nie ma pojęcia i niech tak zostanie :P:P:P chcę mieć jakąś swoją małą tajemnicę :P Może jak zorientuje się, że na starym piszę niewiele zacznie zastanawiać się co ja właściwie tyle przy kompie robię :P:P:P przydałoby się nieco zazdrości ... po tylu latach małżeństwa ... :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz coś dla mam :) Metamorfoza kobiety-matki ..... Twoje ubrania: Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosic ciazowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciaze. Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdluzej sie da. Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciazowe STAJA sie Twoimi normalnymi ciuchami. Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem cwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosly zadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiacu ciazy Ciuszki dzieciece: Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, segregujesz je kolorystycznie i skladasz równiutko w kosteczke. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chlopcy nie moga nosic rózowego? Placz: Pierwsze dziecko: Wyciagasz dziecko z lózeczka jak tylko pisnie. Drugie dziecko: Wyciagasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczenstwo, ze jego wrzask obudzi starsze dziecko.. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakrecac grajace zabawki w Lózeczku. Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluche co godzine, niezaleznie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluche co 2-3 godziny, w zaleznosci od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz sie zmieniac pieluche zanim otoczenie poskarzy sie na smród, badz pielucha zwisa dziecku ponizej kolan. Zajecia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. Twoje wyjscia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiadziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, ze ma dzwonic tylko jesli pojawi sie krew. W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz sie na swoje dzieciatko. Drugie dziecko: Spogladasz na swoje dziecko, aby upewnic sie, ze starsze go nie dusi i nie wklada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz sie przed wlasnymi dziecmi. Polkniecie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz sie przeswietlenia. Drugie dziecko: Czekasz az wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego. WNUKI: Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie wlasnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde taka pusta ta nasza galeria klasowa, szukam jakis fajnych zdjęć:) Majka ty na bank cos masz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki , to drugim tez zacznj ogladac bo dostaniesz zeza - a masz piekne oczy wiec troche ich szkoda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×