Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

jest mi źle i najgorsze że to moja wina mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa Mycha dobrze ci gada, wiec nie wal juz głową w biurko:P to dziś sobie nie poćwicze chyba, właśnie @ mnie nawiedziła...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama wlazła na wpisy POMOCY !!!!! czytać nie idzie!!! do diabła z PZU OFE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa - ja tam lubie pyszniutka goloneczke z tluszczykiem... ale na diecie to chyba nie wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha - ja tez juz to pochłonełam Szczesliwa - ale jak cie zjem to bedzie smutno bez Ciebie.... ten twarożek zaostrzył mi apetyt tylko...... za dużo warzyw .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G O L O N E C Z K A !!!!!!! MNIAM MNIAM MNIAM MNIAM MNIAM ślina mi kap... kap.... kap.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i widzisz szczesliwa - mamy na Ciebie apetyt... tylko wolimy Cie zywa a nie przypieczona w piekarniku... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka - szczesliwa - cwaniara chce zebysmy ja troche obgryzly to odchudzac sie nie bedzie musiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka - moj osobisty sie zaoferowal ze mi troche poobryga... ale choroba to boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam:d, ja narszcie wyciagnełam głowe z papierzysk i was troche potytałam :D ❤️PIMACH wszysko bedzie OK , nie denerwój sie i odpoczywaj 👄 dla Antosia jeśli chodzi o wage to moja juz spadła do wagi przed światecznej czyli 54kg, a wczoraj ćwiczyłam na steperze, bo dawno juz tego nie robiłam i rano troche odczuwałam że mieśnie sie poruszały , wiec myślę , ża czas znów zacząć ćwiczyć aby się zacząć przygotowywać do biegania na wiosnę i następnie do MARATONU, bo mam zamiar wziąść udział, co prawda nie wygrać:P , ale każdy kto przebiegnie te 20 km dostaje medal i dyplom ukończenia biegu:D, co porawda trudno się jest zapisac bo dużo jest chetnych, ale zawsze mogę biec bez numeru dla własnej satysfakcji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS:) MARATON????? ja byłabym szczęśliwa gdybym dała radę do autobusu podbiec bez zadyszki:p ale podziwiam i gratuluję zapału😘 Szczęśliwa mi rzuć boczek to będę miała do moich ulubionych klusek kartoflanych. Golonkę zostawię dla Mychy. Aha jeszcze na karczek bym reflektowała. Głodna jestem jak cholera, to przez to że ostatnio głównie w domu siedzę bo jak tu wyjść z dzieciakiem w taką pogodę a na spacerze o głodzie nie pamiętam. miałam nie jeść dzisiaj ale chyba się nie da bo nawet jak teraz dam radę to na wieczór zażrę się jak świnia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam pisać zwięźlej bo u mnie reklama zaatakowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p o m ó ż m y s e r u m a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a aa a a a a a a a a a a a a aa a a a a aa a s a aa a a a a a a aa a a a a a a a a a a a a a a a a a aa a a a a a a a a a a a aa aa aa a a aa a a a a a aa a aa aa a a a a aa a aa a a a aa a a a a a aa a a a a aa a aa a a a a a a a a a a a a a a aa a a a a a a a a aa a a a a a a a a a a a a a a a aa aa a aa aa a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a as a a a a a a aa AAA AA A A SA A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w l a s n i e a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a aa a a a a a a a a a a a a a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESU, odciągnąć tego moje od kompa, jak już siądzię to prawie nie możliwe! Ja jak widać po wpisach wieczorem tylko piłam, mało jadłąm, żeby wszystko strawić siedziałam do ciemnej nocy :D LOLA a ty mnie zostawiłaś 😭 ❤️ ❤️ ❤️ PIMACH + ANTOŚ :) wszystko MUSI być dobrze :) SERUM - nie znęcaj się nade mną! nawet nie czytałam tego co wkleilaś sadystko! MAJKA - u mnie to nawet doktorat nie pomoże, mam wstręt do lekarzy i koniec, więc mi tu moja droga nie wjeżdżaj na ambicje ;) próżny twój trud :D 👄 LACHONKI wy moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zwalczyłyście reklamę? Bo ja to nigdy jej nie widzę, mam za dobrego antyvira, nigdy mi nic nie wyskakuj 😭 i nie wiem czy już czy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMO.....tak mi tutaj jest cieplutko MAMO.....chociaz miejsca juz malutko MAMO......czuje serca twego bicie MAMO......by cie ujrzec marze skrycie MAMO......wiem ze martwisz sie tam o mnie MAMO.....a ja plywam tu swobodnie MAMO MAMUSIU.......jeszcze tylko pare chwilek i sie zjawie-Twoj MOTYLEK PIMACH TO DLA WAS😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×