Skocz do zawartoΕ›ci
Szukaj w
  • WiΔ™cej opcji...
ZnajdΕΊ wyniki, ktΓ³re zawierajΔ…...
Szukaj wynikΓ³w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GoΕ›Δ‡ kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hej babolki :) ja teΕΌ !!! ja teΕΌ !!! ja teΕΌ !!! Znaczy do tego chudniΔ™cia !!!! styczniowego ..... Ja to bym chciaΕ‚a tak jakieΕ› 8-9 kilo, o ile przez najbliΕΌszy tydzieΕ„ mnie nie przybΔ™dzie :P Moja wymarzona waga to by byΕ‚o ,jak w stopce, 55 kilo..... Jak bym z niΔ… wyglΔ…daΕ‚a nie mam pojΔ™cia, bo w dorosΕ‚ym ΕΌyciu nigdy tyle nie waΕΌyΕ‚am :) No ale cΓ³ΕΌ ... na wigilie i nowy rok pomarzyΔ‡ przecieΕΌ moΕΌna :) nic nie kosztuje, a jak cieszy :P I juΕΌ nawet nie bΔ™dΔ™ siΔ™ zastanawiaΔ‡, ktΓ³ry to juΕΌ z kolei rok takie postanowienie noworoczne bedΔ™ robiΔ‡ :P Ale po cichu mam nadziejΔ™, bo rok temu byΕ‚o mnie parΔ™ kilo wiecej, wiΔ™c jakby nie patrzeΔ‡ zawsze to lepszy start w przyszΕ‚oΕ›Δ‡ :P No i z takim poparciem jak tu to chyba moΕΌna robiΔ‡ plany, no nie? :P Koniec przerwy, zmykam :) πŸ‘„[usta[πŸ‘„

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
Ja teΕΌ od stycznia bΔ™dΔ™ chudnΔ…c na razie nie napiszΔ™ ile zobaczymy po Ε›wiΔ™tach i sylwestrze ile dodatkowo mnie przybΔ™dzie. Ja piekΔ™ i w trakcie okazaΕ‚o siΔ™,ΕΌe nie mam amoniaku w samochΓ³d i rura do sklepiku, ale juΕΌ jestem i dalej gniotΔ™ (ciasto oczywiΕ›cie).

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
a ja jakieΕ› 14 kg i to juΕΌ by byΕ‚o superπŸ‘„ gdybym wazyΕ‚a 60 kg to byΕ‚ by szczyt moich marzeΕ„.....ALE JAK TO ZROBIΔ†!!!! W MOIM WYDANIU!!!!

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
LOLA........ale ja mam 40-stke na karku i inny metabolizm,wiec ja zeby ruszyć tłuszcz muszę jeść mniej niż Wy,ale może to rozwiazanie ...!!!

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
no tak,wiec moze byc takie samo menii,ale ilosci rozne.....moze byloby nam Ε‚atwiej.......

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
Mimozka:) sΕ‚oneczko zdrowiej szybciutko bo MikoΕ‚aja zarazisz i bΔ™dzie miaΕ‚ katar. Jak wtedy dzieciom prezenty rozwiezie? szybko siΔ™ kuruj i nie choruj wiΔ™cej😘 Dziewczyny ja to chyba z Wami te ponoworoczne odchudzanko zacznΔ™, wΕ‚aΕ›ciwie caΕ‚y czas siΔ™ odchudzam ale w grupie raΕΊniej:):):)

