Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hejka, jestem kwadratowa i nie zapowiada się że przez najbliższe dni będzie inaczej. Kupiłam dziś sukienkę na sylwestra i wiecie co wściekłam się okropnie bo mi cycki wypływają!!!! Oczywiście byłam z moim M on mi doradzał,że super a w domu się okazało,że cyc spłaszczony i wypływa górą. Majka świetna wiadomośc bardzo się zdziwiłam jak to zobaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlitwa kobiety przed snem: Panie Boze daj mi madrosc, abym mogla zrozumiec swojego meza. Cierpliwosc, zebym mogla znosic jego humory. Duzo milosci, abym mogla mu wszystko wybaczyc. Nie prosze cie o sile, bo bym chu%^*a zabila!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W księgarni klient pyta sprzedawczynię: - Czy jest ksiażka "Mężczyzna, władca kobiet"? - Fantastyka na drugim stoisku. Ona: - Kochanie, koledzy z biura powiedzieli, że mam bardzo zgrabne nogi. On: - Naprawdę? A nie wspomnieli nic o wielkiej dupie? Ona: - Nie, o Tobie nie rozmawialismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry👄 nic sie nie dzieje, jak w czeskim filmie😭 zimno, wieje.... przeciągi... nikogo tu nie ma???:o świeta juz sie skonczyly!!!!!!!!!! hallllllllooooooooo!!!!!!!!!!!!! zaczynamy odliczanie.... do odchudzania.....::P haaaalllllllllllloooooooooo!!!!!!!!!!!!!!! bo nam skasują topik!!!!!!!😭 😡😡😡😡😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będe gadała sama ze sobą....:P chyba sobie dzis włosy zrobie.... tzn farba pójdzie w ruch..... ale nie wiem..... tzn mam takie dzien, ze nic nie wiem..... i mam zamiar usmażyć góre mielonych..... mikołaj mi przyniosł pas do cwiczen.... podobno przyspiesza spalanie...... tia.... a świstak siedzi..... tiaa.... spoko..... fajnie tak sie gada, bo nikt nie przerywa..... tiaaa..... aaaaaa i jeszcze frytki zrobie ze słodkich ziemniaków .... moze byc?? musze zrobic zapas, bo wkrótce Nowy Rok iiiiiiiiiiiiii............. aż sie głodna zrobiłam, ide trącnąć śledzika..........:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinko ja jestem tylko moi chłopcy pojechali na jakiś turniej piłki nożnej a ja miałam pójść spać ale się wykąpałam nałożyłam maskę na moję pulchniutką buźkę i golę nóżki juz mi nie dużo zostało tego cierpienia i już będa piękne, a ja ci powiem że już sie nie mogę doczekać tego 5.01 i głodu bo może się w końcu lepiej poczuję we własnej skórze, a tak to tylko bym z chałupy nie wychodziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejeczka Paniom :) Mafinko, zgadzam się w całej swojej rozciągłości .... czy raczej pulchności ..... JUZ PO ŚWIĘTACH !!!!! I pisać mnie tu !!!!!! Bo ja też będę sama do siebie :P:P:P Wiecie? Ja to chyba w skrajny alkoholizm popadnę !!!!! Czwartek - picie u teściowej ze szwagrostwem .... piątek - picie u mnie z bratostwem, siostrostwem i drugim szwagrostwem ..... sobota - miało być picie mojego meża w naszej knajpce z kolegostwem, okazało sie, ze kolega z żoną przyjechał, zostałam zawezwana dla towarzystwa ..... no i było picie z kolegostwem ..... jejuuuuuuuuuu .... ileż można ?!!!!!!! A miałam dziś jeszcze w planie umówić się z koleżanką na ploty przy drinusiu ..... odpuściłam ...... Lubię troszkę wypić, ale 3 dni z rzędu mnie powaliły ..... 4 dzień to już ponad moje siły by był :P Mafinko:) Szczęśliwa :) Ja też mam zamiar dzisiejszy dzień sobie przeznaczyć :) Mam ambitny plan zaliczyć dziś solkę, potem jakąś maseczkę i zrobić sobie nowe tipsiki ..... na szczęście robię je sobie sama i nikogo o łachę prosić nie muszę :) Jak myślicie, żel w kolorze burdelowej czerwieni będzie akurat na sylwka ? :P Czy lepiej uniwersalny francuski (znaczy z białymi końcówkami :P ):) Chociaż ze 2 lata nie robiłam sobie czerwonych pazurów i nabrałam ochoty:) A że mam zamiar witać nowy rok w czerni czerwone paznokcie powinny być wystarczającym akcentem ? Jak na ryczącą 40chę przystalo :P No moze jeszcze dodałabym czerwonego buta i torebusie jakąś .... no chyba, że się mylę i lepiej francuski jednak .... jakby co jestem otwarta na sugestie Fąfelek :) Będę jeszcze co jakiś czas tu zaglądać :) Póki