Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

u uu uuu u uu kurek z gazem zakręcają, już mi w tyłek zimno...a ja mam wszystko na gaz :-( i ciepłą wodę i ogrzewanie...nieciekawe czasy idą kurdelebelebele :-( dobra nie smucę tu Wam tylko proszę o HELP, jutro moja córka ma w szkole bal przebierańców, musze brykać i coś wymyśleć bo królewien bedzie bez liku...może wróżkę ???? też będzie bez liku, ale o żabce albo króliczku nie ma mowy..ona chce wygladac kobieco...no i masz babo placek, dzisiaj po robocie musze latać w tym mrozie i szukać stroju, bo w domu posucha, a szyć niestety nie potrafię :-( nawet maszyny nie mam...ale tak naprawdę to marzy mi sie maszyna do....robienia pieniążków...leżałabym sobie w domku na sofie z szampanem w ręku i tylko korbką bym zakręciła a tu pyk...stówka na waciki, no to jeszcze raz ...korbką zakręcam ...a tu pyk i dwie stówki na waciki...ależ bym nakręciła się ta korbką, parę spraw by mi to rozwiązało, mogłabym takiemu jednemu szefowi powiedzieć że teraz to mi to lotto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu kochanie ty moje wiesz ze nasi meżczyżni mają ptasie móżdżki i trzeba ich naprowadzać bo byśmy sie musiały same zaspokajać hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna góralka mówi do swojej córuni moja droga musisz znależć sobie chłopa ale musi byc oscędny ,zlekka przygupi i nierusany córka sie pyta mamy gdzie wdzisiejszych czasach takiego znależć szukaj a znajdziesz moja droga po kilku dnaich przychodzi córka i mówi ze znalazła w knajpie chłopa mamus oscędny jest bo mi tylko jednego drinka postawił zlekka psygupi bo jak mnie zaprosił do pokoju to poduche zamiast pod głowe to mi wsadził pod dupe no i nierusany był bo miał folijke na siusiaku ten kawał to troszku w skrucie bo bym musiała duzo pisac ale mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez poprzysylali same oplaty a na niektorych to data jeszcze z zeszlego miesiaca i termin platnosci do 10-tego.....szlag mnie trafi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do męskiego grona to nistety już tak mają.....mój do kompa to podchodzi jak chłop do cepa ....jednym paluchem ...i trzas -prask ciągle coś psuje,a jak mu tłumaczę ze trzeba trochę precyzji i dolikatności to mi dzisiaj powiedział że już to co było do zrobienia z precyzja(dzieci) to zrobił i wiecej sie starać nie musi... A ja dziewczynki to jeszczę się na bal nie szykuję ...no chyba że musze troche schudnąć,ale długa droga do tego ,a zabawa za półtora tygodnia wiec nic z tego. Ale fryzjar musowy ,bo ja go odwiedzam 2-3 razy do roku ,a ostatnio na balejażu (jaaa... jak to sie pisze????) byłam w lipcu.....raczej jestem Zosia-Samosia i układam sobie sama,a odrostów aż tak bardzo nie widać bo ja jestem taka blond-mysza. U mnie już termometr pokazuje -17 a co będzie w nocy??? ale w kominku sie buzuje,a wszystkie koty leżą przed nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tu tematy się rozwinęły łoooo, miło poczytac. Jeśli chodzi o kamyczki to ja mam w woreczku i to bardzo dużo, Na operację wybieram się na początku lutego, bo już choduje je prawie 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia- jestem tylko aż wstyt sie przyznac trochę mi się uzbierało prasowanka ( przez 2 tyg) i wkońcu sie zmobilizowałam do prasowanka, a ze dzisiaj młodego mi kumpela przywiozła ze szkoły mialam troszke czasu no i jak sprzatam to mi się zrec nie chce :) wywalalam jeszcze kupe ciuchow bo moje dziecie juz wyrosło i garderoba przykrotka się zrobiła:) i jakos tak nie mam kiedy klikać ale pamietam o tobie spokojnie :) zaraz uciekam na łyżwy z młodym pospalać trochę cielska i mam nadzieję że nie zamarznę tam na smierć:o buziolki kliknę jak wrócę👄👄 Dla wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna nie ma gg???????? ja podalam swoje namiary na forum nk,ale prawie zadnego odzewu..........skype tez nie macie?????????? a wogole chwale sie moimi dietetycznymi sukcesami a wy ani be ani me.........co jest ?????????czy ja pisze przezroczysta czcionka???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum to u mnie jest odwrotnie,choc dosc szybko pisze na klawiaturze to reszta idzie mi o wiele gorzej,za to duzy to ma smykalke do kompa i innych elektronicznych rzeczy......wszystkie nowinki musi obcykac......cud malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc nieraz to kosztowne hobby.......ostatnio kupil nikona lustrzanke D60 za ponad 500 pandow.....ale sie pochwalilam..hehehehe a nawet uzywac go nie umiem buahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze 45 min do ostatiego posilku,ale ale ............wcale nie jestem glodna.....narazie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja sobie zrobilam taki dip z oliwy,octu jablkowego,soku z cytryny,sol ,pieprz,ziola prowansalskie,bazylia i wlalam do takiej niebieskiej butelki po winku z korkiem i mam 0,75l ......postrzepilam tez swiezy szpinak i salate lodowa do duzej miski i wlozylam do lodowki wiec teraz tylko miesko i rach ciach mam obiadek....ale jestem spryciula co???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co nic nie piszecie???????????????? moj limit tez sie chyba wyczerpal na ten tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie jestescie takie same!!!!!!!!!!!!!!! majka ratuj.... olaboga co sie tu dzieje????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola - dzielna jestes z ta dieta... zaprogramowalas sie na osigniecie sukcesu ze az milo poczytac... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×