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
SZUKAŁAM W NECIE ZYCZEN A ZNALAZLAM KAWAŁY I WKLEJAM a)Dlaczego MikoΕ‚aj jest zawsze uΕ›miechniΔ™ty? Jako jedyny zna adresy wszystkich grzesznych dziewczynek .. b)Dzieci wybierajΔ… zawody aktorek, piosenkarzy, straΕΌakΓ³w, policjantΓ³w, itp. Tylko JaΕ› mΓ³wi, ΕΌe chciaΕ‚by zostaΔ‡ Ε›w. MikoΕ‚ajem. - Czy dlatego Jasiu, ΕΌe roznosi prezenty? - pyta nauczycielka. - Nie. Dlatego, ΕΌe pracuje raz w roku. c)Św. MikoΕ‚aj przyjechaΕ‚ do Etiopii i rozmawia z dzieΔ‡mi: - Dzieci, a czemu wy takie chude jesteΕ›cie? - Bo nie jadΕ‚yΕ›my od miesiΔ…ca! - Co! Jak nie jadΕ‚yΕ›cie, to nie bΔ™dzie prezentΓ³w!!! d)Do Pinokia przyszedΕ‚ MikoΕ‚aj. RozdaΕ‚ wszystkim w domu prezenty i rozmawia z Pinokiem: - O! ...widzΔ™, ΕΌe nie cieszysz siΔ™ z tego zwierzΔ…tka, ktΓ³re ci podarowaΕ‚em. - Bo ja chciaΕ‚em pieska albo kotka! - Niestety zabrakΕ‚o! ...inne dzieci teΕΌ nie dostaΕ‚y. - Ale ja siΔ™ bojΔ™ tego bobra! e)ŚwiΔ™ty MikoΕ‚aj czyta listy od dzieci. Otwiera jeden: "MikoΕ‚aju, MikoΕ‚aju, czyΕ› ty z lasu, czyΕ› ty z..." - Eeee, to czytaΕ‚em, myΕ›li MikoΕ‚aj i wyrzuca list do kosza. Otwiera nastΔ™pny: "MikoΕ‚aju nasz, duΕΌo paczek masz, jak CiΔ™ Ε‚adnie..." - Eeee, to juΕΌ znam. Otwiera nastΔ™pny: "Witaj ŚwiΔ™ty MikoΕ‚aju. Pisze do ciebie Zosia Kowalska, lat 5. ProszΔ™, MikoΕ‚aju, nie wyrzucaj tego listu i doczytaj go do koΕ„ca. A najlepiej... przeczytaj dwa razy. MikoΕ‚aju, to nie spam, to realny sposΓ³b na zarobienie pieniΔ™dzy...". f)KΕ‚Γ³ci siΔ™ mΔ…ΕΌ z ΕΌonΔ…. KΕ‚Γ³tnia w stadium zaawansowanym. Ε»ona ma pretensje o wszystko, krzyczy... W pewnym momencie mΔ…ΕΌ jej przerywa i mΓ³wi spokojnym gΕ‚osem: - Ty to powinnaΕ› byΔ‡ ΕΌonΔ… ŚwiΔ™tego MikoΕ‚aja. - Jak to? - MoΕΌe by czΔ™Ε›ciej z prezentami w Ε›wiat wyjeΕΌdΕΌaΕ‚... g)W pewne BoΕΌe Narodzenie Ε›w. MikoΕ‚aj wychodzi z komina i zostaje zaskoczony przez 19- letniΔ… blondynkΔ™. Ona mΓ³wi: - Św. MikoΕ‚aju, zostaniesz ze mnΔ…? - Ho, ho, ho - rzekΕ‚ Ε›w. MikoΕ‚aj - muszΔ™ dostarczyΔ‡ te wszystkie zabawki dobrym chΕ‚opcom i dziewczynkom. ZdjΔ™Ε‚a swojΔ… koszulΔ™ nocnΔ…, pozostawiajΔ…c jedynie stanik i majtki, i pyta: - Św. MikoΕ‚aju, zostaniesz ze mnΔ…? - Ho, ho, ho, muszΔ™ dostarczyΔ‡ te zabawki chΕ‚opcom i dziewczynkom. Zdejmuje wszystko i pyta: - Św. MikoΕ‚aju, teraz ze mnΔ… zostaniesz? Św. MikoΕ‚aj na to: - Ho, ho, ho, muszΔ™ zostaΔ‡. Nie przejdΔ™ przez komin z moim czΕ‚onkiem w takim stanie. h)StaΕ‚ MikoΕ‚aj na zakrΔ™cie, wpadΕ‚ pod tira co to bΔ™dzie? Tir ucieka z prezentami a MikoΕ‚aj z tirΓ³wkami. Tak