Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Szczęśliwa, nie może być mowy o żartach bo ja zrobię rezerwację i listy gończe będę wysyłać :-) a jak nie to siłą doprowadzę. he he he he he he..no już podejmować decyzję i bez wymówek... Pogadajcie z chłopami, rodzinami i dziećmi..jak się uda jedno spotkanie to następne pójda jak z płatka...jak trzeba bedzie moge prowadzić rodzinne indywidualne rozmowy z mężami i ich przekonywać...nie mamy 16 lat tylko troche wiecej, na Chipendels nie pójdziemy bo drogo i chłopaki kiepskie ...a piwo po 20 dychy, więc nie mają co się zamartwiać...piątek można wziąć wolny, w niedzielę powrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe agenda hehehehehe wez ty przestan bo mnie tak podkrecasz,ze sie rozwiode ,a przyjade..... a tak powaznie to juz ja cos wymysle.....hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko szkoda że ja mam daleko , i niestety żadne wykrety mojemu szefowi sie nie spodabają , mąż pewnie by był zadowolony , bo bym przestała jęczec że nigdzie sie nie ruszamy a szczególnie sama przestałam wychodzic , wiec pewnie by mu to było na rękę gorzej z pracą , bo jeden dzień to dla mnie za mało aby sie gdzies wyprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ABS !!!! Nareszcie ..czytaj i myśl kochana...dla rozlużnienia moteliki do wyboru do koloru rozpietość cenowa od 60 pln do 200 pln zakładajac tanie spanie i wliczjąc pociąg i piciku wyjdzie pewnie coś koło 300-350 pln... Mafinko a w tym co Ty podałaś ..kurde musze znależć link od Ciebie http://meteor.turystyka.pl/motele-lodz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się rozzpędziłam , że mnie zauważyłam czy mnie tez zaprosicie, :P, jako nieprzyzwoita przyzwoitkę , a obiecuje nie paść przed północą i nie zrzędzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS urlop się należy czy sie stoi czy się leży :-) skąd byś jechała ? Pamiętaj że zawze można w pracy wziąć L4 ..zreszta jak chcesz załatwie papier że masz szkolenie :-) taki firmowy, ładniusi he he he he he he he he...nie ma rzeczy niemozliwych...tylko trzeba kombinować, więc kombinujmy ile wlezie... Jeszcze do tych co naprawdę z daleka, nic nie stoi na przeszkodzie żeby przenocować w razie czego u mnie gdyby samolocik był na poniedziałek czy wtorek, chałupka ciasna ale własna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ORY- to ja z toba mogę oprowadzac dziewczynki po wawce jak by nie było 21 lat mieszkałam w samym centrum przy MDM :DA tak swoja droga mysle sobie ze jak my sie w wawce spotkamy to z pociagu w łodzi to chyba...wypadniemy bo juz bedziemy wesolutkie hihihihihi PIMACH❤️KASIUNIA❤️OBELIXOWA❤️ wklejam wam linka gdzie mozecie podgladac jak wasza dzidzia wyglada teraz :) KOCHANE uciekam bo za 30 minut nietoperek zaczyna chodzic 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcz ęśliwa, jak najbardziej !!!!! .chętne (te oczywiście na poważnie) umówimy sie w stolicy dokładnie na hali głównej dworca centralnego (tam trafi każda po wyjciu z ciufci na peron) przy Rossmanie bo wielki jest...godzinę ustalimy jak będziemy wiedziały która jedzie na 100%, zresztą wyslę swój telefon do dziewczyn na NK więc znajdziemy się napewno, ja będę tak zeby czekać na pierwszą i ostatnią, jak ustalimy dokładnie miejsce docelowe to kupię zawczasu bilety, rozliczymy się potem i w droge..Ponieważ nie znam łodzi weźmiemy taxi i dojedziemy na miejsce..Wybiorę co będzie tańsze, czy pociąg czy autobus, wiem że jeźdżą też pociągi podmiejskie gdzie bilet jest tani...zorganizuję nas....wszystko rozpisze na NK jak juz będziemy wiedziały która podejmuje ostateczną decyzję..czekam na odzew pozostałych i....Mafinkę ..czy miejsce podane przez nią moze być, czy szukać mam czegoś innego. ponieważ wiem że z decyzją jest u nas krucho to jak nie wypali miejsce Mafinki biorę się za szukanie i rezerwację, zrobię to wczesniej ale musze wiedzieć ile Pań sie zdecyduje...daje Wam weekend do namysłu !!!!! ..potem piszę dokładnie co i jak...i nie wykręcać się....Oczekuję i dpowiadam tylko na poważne oferty !