co - pa :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękności😘 Dzień drugi jesli chodzi o próby odtrucia organizmu ze świątecznych potraw:p wczoraj poległam i o 21.00 zeżarłam galaretkę i biały chlebuś z grubą warstwą prawdziwego masełka w ilości 4 sztuk Dzisiaj jadę na jajkach na twardo i grejfrutach jeszcze tylko kilogram i dojdę do ładu. ćwiczyłam tak jak mówiłam więc nie jest tak źle. Majeczko:) co do pazurków to ja ostatnio zakochałam się w kolorze dojrzałej śliwki węgierki wpadający w bordo. Noszę go na co dzień i od święta.A co do picia, to zrobisz taki podkład że w sylwestra atom Cię nie ruszy:D Pimach❤️ mam nadzieję że akcja z sąsiadami nie nadszarpnęła zbyt mocno twoich nerwów i że wszystko dobrze się skończyło. eż miałam takiego sąsiada gagatka, ale na szczęście sąsiadka szybko zrobiła z nim porządek. Szczęśliwa ja też dietowo poległam w święta ale tłumaczę to sobie w ten sposób że rozruszałam metabolizm i teraz znowu łatwiej będzie mi spalać ten balast Teraz idziemy na spacerek. BUZIOLKI DLA WAS WSZYSTKICH 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu weszłam dzis na wagę, to koniec Jeszcze nigdy nie byłam taka gruba, a pisałam że przed Świetami stosowałam 5 dniową diete i trochę schudłam, ale sie nie ważyłam... Dziewczyny waga w ubraniu pokazała dziś 80 kg 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, czerwone sa mega sexi, ale czy później będą Ci pasowaly? Wiesz, tak na co dzień na uczelnię... Tija, jestes dzielna. Ja postanowilam dzis przestrzegać odstepów pomiedzy posilkami, bo ostatnio to ja jadałam jeden wieeeelki posiłek. Donia, zakaladamy, że to takie apogeum przed spektakularnym sukcesem, ktory Cię czeka. :-) U mnie po burzliwych świętach leniwa niedziela. Małż poszedł na pilkę, więc mam swięty spokój. A swoją drogą, jak on mało jada... ciekawe, czy coś się za tym kryje? Własnie wcięlam budyń, bo podobno powinnam jeść produkty z wapniem. Gdzie jeszcze jest wapń poza nabialem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko.............CZERWONE!!!!!! mi osobiscie zawsze czerwone pazurki poprawiały humor :) Pimach słońce napisz jak się czujesz.........bo nawet Cie nie pytałam. Ja dobrze ale apetyt ma za czworo. Jestem ogólnie 16 kilo na plusie, fajnie co? A jeszcze siódmy miesiąc sie nie zaczął. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach nic nie odpisujesz ......:( a ja przez ciebie przekopałam pół topiku 30-tek żeby poczytac kiedy ia jak dowiedzialas sie o ciąży. Bo ja odkąd sie zaciążyłam byłam sporadycznym gosciem na forum i nie sledziłam na bieżąco wpisów. Ale juz wiem że oznajmilas radosna nowine w pażdzierniku. Będę za ciebie mocno trzymac kciuki żeby teraz sie udało. Ja tez poroniłam wiec wiem co to znaczy ......... Ale teraz Kochana uda ci sie na 100 %%%% wypoczywaj sobie a bedzie wszystko ok 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia 👄 dziewczyny mysla ze sa nadal swieta, wiec jedza pija..... obudza sie dopiero po nowym roku hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale fakt ktoś mogłby sie odezwać.... chociaż pomachać..... bąka puscic.... COKOLWIEK!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane Moje Slonka 👄 - tu ja ... Wasza sistra marnotrawna... od jakiegos czasu jest nas dwoch - ja i moj brzuch a wlasciwie najpierw brzuch potem ja bo on jest wiekszy... podobnie jak Wy nic nie robilam tylko niecnie zarlam a teraz przez najblizsze sto lat bede usilowala walczyc z konsekwencjami... ale najpierw... najpierw bede musiala przestac jesc... pimach - oj niezle emocje mialas na swieta... ale mam nadzieje ze juz jest ok... do2do - fajny ten Twoj mezulek... donia - nie martw sie... jak juz osiagnelysmy nasze rekordy to juz teraz tylko mozemy sie od tego odbic i spadac w dol... z waga oczywiscie... majus - wiadomosc de best po prostu 👄 i ogolnie mnostwo buziolkow dla fajowych babolkow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E LASKI PAMIETACIE TEN CUDOWNY KOKTAIL Z OLIWY NA PRZECZYSZCZENIE?????????????MAFINKA TY PILAS TO SWINSTWO????????BO NIE PAMIETAM JAK TO SIE NAZYWALA TA SÓL CO SIE JA W APTECE KUPOWALO?????????PAMIETACIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WLASNIE......MAJKA......ZABILAS MNIE TA WIADOMOSCIA......NAWET NE WIESZ JAKA BYLAM ZDZIWIONA GDY ZOBACZYLAM SWOJE IMIE I NAZWISKO NA MIKOLAJOWEJ KARTCE.......WIEDZIALAM,ZE KIEDYS SIE DOCZEKAM WYROZNIENIA ZA TO,ZE ZAWSZE W NIEGO WIERZYLAM.