w te ŚwiΔ™ta tak juΕΌ bywa, ΕΌe MikoΕ‚aj siΔ™ zuΕΌywa. PoszedΕ‚ ksiΔ…dz na targ kupiΔ‡ coΕ› do jedzenia, bo miaΕ‚ mieΔ‡ w parafii wizytacjΔ™ biskupa i biskup miaΕ‚ zostaΔ‡ na kolacjΔ™. PodszedΕ‚ do goΕ›cia z rybami i mΓ³wi: - Oj, jaka piΔ™kna, duΕΌa ryba! Sprzedawca na to: - PiΔ™knego skurwiela zΕ‚apaΕ‚em, co? KsiΔ…dz siΔ™ obruszyΕ‚: - Panie, ja wszystko rozumiem - piΔ™kna duΕΌa ryba, ale ΕΌeby zaraz przy ksiΔ™dzu takie epitety wstyd! Sprzedawca wyjaΕ›nia: - Ale proszΔ™ ksiΔ™dza - skurwiel to jest nazwa tej ryby, tak samo jak pΕ‚otka, okoΕ„ czy pstrΔ…g. - Aaa no to w porzΔ…dku. PoproszΔ™ tego skurwiela. PrzygotujΔ™ go na kolacjΔ™ z biskupem. Przychodzi ksiΔ…dz na parafiΔ™ pokazuje rybΔ™ siostrze zakonnej. Zakonnica: - O jaka piΔ™kna duΕΌa ryba. A ksiΔ…dz na to: - Ładnego skurwiela kupiΕ‚em, co? Zakonnica: - Ale co ksiΔ…dz - takie sΕ‚ownictwo? A ksiΔ…dz wyjaΕ›nia, ΕΌe to ta ryba siΔ™ nazywa skurwiel - tak jak inne, pΕ‚oΔ‡ czy szczupak. - Aaaa. to rozumiem. KsiΔ…dz poleciΕ‚ zakonnicy ΕΌeby ta przygotowaΕ‚a skurwiela na kolacjΔ™ z biskupem. Stoi zakonnica w kuchni, skrobie rybΔ™ a tu wchodzi kucharka. - O jaka piΔ™kna duΕΌa ryba - mΓ³wi kucharka. Siostra na to: - PiΔ™kny skurwiel, prawda? - AleΕΌ co siostra? Nie poznajΔ™! - obrusza siΔ™ kucharka. A siostra, ΕΌe ta ryba siΔ™ nazywa skurwiel - tak jak inne siΔ™ nazywajΔ…, karp czy lin. Siostra kazaΕ‚a przygotowaΔ‡ skurwiela na kolacjΔ™ z biskupem. Wieczorem przyjeΕΌdΕΌa biskup, siada przy stole z ksiΔ™dzem i zakonnicΔ…. Kucharka wnosi gΕ‚Γ³wne danie - rybΔ™. KsiΔ…dz biskup: - Jaka piΔ™kna, duΕΌa ryba! Na to proboszcz: To ja tego skurwiela znalazΕ‚em i kupiΕ‚em. Odzywa siΔ™ zakonnica: - A ja tego skurwiela skrobaΕ‚am. Na to wΕ‚Δ…cza siΔ™ kucharka: - A ja tego skurwiela usmaΕΌyΕ‚am i przyrzΔ…dziΕ‚am. KsiΔ…dz biskup uΕ›miechnΔ…Ε‚ siΔ™, wyjΔ…Ε‚ z torby litr wΓ³dki i mΓ³wi: - kur*a, widzΔ™, ΕΌe tu sami swoi! SPRZEDAM FACETA - Data pierwszej rejestracji: luty 1970 r. - Egzemplarz okazowy, duΕΌe gabaryty, tyΕ‚ lekko zgarbiony - poduszka powietrzna z przodu, ropniak - moΕΌliwoΕ›Δ‡ jazdy na gazie (zalecane), - wraΕΌliwy na pedaΕ‚y, drΔ…ΕΌek ergonomiczny poΕ‚oΕΌony centralnie - najlepiej posuwa na obwodnicach, - na trasie bierze wszystko jak leci. UWAGA: porzΔ…dnie stukniΔ™ty, duΕΌo pali, problemy z wtryskiem, niemiΕ‚osiernie smrodzi z tylnej rury (Katalizator?), ZAPAS GUM GRATIS SPRZEDAM KOBIETĘ - Data pierwszej rejestracji: luty 1970 r. - Pierwszy wΕ‚aΕ›ciciel, kolor biaΕ‚y, pochodzenie krajowe, uΕΌywana, - brak hamulcΓ³w, lekko siΔ™ prowadzi, podgrzewane