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2Do 😍😍😍 z tą w-wą dobry pomysł, tylko tu moteliki droższe wiec ta Łódź nie jest zła.......zreszta pomyślę, poszperam, poszukam...zobaczę ile Was się zdecyduje..no i czkeam na Mafinkę, pomysł wyszedł od Niej...nie pisze :-( więc czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORY- ja ekspresowo :) spotkanko w łodzi :) mi chodziło o to ze o roznych godzinkach dziewczyny moga być wiec te co bedą wczesniej mozemy oprowadzic po wawce czy w jakiejs knajpeczce poplotkowac i zrobić zurawinowe zakupki do pociagu hihihihih:)napisałam ci na NK zresztą:) OK uciekam bo mnie nietoperek przed laptopem zastanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie zaczynam żałować że mam bezpośredni dojazd do Łodzi i nie jest w moim przypadku konieczna przesiadka w w-wie oj będzie się w tym pociągu działo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do ...no Ty to masz głowę !!!! Oczywiście....ja moge od 06.00 rano warować na Centralnym byleby dziewczynki przyjeżdźały :-) :-) no to już my im zafundujemy zwiedzanie he he he he he he he he he he...transparent bede miała ...to mnie rozpoznają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy link musicie kopiuj - wklej bo nie chce sie wkleić Tija - sprawdz autobusy Chetne niech sie zglaszaja, zebysmy wiedzialy ile nas bedzie, w łodzi bede ja na was czekała - z kicią:D chyba:D jakby co bede wieczorem lub wczesnie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko !!!! 😍...na razie mam 4 chętne, dajmy dziewczynom przez weekend pomyśleć...dalej pójdzie jak z płatka, tylko błagam proszę i nagabuję.. dajcie się skusić :-) myślę ze najlepiej byłoby do 11.00-12.00 żebyście dojechały do W-Wy do Łodzi jedzie się chyba 1,5h koło 15.00 mogłybyśmy być na miejsc i plotkowac na całego....i nie tylko ;-)...czekam na Wasze decyzje...Zajrzę w niedzielę na NK zobaczę jak temat się kręci...oczywiście jutro będę z Wami, ale nie chcę naciskać bo mnie olejecie...powoli i spokojnie i delikatnie...Loluś 😍 myśl Kubusiu myśl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokolniki Las ? cena jak najbardziej okey !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rezerwacje zrobiłam, dane wysłałam na NK...myślcie... jak to w pancernych powiedzieli...odwrotu nie ma ..tam gdzie my tam granice Rzeczypospolitej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zarezerwowałam wstępnie cosik innego bo taniej :-) z linka Mafinki....wszystko na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam was czały czas, tylko szkoda że ja nie mam szans na to spotkanie, bo praca i koszty były by znaczne wiec , poczekam aż wróce do kraju i wtedy pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA ..........no co TY! po co ci pociąg tzn.Polskie Linie Kolejowe....z Toronto do Ina blisko ....ja cię skarbie chętnie zabiore i mykniemy sobie autkiem.....nie bój nic prawko mam 17 lat.....bo jak nic też sie do miasta Łodzi wybieram i właśnie oznajmiłam to swojemu staremu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum:) kochana jesteś, ale to oznacza że będziesz na w pól abstynentką na naszej imprezie a podejrzewam że tam się morze żurawiny poleje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×