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnezu siarczan inaczej sól gorzka a co reflektujesz na to?? occccchhhhhhhyyyyyyyyddaaaaaa!!!!!!!!!! Piłam, ale za bardzo nie podziałało!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WLASNIE CHYBA SOBIE ZAFUNDUJE TEN RARYTASEK.......ALE TYLKO W RAMACH OCZYSZCZENIA PO SWIETACH.....PRZED DIETKA..........A JAK TA SOL JEST PO NASZEMU.....MAFINKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przydałoby sie cos na przepchięcie.... ale to jest takie ochydne...bllleeeee..... musze poszukac czegos w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łelkam Was :) Mafinka 👄 Mycha 👄 Tija 👄 Donia 👄 Kasiunia 👄 Lola 👄 Pimach 👄 Ja brązowo-czerwona już jestem ;) Tzn. brązowa po solce i z czerwonymi pazurami :P Nie odwrotnie !!!! :P Pimach :) z tą uczelnią mi się podobało :) Tylko, że chyba pomyliłaś mnie z Kicią :) To ona pani psor prawie na UJ, a ja w szkole specjalnej pracuję :) Ale z koleżankami same czasami się śmiejemy, że w \"kembridż\" pracujemy :) No i u mnie pełna dowolność stroju i wykończenia obowiązuje... A moim dziewuchom to takie czerwoniaste się podobają :) Nie jestem tylko pewna reakcji mężusia :P Ale trudno się mówi .... 3-4 tygodnie jakoś wytrzyma :P A potem znowu \"normalne\" sobie zrobię , bo co fakt to fakt .... od czerwieni na pazurach odwykłam trochę :) Ale nowy rok witać będziemy to i troszku szaleństwa nie zaszkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loluś :) dokładny opis stosowania oczyszczanka powinien być w forach NK, Do2do chyba kopiowała :) Nie pamiętam, czy to już robiłaś, ale w opisie jest napisane, ze powtarza sie to co 5 lat. Ja mam spokój jeszcze przez przeszło 4 ... hehe .... na szczęście .... bo teraz to bym się chyba nie zdecydowała :P Za dobrze jeszcze pamiętam smak ... :P Ale dla podniesienia "walorów smakowych" :P można dodać sok z cytryny:) I ja też żułam gumę w międzyczasie :) Smacznego w każdym razie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to ośmielam sie zauważyć, że zaczęłam drugą strone z rzędu :) Zakładając optymistycznie, że nikt nic u nas nie pousuwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko droga, poprzednia strone zaczełam JA!!!! I prosze mi tu nie imputowac.... :-) No, co ? Dzwonilo, ze masz cos wspolnego z edukacją, a żes mądra jak pierun, no to samo sie nasuneło... ;-) Musisz wygladac bosko.... Dostałam pod choinke duza i ciepła piżame z krową, więc tez wygladam bosko. ;-) Kasiunia, nie mialam wczoraj weny na internet. Termin porodu mam na 15 czerwca, jestesmy teraz w 15-16 tc, ale umieramy ze strachu. Wczoraj wydawało mi się, że czuje ruchy malego, ale dzis nic... Lece do lekarza, jak co poniedzialek i mam nadzieję, że serce bije... Czuje się dobrze, mam ze 4 kg na plusie, ale poszlo w w... twarz, zrobila sie jeszcze bardziej okrągła, a myslałam zawsze, ze to juz niemożliwe? No i juz troche w brzuch. Wiecie, kazaliśmy się młodemu z zona (temu od nozownika) wyprowadzić, a teraz mamy zgryz, ze dziewczynę (ona ma 17 lat) w 8 m-cu wywalamy i to w zimie... Ale z drugiej strony taka akcja... Juz sama nie wiem.... Trzymajcie kciuki za mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach❤️ 3mam kciuki. Nie martw się, wszystko będzie dobrze. Nawet jeśli już czujesz Antka to on ma tyle miejsca w brzuszku że bywa raz tu raz tam i w niektórych miejscach zwyczajnie może nie być wyczuwalny. Znam twoje odczucia z autopsji bo jeszcze nie tak dawno sama ciągle drżałam jak nie czułam małego. To jest całkiem normalne, bo nasze maluchy czasem śpią. Jak tylko wrócisz to daj znać bom ciekawa co u Twojego juniorka. Ja dzisiaj oczyszczam się dalej, tym razem kefirem, ale nadal czuję się jak słoń:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×