siedzenie, - obniΕΌone sportowe zawieszenie, automatyczne ssanie, - dwie poduszki powietrzne, peΕ‚en lifting. NIE BITA! - Cena do uzgodnienia UWAGA: darmowa jazda prΓ³bna. Dlaczego zwolniΕ‚em swojΔ… sekretarkΔ™? - PosΕ‚uchaj! Dwa tygodnie temu byΕ‚y moje urodziny, ale jakby tego nikt nie zauwaΕΌyΕ‚. MiaΕ‚em nadziejΔ™, ΕΌe rano przy Ε›niadaniu ΕΌona zΕ‚oΕΌy mi ΕΌyczenia. MoΕΌe nawet bΔ™dzie miaΕ‚a jakiΕ› prezent. Nie powiedziaΕ‚a nawet "czeΕ›Δ‡ kochanie", nie mΓ³wiΔ…c juΕΌ o ΕΌyczeniach. PomyΕ›laΕ‚em, ΕΌe chociaΕΌ dzieci bΔ™dΔ… pamiΔ™taΕ‚y, - ale zjadΕ‚y Ε›niadanie, nie odzywajΔ…c siΔ™ ani sΕ‚owem. Kiedy jechaΕ‚em do pracy czuΕ‚em siΔ™ samotny i niedowartoΕ›ciowany. Jak tylko wszedΕ‚em do biura, sekretarka zΕ‚oΕΌyΕ‚a mi ΕΌyczenia urodzinowe i od razu poczuΕ‚em siΔ™ duΕΌo lepiej. KtoΕ› pamiΔ™taΕ‚. PracowaΕ‚em do drugiej. OkoΕ‚o drugiej sekretarka weszΕ‚a i powiedziaΕ‚a: - Dzisiaj jest taki piΔ™kny dzieΕ„, w dodatku sΔ… pana urodziny, moΕΌe zjemy gdzieΕ› razem obiad? ZgodziΕ‚em siΔ™, - bo byΕ‚a to najmilsza rzecz, jakΔ… od rana usΕ‚yszaΕ‚em. PoszliΕ›my do cudownej restauracji, zjedliΕ›my obiad w przyjemnej atmosferze i wypiliΕ›my po lampce wina. W drodze powrotnej do biura sekretarka powiedziaΕ‚a: - Dzisiaj jest taki piΔ™kny dzieΕ„ - czy musimy wracaΔ‡ do biura? - WΕ‚aΕ›ciwie to nie - stwierdziΕ‚em. - No to chodΕΊmy do mnie - zaproponowaΕ‚a. U niej wypiliΕ›my jeszcze po lampce koniaku, porozmawialiΕ›my chwilΔ™, a ona zaproponowaΕ‚a: - Czy nie bΔ™dziesz miaΕ‚ nic przeciwko temu, jeΕ›li pΓ³jdΔ™ do sypialni przebraΔ‡ siΔ™ w coΕ› wygodniejszego? - Jasne - zgodziΕ‚em siΔ™ bez wahania. PoszΕ‚a do sypialni, a po kilku minutach wyszΕ‚a. niosΔ…c tort urodzinowy, razem z mojΔ… ΕΌonΔ…, dzieΔ‡mi i teΕ›ciowΔ…. Wszyscy Ε›piewali "Sto lat", a ja kur*a, siedziaΕ‚em na kanapie goΕ‚y tylko w samych skarpetkach Po kilku nocach panna mΕ‚oda skarΕΌy siΔ™ matce: - Wiesz mamo juΕΌ kilka nocy Ε›pimy razem i nic, jeszcze siΔ™ nie kochaliΕ›my - AleΕΌ cΓ³reczko, moΕΌe jest zestresowany - Ale mamo on tylko ksiΔ…ΕΌkΔ™ czyta, i wcale nie zwraca na mnie uwagi - Wiesz cΓ³reczko, skoro on nie zwraca uwagi to moΕΌe ja siΔ™ poΕ‚oΕΌΔ™ zamiast ciebie i sprawdzΔ™, o co chodzi. I tak zrobiΕ‚y. MaΕΌ w Ε‚Γ³ΕΌku czyta ksiΔ…ΕΌkΔ™, teΕ›ciowa siΔ™ kΕ‚adzie i leΕΌy, nagle maΕΌ wsuwa rΔ™kΔ™ pod koΕ‚drΔ™ i w majteczki zaczyna rΔ™kΔ™ wkΕ‚adaΔ‡. WyskoczyΕ‚a teΕ›ciowa z Ε‚Γ³ΕΌka i do cΓ³reczki: - AleΕΌ kochanie, chwile leΕΌaΕ‚am i zaczΔ…Ε‚ siΔ™ do mnie dobieraΔ‡ - Tak, tak..., Palec zmoczy, kartkΔ™ przewrΓ³ci i dalej czyta...

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
kochanie zdrowiej szybko....goracy calus na rozgrzanie.... a kawaly pierwyj sort.....usmialam sie razem z duzym....hehehe

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
hej laski!!!!!!!! SzaleΕ„stwo Ε›wiΔ…teczne trwa ΕΌe chocho🌼 mimozka--zdrowiej nam sΕ‚oΕ„ce--na katarek polecam herbatke z imbirem mi pomaga a na bolΔ…ce koΕ›ci okΕ‚ad z mΕ‚odego ciaΕ‚Δ… mΔ™skiego(tez pomaga) lolka-dziewuchy ja teΕΌ sie pisze troche mnie to moje cielsko pomaΕ‚u przeraΕΌΔ…-no i czas wkoΕ„cu pokazaΔ‡ kto rzΔ…dzi no nie Tak sobie wykΔ…binowaΕ‚am ze w tygodniu sylwestrowym jakies oczyszczanko machne-na sylwja nigdzie sie nie wybieram wiec bedzie akurat-moze tΔ… 5 dniowΔ….........zobaczymy emma--szkoda pieska:/ ..siostra mojego brata ma jamniki sztuk 2-jeden ok lat13 spasiony i nidy nie chorowal0tak bardziej a mΕ‚odszy ma 3 lata i to jest pies nieszczeΕ›cie kamienie wwirusy infekcje-------masakra a ostatnio sie popsuΕ‚ caΕ‚kowicie i mu tylne nΓ³ΕΌki odjeΕ‚o----poprostu ΕΌal patrzeΔ‡ Ale dostajΔ™ antybiotyki itp i moΕΌe siΔ™go jakoΕ› wyciΔ…gnie wedΕ‚ug weterynarza jest szansa........bedziemy rehabilitowac reszta lasek - buΕΌka ja dzis po szale piernikowych ciasteczek jestem -troche pΓ³ΕΊno mnie wzieΕ‚o na robienie ale co tam-jutro jade do mamy pomΓ³c w przygotowaniach-bedzie ciΔ™ΕΌko ale co tam PozdrΓ³wka trzymajcie sie cieplutko kochanienkie A jeszcze jednno---czy ktΓ³raΕ›z was oglΔ…daΕ‚a dziΕ› wiadomoΕ›ci w polsacie o 19-moja sis tam byΕ‚a wieszam firanki i dostaje sms wΕ‚acz polsat bo bede w tv o maΕ‚o ze stoΕ‚u nie spadΕ‚am-no i byΕ‚a To o bezinteresownym braniu lekΓ³w-taka krΓ³tko Ε›ciΔ™ta i przeraΕΌona A najleppsze jest to ΕΌe zrobili bΕ‚ad w nazwisku JaroΕ› zamiast Jarosz hhhahahahha dobranocka laski

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
piksels niestety nie oglΔ…daΕ‚am szkoda pieseczka,te rasowce to tak majΔ… zwykΕ‚y kundel jest bardziej wytrzymaΕ‚y ta moja bida tylko by spaΕ‚a i w cieple siedziaΕ‚a. MiesiΔ…c temu zginΔ…Ε‚ mi pekiΕ„czyk, ale tamten to byΕ‚ staΕ‚y bywalec u weterynarza, sam czΔ™sto pchaΕ‚ nos tam gdzie nie trzeba, raz Ε‚apka na myszy przyciΔ™Ε‚a mu nos, to znowu wszedΕ‚ na dach i siΔ™ zsunΔ…l, a to miaΕ‚ alergiΔ™ na jad pchli no cyrk po prostu.

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
CzeΕ›Δ‡ Kochane!! KtoΕ› jeszcze jest?? Nie uwieΕΌycie, ale dopiero teraz usiadΕ‚am..... robiΕ‚am rybΔ™ po gerecku i Ε›ledzie na 2 sposoby....... padam na twarz.... niestety takΔ… mam pracΔ™, ΕΌe w domu lΔ…dujΔ™ poΕΊno i na wszystko brakuje mi czasu... Ale od Ε›rody aΕΌ do 5 stycznia mam wolne i bΔ™dΔ™ pisaΕ‚a, jadΕ‚a, piΕ‚a i .... bzykaΕ‚a siΔ™ z moim M. A ....... znalazΕ‚am na Allegro fajnΔ… grΔ™ dla dorosΕ‚ych... \"ROZKOSZ\" http://www.allegro.pl/item509661185_rozkosz_gra_prezent_pod_choinke_gratisy.html Jeszcze chwilkΔ™ posiedzΔ™....:) 😘 😍 🌻

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
czeΕ›Δ‡ baboleczki! MYSIA - z mamy gulΔ… nic nie wyszΕ‚o, chirurg powiedzial, ΕΌe to pΔ™kΕ‚a torebka stawowa i trzeba jΔ… czyΕ›ciΔ‡, zeszyΔ‡ itd. W ogΓ³le to najczΔ™Ε›ciej taka gula to jest taki chrzΔ™stniak, ktΓ³ry pojawia siΔ™ w okolicach nadgarstka, dΕ‚oni i czasem znika na tygodnie, miesiΔ…ce, a potem znΓ³w wyΕ‚azi. MyΕ›laΕ‚yΕ›my, ΕΌe to taki wΕ‚aΕ›nie, a tu siΔ™ okazaΕ‚a sprawa powaΕΌniejsza. Poza tym juΕΌ trochΔ™ poΕΌegnaΕ‚am dietΔ™, maΕ‚o jem, ale za to przypadkowe rzeczy. noo, to do jutra! πŸ‘„ πŸ‘„ πŸ‘„

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
CzeΕ›Δ‡ lalunie ❀️ Mam nadzieje ΕΌe noc byΕ‚a stosunkowo dobra i wszystkie wstaniecie w dobrych humorach. Dzisiaj mam do zrobienia dwie saΕ‚atki, polewΔ™ do ciasta i troszkΔ™ kuchnie posprzΔ…taΔ‡. Na tym skoΕ„czΔ… siΔ™ moje Ε›wiΔ…teczne przygotowania. Do2do:) jak torcik? mam nadziejΔ™ ΕΌe nie tylko Ε›licznie wyglΔ…daΕ‚, ale jeszcze dobrze smakowaΕ‚

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
🌼 witam , a co wszyscy jeszcze Ε›ipΔ…, :P, pisaΔ‡ , ja oczywiscie siedze w pracy i staram sie wszystko poukΕ‚adaΔ‡ i palnuje co jutro zrobie po kolei aby sie wyrobic a wieczorem oczywiscie padnΔ™ zmeczona, a tak wyglΔ…da wieczerza:(, a pozatym upikΕ‚am wczoraj makowiec:D, jak zawsze wyszedΕ‚ dobrze, ( skromna) dzis zrobiΔ™ sernik wiedeΕ„ski i pleΕ›niaka, moΕΌe jeszcze cos ale nie wiem jak sie wyrobie , pewnie i tak bede siedziec do pΓ³Ε‚nocy:P, ale lubie piec i gotowaΔ‡ , oczywiscie pΓ³ΕΊniej to jeΕ›Δ‡:D

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
HALLO!!! pisać mi tu!!! pewnie siedzą w kuchni i gotuja a potem będą jeść:P,

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
a teraz ΕΌyczenia , niestety sama zdolnoΕ›ci poetyckich nie mam , wiec wysyΕ‚am wam te, ale ΕΌe nie mogΕ‚am sie zdecydowaΔ‡ na jedne, to wysyΕ‚am wszyskie:D, 🌼 dla tych co wierzΔ… w Ε›wietgo MikoΕ‚aja:D Do wszystkich moich przyjaciΓ³Ε‚, ktΓ³rzy przesΕ‚ali mi ΕΌyczenia rok temu - niestety, ale siΔ™ nie speΕ‚niΕ‚y. BΔ…dΕΊcie tak mili i na rok 2009 przysyΕ‚ajcie raczej pieniΔ…dze, alkohol, bony do Biedronki albo talony na paliwo. SzczΔ™Ε›liwego Nowego Roku! 🌼 dla zwolenniczek i przeciwniczek ΕΌurawinkowej:D Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi, kufel piwa to za maΕ‚o, litr szampana by sie zdaΕ‚o. Trzeba opiΔ‡ wszelkie troski, by nastΔ™pny ROK byΕ‚ BOSKI!!! 🌼 dla zwolenniczek doΕ‚kΓ³w i skorupek:D MarzeΕ„ o ktΓ³re warto walczyΔ‡. RadoΕ›ci, ktΓ³rymi warto siΔ™ dzieliΔ‡, przyjaciΓ³Ε‚ z ktΓ³rymi warto byΔ‡ i nadziei bez ktΓ³rej nie da siΔ™ ΕΌyΔ‡. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2008 oby nie byΕ‚ gorszy od minionego ale decydowanie lepszy w sprawach finansowych i zawodowych 🌼 dla liczΔ…cych:D, i nauczajΔ…cych W Nowym Roku ΕΌyczΔ™ Ci: 12 miesiΔ™cy zdrowia, 53 tygodni szczΔ™Ε›cia, 8760 godzin wytrwaΕ‚oΕ›ci, 525600 minut pogody ducha, 31536000 sekund miΕ‚oΕ›ci. 🌼dla wszystkich ❀️ W Nowym Roku moc radoΕ›ci, forsy wiele, pracy maΕ‚o, zdrowia, szczΔ™Ε›cia, pomyΕ›lnoΕ›ci a na ŚwiΔ™ta duΕΌo goΕ›ci (z prezentami, jak przystaΕ‚o), i ΕΌyczenia staropolskie "ΕΌeby nam siΔ™ dobrze dziaΕ‚o"...

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
hejj ABS,piΔ™kne ΕΌyczenia, kaΕΌdy znajdzie coΕ› dla siebie.DziΔ™ki. Ja teΕΌ mam zrobic tylko saΕ‚atkΔ™ i jestem po robocie, pozostaΕ‚e godziny przeznaczam dla siebie na odpoczynek i kosmetykΔ™ a co mi tam. mama ja teΕΌ do pracki dopiero 5. 01.2009 to sobie odpoczniemy. Dziewczynki pracujΔ…ce trzymajcie siΔ™ cieplutko, na pewno dacie radΔ™ ze wszystkim siΔ™ wyrobic, Dzielne babolki jesteΕ›cie.

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
witajcie w ten hujowy zimowy poranek.... jutro wigilia,a ja wogole nie czuje swiat mam zgage ,az wymiotowalam......ok ide konczyc salatke aaaaaaaaaaa kocham was

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
🌼 lola , Ty mi tu propagandy nie siej, ŚWIĘTA sΔ… fajne , i wszyscy nie tylko sie czujΔ… dobrze ale muszΔ… sie czuΔ‡ , wiec kochana gotuj i piecz aby potem narzekaΔ‡, a teraz nie wolno, Ε›wiΔ™ta sΔ… raz w roku wiec moΕΌna sie troche wysiliΔ‡ i nie marudziΔ‡:)

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
Hej laski, a ja zapierdalam jak maΕ‚y parowozik...... wieczorem ciasto.z cukierni oczywiΕ›cie... Ε›ledz po pierzynΔ….......... podrobiΔ‡ lososia na jutro ..a i jeszcze nie mam papieru na prezenty.....Chata wysprzΔ…tana..... tu mΓ³j M. bardzo siΔ™ postaraΕ‚.... och, .jak ja kocham Ε›wiΔ™ta..a rano nie mogΕ‚am sie podnieΕ›Δ‡, poszΕ‚am spaΔ‡ o 2,45 Emma 😘

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach
🌼 a ja tam nie sporzΔ…tam, jutro bedzie mΔ…ΕΌ sprzΔ…taΕ‚, zresztΔ… mam mieszkanie wielkoΕ›ci orzecha wΕ‚oskiego wiΔ™c nawet nie ma co sprzΔ…taΔ‡ a moje \"anioΕ‚ki\" zaraz siΔ™ postarajΔ… aby byΕ‚o jak zawsze, a co bΔ™dΔ™ ŚwiΔ™ta psuΔ‡ wiecznym porzΔ…dkiem niech kaΕΌdy robi co chce i gdzie chce:D,

UdostΔ™pnij ten post


Link to postu
UdostΔ™pnij na innych stronach

×